piątek, 8 listopada 2013

Zapowiedzi Stwórcy - Suzanne Spooner & Ron Head

Witam ponownie!

Ciekawy materiał, zapowiedź, przedstawili Suzanne Spooner i Ron Head (ten od channelingu AA Michała).
Minimum wprowadzenia: Suzanne i Ron założyli nową stronę http://www.Speakingwithself.com gdzie publikują, głównie odpłatnie sesje głębokiej hipnozy, która jest prowadzona metodą Dollores Cannon, gdzie Ron jest medium i nawiązuje połączenie z istotami duchowymi, najczęściej ze Stwórcą. W transie Ron prezentuje odpowiedzi Stwórcy na zadawane pytania.
To nagranie zostało nagrane po zakończeniu ich 9 sesji, gdy pytania zostały wyczerpane Suzanne wyłączyła urządzenie nagrywające gdy Ron wciąż był w transie i zapytała: „czy jest coś jeszcze, co wymaga omówienia”.
Ron po chwili zaczął mówić i początek tego nie został nagrany, Suzanne włączyła urządzenie po chwili.
Nie nagrany początek brzmiał mniej więcej tak: „Są jakieś rzeczy, które możemy wam powiedzieć i tak wiele innych, o których nie możemy opowiedzieć. Ale powiemy wasze „ulubione” słowo : wkrótce...” – i tu już zaczyna się to nagranie.
Znający średnio angielski mogą obejrzeć (posłuchać tego) na tej stronie, Ron mówi bardzo wolno, a znającym słabo lub wcale proponuję obejrzeć na YT, gdzie mogą sobie włączyć napisy, a także ich tłumaczenie. Niestety jest to automatyczne rozpoznawanie mowy i jest nieco przekłamań w napisach, ale sedno odbierzecie bez problemu.
Po polsku trochę gorzej, bo tłumacz Google z tych nieco zamieszanych zapisów robi swoje, ale i tak moim zdaniem warto. Całość dotyczy „Wydarzenia”, „wydarzeń” i jest swego rodzaju przepowiednią.
 


Link do YT:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=yn_VDMAtLZs

Teraz włączanie napisów na YT: Gdy film zacznie startować warto nacisnąć pauzę, aby ustawić sobie napisy.
Na samym dole po prawej stronie klikamy ikonkę „Napisy” – obok maleńkiego zegarka. Pojawi się małe pole konfiguracji napisów i przede wszystkim musimy je włączyć klikając „Wł.” Po lewej stronie na dole. Jeśli nie chcemy tłumaczyć to wystarczy. Jeśli chcemy, to klikamy na środkowy pasek z napisem „Angielski”, wyskoczy następne okienko, które zaczyna się od „Przetłumacz napisy”, klikamy to i mamy kolejne okno z językami.
Wyświetli się „Afrykański” jako pierwszy z listy – klikamy na niego i wyświetli się lista, przesuwamy suwak do polskiego i go klikamy. Teraz naciskamy na ostatnim okienku „Ok.” - i gotowe – możemy uruchomić film.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz