poniedziałek, 25 listopada 2013

AA Michał 24,11 Kochająca i radosna okazja, nie może być przegapiona

Witam ponownie!

Ten przekaz AA Michała przez Rona Head też mówi o otwartym teraz portalu. Jednak jego działanie jest zupełnie inne niż w niektórych innych channelingach. Przez ten portal napływają silniejsze niż dotychczas energie i krótko mówiąc jest okazja, aby je zagospodarować, bo będzie on otwarty tylko kilka dni.


Kochająca i radosna okazja, nie może być przegapiona. – Michael & company

Jesteście w nim teraz. Wielki portal, o którym wcześniej mówiliśmy przez ten i wiele innych channelingów jest na was. Na kilka waszych dni będzie to ten przypadek.

Możecie powiedzieć, że przybył. Możecie powiedzieć, że osiągnęliście to. Możecie powiedzieć, że on minie. Możecie powiedzieć, że będziecie przechodzić przez niego. Po raz kolejny, gdy spróbujecie opisać czym jest, wasze słowa będą niewystarczające.

Czy słońce rzeczywiście wzrośnie ? Czy wasza kula faktycznie obiega swoje słońca po kole ? Widzicie, wasza rzeczywistość i rzeczywistość różni się, czyż nie ? Czy przechodzicie przez światło, przez energię, która leży na drodze waszej planety ? Czy światło, energia, miłość, są rzucane na waszą planetę ? I tak, i tak. Czy przejdziecie przez to? Czy uczynicie to częścią siebie ? Ponownie, tak i tak. Czy ten lub inny opis prawdy ma znaczenie ?

Prawda nie pasuje do ram słów już bardziej, niż prawda czegokolwiek, co oznacza całość, wolę. Tutaj jest to, co jest bardzo ważne. Jesteście w środku możliwości przyjęcia i uczynienia części siebie wielką miłością, wielką energią, wielkim światłem, które jest wam oferowane teraz. Możecie skorzystać z czegoś, co w tej intensywności, nigdy wcześniej nie było dostępne. Nie możecie przejść przez coś, co zrobi was częścią samych siebie. Jak to jest możliwe dla was, aby to zrobić, aby uczynić to częścią siebie ? To nie jest trudne, moi drodzy. To jest bardzo proste, nawet jeśli wynik będzie niezmiernie skomplikowany. Kochajcie to. Z całego serca, umysłu i duszy, kochajcie to. W waszej największej wdzięczności, kochajcie to. Zaproście to. Niech to zamieszka w każdej komórce waszego ciała. Jeśli czujesz, poczuj to. Jeśli widzisz, zobacz to. Jeśli słyszysz, usłysz to. Jeśli wiesz, wiedz to.

Jest rzeczywiście niemożliwe, abyście tego uniknęli, ale wpływ, jaki ma na was i wasze życie, przynajmniej w krótkim okresie, może być znacznie większy, jeśli przyjmiecie to świadomie i z radością. W dalszej perspektywie, prawda o waszej wieczności, jest waszym przeznaczeniem. Kochacie skróty. Dlaczego nie wziąć jednego?

Ten Portal jest bramą, ta fala energii jest tylko kolejnym krokiem na drodze, która jest przed wami. Będzie więcej. Będzie to, co będzie wydawało się być falami o rosnącej intensywności. Będą się wydawać falami, ponieważ, jak zawsze, potrzebujecie czasu, aby odpocząć i się dostosować. Ale ta, w której jesteście w tej chwili jest naprawdę kochającą i radosną okazją, której nie można przegapić. Wyrzućcie ramiona szeroko otwarte i (obejmijcie) jej większość. A jeśli czujecie, że my robimy to samo i tańczymy z wami, niech tak będzie.

Niech miłość i światło waszej ziemi i jej ludzi świeci jaśniej. Dobrego dnia.

24 listopada 2013
Channeler; Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz