sobota, 16 listopada 2013

Wiadomość Arkturiańskiej Rady Starszych

Witam ponownie!

To bardzo ciekawy channeling Arkturiańskiej Rady Starszych, "Bez bicia" przyznaje, że ludzkość jest o wiele bardziej zaawansowaną cywilizacją, niż sama myśli. I to samo dotyczy ludzkiej świadomości. twierdzi, że Arkturianie niczego nas nie uczą, a ewentualnie coś przypominają, a cała nam potrzebna wiedza jest dostępna z sieci naszej świadomości i naszej pamięci komórkowej. Myślę, że warto poświecić chwilę i przeanalizować przedstawione tutaj informacje. Nie jest to informacja stricte podnosząca nas na duchu, ale jej celem jest zmniejszenie dewaluacji nas, przez... nas samych.


Wiadomość z Arkturiańskiej Rady Starszych


15 listopada 2013
Channeler : Arcturian Alignment

Przez poranek czułam energię bardzo podobną do Lorda Zeniel Melchizedeka blisko mnie, ale gdy byłam powołana na zebranie rady, odkryłam zupełnie inaczej wyglądający byt, który brał udział, był bardzo wysoki i miał białe jak śnieg włosy i brodę, krystalicznie błękitne oczy, i on miał na sobie szaty koloru bzu. Poprosił mnie, abym channelowała jego przesłanie, które możecie znaleźć poniżej:

"Hello, Nanaea. Jestem En- Wen. Jestem członkiem Arkturiańskiej Rady Starszych i rozumiem, że jesteś zainteresowana dalszym kształceniem siebie w celu dzielenia się swoją nauką ze swoimi braćmi i siostrami na Ziemi.

Po pierwsze moi drodzy, chcę omówić z wami problem, który nie jest tak bardzo negatywny, ale nie jest też pozytywny. Tak wielu z waszego rodzaju sięga na zewnątrz do cywilizacji na innych planetach i pyta, co się dzieje na Ziemi, kiedy jesteście mieszkańcami Ziemi i zgodnie z prawdą, Przypominam wam, że jeśli macie możliwość połączenia się z nami, dlaczego nie możesz otworzyć channelingu z świadomością Ziemi i zbierać informacje w ten sposób w zakresie rozwoju własnej planety? Wydaje się, i niestety tak jest, że kiedy mówię "wy" mam na myśli ludzkość jako całość, zapomniała, jak się połączyć z własną macierzą Ziemi. To jest coś, do kontemplacji, mój drogi. Czy masz jakiś pomysł, dlaczego ludzie sięgają poza planetę zamiast sięgać na planecie? "

Helen : " Błogosławieństwa Starszy En- Wen i dziękuję za zebranie rady dzisiaj ze mną. Jeśli chodzi o to, co pan powiedział i poprosił mnie mogę tylko odpowiedzieć, że wielu ludzi nie wierzy, że ludzka rasa lub świadomość Ziemi jest tak zaawansowana, jak inne rasy we wszechświecie. "


Elder En- Wen : "Myślę, że masz rację, Nanaea, i myślę, że rozumiesz znaczenie dzielenia się tą wiadomością ze swoimi braćmi na Ziemi, bo na pewno ta ignorancja nie może panować dłużej ? Teraz moja dziewczyno, to jest czas dla wszystkich, aby otworzyć swoje oczy i objąć swoją ludzką naturę, bo nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo zaawansowani wy wszyscy naprawdę jesteście, albo że Ziemianie, w pewnym momencie w historii, byli wiodącym gatunkiem we wszechświecie, jeśli chodzi technologię i zaawansowaną genetykę.

Więc to, że ty i inni będą mogli zrozumieć moją wiadomość dla ciebie. Jest ważnym elementem waszego świadomego rozwoju, aby dowiedzieć się trochę o nas. Wiem, że już spotykaliście się z naszymi lekarzami - uzdrowicielami i technikami, ale nie badaliście naszej rasy jako całości, więc będę opisywał, kim jesteśmy.

Jak już mówiłem, jestem En- Wen i jestem członkiem Arcturiańskiej Rady Starszych. Jesteśmy bardzo czarodziejskie dusze, którzy żyły na Arkturusie przez ponad tysiąc lat i można powiedzieć, jesteśmy odpowiednikiem rządów na Ziemi, ale jest tylko jedna Rada i my jesteśmy na czele korpusu Arcturiańskiej cywilizacji. Nie opracowujemy przepisów, ale wytyczne sposobów, których myślę nie zmienialiśmy wiele, przez bardzo, bardzo długo.

W każdym i wszystkich bytach we wszechświecie istnieje światło, które jest krystalicznym płomieniem prawdy i jedności. Ten krystaliczny płomień prawdy i jedności jest tym, co łączy wszystkie życia, zarówno w materii i duchu. Ten krystaliczny płomień, który ludzie nazywają " Świadomość Chrystusowa" i jest on tym, co Arkturianie znają jako " Delan ", co w języku angielskim oznaczałoby "Droga " lub "życie".

Częstotliwości, z którymi pracujecie, w tym myśli i uczucia, mogą umocnić lub osłabić Delan i mogą otworzyć lub zamknąć kanały, którymi jesteście połączeni z każdą iskrą światła we wszechświecie, której każdy byt jest częścią. Teraz to jest Wenus, która wzmacnia Delan na Ziemi, bo nawet świadomość zbiorowa ma swój niepowtarzalny Delan. Czym zasilacie krystaliczny płomień ma znaczenie, więc pamiętajcie, aby karmić go dobrą i pozytywną "żywnością" i powstrzymać osłabianie i ściemnianie jego światła.

To, co nazywacie "Świadomość Chrystusowa" nie jest czymś, co jest oddzielone od Was lub jakiejkolwiek istoty, ponieważ jest to częstotliwość, która łączy Cię z każdą istotą, jak pępowina łączy dziecko do jego matki. Jedyna różnica między tym jest taka, ten przewód nie może być przecięty, gdyż wszyscy jesteśmy wiecznie połączeni i wszyscy jesteśmy wiecznie częścią każdego innego i zawsze będziemy.

Mając to na uwadze, zawsze jest nadzieja, że żadna istota nie jest nigdy sama i jest nadzieja, że gdy coś pozornie brakuje w was, jak wiedza i pamiętanie, możecie podłączyć się do tej Świadomości Chrystusowej, aby odzyskać cenną pamięć o sobie, kim jesteście, a kiedy wezwiecie pomocy, może to być odczuwane przez tysiące świateł w kosmosie, bo wiele cywilizacji jest również w zestrojeniu z tą częstotliwością i mogą tłumaczyć myśli i uczucia na język, dźwięk i barwy, dzięki czemu jesteście zawsze słyszani i nie ignorowani: zawsze są istoty tam, które myślą o was i waszym dobrym samopoczuciu.

Jak większość cywilizacji, którzy wysyłają ich energie na Ziemię, więc my, Arkturianie również wysyłamy naszą mądrość całej ludzkości i w prawdzie, nie uczymy Was czegoś, czego jeszcze nie wiecie, gdyż wielu z was było Arkturianami w swoich poprzednich żywotach, a więc wszystko, wiedza, którą zdobyli w czasie życia na Arkturusie nie znikła, ale istnieje w waszej pamięci komórkowej.

Gdy starożytne drogi i lądy teraz powoli powracają w wasze wizje, tak też wspomnienia, kim byliście i kim jesteście, wychodzą na powierzchnię. Wzrost waszej świadomości oznacza po prostu, pozwolenie temu to, co jest zapisane w podświadomości, aby wzniosło się na poziom świadomy, bo to jest przechowywane w podświadomości, gdzie wszystkie Boskie prawdy zamieszkują.

Wszystkie częstotliwości, które są wysyłane na Ziemię działają jako klucze odblokowujące Matrix Ziemi, tak że ci, którzy wciąż mają problemy w łączeniu się ze świadomością Ziemi otrzymują dodatkowe wzmocnienie do otwarcia bramy do tych cennych informacji.

Najwybitniejsza energia ze wszystkich, jak powiedziałem, jest rzutowana z Wenus, bo Wenus jest planetą odrodzenia i rozwoju, która jest związana z wibracją miłości, aby zapewnić, że są one mile widziane i szanowane i dzielone z miłością, pokojem i jednością.

Wielu ludzi może czuć się umocnionych i pełnych energii czasami, a czasami mogą czuć się smutni i ospali. Mimo, że wszystkie dusze spotkały te częstotliwości przedtem, ich ludzkie ciała są przyzwyczajone tylko do częstotliwości Ziemi, więc te zmienne i niezrównoważone emocje są objawami zmian Ziemi i ludzkości, które przechodzicie teraz, ale zawsze, te wibracje nie są stałe, zmieniają się i nigdy nie pozostają takie same.

Prosimy was wszystkich, aby być świadomą częścią zmian i oznacza to BYĆ świadomie obecnymi i chętnymi do wzięcia udziału w metamorfozie swojej planety i zjednoczyć swoje płomienie, tworząc jedno, silne światło, które będzie promieniować przez całą ziemię i na zewnątrz w kosmos.

Pamiętajcie, że wasze myśli wpływają na wszystkich i wszystko, bo one są wszystkie częścią Ziemi i świadomości kosmicznej i są odczuwalne przez każdy byt, bo jesteśmy wszyscy częścią i jesteśmy połączeni ze sobą wzajemnie. Wprowadźcie swoje serce w ten ruch zmian i pozwólcie sobie na zestrojenie się z pracą Wenus, którą wykonuje właśnie teraz na Ziemi.

http://lightworkers.org/channeling/191659/high-council-orion-embrace-change-all-levels

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz