poniedziałek, 4 listopada 2013

Sfinks mówi o zrozumieniu energii słonecznej

Witam ponownie!

Tym razem Sfinks nie wzniósł się na wyżyny, bo większość tego znamy ze szkoły, choć dotyczy świata energii. Mówi też, że mało wysokich częstotliwości światła dociera do ziemi, bo zostają "wyłapane" przez wyższe wymiary, ale zapomina przy tym, że są one szkodliwe dla naszych ciał - od ultrafioletu poprzez całe spektrum promieniowania przenikliwego.
Niecierpliwi mogą zacząć czytać gdzieś 10 akapitów od końca.Sfinks mówi zrozumieniu energii słonecznej


Zacznijmy od początku, samo słońce może być postrzegane jako wielka kula ognia, gorąca i stale przemieszczająca się w sobie i na zewnątrz.

Te rozbłyski słoneczne, jakich doświadczacie są falami energii pochodzącej ze słońca, ponieważ są implozje zachodzące na powierzchni Słońca, ale także w samym słońcu.

Kiedy moglibyście zobaczyć energie zamiast fizycznego widzenia, widzielibyście, że słońce jest po prostu jak kula energii, zawierająca wiele różnych częstotliwości i stale się rozszerza i kurczy.

Ruch rozszerzania i kurczenia jest jak bicie serca wszystkiego, co dzieje się w waszym wszechświecie i na każdej z planet, w tym waszej ziemi i każda dusza porusza się i jest częścią tego bicia serca, choć nie wszystkie w tym samym tempie.

Cząstki energetyczne, które przedstawiają się wam, jako fizyczne zawierają tak zwane elektrony, protony i neutrony. Te cząstki energetyczne przenoszą się z biciem serca i mają własne bicie serca, jak również ich rozszerzanie i kurczenie każda na swój sposób.

To rozszerzanie i kurczenie wykorzystuje energię, czasami więcej, czasami mniej, energia, która nie jest używana, czasami jest uwalniana i wy doswiadczacie tej energii w postaci fotonów.

Flary słoneczne są falami tych fotonów lub falami energii i zawierają wszystkie elementy różnych obecnych częstotliwości.

Fale energii poruszają się do przodu, fale energii będą nadal iść do przodu. Ale ponieważ fala zawiera fotony, a fotony mogą działać jako fala lub jako cząstki energii w taki sposób, że fala nie jest stała.

Gdy trafi coś w waszym wszechświecie, np. w meteoryt, niektóre z tych fotonów zmieniają kierunek i fala zmienia się z takiej naprzód w falę, które w większości porusza się do przodu, a część będzie poruszać się w innym kierunku. To wszystko może być widoczne z energetycznego punktu widzenia.

Wasz świat jest pełen tych tak zwanych przeszkód i fotony są pochłaniane przez niektóre z tych przeszkód.

Flary słoneczne są ogromną ilością energii we wszystkich różnych częstotliwościach i chociaż istnieją pewne przeszkody po drodze, fala która jest produkowana przez te rozbłyski słoneczne nadal przyjdzie na ziemię, i to nie tylko na ziemię, ale i inne planety są również osiągane.

Fale energii pozostają raczej stałe i nie rozkładają się w sposób, w jaki moglibyście myśleć, to nie jest pomysł, że one przychodzą z małego punktu, a następnie roznoszą się dalej od siebie, gdy fale dalej odbiegają od Słońca.

Fale pozostają jak promień energii, głównie choć niektóre części fal są skierowane w innym kierunku przez wiele przeszkód, jakie fala napotyka na swej drodze przed uderzeniem w waszą ziemię.

Gdy słoneczna fala dotrze do waszej warstwy ozonowej, słoneczna fala wchodzi w bardziej gęstą energię i z tego powodu możecie zobaczyć, jak światło słoneczne zamienia się w wiele różnych kolorów swojego widma. Ponieważ fala zawiera wiele różnych częstotliwości możecie zobaczyć wiele różnych przychodzących kolorów czasem.

Ludzki umysł i oczy są jednak ograniczone, jeśli chodzi o widzenie kolorów, więc w rzeczywistości nie możecie zobaczyć wszystkiego, co jest zawarte w słonecznych falach.

Fale i obecne cząstki fotonowe przechodzą przez warstwę ozonową / atmosferę i w tym momencie już część fotonów jest absorbowana przez ozonowe / atmosferyczne cząstki energii, w wyniku czego kolory możecie widzieć na swoim niebie.

Więc jak widać dużo energii i fotonów w fali słonecznej jest już pozostawione gdzieś w wszechświecie przez przeszkody, które albo absorbują lub przekierowują energię fotonów.

Gdy fala energii słonecznej dociera do Ziemi wiele fotonów stało się już częścią wszechświata i jest znaczna ilość fotonów, które stają się częścią wszechświata.

Fala to nie tylko fotony, czy energia, ona ma właściwości elektromagnetyczne, które mają wpływ na to, jak fala i fotony będą działać po osiągnięciu bardziej gęstej i fizycznej energii w waszej rzeczywistości ziemskiej.

Kolejna część równania jest taka, że energia słoneczna również porusza się po trójwymiarowych warstwach i wiele fotonów zostanie wchłonięte w ten sposób. Wyższe częstotliwości fotonów pasują do górnych z tych warstw wymiarów i zostają wchłonięte w każdej wymiarowej warstwie.

Jak widać dużo się dzieje, zanim fala rozbłysku słonecznego dociera do Ziemi.

Kiedy fala energii słonecznej dociera do Ziemi, znacznie wyższe częstotliwości zostały już wchłonięte i to, co pozostało jest tym, co widzicie w większości jako kolory, które jesteście w stanie zobaczyć, jako ludzie.

Istnieje jednak wpływ elektromagnetycznych właściwości zawartych w fali, co ma wpływ na waszą rzeczywistości ziemi, energię na ziemi oraz ciało człowieka.

Wy głównie czujecie to jako zmiany energii, lub zmiany w waszej energii. Gdy fala przechodzi przez waszą energię, to nie jest to zmiana, która pozostaje.

Fotony mogą odbić się od fizycznego (obiektu) i wiele w waszej rzeczywistości jest fizycznego lub można powiedzieć, że energia uświadamia bardzo gęste i niższe częstotliwości.

Fala słoneczna porusza się również przez wasze ciała energetyczne i cząstki mogą być wchłaniane tam, chociaż większość fotonów ma mniejszą częstotliwość i przejść przechodzi przez te ciała energetyczne, ponieważ nie pasują do ich częstotliwości.

Czujecie ich przechodzenie przez was, gdyż to ma wpływ na waszą energię bez względu na wszystko, co najczęściej jest nieco nierównowagą, gdyż wiele z tego, co jest w tych falach nie zgadza się z ciałami energetycznymi.

Tak samo dla ciała fizycznego, gdy fizyczność staje się bardziej połączona z ciałami energetycznymi, lub fizyczność staje się bardziej świadoma duchowych ciał, poczujecie więcej tego, co dzieje się wewnątrz ciał duchowch.

Wiele powiedziano i wiele z tego jest informacją, że jest to zmiana energii, na wyższe częstotliwości i więcej. W rzeczywistości to nie jest tak dużo wyższa częstotliwość bardziej jako brak równowagi w waszej energii, ten brak równowagi może spowodować trochę rearanżację waszych ciał energetycznych i zrównoważenie więc jest to dobry efekt. To nie budzi częstotliwości waszych duchowych ciał, ale pozwala na zrównoważenie, co pozwala na bardziej spójny przepływ energii między ciałami fizycznymi i energetycznymi.

Flary słoneczne nie podnoszą częstotliwości wokół was, pracują tak samo jak dla ciała fizycznego, rearanżują lub przywrócenie równowagi zachodzi, co pozwala na większy przepływ zrównoważonej energii w waszej rzeczywistości czasami, ale może również stanowić bardziej niezrównoważony przepływ w waszej rzeczywistości. Widać to w obecnym czasie, w którym zewnętrzna rzeczywistość ziemi, jakiej doświadczacie, wydaje się być bardziej zmienna w pewnych momentach.

Integrowanie lub absorbowanie tej fotonowej energii będzie w rzeczywistości oznaczać pobieranie z zewnętrznego źródła energii, nie naturalnego dla waszej energii i czynić tą część swoją własną energią. Nie ma powodu, aby to zrobić.


Mamy nadzieję, że daliśmy wam więcej wiedzy na ten temat, a my zachęcamy do obejrzenia lub rozpocząć naukę, aby widzieć więcej rzeczywistości uświadamiającej energii duchowej, by stać się bardziej świadomymi tego, jak energie działają i pracują w rzeczywistości duchowej, gdyż jest to część krzywej uczenia się potrzebna, aby stać się pełnym twórcą w rzeczywistości ziemskiej.


Z jednego źródła do drugiego
01 listopada 2013
Petra Margolis
www.thesphinxspeaks.org
www.ascendedmasters.org

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz