sobota, 2 listopada 2013

Sfinks mówi o zrozumieniu

Witam ponownie!

Tutaj dla odmiany Sfinks mówi o zrozumieniu - i dotyczy to świata energii - odczuciach i fizycznym działaniu energii światła. Spory fragment dotyczy sposobu działania naszego mózgu wobec czegoś nieznanego. Jak zwykle nie musimy się z niczym tu prezentowanym zgadzać, ale pewne wyjaśnienia mogą pomóc w zrozumieniu jakichś zjawisk, czy odczuć. Wiem, że te przekazy bywają kontrowersyjne, według mnie nawet sieją zwątpienie, ale widać taka ich rola, a naszą rolą jest odebrać z tego wiedzę, która jest zgodna z naszą wewnętrzną wiedzą, czyli krótko mówiąc rozróżnić, co nam pasuje, a co nie.


Sfinks mówi o zrozumieniu

Widzimy waszą niezaspokojoną potrzebę zrozumienia wielu rzeczy, które dzieją się wewnątrz i na zewnątrz waszej rzeczywistości i wiele wyjaśnień, nawet gdy są odczuwane jako tak właściwe, to nieco wypadają z toru, gdyż zrozumienie energii jest czymś, co jest trudne dla wielu.

Chcielibyśmy wyjaśnić to nieco bardziej, gdyż wasz mózg jest przeszkolony, aby znać i rozumieć rzeczywistość, taką, jaka jest teraz.

Pozwólcie nam dać przykład, byliście nauczeni od chwili urodzenia wszystkiego, co wiecie i rozumiecie. Na przykład nauczyliście się, że jeden plus jeden jest dwa. Wasz mózg nauczył się tego i wiele więcej i wykorzystuje to, aby znaleźć sposoby wyjaśnić rzeczywistość, o której nie uczyliście się.

Wszelkie doświadczenie, doznane przez człowieka jest tłumaczone przez jego mózg, a mózg jest, jak ogromny silnik Google, który stara się znaleźć odpowiedź na wszystko, czego jeszcze nie wie, przechodząc przez bazy danych i znajdując odpowiedzi.

Wszystko, co widzieliście, przeczytaliście i doświadczyliście jest częścią tej bazy danych.

Kiedy coś się wam przydarza, co jest nowe i nie widzieliście lub nie doświadczyliście tego wcześniej, mózg przejdzie przez tą bazę danych i daje wam wiele możliwości, a na górze jest ta, o której wasz mózg myśli, że pasuje najbardziej.

Pamiętajcie, baza danych zawiera wszystko przeczytane, zasłyszane, a może widziane gdzieś. Więc kiedy widzicie coś w duchowej rzeczywistości, wszystko to jest zawarte w próbach znalezienia wytłumaczenia dla tego nowego doświadczenia.

W ten sposób wszelkie doświadczenia lub opisy, które zostały odczytane przez innych mogą być używane przez mózg, aby znaleźć się najbliższe, tego co mózg myśli, że widzi lub czuje albo myśli, że się dzieje.

Dlatego właśnie tak ważne jest, aby mieć otwarty umysł i wiedzieć, że jest o wiele więcej niż to, co czujecie jako właściwe (poprawne) dla Was. Gdyż wielu będzie się skłaniać do pewnych wyjaśnień, doświadczeń doznanych przez niektórych innych i widzą jakieś inne wyjaśnienia i doświadczenia, jako nieprawdziwe, nie tym, co chcą doświadczyć.

Kiedy mówimy, że mózg jest jak wielka wyszukiwarka, to on również tak działa i najczęściej odwiedzane miejsce będzie na szczycie listy. Podczas gdy w rzeczywistości, to coś znajduje się na końcu listy jest naprawdę tym, co się dzieje. Temat może być taki sama, ale wyjaśnienie może być zupełnie inne, lecz wasz mózg będzie wykorzystywać to, co jest na górze listy.

Dlatego chcielibyśmy, abyście zwracali uwagę na wszystko, co jest i może być wyjaśnieniem i nie wyrzucali niczego tylko dlatego, że w tej chwili nie czujecie się z tym dobrze, czy jest to coś, czego naprawdę nie chcecie wiedzieć, albo chcielibyście zapomnieć tak szybko, jak to możliwe, gdyż to sprawia, że czujecie się nieswojo, a może nawet powoduje strach.

Istnieje wiele pytań tam, a odpowiedzi można odebrać to te, które czują się dobrze, czujesz się dobrze, w rzeczywistości są te, które lubisznajbardziej, jak to potwierdza, czasem coś, co jest naprawdę nadzieję, lub chce się w pewien sposoby.

Kiedy to zostało powiedziane przez niektórych, że świat się naprawdę zmienia, to może nie wydaje się, że zmienia się na zewnątrz, ale możecie poczuć to w sobie, rzeczywistość jest taka, że gdy czujecie coś, to mówicie, że to jest powód, że możecie to poczuć.

Niektórzy są bardzo zainteresowani rozbłyskami słonecznymi i powiedziano w wielu wiadomościach, że to wyższe światło napływa w rzeczywistości. Rozbłyski słoneczne zawierają wszystkie częstotliwości i wyrażają się w kolorach. Oznacza to, że rozbłyski słoneczne lub fotony przychodzące z powody rozbłysków są wszelkiego rodzaju niskich i wysokich częstotliwości.

Kiedy możecie zobaczyć je duchowo, możecie zauważyć, że fotony o wyższej częstotliwości lub pakiety energii światła stoją znacznie wyżej w waszej rzeczywistości, a przede wszystkim pakiety o niższej energii są tymi osiągającymi was jako ludzi.

Jest to spowodowane przez fale, jakie je zawierają, pakiety niższej częstotliwości mają mniejsze lub wolniejsze fale i są w stanie łatwiej dostosować się do wolniejszych częstotliwości w waszym trzecim wymiarze niż szybsze fale. Szybsze fale są spowalniane przez niższe częstotliwości na waszej ziemi.

To, co czujecie, to fotony uderzające w wasze fizyczne ciało, nie przechodzą przez nie i nie wchodzą w ciało fizyczne, gdyż gęstość ciała fizycznego zapobiega takiej sytuacji. Te fotony lub pakiety energii mogą przechodzić przez wasze ciała energetyczne, ponieważ są one mniej gęste, ale to jest ważne, aby wiedzieć, że przechodzą.

Fotony poruszają się w kierunku do przodu, te fotony lub pakiety energii poruszające się w kierunku do przodu, mogą odbić się od gęstego obiektu, ale nigdy nie wrócą, tam, skąd one pochodzą. Oznacza to, że poprzez wszystkie budynki, a nawet drzewa i więcej, wiele z tych pakietów będzie w rzeczywistości odbite w innym kierunku, zanim jeszcze uderzy w wasze ciała energetyczne.

I nawet jeśli trafią wasze ciała energetyczne, tylko przejdą w większości przypadków.

To w rzeczywistości, wyjaśnia, dlaczego czujecie, że coś się dzieje w czasie tych rozbłysków, czujecie pakiety energii najczęściej przechodzące przez was, niektóre rzeczywiście się zatrzymają w was, ale wiele nie.

Więc tak, czujecie, że dużo dzieje się w was, ale to przechodzi i powracacie do normalnego stanu lub regularne poczucia po ich przejściu.

Ponieważ nie możecie zobaczyć wszystkiego, co dzieje się w rzeczywistości duchowej, ważne jest, aby zachować otwarty umysł, gdyż wiele wyjaśnień, które są obecne są ze sobą sprzeczne w wielu aspektach i po prostu znajdziecie siebie wiszącymi na jednym z nich, nie jako wiedzy, ale innym Systemie wierzeń, który stworzyliście dla siebie.

Było również mówione, że nie powiedziano wam wszystkiego, naprawdę nie wiecie, co się stanie, gdyż wiele wiadomości jest podzielonych na ten temat.

Wiele rzeczy dzieje się w tzw, ciemności i świetle, mówiliśmy o tym wcześniej, w rzeczywistości nikt tak naprawdę nie wie, co się wydarzy.

Przyszłość jest bardzo płynna i kreacja ma miejsce w każdej chwili, ale wiele z tych kreacji jest w równowadze, przez to rozumiemy, światła i ciemności.

Koncentracja na świetle jest tak samo wielka, jak skupienie się na ciemności. Oznacza to, że bardzo dużo zmian nie dzieje się na poziomie ludzkiej rzeczywistości, niektóre z nich dzieją się na poziomie indywidualnym. Indywidualny poziom jest jednak więcej na bazie wierzeń zamiast kreacji opartej na prawdziwych zmianach dla człowieka.

Wasze przekonania się zmieniają, ale to nie znaczy, że rzeczywistość się zmienia. Jesteś w stanie zrozumieć więcej, ale opieracie swoje zrozumienie na wierzeniach wiele razy, jak również korzystacie z systemu wyszukiwania bazy danych zgodnie ze swoimi przekonaniami.

Co przyniesie przyszłość ?

Przypominanie sobie, ale przypominanie sobie, jest sposobem, który również tak samo dotyczy wierzeń, przypominacie sobie to, w co wierzycie w tej chwili, że jest prawdziwe.

Integracja, ale integrujecie według tego, w co wierzycie, a wasza wiara opiera się na tym, co myślicie, że to jest prawda w tej chwili.

Czym jest integracja ?

Integracja będzie stawaniem się bardziej sobą, ale stawanie się bardziej sobą jest zrozumieniem was z każdej perspektywy integracji wszystkiego.
W rzeczywistości nie jest to łatwe, bo systemy wierzeń, jak mówiliśmy o tym wiele razy uniemożliwiają wam, osiągnięcie tego wszystkiego, co mogliście osiągnąć wiele razy.

Niektórzy nazywają to ego, ale ego jest tylko rzecznikiem waszych przekonań. Ego nie jest decydentem jest, jest tylko tłumacz dla umysłu i mózgu, a nawet serca czasami.

To nie jest konkurs popularności, kto może dać wam najbardziej wspaniałe wyjaśnienie, gdyż to jest tym, na co w rzeczywistości głównie macie nadzieję w każdej wiadomości. Nie jesteśmy tutaj, aby was łudzić lub siebie.

Wiedza i zrozumienie są czasami dwoma różnymi rzeczami. Wiedza jest bardziej uczuciem, zrozumienie wykracza poza uczucia i daje pełniejszą prawdę w czasie, jeśli możecie pozostawić swój system przekonań za sobą.

Praca Energii różni się od po prostu myślenia i wiary, to jest oparte na zrozumieniu i zdolności do pracy z energiami. Praca z energiami potrzebuje zdolności do naprawdę widzieć i rozumieć funkcjonowanie każdej cząstki energii nie ważne jak dużej lub małej.

To prowadzi nas do ciemnej materii, ciemna materia jest czymś, czego nie da się wyjaśnić, ale tylko zrozumieć, jeśli można ją zobaczyć. Ponieważ ciemna materia jest trudniejsza do zobaczenia niż normalne cząstki energii.

Ostatni przedmiot, o którym chcielibyśmy mówić krótko jest wzniesienie w wielu odmianach prezentowanych dla was. Istnieje wiele różnych form, które odnoszą się bardziej do rzeczywistości ziemskiej, niż duchowej rzeczywistości. W rzeczywistości duchowej nazwalibyśmy ich transformacją. Wzniesienie w fizycznej rzeczywistości jest powolnym zjawiskiem, które wydaje się mieć miejsce, ale wiele razy, jest tylko uczucie zmian.

Wzniesienie w duchowej rzeczywistości jest transformacją i prowadzi do większego zrozumienia, ale to może być osiągnięte tylko przez wszystko inne, o czym mówiliśmy w tej wiadomości i wiele więcej.

Chcielibyśmy, to wyjaśnić dalej, gdyż widzimy wielu potrzebujących więcej zrozumienia, ale jednak jesteśmy ograniczeni w tym czasie przez zrozumienie i przekonania, które widzimy obecne i dawanie innego systemu wierzeń nie jest naszym celem.

Jesteśmy tutaj, aby doprowadzić was do zrozumienia na swój własny sposób, nie jesteśmy tutaj, aby dawać więcej wierzeń.

Z jednego źródła do drugiego
27 października 2013
Petra Margolis
http://www.thepshinxspeaks.org
http://www.ascendedmasters.org

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz