sobota, 30 listopada 2013

Kwantowy Skok Procesu Wzniesienia

Witam wszystkich!


Tym razem Anarchistbanjo szybko przedstawił następny post. Dotyczy on bardziej jego przemyśleń na temat cykliczności wydarzeń, a w szczególności procesu wzniesienia. Trzeba tu powiedzieć, że jest to jego logiczna analiza, jego odczuć, wizji, snów i channelingów.


Kwantowy Skok Procesu Wzniesienia

29 listopada 2013
Autor : Anarchistbanjo
http://lightworkers.org/channeling/192464/quantum-leap-ascenscion-process

Po udzieleniu odpowiedzi na komentarze do mojego ostatniego postu uderzyło mnie kilka spostrzeżeń, które określają proces wzniesienia i podzielę się nimi tutaj. Ale najpierw część mojej odpowiedzi na ten komentarz:

" Historia się powtarza w kółko, nawet dla największych cykli i w mojej szczerej opinii widzimy powtórkę cyklu stworzenia i upadku najwyższych aniołów w wyższej oktawie. Chociaż jest to upadek z dumy, a nie chcenia / odrzucenia "Ogrodu Edenu", który jest wspólnie tworzony, jest to również częścią boskiego planu. Wszystkie te negatywne elementy, które zostały usunięte z nowej Gai muszą gdzieś pójść i Ci "Wojownicy Światła" zdecydowali się kontynuować walkę z nimi, zamiast je integrować. W ich zaangażowaniu i walce powstałą sfera i miejsce dla ich istnienia. Channelerzy nazwali to miejsce Planetą B. Aby zaangażować wroga trzeba nadać mu moc i siłę.
Polaryzacja magnetyczna jest podwójna. Biegun północny polaryzacji magnetycznej jest rozległy i pozostaje czysty, podczas gdy polaryzacja południowego bieguna magnetycznego jest restrykcyjna / manifestująca i integrująca wszystkie rzeczy. Jedność wymaga od obydwu uformowania wirującej sfery lub układu słonecznego lub wszechświata. Północny Biegun / Duchowy i Biegun Południowy / Magiczny. Mówiąc o MPR cząstek molekularnych znaczy, że duchowe płaszczyzny i magiczne płaszczyzny mają się odwrócić tak, że najwyższe będzie najniższym, a najniższe będzie najwyższym.
Jeśli może być planetarne odwrócenie biegunów, słoneczne odwrócenie biegunów, to może być również galaktyczne odwrócenie biegunów, a nawet odwrócenie biegunów całego wszechświata i kosmosu! Myślę, że to jest tym, co w tym procesie się dzieje."

Nagle miałem wizję cykli w ramach cykli, nieskończonych i niekończących się. Pierwsze impulsy światła rozszerzały się na zewnątrz, aby osiągnąć ostateczną granicę, a następnie ścigały się z powrotem do źródła, jako przepięcia. Następny skok kwantowy : obrotowe wiry magnetyczne ; najpierw rozszerzają się na zewnątrz w postaci fal magnetycznych, osiągając ostateczną granicę, a następnie ścigają się z powrotem do źródła w zwężającym się do wewnątrz wirze energii manifestując stożkowy wir.
W punkcie równowagi jest kreowany skok kwantowy na nowy poziom egzystencji. Gdy ostatnie fale magnetyczne wracają do źródła kwantowy skok tworzy wirującą sferę, tworzy atom.

Po raz pierwszy widzimy ten cykl w jasności. Ekspansja na zewnątrz, zapaść do wewnątrz, a następnie kwantowy skok do nowego życia, które obejmuje jedność obydwu sił. Gdy tworzenie elementów atomowych osiąga końcowy punkt, zaczynają tworzyć się cząsteczki. Gdy molekuły osiągają ostateczny limit powrotnej zapaści zmusza planety i systemy słoneczne do uformowania się. Gdy planety i układy słoneczne osiągają ostateczne końcowe granice - nici DNA i życie przychodzi do istnienia. gdy żywe komórki przychodzą do egzystencji podział na męskie i żeńskie następuje.

Każdy z tych kwantowych skoków reprezentuje MPR (odwrócenie pola magnetycznego z zewnętrznej na wewnętrzną polaryzację ; od rozszerzania do manifestowania ) Matka ziemia / Gaia osiągnęła punkt maksymalnej kompresji / powrotu do źródła i jest na rogu kwantowego skoku, który integruje zarówno ekspansję na zewnątrz i manifestowanie do wewnątrz, tak, jak wiry magnetyczne bieguna Północnego w połączeniu z wirami magnetycznymi bieguna Południowego tworzą wirującą sferę energii ; tworzą atom.

Jednak w każdym przypadku opisane zjednoczenie w trzecim etapie prowadzi tylko do rozszerzenia nowo zjednoczonej kreacji i w pewnym momencie w dalekiej przyszłości wymaga ruchu do wewnątrz jeszcze raz.

Na nowej Gai jest jedność energii męskiej i żeńskiej, co jest w procesie manifestacji. Po raz pierwszy widzimy męską i żeńską, jak istnieją w każdym z nas, niezależnie od płci naszego ciała fizycznego. To jest zjednoczenie, ale separacja na mężczyzn i kobiety nadal istnieje na poziomie biologicznym. Więc skok kwantowy dla ludzkości ma stać się miejscem równości obu płci. Ale to wciąż pozostawia różnice pomiędzy ludzkością i innymi formami życia. Zobaczymy ludzkość zjednoczoną, ale stającą się bardziej odizolowaną od innych form życia.

Faktycznie ludzkość jest w trakcie dzielenia się na nowych ludzi i nowych elfów. Nowi ludzie szukający czystości rasy ludzkiej i duchowe istoty elfów szukające integracji ze wszystkim, co żyje na ziemi ; aspektami biegunów północnego i południowego; cykli w cyklach.

Nie ma naprawdę pytania o Gaię i jej mieszkańców doświadczających kwantowego skoku. Pytanie brzmi, jak ogromna jest ta MPR (odwrócenie biegunów)? Jest to planetarne, słoneczne, galaktyczne, czy obejmujące kosmos i cały wszechświat ? Wtedy możemy zapytać, kiedy?

- Joe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz