poniedziałek, 18 listopada 2013

Manuskrypt przetrwania - część 371

Witam ponownie!


Dzisiejszy odcinek Manuskryptu do krótkich nie należy. Energie osiągnęły szczyt i tak "będą trzymać". Jedyną przywołaną tu receptą jest "miłość własna", ale szczegóły znajdziecie już w tym przydługim, choć wartym zerknięcia tekście.


Manuskrypt przetrwania - część 371

Jak wielu z was zauważyło, tempo zakłóceń osiągnęło szczyt gorączki w wielu, i słusznie, bo od tego dnia, nie będzie żadnego powstrzymywania. To może wydawać się zniechęcające, a nawet przerażające dla niektórych, ale uwierzcie nam, kiedy mówimy, że nie ucierpicie zbytnio. I właściwie to, co mamy na myśli? Po prosu, że nie jesteście tutaj, aby cierpieć, moi drodzy, jesteście tu, aby zwyciężyć, i jako takie, próby i niepokoje, jakie możecie napotkać na swojej drodze są jedynie pomocą, aby to osiągnąć. A gdy mówimy zwyciężyć, nie jest to w starym znaczeniu tego słowa, bo nie chodzi o osiągnięcie wysokiego statusu kosztem innych. Nie, to jest po prostu zwyciężenie siebie i przejęcie waszej własnej nieodłącznej mocy, mocy, która była wam zabrana przez tak długi czas. Ponownie, wiemy, że wielu uzna za złą tę wiadomość i nazwą to zbędnym lub przynajmniej powtarzanym, ale pamiętajcie, że naszym zadaniem jest pomóc spełnić wasze, a więc, będziemy działać na wiele sposobów, jako was wspomagający i zachęcający, także osoby postronne, które obrzucą was jajkami, abyście zrobili wszystko, co możliwe, aby prześcignąć samych siebie.

Nie zróbcie pomyłki, doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych, ta podróż nie może być trudniejsza niż już była, ale wiemy też, że nie ma ani jednego z was, który nie jest w stanie spełnić tego zadania - bycia całkowicie połączonym ze sobą w całej waszej chwale. I przez wasze bardzo osobiste wysiłki, nie tylko odzyskacie swoją własną moc, ale również odzyskacie tą planetę z powrotem do tego (stanu), jaki miała mieć pierwotnie. Miejscem dla kochającego współzamieszkania, miejsca, w którym ludzie będą żyć w harmonii ze sobą i wszystkimi magicznymi stworzeniami Matki Natury, dużymi czy małymi, pięknymi i dzikimi. A jak wam wiadomo więcej niż dobrze, to nie był ten przypadek przez bardzo długi czas, ale teraz, dzięki waszym wysiłkom, tak ma się stać, po raz kolejny.

Więc weźcie to jako przypomnienie, aby utrzymać końcowy cel w zasięgu wzroku, jeśli znajdziecie się ulegający tym falom transformacyjnej energii w taki sposób, gdy myślcie, że stajecie się całkowicie bezsilni. Bo nie jesteście tacy, w rzeczywistości odzyskujecie coraz więcej waszej oryginalnej mocy każdego dnia. Ale nie zróbcie pomyłki, poczucie bezsilności w was wydaje się przekraczać wszystko, co możecie myśleć, że wy i wasze ciało fizyczne jesteście w stanie znieść. Ale jesteście wykonani z mocnego materiału, kochani, i jesteś zdolni do wyczynów daleko, daleko wyprzedzających wszystkie te wyzwania, jakie już mieliście do zmierzenia się z nimi w waszej podróży, a więc, wiedzcie, że nie zostało jeszcze osiągnięte najbliższe przedmieście waszych własnych granic. I to jest czymś, czego nie możecie zrobić (osiągnąć granic), gdy jesteście ponad i poza wszelkimi starymi koncepcjami ludzkich ograniczeń. Ale nadal będzie więcej niż jeden z was, którzy jeszcze mogą usłyszeć, ten małe i raczej wyczerpany głos wewnątrz, mówiący "nie więcej, nie możesz wziąć tego i ja nie mogę". Ale pamiętaj, że głos jest głosem starego ciebie, małego ciebie, który nie miał możliwości dostępu do własnej wielkości. Ale teraz możesz i teraz musisz. Bo nikt nie może zmusić cię do wejścia w stare i zbyt wielkie buty, to jest decyzja, która pozostaje wyłącznie dla Ciebie.

Więc pamiętaj, że za każdym razem, gdy zaczniesz się kruszyć i upadać, przytul siebie i trochę porozmawiaj lub poproś innych, aby zrobili to samo dla Ciebie. Bo masz to w sobie, ale czasami, dostęp do tej wielkości zostaje zasłonięty przez pozornie nieprzeniknioną ścianę zmęczenia fizycznego i psychicznego. Więc jeśli znajdziesz siebie uderzającego w tą ścianę, wiedz, że istnieją więcej niż jedne otwarte drzwi w tej ścianie, gotowe i pozwalające przejść bez konieczności wysiłku w ogóle. I te wszystkie drzwi są oznaczone tymi samymi słowami : miłość własna. bo, jeśli uda Ci się znaleźć tą wszechogarniającą miłość do siebie, nic nie stanie na twojej drodze, i pozwolisz swojemu ciału i rzeczywiście swojemu umysłowi, aby stały się zmęczone od czasu do czasu. Bo będziesz wiedzieć, dlaczego, i będziesz dalej kochać siebie przez to wszystko, bez względu na to, co się będzie działo. A potem okaże się, że przechodzisz przez te pozornie gęste fazy znacznie łatwiej i nie będziesz marnować czasu waląc młotkiem w tą ścianę, obwiniając siebie, a nawet myśleć, że nie uda się w żaden sposób.

Więc jeszcze raz powiemy, miłość jest kluczem, który otworzy wszelkie drzwi, również te, w tobie, i wiedz, że te drzwi mogą być tymi ostatnimi otwartymi, bo jakiegoś powodu, ludzie odkryli tak wiele wymówek, aby nie pozwolić sobie kochać bezwarunkowo samych siebie. Oni czują się znacznie bardziej komfortowo w rozszerzaniu tego sentymentu na innych, niż dla siebie, ale pamiętajcie, aby poznać siebie, to trzeba kochać siebie poza jakąkolwiek koncepcję granic, bo nigdy nie można kochać siebie zbyt wiele. Bo tylko przez kochanie siebie bezwarunkowo naprawdę można rozszerzyć tą samą wielkoduszność na innych, a więc idąc do wewnątrz i dając sobie wolne wodze, to nie tylko da wam dosłownie darmowy bilet do wszystkiego innego. Bo wtedy, i tylko wtedy będziecie w stanie wyjść poza wszelkie ograniczenia w ogóle i tak daleko, jak to możliwe. Bo granice, które musicie przekroczyć są granicami, które sami ustawiliście, i zrobiliście tak przez niezrozumienie waszej własnej wartości. Bo jesteście godnymi całej miłości, jaką możecie wzbudzić, i całej tej miłości, którą inni wyślą wam w zamian. Ale pamiętajcie, że jesteście głównym generatorem tej miłości i jesteście tymi, którzy potrzebują zrozumieć, że jeśli nie możecie jej znaleźć w sobie, aby uwolnić jakichkolwiek ograniczenia kochania siebie, będziecie przenosić te ograniczenia z sobą na zawsze, a one z kolei ograniczą wszystko inne dla was.

Więc usiądźcie i zróbcie głębokie jeden na jeden z sobą, i zobaczcie, czy możecie znaleźć w sobie szczerze, jakie limity sobie nałożyliście. Czy istnieją jakieś? Nie możecie być pewni, chyba że porzucicie je i będziecie ciężko próbować. Uważamy, że możecie wszyscy znaleźć sposób, aby kochać siebie tylko trochę więcej. A kiedy to zrobicie, zobaczycie, jak ta miłość, którą udało się wam przekazać sobie znajdzie odzwierciedlenie zarówno na zewnątrz was, ale także z powrotem od wszystkich i wszystkiego, co was otacza. Bo jeśli nie uważacie siebie godnymi nieograniczonej miłości, to w jaki sposób możecie odebrać tą powódź miłości, która przychodzi na waszą drogę, nawet gdy mówimy ? I pamiętajcie, że powódź miłości, która się zbliża nie przyjmie „nie” jako odpowiedź, więc nawet jeśli nie czujecie się godnymi jej otrzymania, ona wciąż przyjdzie do waszych drzwi i będzie szukała możliwości, aby wejść, nawet jeśli ma to zrobić przez dosłownie połamanie drzwi na kawałki, aby być wpuszczoną więc być może byłoby lepszą sugestią mieć drzwi szeroko otwarte z wyboru, gdyż to jest wasz wybór.

Wybierzcie więc ogarnąć siebie całą miłością, jaką można zgromadzić, a nawet więcej. W ten sposób, nie będzie więcej ścian do wdrapywania się lub zamkniętych drzwi do wyłamywania. Bo wtedy nie będzie żadnych przeszkód po drodze, i powitacie powódź przychodzącej miłości z otwartymi ramionami, i wy, i ona staniecie się jednym, aby nigdy ponownie być oddzielonymi. Ale jeśli zdecydujecie się zabarykadować bramę, ta powódź nie tylko zwali was z nóg, ale będzie bardziej skłonna przeciągnąć was w dół pod powierzchnie i pozostawić brnących przez rzeczywiście bardzo długi czas. To może brzmieć złowieszczo, ale jest to po prostu przypomnienie, że to wszystko dotyczy wolnej woli, i to jesteście jak zawsze wy sami, którzy muszą zdecydować, czy uwolnić stare i stać się jeszcze jaśniejszym, czy przykleić się do starego i ryzykować zalanie. Nie możemy zmusić waszej ręki, a raczej serca, w jakikolwiek sposób. Bo jesteście mistrzami swojej podróży, i to jest tak, jak to musi być, więc tym razem to jest jak zawsze: wy i tylko wy musicie dokonać wyboru. I musicie to zrobić w swoim rdzeniu, jest to decyzja, która będzie musiała być prawdziwa. I dlatego mówimy, upewnijcie się, aby nie ugrzęznąć w jakiś objawach lub tymczasowych i powierzchownych zdarzeniach, nie ważne jak obciążające mogą się one wydawać. Bo w centrum, jesteście bardziej niż gotowi, aby uczynić wybór i stanąć prosto i znaleźć swoją jedyną prawdę, więc upewnijcie się, że nie pozwolicie, by znikła pod naporem obowiązków dnia i codziennych wyzwań. Bo tym razem, to jest ważniejsze niż kiedykolwiek, żeby udało Wam się znaleźć te szeroko otwarte drzwi wewnątrz, drzwi, które są oznaczone „Miłość” i są jedyne jakie możecie znaleźć.

https://aishanorth.wordpress.com/2013/11/18/the-manuscript-of-survival-part-371/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz