czwartek, 14 listopada 2013

Smok - Szczęśliwy 12.11.13

Witam ponownie!

Podgonimy jeszcze przekazy smoka - teraz szczęśliwego numerologa. Zwraca naszą uwagę na numerologię dat 12 listopada i następnych dni. Wprawdzie nie ma tu sensacji, ale jest dobry nastrój, a to już bardzo dużo.


Smok - Szczęśliwy 12.11.13
12 listopada 2013
Channeler : Brian, smok

Tutaj smok,

Mamy krótką wiadomość dzisiaj. Popychaliśmy Brian’a, aby zapisywał (nasze wiadomości) przez cały dzień, i wiecie co? On odepchnął to, myśląc, że ktoś przejmie ten temat zamiast niego. Jak to jest ludzkie, dla kogoś, kto jest wcielonym z poza ziemi. Cóż, wiedzieliśmy, że dojdzie do tego i zrozumie, że nikt inny nie wykona jego pracy dla niego! Więc, jedziemy..

Pewnego dnia, po 11/11, macie 12.11.13. Co oznaczają te liczby dla Was?

My nie zamierzamy dawać kursu numerologii. Idźcie i poszukajcie. Pomyślcie o tym, jak to idzie z czasem.

Co te liczby mówią wam?

Ok, damy wam kilka wskazówek, po prostu dlatego, że Brian ma napisać więcej, aby zachować to, lub po prostu dlatego, że zaplanowaliśmy to w każdym razie :-) 11 11, to powtórzony numer mistrzowski. To jest pomyślne. Co 11 oznacza? To reprezentuje intuicję i początki. Co 12 oznacza? Oznacza to skompletowanie fizyczności. Co 13 oznacza? Możemy powiedzieć, że to nie jest pechowa liczba.

Więc co 11, 12, 13 oznacza dla świata? To jest wiadomość dla Was, bezpośrednio do serca. To jest odpowiednie. Jest nacisk. To jest czas. Daliśmy kilka wskazówek globalnego znaczenia tych liczb. Jest też osobiste znaczenie, osobiste dla Ciebie. A one są tak różnorodne, jak wy jesteście.

Z Miłością, da da da, smok

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz