środa, 13 listopada 2013

AA Michał - Osiągnęliście już swój cel...

Witam ponownie!

Następny przekaz od Marc Gamma, jeszcze bardziej odlotowy, z 6-go listopada. Krótko mówiąc AA Michał stwierdza przekroczenie punktu zwrotnego (czyli "uskoku" z przekazu Rafaela) w poprzedni weekend. I wyjaśnia efekty tego. Jest też uwaga dotycząca ciemnych mocy i lepiej chyba, gdy przeczytacie to sami, uważam to za istotną informację, bez promowania kogokolwiek, czy czegokolwiek.
Jest też trochę informacji, powiedziałbym społecznościowych, dotyczących tych przekazów na końcu.Osiągnęliście już swój cel - jeszcze musicie uznać to teraz.

Archanioł Michał przez Marc Gamma ~ 6.11.2013
http://soul4free.wordpress.com

Archanioł Michał [ Oryginalny język niemiecki, przetłumaczone (na angielski) przez ( Contra ) Mary ]

Moi drodzy ludzie, to jestem ja, Archanioł Michał. Znowu jakiś inny żywy tydzień minął i dużo działo się w międzyczasie. Z całego minionego weekendu energie nie zostały strawione przez was w całości i wasze ciała są nadal zajęte integracją tego, co osiągnęło was i Gaię w poprzednich dniach.

Jednak nie chcemy patrzeć wstecz, ale naprzód, ponieważ wszystko, co jest przed wami, patrząc do przodu - jest tak potężne, wspaniałe i to wszystko zmieni. Będą sprawy, które zamanifestują się w waszej rzeczywistości, które w końcu staną się także widoczne.

Mieliśmy - i to zawiera was i nas też - czekać dość długo, żeby zobaczyć ten moment. I było tak wiele odroczeń, o których musieliśmy poinformować, ponownie i ponownie, ponieważ były pewne ramowe struktury nie bardzo idealne do takich manifestacji.

Teraz to przeszło - w końcu jesteśmy w stanie zobaczyć wszystkie możliwości, które wielokrotnie wymienialiśmy wam wcześniej. Będziecie zadziwiać sami siebie w takich sprawach. I one są dla was ważne i podobnie będą szokować ten świat i jego mieszkańców.

Przez „szokować” nie mamy na myśli żadnych trzęsień ziemi, ale waszą podstawową wiedzę, zrozumienie i wszystko, co było ważne dla was do tej pory. Na początku będzie mało, ale będzie rosło bardziej. Zauważycie, to wkrótce potem, gdy wszystkie nasze wiadomości będą uzupełniały to, w nadchodzących tygodniach mówiąc wam, co działo się w międzyczasie tutaj.

Jedynym problemem jest to, że wiele osób (na ziemi) spodziewa się spraw, które nigdy nie były wymienione ani pomyślane przez nas. Wy koncentrujecie się przede wszystkim na takich sprawach, które nie są dla nas istotne, a które naszym zdaniem nie mają również żadnego wpływu. Jeśli nauczycie się uznawać, że są one drobnymi sprawami powodującymi zmiany - zrozumiecie także, że uświadomicie je sobie w odpowiedni sposób.

Wszystko, co się wydarzy w ciągu najbliższych następujących dni teraz będzie w związku z wydarzeniami z ostatniego weekendu. Wszystkie wielkie energie, które trzeba było podjąć i zintegrować w swoje ciała - było to po prostu potężne! Te energie wpływają na tak wiele osób, ze zauważą, że warunki, które były - nie mogą być utrzymywane już dłużej. Wielu ludzi rzeczywiście obudziło się i chce teraz, żeby zmiany przyszły następnie.

To jest ten zwrotny punkt, którego tak się obawiały ciemne moce. Już Nie Ma dłużej wystarczająco dużo dusz potrzebnych do utrzymania i zagwarantowania istnienia i funkcjonowania ich ośrodków władzy. One będą upadały - lepiej wyjaśnione – zapadną się wkrótce. Oni, ciemne moce przegrały bitwę!

To, co pozostało im, to tylko czas. Jest to szczególnie im dedykowany czas, aby powitali nieuniknione i odebrali je. Walczą cała swoją mocą przeciwko nieuniknionej ich zagładzie - przed czymś, co jest zupełnie nieznane przez nich. Oni są na straconej pozycji nie wiedząc, dlaczego wszystko przestało funkcjonować teraz. Oni nie rozumieją w ogóle tego wszystkiego, bo wszystko, co funkcjonowało tak dobrze cały czas, może teraz zapadać się na ich oczach.

Jest sporo strachu wśród nich i paniki - są przerażeni i to będzie wielka szansa na światła. Ponieważ światło może być pomocne dla nich. Światło może pokazać im sposób wyjścia. I ta droga wyjścia doprowadzi do jakiejś nowej przyszłości z poprzedniej ciemności, prezentując im pewną szansę przyznania, że do tej pory podążali drogą w niewłaściwym kierunku.

Będziemy wspomagać ich czasem dla nich , aby mogli stać się świadomi w trakcie drogi. Bo to jest bardzo istotna sprawa, czego Stwórca, Wszystko, co Jest pragnie. On chce, aby tak wielu ludzi miało okazję do postępu naprzód na własnej drodze – dając krok po kroku samemu. Ponieważ to będzie niezbędne dla osiągnięcia jakiegokolwiek wzniesienia. Dużo negatywnej energii zostanie rozpuszczone w ten sposób i to wyzwoli trasy wzniesienia tak, że nie trzeba będzie ingerować w żaden sposób. Droga wznoszenia będzie wolna (otwarta) tak, że ludzi tu, na ziemi, będzie w stanie robić to na własną rękę i nic z naszej potężnej interwencji będzie konieczne.

Kończąc naszą wiadomość dzisiaj już teraz chcemy podzielić się z wami czymś przyjemnym i pozytywnym. Nasz channeler zauważył z radością, że jest jedna niewielka językowa grupa lightworkers, osiąga tak dużo. Czytelnicy naszych wiadomości z bułgarskiej rzeczywistości wyprzedzili wszystkie inne mniejsze grupy językowe i dominują aż do teraz.

Jakie jest znaczenie naszej uwagi powyżej ? To nie jest tym, że mamy na myśli prowadzenie jakiejś konkurencji między różnymi językami i krajami. Nie, po prostu chcemy pokazać wam, że niektórzy współpracujący w grupach mogą osiągnąć więcej, dotrzeć do ludzi, jeśli mają silną wiarę, że mogą osiągnąć coś, co było uznawane za niemożliwe w przeszłości.

Dzielimy się tym zadowoleniem naszego channelera i włączamy w to też tłumaczenia pani (Mary). Jak informowaliśmy tego channelera kilka razy - jedna sprawa to statystyki - jeszcze niewidoczne wszystkie statystyki - one reprezentują tylko jakąś małą prawdę. Wiele wiadomości jest odbieranych przez inne kanały i publikowane później - przekazywane przez tak wielu ludzi, również - więc, to jest to zupełnie niemożliwe, (dla was) zobaczyć, jak prawdziwa rzeczywistość może wyglądać.

Powiedzieliśmy naszemu channelerowi wiele razy - i on kocha to też - "zostaw rozpowszechnianie naszych przesłań w całości dla nas i pozwól nam prowadzić cię w tym!"

A teraz znów może stać się świadomy, że zaufanie do nas stało się też opłacalne.

To jest bardzo ważne, najdrożsi ludzie, którym starałem się wyjaśnić, moimi słowami na zakończenie tutaj. To jest bardzo ważne, aby zrozumieć, co następuje: " Jeśli zdecydujesz się pracować wspólnie razem będziecie w stanie osiągnąć tak wiele! Skupiajcie się na celach, gdyż możecie przybyć do jakiegoś kolektywu lub grupy i i nigdy nie będziecie doświadczać rozczarowania! "

Na samym znaczeniu moich słów powyżej kończę teraz tą moją wiadomość i życzymy wam wzajemnych i skutecznych działań, gdyż to jest jedyną możliwością, aby potwierdzić : "to jedynie idzie lepiej w ten sposób".

Z wielką miłością dla Was i Waszej społeczności światła

wasz Archanioł Michał

7 komentarzy:

 1. Czyzby mowa o Rosicy na koncu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Temat Rosicy jest mi nieznany, oprócz geografii - rzek i wioski o tej nazwie, Ta nazwa nigdzie nie pada. Czy mógłbyś / mogłabyś opisać to skojarzenie?

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.edinenie-vsemirno.net/pl/2013.10.10.htm

  OdpowiedzUsuń
 4. Może chodzi o Rosicę Awełę :
  http://www.edinenie-vsemirno.net/pl/napatstviya/2013.09.04.htm

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepraszam, nie przedstawilam sie, co za maniery z mojej strony :)
  Mowie o Rosicy Awela - strona Zjednoczenie www.edinenie-vsemirno.net.
  Mam madzieje ze nie popelnilam literowki bo wpisywalam adres strony z reki.
  Wydawalo mi sie, ze kiedys znalazlam ktores z jej przeslan u Ciebie.
  Pozdrawiam
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie sądzę, aby tutaj była mowa o Rosicy Awela, choć tego nie wykluczam, ale działalność Rosicy trwa już ładnych kilka lat, a Marc rozpoczął te channelingi wiosną tego roku, chyba, że Marc został zafascynowany jej działalnością i podjął swoją aktywność pod jej wpływem.
  Takie jest moje wrażenie, a nie jest to wiedza w tym temacie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Byc moze masz racje. Ale swoja droga dziwy zbieg okolicznosci - na krotka chwile przed jej wizyta w Polsce :)
  Pozdrawiam
  Ania

  OdpowiedzUsuń