wtorek, 5 listopada 2013

Sfinks mówi o 2014 roku i potem

Witam ponowne!

Z tych przekazów, które tu przetłumaczyłem, oraz wielu innych można byłoby uznać Sfinksa za siewcę zwątpienia, a co najmniej malkontenta. Jednak przedstawia on opisy zjawisk świata energii w bardzo zrozumiały dla nas sposób. Jeszcze przed grudniem 2012 twierdziłem, że przechodzimy najbardziej łagodny z możliwych, proces Transformacji, choć chyba użyłem określenia „najłatwiejsza droga”. I wszystkie dane na niebie i ziemi wskazują, że jest to proces, bardzo powolny, z naszego punktu widzenia.
Ten przekaz Sfinksa odbieram jako bardzo pozytywny.
Ostatnio w świecie przekazów zapanowała „moda” na zapowiedzi i przepowiednie, więc Sfinks zgodnie z trendem też serwuje nam trochę tego, a właściwie niewielką wzmiankę. Większość przekazu poświęcona jest tłumaczeniu zjawiska energetycznego z 21.12.2012. Może będzie łatwiej zrozumieć, jeśli zjawisko kurczenia i rozszerzania się spirali użyte przez Sfinksa nazwiemy zwężaniem zamiast kurczenia, gdzie obrysem, który spirala kreśli w tym zjawisku są dwa ostre stożki stykające się ostrymi końcami.
Sfinks zauważa pozytywne tendencje w populacji i określa siłę napędową, którą jest przebudzenie i wiedza (zamiast wiary). To oczywiście bardzo zgrubne określenie, ale nie rozmija się z prawdą.
W sumie polecam zapoznanie się z tym przekazem, choć rewelacji tu nie ma, przynajmniej w porównaniu do wielu innych przekazów.Sfinks mówi o 2014 roku i potem

Przyszłość jest jak zawsze mówimy bardzo płynna, chociaż istnieją jak również pewne stałe wydarzenia.

Przeszliście przez najciemniejsze miejsce, punkt zero lub ucho igły, jak to nazywamy w dniu 21 grudnia 2012 roku. To był bardzo nerwowy, jak również podniecający moment wychodzenia dla wielu, a po tej dacie wielu poczuło uwolnienie ciśnienia, ale również większy nacisk w tym samym czasie. Przewidywania i wiele z wiadomości, były nastawione na wielką zmianę i nadal kontynuują to w ich wiadomościach w tej chwili ustalając nowe terminy za każdym razem.

Co naprawdę wydarzyło się w tym dniu ?

Energia ziemi przesuwa się po spirali i spirala nie jest stałej wielkości, lecz zmienia się z wielkiej spirali do spirali bardzo małej i po osiągnięciu określonego punktu, przechodzi przez ucho igły i wychodzi z drugiej strony, aby rozpocząć rozszerzanie się ponownie. Jak widzicie, rozszerzanie i kurczenie jest powszechne w wielu energiach przemieszczających się w waszym wszechświecie.

Gdy energia zamieniała strony, to wielu odczuwało ten skutek uczuciem, braku wiedzy, co się dzieje, cisza w energiach, przyzwyczaja do energii w inny sposób, wiele dostrojeń, nie tylko poruszanie się przez rozczarowania, ale dla wielu także dostosowanie do energii, które wydają się pracować i działać inaczej.

Wynika to z faktu, że przed 21 grudnia wasza rzeczywistości nadal poruszała się po spirali w dół i energie stawały się coraz bardziej gęste w ten sposób, gdyż cała energia zaczęła zbierać się w najmniejszym punkcie spirali przygotowując się do jej przejścia przez punkt zerowy lub ucho igły.

Gdy energia wyszła z drugiej strony, to energia zaczęła zajmować miejsce i to było i jest czymś, do czego wielu nie było przyzwyczajonymi, gdyż tylko przeszli przez doświadczenie kurczenia się energii.

Rozszerzanie ma miejsce na wolnym poziomie, ale może być odczuwalne nawet postrzegane przez niektórych.

Jest to proces, przez który w rzeczywistości ziemia przeszła wiele razy i były wielkie ery Oświecenia w waszej historii. Jednak za każdym razem poszliście z wielkiej ery Oświecenia do tyłu do wieku ciemności i jest to po części dlaczego tak wiele wiedzy zostało stracone w czasie.

Różnicą tym razem było to, że wielu było w stanie pozostawać lub przebywać w określonym doświadczeniu świadomości, i byli faktycznie w stanie obudzić się w pewnym momencie, mimo że energie stają się coraz gęstsze i kurczące się.

Wielu było w stanie pozostać w tym stanie, podczas gdy energia przeszła przez punkt zerowy i wyszedł z drugiej strony wciąż nie śpiąc.

Istnieje jednak wiele osób, które wpadły z powrotem w ich stan uśpienia po całym rozczarowaniu wiadomościami i budzą się ponownie powoli po przejściu, po drodze przez ich tak zwaną ciemną noc duszy.

Ziemia porusza się w górę spirali tym razem z wieloma obudzonymi i świadomymi do pewnego punktu i mającymi zachowaną świadomość (w czasie przejścia) przez punkt zerowy, to jest korzyść dla ludzkiej rzeczywistości, gdyż to zajmie mniej czasu dla niektórych, aby przejść w stanu w pełni świadomego. Nie zaczynacie już od początku, już zrobiliście wiele z pracy, która normalnie zaczyna się tuż po punkcie zerowym.

Teraz dla wielu jest to czas, aby przejść do przodu, gdyż rok 2013 był rokiem korekt , rokiem przejścia przez ciemna noc duszy dla wielu, aby odnaleźć, czym wasz prawdziwy zamiar i cel jest dla waszej własnej rzeczywistości.

Nie twierdzimy, że każdy człowiek przeszedł przez to, wielu obudzonych kontynuuje działania w sposób, który był tak komfortowy, przed przesunięciem.

Nie zdając sobie sprawy, że ta zmiana i ruch w górę proszą o inny udział, niekoniecznie w ich rzeczywistości własnej.

Niektórzy zauważyli zmianę i poczuli zmianę; wielu obudzonych może odczuwać energie, zrozumienie energii, to już jest coś innego.

Każdy wybiera własną drogę wzdłuż spirali, a niektórzy będą budzić się do nowych możliwości, inni pozostaną na starej linii czasowej ograniczonych możliwości.

Nazywamy to linią czasową, gdyż doszło do zmiany linii czasowej ziemi podczas przejścia przez ucho igły i pod wieloma względami jest to nowy początek w rzeczywistości ziemskiej. To nie znaczy, że jest to nowy początek dla każdej duszy w ludzkiej rzeczywistości. Zmiana jest osobista dla każdej duszy, a wielu będzie poruszać się według idei i rzeczywistości, które były obecne w starej linii czasowej. Ponieważ każda dusza w rzeczywistości jest obecna we własnej linii czasowej, w ramach linii czasowej ziemi.

2014 będzie rokiem dla wielu, którzy znajdą swoje łożyska we własnej rzeczywistości, aby ruszyć do przodu na różne sposoby w ich własnej linii czasowej.

Ci posuwający się naprzód musieli uwolnić i już uwolnili wiele oczekiwań, które były obecne na starej linii czasu i odkryli, że oczekiwania nie są potrzebne w ich nowej linii czasu, ponieważ ograniczają możliwości tego, co może być tworzone w ich nowej linii czasu.

Wielu również pozostanie w rzeczywistości ich własnej starej linii czasowej.

To wszystko jest dobre, jak możecie powiedzieć, a my jesteśmy tu tylko po to, aby dać Wam informacje, abyście sami mogli zbadać i stać się bardziej wiedzącymi (niż wierzącymi) na temat własnej linii czasowej i rzeczywistości.

Nic nie jest wieczne i wszystko jest możliwe, ale możliwości są kreacją i istnieje potrzeba zrozumienia, oraz wiedzy, a także znalezienia własnego ruchu do przodu we własnej linii czasowej, w ramach ogólnej linii czasowej rzeczywistości ziemskiej.


Z jednego źródła do drugiego
01 listopada 2013
Petra Margolis
http://www.thesphinxspeaks.org
http://www.ascendedmasters.org

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz