czwartek, 14 listopada 2013

AA Rafael - Bądźcie przygotowani - Ojciec i Ja - jesteśmy z wami

Witam ponownie!

W channelingach Marc'a Gamma też coś ostatnio dużo się dzieje, choć to zupełnie coś innego niz na GK "Terra". Tu zapowiadają, że portal z 11.11 będzie "Super Portalem", a jakie tego skutki mają być dla nas - poczytajcie sami. jest tu też zapowiedź zniesienia zasłony zapomnienia. Tym razem tłumaczenie jest lepsze i nie powinno być problemów z odbiorem.


Bądźcie przygotowani - Ojciec i Ja - jesteśmy z wami.

Archanioł Rafael przez Marc Gamma ~ 11.09.2013
http://soul4free.wordpress.com

AARaphael -II [ Oryginalny język niemiecki, przekład (na angielski)( Contra ) Mary ]

Moi ukochani ludzie - tu Archanioł Rafael mówi. Dzisiaj przychodzę z wieloma nowościami i wiele nowych elementów informacji będzie bardzo przydatne.

Idźcie do swojego serca i skupcie się na waszej wewnętrznej przestrzeni w nim – poczujcie to szczególne uczucie i stańcie się w pełni świadomi. Jestem przy waszym boku, gdy czytacie tę wiadomość. I będę z wami zawsze, kiedy będziecie czytać moje wiadomości, gdyż chcę zapewnić, że będziecie mieli szczególną szansę stać się świadomymi wszystkich energii, które my jako Archaniołowie posiadamy.

Idźcie do swojego serca i stańcie się mnie świadomi. Jestem z wami – zaakceptujcie to jako fakt, chociaż może nie wyewoluowaliście w taki sposób, że jesteście w stanie wyczuć też energie. Tyle tylko, że nie czujecie to nie znaczy, że to tak nie jest.

Zacznijmy te wszystkie informacje, jakie mam dla was w ten weekend. One znowu są niesamowite, cudowne sprawy, które miały miejsce w tym poprzednim tygodniu. Ludzkie światło świeci, nie, ono żywo rozjaśnia cały wszechświat. Coraz więcej gwiezdnych narodów teraz zauważa, że coraz bardziej zbliża się moment, gdy ludzie z planety Ziemia obudzą się.

Wielu różnych channelerów tu na ziemi odbierających wiadomości Światła, w rzeczywistości odebrało podobne informacje w swoich wiadomościach. To może rozpocząć się już teraz - już teraz - ten wspaniały czas mocno się zbliża, a więc to znaczy, że przebudzenie też. To będzie takie świąteczne wydarzenie i dlatego różne świetlne - statki Federacji Galaktycznej zostały skierowane na orbitę Ziemi.

Niestety, nie mamy na myśli skierowane w tym samym poczuciu, do którego jesteście przyzwyczajeni, ale to jest tylko wyrazem naszego zrozumienia, używając tu waszych zwyczajów językowych. W rzeczywistości jest to robione z miłości do człowieka, Ludzkości tutaj i poszczególne statki są w drodze do Was. Istnieje już ich wiele w tym szczególnym kwadrancie, a ich liczba zwiększa się bardziej, gdyż aktualna linia czasowa zbliża się jakiś szybki sposób.

Statki o większych rozmiarach wszystkich gwiezdnych ludzi są zdalnie utrzymywane dalej, ponieważ mogłyby one zakłócać tą planetę i jej pole magnetyczne w jakiś znaczący sposób i dlatego będą one cieszyć się całym dramatem ewolucji z daleka - tak, macie rację słysząc wyrażenie " Cieszyć się " w tym szczególnym kontekście.

Podążając za następnymi (wydarzeniami) tutaj, również będą się cieszyć jakiejś wielkiej mierze, gdyż teraz pozwolono nam poinformować was, ludzkość o poniższym. Ten channeler nie jest jedynym upubliczniającym tą wiadomość, gdyż będą inni, którzy również otrzymają ta samą wiadomość w ciągu najbliższych dni to :

" Moi drodzy ludzie, to jest wasz Boski - Ojciec mówi do was w tej wiadomości. mojego syna Przyszedłem tutaj, aby ogłosić, że wasze przebudzenie jest nieuchronne teraz. Wy posunęliście się tak daleko, że możemy podnieść zasłonę ludzkiego zapomnienia teraz. Jesteście przygotowani teraz, aby w końcu powrócić na Boskie kolana Boga. Tak więc to włączy wasze oddzielenie od Boskich Rzeczywistości wkrótce do innych opowieści w waszym historycznym tle. Ja, Wasz Ojciec Niebieski, wraz z moimi dziećmi powitamy was w naszych objęciach. Witamy, witamy, to nie potrwa długo, aż dotrzecie tu w domu jeszcze raz!".

Po tym, jak Ojciec przedstawił wam małe powitanie, ponownie moja kolej, aby kontynuować tutaj. On, nasz Ojciec, jest wciąż tu i będziecie odczuwać jego obecność tutaj nadal - przynajmniej ci, z jakąś wewnętrzną wrażliwości na niego. Cieszcie się tymi wysokimi częstotliwościami wibracji, które są prezentowane od niego i ode mnie!

Jest jeszcze inny temat nadchodzący teraz, umiłowani ludzie. Czuję się wielce zaszczycony ogłosić niniejszym : Wkrótce będzie to zrobione - że my, moi bracia i siostry, Archaniołowie będziemy mogli świętować przyjmowanie przybywających tu na krótko. Ostatnie detale są w przygotowaniu - ostateczne przeszkody zostały zmiecione, a jest tylko jeden jedyny cel pozostaje nam.... i to jesteście. Jesteście naszym celem i z tym idzie wasze wzniesienie.

Proszę, trzymajcie się - trzymajcie - istnieje ogromna fala Światła i Miłości w drodze do Was! następne otwarcie portalu nastąpi też, co jest w pewnym kontekście związane z pewnym szczególnym wydarzeniem, na niebie gwiazd. Jest to kwestia bardzo starego i zapomnianego portalu, które został zainstalowany przez gwiezdnych braci w waszej galaktyce kilka milionów lat temu. Nazwijmy go "Super - Portalem" !

Ten "Super- Portal" będzie aktywowany, gdy wasz Księżyc osiągnie swój najwyższy szczyt, kiedy Luna w jej kolejnej fazie osiągnie swoje maksimum skuteczności ona również wyzwoli otwarcie tego szczególnego portalu. Jednocześnie to także aktywuje moc tego "Super- Portalu", który w odpowiednim czasie połączy waszą planetę Ziemia do Centralnego Słońca i to ostatnie wyśle flarę wstępnego zapłonu -energię początkową na Ziemię dla wielkiego Sygnału Przebudzenia - Zadzwoń do wszystkich ludzi i ich rzeczywistości teraz. Będzie to ogromne wydarzenie zalewające ludzką ludność światłem i miłością w jakiś przytłaczający sposób. Ta szczególna energia wzrośnie w siłę tak, że wszystkie ciemne moce będą jakby pod naporem jakiegoś ogromnego tsunami zmyte na dobre! Wszystkie ciemne energie od tego czasu opuszczą tą planetę całkowicie i na zawsze! W ten sposób będą one miały swój szczególny czas na ziemi i pójdą i nie bedą tutaj obecne już więcej!

Od tego czasu ludzka ludność planety Ziemia na pewno zda sobie sprawę, że zostali dotknięci czymś specjalnym i zdadzą sobie sprawę również, że wszystko z przeszłości musi przejść pewne niezbędne zmiany, o których mówiłem wiele razy w naszych wiadomościach.

I nie chcę wam ujawniać nic ponadto - jeszcze o tym się mówi teraz : "Wszystko zaczyna się teraz i teraz należy do was podjąć waszą ostateczną decyzję ! "

Kiedy "Sygnał Przebudzenia" osiągnie was i to stanie się w jakiś wyjątkowy i indywidualny sposób, ponieważ każdy tu ma swój inny plan, drogi życia i cel związany z tym - to jest tym, co będziecie wiedzieć na pewno :

"Teraz to się dzieje i teraz rozumiem, to wszystko !"

Kończąc tą nieco dłuższą wiadomość, muszę powiedzieć, że mój channeler musiał przerwać tą rozmowę na krótki czas, ponieważ było to konieczne dla niego, aby się uziemić ponownie mocno do Matki Ziemi. W przeciwnym razie byłoby mu znacznie trudniej wytrzymać potężne energie tej wiadomości. Jeśliby nie posłuchał mojego wezwania w tym miejscu, miałby teraz trochę więcej problemów niż odczuwanie teraz energii po całym ciele.

Wy też poczujecie te energie i każdy w jego / jej własny indywidualny sposób odczuje, że znacznie więcej właśnie teraz się dzieje, niż będziecie w stanie zrozumieć. Weźcie kąpiel w tych energiach, a po przeczytaniu tej wiadomości zostawcie sobie trochę odczuwania - efektów tego na jakiś czas. Cieszcie się miłością ode mnie i naszego Ojca, który jest zawarty wibracyjnie w tej wiadomości.

Z tak wielką miłością do was wszystkich - od waszego Ojca i Archanioła Rafaela

1 komentarz:

  1. ten przekazał zalał mnie olbrzymią falą miłości...

    OdpowiedzUsuń