piątek, 15 listopada 2013

Smok - rozkład i zużycie

Witam ponownie!

To kolejny wykład z logiki... smoka. Ale trudno nie przyznać mu racji. Konsumpcjonizm wywiera olbrzymie piętno, niektórzy muszą mieć za wszelką cenę ostanie nowinki i nie o modę damską mi tu chodzi, choć to też jeden z lepszych "biznesów". Efekt jaki jest każdy widzi - sterty elektronicznego złomu, podczas, gdy inni, niekoniecznie z własnej winy cierpią głód. Wiem, że świata nie zbawię, ale mogę posiać ziarno wątpliwości - w tym przypadku pozytywnej natury.


Smok - rozkład i zużycie
14 listopada 2013
Channeler : Brian, smok

Tutaj smok,

Rzeczywistość, w które jesteście w nie miała być doskonała. W rzeczywistości, to miało być niedoskonałe. Wydaje się nam, że większość ludzi dąży do tego, aby rzeczy były tak doskonałe, jak to tylko możliwe. W ramach tego, oni ciężko pracują, aby utrzymać rzeczy nowymi, lub dostać / tworzyć nowe rzeczy, gdy ich stare rzeczy zużywają się. A kiedy ludzie mają więcej zasobów, to lubią trzymać rzeczy tak nowe, jak to tylko możliwe. Znajdujemy to, jako dość niesamowite, ponieważ w waszej rzeczywistości wszystko się zużywa i jest częścią piękna waszej rzeczywistości. Tam skąd przyszliście, nic się nie starzeje, rzeczy nie zużywają się. Rzeczy nie mają nawet dziwactw lub usterek. Nie mają, chyba że tak zdecydujecie. Wynika to z archetypów dokładnie tego, czym one mają być. A właściwie zrobienie ich czymś nie idealnym, rzeczywiście wymaga więcej wysiłku. To jest dar, którego możecie doświadczyć, jak wygląda dla rzeczy, być niedoskonałymi i zużywać się. Wasza dusza widzi je jako takie. W grubych rzeczach, nie możecie tego zrozumieć.

Ok, więc to jasne, że jest to większość waszych intencji wyjścia poza niedoskonałości i ograniczenia, rozkładające się rzeczy i zużywające się, czy tak nie jest? Cóż, można powiedzieć, że stale zastępując rzeczy jest bardzo okrężnym sposobem, aby to robić. Funkcjonalnie, to może mieć takie same wyniki, ale jest to bardzo uciążliwe, w obsłudze tego w ten sposób.

Powiedzieliśmy wcześniej, że potrzeba dużo energii, aby tworzyć waszą rzeczywistość. Cała energia jest świadomością. Każde pokruszone źdźbło trawy, każde ziarnko piasku przesunięte przez wasze nogi, każdy liść porwany wiatrem zabiera waszemu kolektywowi ludzkości niesamowitą ilość koncentracji do przechowywania. Koncentracja jest aspektem świadomości i stężenie to jest skupianiem energii poprzez świadomość.

Zamiast skupiać swoją energię i intencje na niedoskonałości, jeśli chcecie to przekroczyć, to rozwiązaniem jest zabranie siebie do wibracji, w których możecie po prostu wykroczyć poza niedoskonałość. Kiedy znajdziecie się tam, we śnie lub w transie lub medytacji lub po prostu myśląc, zakotwiczcie to w waszej rzeczywistości.

Łatwiej powiedzieć niż zrobić z waszej perspektywy, wiemy, ale teraz możecie to zrozumieć.

Z miłością, smok

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz