sobota, 16 listopada 2013

AA Rafael - "Super- Portal" będzie działał dla was teraz

Witam ponownie!

Jak wspomniałem Marc Gamma nie próżnuje, to kolejny przekaz z cyklu. I nadal jest "odlotowy" zapowiadając napływ energii, które zauważalnie będą zmieniać wszystko, już w ten weekend, dzięki aktywacji "Super Portalu". Nadal i cały czas jest mowa o przygotowywaniu nas w różnym kontekście. Odbiór treści i energii z tym związanych należy do czytelnika.


"Super- Portal" będzie działał dla was teraz

Archanioł Rafael przez Marc Gamma ~ 16.11.2013
http://soul4free.wordpress.com
AARafael -II [ Oryginalny język niemiecki, przekład (na angielki)( Contra ) Mary ]

Moi ukochani ludzie to Archanioł Rafael mówi do was. Kolejny wspaniały tydzień waszej linii czasowej i wymiaru minął ponownie i cieszę się przedstawiając wam kilka nowych wiadomości tutaj. Jak zawsze niniejszym polecam ponownie otworzyć swoje wnętrze, przestrzeń serca, świadomie po otrzymaniu kolejnej wiadomości od nas. W ten sposób będziecie mogli uzyskać pełną energię zawartą w tej wiadomości odpowiednio do swojego wewnętrznego serca.

Zapraszamy tutaj, obecność mnie i naszego Ojca Niebieskiego, naszego Kreatora wszystkiego, bo będzie on ponownie towarzyszyć mi tu przy składaniu tej wiadomości. Jeśli macie odpowiedni rodzaj wrażliwości, staniecie się świadomi tego światła-energii, a cała reszty nie posiadająca takiej bardzo zaawansowanej wrażliwości, może także poczuć ten rodzaj energii, ponieważ osiągnęła ona nowy poziom, jakąś nową jakość i intensywność. Wszyscy ci, co wciąż odczuwają to, jako trudne do wyczucia tych wibracji – radzimy, aby poświęcili więcej czasu, gdy przygotowują się do i podczas czytania faktycznie jakiejś wiadomości.

Jeszcze teraz ludzie traktują nasze wiadomości, tak jak spożywanie fast food. Naprawdę, nie jest to kwestia ilości, ale jakości i czasu potrzebnego do czytania naszych przesłań - to zawsze dotyczy, ile czasu poświęcasz na czytanie naszych wiadomości. To nie ma sensu w ogóle czytać jak najwięcej wiadomości, jak to możliwe. Nie ma sensu mierzyć siebie według liczby duchowych książek, które ktoś przeczytał w przeszłości. Nie, to naprawdę ma sens najpierw, jeśli zaczniesz rozumieć ten rodzaj literatury. I być może to stare przysłowie może być pomocne tutaj mówiące :

"Mniej znaczy więcej!"

Gdy to zrozumiecie - będziecie na dobrej drodze. A jeśli nie chcecie zrozumieć tego przysłowia Błagam Was weźcie wystarczająco dużo czasu do namysłu. Bo jeśli nie jesteście w stanie zrozumieć jego prawdziwego wewnętrznego znaczenia na pewno nie powiedzie się wam osiągnięcie tego, o co zostaniecie poproszeni wkrótce.

Po tym krótkim wstępie zróbmy porządek z rdzeniem dzisiejszej wiadomości. Jak wspomniano już w zeszłym tygodniu będziecie mieć możliwość doświadczyć nadchodzącego "Super Portalu". Właśnie dostosowałem mojego channelera i przygotowałem go na to, co ma przyjść, a teraz jest wasza kolej, ponieważ jest to bardzo ważne.

Teraz "Super- Portal" ma być otwarty tzn. czytając ten post, kiedy będzie opublikowany będziecie kąpać się już w energii, która jest głównie miłością tak wysokiej jakości, jakie nigdy nie doświadczono przez was wcześniej! Masywne i potężne energie są wysyłane tutaj od naszego Stwórcy Wszystkiego i będą one otaczały Gaię i jej mieszkańców jakimś szczególnym rodzajem niesamowicie potężnej energii! Nic nie zostanie pominięte – ani skały, ani kamień, ani żaden maleńki atom - nic, co pochodzi z nieba i kreacji. Wszystko będzie skąpane w tej samej energii - wszystko będzie otoczone i wszystko będzie odczuwać jej wpływ.

Jeśli popatrzycie wstecz po tym nadchodzącym weekendzie wszyscy na pewno zauważycie, że coś się zmieniło. Nie pozostaniecie tacy sami, jak wcześniej - doświadczywszy przejścia tego ostatniego tygodnia. Będziecie czuć się inaczej - nieco zmienieni i obudzicie się ! Budząc się do jakiegoś nowego oglądu - budząc się do czegoś bardzo przejrzystego i elastycznego. I zauważycie też, że wszystko, co było wymieniane przez nas wielokrotnie przybyło do was w końcu.

Skacząc do naszego następnego tematu, teraz jest kolej naszego Ojca, Stworzyciela "Wszystkiego, co Jest" :

Moje ukochane dzieci, moi ukochani ludzie na ziemi. Ja, wasz Ojciec niebieski, towarzyszę zawsze Raphaelowi, gdy będzie on przedstawiał wam wiadomość. Obydwaj z nas powinni przekazać wam wszystko, co konieczne. I będziecie mieli możliwość korzystania z mojej bardzo szczególnej energii i mojej miłości do was samych wspólnie z każdą wiadomością. To jest po to, aby przygotować was na wszystko, co ma przyjść teraz. To są też wasze ciała, które również będą poddane takiemu przygotowaniu w odpowiednim czasie.

Wielu z was zakończyło już ich proces rozwoju ciał świetlistych. To nie jest rozwiązanie, żeby tylko niektórzy, garstka mocno zmotywowanych ludzi, lightworkers mogła być bardzo zaawansowana, ponieważ jest to teraz publicznie rozpowszechnione. Nie, wszyscy podtrzymują podobną szybkość – także w podobnych procesach - gdy są przygotowani na wszystko, mające się objawić i ewoluować na Ziemi w odpowiedniej linii czasowej.

Idźcie do swojego wewnętrznego serca – poczujcie moją obecność tam i poczujcie, że jestem przy waszym boku. Wiem, że jest jeszcze wiele osób, którzy znajdują to dość trudnym, aby podążać za moimi słowami tutaj. Nie rozpaczajcie, nawet jeśli nie możecie mnie poczuć - ja zawsze jestem z wami - i to chodzi o wszystkich, ponieważ wszyscy mają takie samo prawo ! Nikt nie jest bardziej, ani mniej ważny. Wszyscy są moimi dziećmi i to, w szczególności umożliwia mi zebrać to doświadczenie, dla którego specjalnie wcieliliście się na ziemi.

Wszystkie wasze doświadczenia - te wszystkie cudowne chwile - są udostępniane i przechowywane daleko w "przechowalni danych" waszych rejestrów Akashy i ponownie - po raz kolejny – są połączone ze "Wszystkim, co Jest". To są linki, które pozwalają mi – jako Stwórcy "Wszystkiego, co Jest" - rosnąć, doświadczyć, by stać się bardziej świadomym. Każdy z was - jest jedną nieodłączną częścią mnie i to jest powód, dlaczego całe zbiorowe doświadczenie i wspomnienia należą do nas wszystkich. Jesteśmy zbiorową świadomością "Wszystkim, co Jest"! Wszyscy są twórcami "Wszystkiego, co Jest"! To tak jest i tak będzie - przez cały czas ! Jesteście Tworzącymi Bogami i bardzo szybko staniecie się "Nowymi Wzniesionymi Mistrzami Ziemi" !

Bardzo szybko wy będziecie nauczali inne cywilizacje - inne światy we wszechświecie, wszystkiego, czego doświadczyliście sami i przeżyliście tutaj na ziemi. To będzie Wasz wspaniały i wielki problem czekający na Was w należnych liniach czasowych.

I niniejszym zwracam się ponownie do mojego syna Rafaela, aby kontynuował swoją wiadomość tutaj. Wrócę do was, moi ukochani ludzie - Kocham was mocno i jestem też zawsze z wami.

Wasz Ojciec

Gdy mój ojciec zwrócił berło, chcę zakończyć moją dzisiejszą wiadomość następująco, moi ukochani ludzie tu na ziemi :

Jesteście zmianą - jesteście szczególnie tymi zmieniającymi "Wszystko, co Jest" i "Wszystko, co się Stanie"! Jesteście tymi, którzy z całego wszechświata, przeszli te niezwykle trudne i ważne procesy na Ziemi. Nikt inny – ze wszystkich podmiotów we wszechświecie, nie musi przechodzić przez te ekstremalne nauki, którym potrzebowaliście poddać siebie. Jesteście najbardziej doświadczonymi Wzniesionymi Mistrzami powstającymi z tej bardzo Wielkiej Gry Wzniesienia jakiejś specjalnej planety z wszystkimi jej mieszkańcami. Stańcie się najbardziej świadomi tego faktu, a wreszcie pojmiecie, jakie znaczenie zdobyliście dla swojej rasy, będąc mieszkańcami tego wszechświata.

Wrócę za tydzień i w towarzystwie naszego Ojca, co już zapowiedział. I znów On będzie w dodatkowym towarzystwie - ponieważ nasz Ojciec wkrótce będzie cieszył się u boku, jego Boginią znowu, gdyż ona - w jej szczególnym wcieleniu na ziemi – spełni swoje zadanie już wkrótce. Ona opuści ziemię wkrótce chociaż to powinno być zrobione już dużo wcześniej. Wszyscy ją mile powitamy z otwartymi ramionami i przedstawimy ją Wam w odpowiednim czasie.

Ona także przemówi do was przez ten kanał, również w odpowiednim czasie. Nawet ona nie jest świadoma tego, co ma się stać w taki sposób. Jeśli chodzi o jej doświadczenie na ziemi nie ma uprzywilejowania – jako żeńska część naszego Stwórcy wcielona na ziemi teraz. Ona również ma przejść tę samą drogę jak każdy człowiek tutaj. Wrócimy i to dość szybko, moi ukochani ludzie.

Pozdrawiam Archanioł Rafael w towarzystwie Ojca Niebieskiego

1 komentarz:

  1. Blueray21 - DZIĘKUJĘ za Twoja cudowną służbę, którą tutaj pełnisz dla naszego rozwoju i dla naszej wiedzy o tym co aktualnie się dzieje. Jestem pełna podziwu i uznania dla Twojej pracy i jestem Ci ogromnie wdzięczna. Każdy dzień rozpoczynam czytaniem wiadomości na Twojej stronie i znajduję tu wiele Miłości i Światła a także Radość z tego czego właśnie doświadczamy. CAŁYM SERCEM DZIĘKUJĘ :-)

    OdpowiedzUsuń