sobota, 23 listopada 2013

Mateusz - Tajfun Haiyan, śmierć Kennedy’ego, pomoc pozaziemskiej rodziny.

Witam ponownie!


Kolejny przekaz Mateusza, jak zwykle aktualny politycznie porusza tematy tajfunu, śmierci Kennedy'ego i w bardzo dużej rozciągłości pozaziemską pomoc, jaką otrzymujemy. Jest to wystarczająco długie, żebym już nie dodawał więcej od siebie.


Mateusz - Tajfun Haiyan, śmierć Kennedy’ego, pomoc pozaziemskiej rodziny.

jak otrzymane przez Suzanne Ward
23 listopada, 2013
www.matthewbooks.com

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew.

Najpierw będziemy mówić o materii, która dotknęła serca wszędzie. Tajfun Haiyan jest głęboko tragiczny dla wszystkich, którzy stracili rodzinę i przyjaciół drogi, domy i firmy – oni nie wiedzą, że na poziomie duszy, zgodzili się być częścią tego ważnego aktu planetarnego oczyszczania.

Ponieważ uwolnienie narastającej negatywności było niezbędne do utrzymania Ziemi w postępie w kierunku równowagi, wszyscy ludzie, których fizyczne życie się zakończyło i miliony tych, którzy mają trudności w następstwie huraganu, objęło możliwość rozwoju, uczestnicząc tak, jak oni.

Ten rodzaj zgodnego masowego entuzjazmu nie wydaje się możliwy w waszym pojęciu czasu, ale w wiecznym życiu duszy i ponadczasowości kontinuum, możliwości dania kroku naprzód w rozwoju duszy są oczekiwane z niecierpliwością w całym wszechświecie wydarzają się z pewną częstotliwością.

Proszę nie myśleć, że nasze wyjaśnienie niszczącej sytuacji jest beznamiętne i że jesteśmy niewzruszeni przez zrozpaczone dusze i ich ogromną przebudowę naprzód. Jesteśmy wśród niezliczonych dusz, które posypały światło na Filipiny w czasie i po cyklonie, aby pomóc wszystkim, którzy przeszli (na drugą stronę) i wzmocnić wewnętrzną siłę ocalałych. Czujemy ich zawód i przestrach i zamieszanie w tym, jak rozpocząć odbudowę ich życia, ich wiosek, farm i miast.

Jak chcielibyśmy, żeby oni wiedzieli, że ich bliscy zostali powitani przez słowa " Dziękujemy! ", gdy weszli w Nirvana. Tak, jak gorąco pragniemy żeby mogli wiedzieć, że wszyscy, którzy zginęli i oni sami kolektywnie dali ziemi to niezbędne podniesienie, którego potrzebowała, aby utrzymać swój kurs w kierunku równowagi. Jeśli wdzięczność Gai byłoby widać, wasz świat byłby w ogniu blasku jej światła.

Powszechne współczucie dodaje światła do życia, które w tej chwili jest ponure i zasmucone, a hojność ducha, w której pomoc jest dawana jest także dodaniem światła. Widzimy przegląd zespołów medycznych, dostawców żywności i wody, i załóg oczyszczających jak trwają w wysiłkach manewrowania w miejscach, gdzie drogi były rozmyte lub są zasypane zniszczonymi budynkami.

Widzimy panikę głodujących ludzi, poszukujących żywności i widzimy tych, którzy podejmują przedmioty, które nie mają nic wspólnego z przeżyciem, ale będą potrzebne po przywróceniu pozorów normalności. Istoty światła w całym tym wszechświecie promieniują energię światła i miłości do wszystkich tych dusz.

Pięćdziesiąt lat temu zamach na prezydenta USA Johna F. Kennedy'ego zaszokował świat, ale nawet dziś niewiele osób wie, że jego śmierć miała o wiele więcej niż głęboko emocjonalne oddziaływania. W końcu prawda wyjdzie, że jednym z powodów, dla których został zabity było zapobiec zniesieniu przez niego prywatnego Systemu Rezerwy Federalnej i powrót narodowej waluty do jej statusu dolara, ruchu, który zakończył by kontrolę gospodarki tego kraju przez Iluminatów i dotkliwie osłabił ich zdolność do manipulowania światową gospodarką. Pół wieku później, niż Kennedy zamierzał, demontaż tego nikczemnego systemu trwa.

Poprosiłem mamę, żeby skopiowała tutaj channeling skłaniający do refleksji, który otrzymała od prezydenta Kennedy'ego kilka lat temu. [Następujący komunikat, który był dla książki brytyjskiego autora na temat księżnej Diany, który zawiera wiadomości od niej i kilka innych, został przekazany 30 grudnia 2004. Nie wiem, czy książka została wydana, a jeśli tak, to jaki ma tytuł. ]

Świat, który zostawiłem ponad czterdzieści lat temu, mogę powiedzieć, że mój duch miłości do mojego kraju i Ziemi nigdy nie odszedł. Moje odejście nie było przypadkiem, nie bardziej niż była nim śmierć księżnej Diany. Nasze dusze zgodziły się służyć w ten sposób. Wiedzieliśmy to na pewnym poziomie, że nasze życie będzie krótkie na Ziemi przez dobre intencje, i widzimy, że wiele zostało osiągnięte w naszym imieniu - więcej, niż gdybyśmy tam pozostali.

Nasze życia nie były przeżywane w doskonałości, ani nie były one przeznaczone do tego. Nasze ludzkie słabości były, jak wielu innych, którzy także zrobili wiele, aby pomóc w podniesieniu ducha ludzkiego i promowaniu wartości każdego życia.

Ja ponownie użyję moich słów, które wciąż są publicznie wspominane: Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla Ciebie. Zapytaj, co Ty możesz zrobić dla swojego kraju. Ale teraz zmieniłem to : Nie pytaj, co twój świat może zrobić dla Ciebie. Zapytaj, co Ty możesz zrobić dla swojego świata. Miłość jest odpowiedzią, Jedyną odpowiedzią wznoszącą się ponad nędzę nadal nękającą tyle ludzkości.

Duch, w którym Diana i ja staraliśmy się służyć na naszych poszczególnych stanowiskach jest silniejszy niż kiedykolwiek w nas. Więcej niż kiedykolwiek wcześniej w historii Ziemi jest okazji do rozprzestrzeniania miłości na całym świecie z uczuciami i działaniami. Bardziej niż kiedykolwiek istnieje konieczne zapotrzebowanie na to ! Chwila wielkiej transformacji jest w zasięgu ręki. Przyczyniajcie się do tego ze względu na wszelkie życie na Ziemi i boską pielęgnację waszej duszy.

Nigdy nie jesteśmy oddzieleni od siebie. Jesteśmy jednym z Wszechświatem.


Dziękuję, mamo, a teraz będziemy rozwiązywać część problemów, w których czytelnicy mają wątpliwości.

Jeśli wybuchnie kometa ISON, czy będą duże fragmenty przyciągnięte przez grawitację Ziemi na pozycję, z której mogą nam zagrozić ? Nie, kosmiczne statki przeglądają niebo w poszukiwania komet takich, jak ISON i innych dużych ciał niebieskich, które mogłyby stanowić zagrożenie dla Ziemi, a gdy któreś mogłoby, używają ich technologii do zmiany jego trasy. W przypadku mniejszych obiektów, manewrują je w miejsce, gdzie nie mogą spowodować ciężkich obrażeń lub oni rozbijają je na kawałki, w zależności od tego, co jest bezpieczniejsze dla Was i dla całej planety.

Nie, nie został ustanowiony czas oficjalnego potwierdzenia obecności innych cywilizacji ", lądowania statków oraz przedstawienia członków rodziny mieszkających między wami. Bóg jest odpowiedzialny za czas, bo tylko na tej wysokości świadomości może być znane, gdy ludzkość Ziemi będzie gotowa na przyjęcie "obcych".

Wasz przemysł filmowy zrobił „dobrą robotę” w portretowaniu ludzi z innych cywilizacji, jako potwory, które chcą was zniszczyć, albo przystojne, przebiegłe istoty, które chcą was zniewolić - obrazy groteskowych stworów i historie bezwzględnych intencji są piętnem odciśniętym w wielu, wielu umysłach.

Niektórzy czytelnicy czują, że nic istotnego, godnego uwagi nie może się wydarzyć, dopóki gwiezdna rodzina nie będzie pracowała obok was, ale to nie jest tak. Bo to jest wasz świat, to do was należy, aby decydować, jakie reformy społeczne, polityczne i gospodarcze chcecie wdrożyć i dążyć do ich osiągnięcia, my także w licznych komunikatach pokazywaliśmy na wiele sposobów, że poczyniliście postępy w kierunku tych istotnych celów.

To, co wasza rodzina z innych cywilizacji zrobi, to rozwiązania problemów ochrony środowiska, które są poza waszymi możliwościami, ich technologie pozwalają na dematerializację odpadów nuklearnych i zubożonego uranu, oczyszczania zanieczyszczonych rzek i mórz, oraz przywrócenia pustyń do stanu ornego. Ponadto, ich systemy darmowej energii są znacznie bardziej zaawansowane, niż wasze własne, które na ogół są nadal tłumione przez Illuminati.

Inni pytają, czy channelowane raporty są prawdziwe, że dobroczynni ET zniechęcili się i porzucili was i jedyni w pobliżu Ziemi, teraz przyjdą jako najeźdźcy i zdobywcy. To jest bezczelne kłamstwo przedstawione przez prymitywne podmioty, którzy wiedzą, że tylko członkowie naszej dobroczynnej wszechświatowej rodziny są w Układzie Słonecznym i oni pomagają wam cały czas.

Zacytowaliśmy jedną sytuację wyżej, jednak inne cywilizacje pomagały Ziemi i jej kolejnym pokoleniom mieszkańców w całej jej historii. Mamo, proszę skopiować część książki, która opisuje wiele tych rodzajów pomocy.
[Poniżej fragmenty rozdziału " pomoc innych cywilizacji " w Złotym Wieku Ziemi - Zycie po roku 2012. ]

Pomoc istot pozaziemskich rozpoczęła się na długo przed ich infuzją światła, która uratowała życie Ziemi więcej niż siedem lat temu.

W całej historii Ziemi nasza wszechświatowa rodzina służyła, wspierając ją w jednej roli lub innej. Członkowie niektórych wysoko rozwiniętych cywilizacji dołożyli ręki w projektowaniu i ustanawianiu flory i fauny, a życie człowieka na Ziemi pochodzi z programów zasiewu przez kilka cywilizacji. Wśród dzisiejszej ludności są potomkowie tych dawnych mieszkańców, z których niektórzy byli bogami i boginiami....

Zapisy Akashy, które zawierają odcisk duszy, każdego życia fizycznego, którego ktoś, gdziekolwiek we wszechświecie doświadczył, były prowadzone i chronione przez niektóre siły Ashtar’a.

Przez długie wieki niektóre Plejadańskie załogi Hatonn’a krążyły na dozorujących orbitach, aby zapewnić bezpieczeństwo sieci światła wokół Nirvany, która zakazuje wstępu nieuczciwym podmiotom....

Po rozpoczęciu waszych podróży kosmicznych, załogi odchylały trajektorie gruzu kosmicznego lub dematerializowały go, jeśli stanowiło to jakieś potencjalne zagrożenie dla samolotów w locie. Oni również ratowali osoby traktowane jako zaginione na statkach na morzu lub samolotach, które znikły, uratowane osoby fizycznie weszły na inną płaszczyznę energetyczną, dlatego nie są one widziane ani nie słyszane ponownie.

Pozaziemska pomoc z niespotykaną szybkością i intensywnością rozpoczęła się ponad 70 lat temu, kiedy Ziemia zawołała o pomoc, aby zachować jej osłabiony organizm planetarne życie. Przez zezwolenie Boga, cywilizacje odpowiedziały ogromną infuzją światła, aby zapobiec spiralnemu wyjściu planety z orbity i pewnej śmierci. Oczywiście wlewane światło było dostępne także dla wszystkich mieszkańców Ziemi i ci, którzy odpowiedzieli zaczęli przynosić własne światło z większą siłą....

Oprócz promieniowania światła na planetę, które jest kontynuowane w dalszym ciągu, aż będzie ona mocno w czwartej gęstości, różne cywilizacje używają ich technologii na wiele sposobów według życzenia Ziemi. Na przykład, gdy Iluminaci powodują geofizyczne wydarzenia, załogi kładą siatki elektromagnetyczne, które dystrybuują trzęsienie ziemi lub aktywność wulkaniczną i osłabiają zniszczenia i żniwo śmierci bez zmniejszania ilości negatywności uwolnionej przez tw wydarzenia.

W przypadku, gdy Illuminati utworzą zmiany w pogodzie, załogi zmniejszają prędkość wiatru gwałtownych burz i kierują je z dala od gęsto zaludnionych obszarów wzdłuż wybrzeży. [ Uwaga : Ta informacja została przekazana przed usunięciem pogodą - manipulujących naukowców przez kosmicznych członków rodziny zamieszkujących przestrzeń między wami. Matka Natura z powrotem kontroluje burze, trzęsienia ziemi i pożary - jej środki uwalniania negatywności. ]

Pamiętacie wirusy zwane SARS, ptasia grypa, świńska grypa i H1N1, które nagle pojawiły się na scenie jednocześnie z boom’em mediów, że każda taka choroba, z kolei, była obawą "stania się pandemią" ? Nic Pandemią się nie stało, ponieważ członkowie naszej wszechświatowej rodziny zneutralizowali te laboratoryjne zaprojektowane wirusy, tym samym skazując podwójne intencje ciemnych: rozwoju ich - oryginalnych pandemii z wielką utratą życia i globalnym chaosem i strachem.

Załogi na waszym niebie, których są tam tysiące i tysiące, używają ich technologii w celu ograniczenia w miarę możliwości promieniowania z uszkodzonych reaktorów jądrowych w Japonii, i unieszkodliwiali ropę, aby była mniej szkodliwe dla życia morskiego, która tryskała w Zatoce Meksykańskiej. Oni łagodzą efekty toksycznych broni i innych zanieczyszczeń, a cywilizacja, widoczna jako formacje chmur jest liderem w oczyszczeniu atmosfery Ziemi.

Równie ważne jak te wszystkie rodzaje pomocy jest, być może najbardziej znacząca pomoc od "9/11" , która zapobiega przed użyciem głowic nuklearnych przez Illuminati dla zmontowania podobnych niszczycielskich ataków terrorystycznych. Kilkanaście prób zostało udaremnione przez unieruchomienie głowic, czasami w połączeniu z awarią rakiet. To nie jest naruszenie prawa wolnej woli Stwórcy, to jest uhonorowanie wyboru wolnej woli Ziemi, że nie będzie już więcej terroryzmu jak " 9/11. "

Niektóre z najsilniejszych i najbardziej doświadczonych świetlnych istot we wszechświecie są tam wśród was, pracując za kulisami dla wskazywania zasadniczych zmian, więc wielu z mieszkańców Ziemi, którzy decydują się dołączyć do niej w wyższych płaszczyznach może to zrobić. To jest, jak kochani są wszechświatowi i znacząca Ziemia jest i jak kochani i ważni wy jesteście!...

Ci wolontariusze z duchowo wyewoluowanych cywilizacji przybrali ludzkie ciała, aby mogli żyć i pracować wśród was niepostrzeżenie. Chociaż rozpoznają siebie po wyróżniającej się aurze, która odzwierciedla poziom ewolucyjny ich dusz ", tylko niewielu z was jest wystarczająco wrażliwych na energię, aby zobaczyć ich jako innych od pozostałych.

Cel ich obecności wynika z ich wyższej inteligencji, która daje im wejście w dziedziny, w których mogą oni mieć korzystny wpływ na działania i czynności w tym kluczowym momencie procesu transformacji Ziemi.

Co te dobroczynne istoty robią nie jest rzadkością we wszechświecie - dusze nadal się rozwijają poprzez służbę mniej rozwiniętym cywilizacjom. Gdy wy nadal będziecie rozwijać się duchowo i intelektualnie, w końcu będziecie gotowi i zdolni do pomocy i oświecania, aby podnosić mniej wyewoluowane dusze.


Dziękuję, mamo. Teraz pomówmy ponownie o negatywności przez chwilę. Jakiś czas temu pisaliśmy, że negatywność, która istniała ze względu na głęboko zakorzenione tysiąclecia brutalności ludzkości wobec siebie i zwierząt została uwolniona. Więc, skąd teraz negatywność pochodzi ? Jak zawsze dotąd, od obywateli Ziemi.

W poprzednich wiadomościach mówiliśmy, że wszystko w istnieniu jest energią. Mówiliśmy o potędze myśli, uczuć i słów w mowie i piśmie i my podkreślamy, jak ważne jest, aby skupiać się na tym, czego chcecie, a nie na tym, czego nie chcecie.

Również wyjaśnialiśmy, dlaczego przebaczenie i wdzięczność są tak ważne. Dowody z tych uniwersalnych prawd są w starożytnej praktyce ho'oponopono, która wiąże je wszystkie razem w "eliksir Bożej łaski", jak moglibyście powiedzieć.

Osiągnięcia dr Hew Len, dawniej psychologa w szpitalu dla obłąkanych przestępców na Hawajach, są wspaniałym przykładem skuteczności Ho'oponopono. Zamiast oglądać pacjentów w ciągu kilku lat, gdy był tam, przebywał w swoim biurze, czasami patrząc na swoje zapisy, i powtarzając w kółko to: " Przepraszam. Proszę, wybacz mi. Kocham cię. Dziękuję. "

Jego przyjęcie odpowiedzialności za stan - w istocie pacjentów, uznając nierozerwalny związek wszystkich dusz, że każda jedna ma wpływ na wszystkie inne – oni zaczęli odczuwać poprawę i to trwało nadal, dopóki nie zostali uzdrowieni i zwolnieni.

Ten niezwykły dowód potęgi myśli i uczuć może być pouczający i inspirujący dla każdego. Dzieląc się tą historią wraz z uczuciem wdzięczności dla naszej wszechświatowej rodziny, za pomoc i bezwarunkową miłość przyspieszy dzień, kiedy życie w waszym świecie, będzie spokojne i harmonijne.

Nasza ukochana rodzino, jesteśmy z wami w każdym momencie podróży w stronę waszego prawowitego miejsca jako obywateli tego wszechświata.

Miłości i pokoju...
Suzanne Ward

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz