środa, 20 listopada 2013

AA Michał - Portale Wzniesienia się zbliżają....

Witam ponownie!


W kolejnym przekazie przez Marc Gamma AA Michał w towarzystwie, jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę. Osobiste wzniesienie ma następować od dni do tygodni naprzód, dla tych co podjęli taką decyzję, których podobno jest większość. Ci co jeszcze się nie zdecydowali, powiedziałbym, że są mocno zachęcani. Odbiór pozostawiam czytelnikom.


Portale Wzniesienia się zbliżają i musicie podjąć swoją własną decyzję TERAZ !

Archanioł Michał przez Marc Gamma ~ 20.11.2013
http://soul4free.wordpress.com

Archanioł Michał [ Oryginalny język niemiecki, przetłumaczone (na angielski) przez ( Contra ) Mary ]

Moi drodzy ludzie, tu Archanioł Michał mówi do was. Przychodzę z innymi wiadomościami do was i podobnie jak Rafael przedtem będę w towarzystwie Ojca niebieskiego.

Od teraz Ojciec niebieski będzie towarzyszyć mi we wszystkich moich wiadomościach i przesyłać wam swoją energię i jego wiedzę o wzniesieniu do was.

Ukochani ludzie, jestem świadomy tego, że w chwili obecnej nie jest wcale dla was łatwo wchłaniać te ogromne energie promieniowane na was. Ten channeler wyczuł sam, co to znaczy strawić te energie po zaakceptowaniu i przyswojeniu ich.

W rzeczywistości jest to kwestia bardzo potężnych energii, które zostały zgromadzone w otwarciu, które zostało wyzwolone przez ostatnią Pełnię Księżyca. I te energie płyną teraz w kierunku Ziemi do was. I tak z każdym nowym dniem będą większe i większe, aż w końcu osiągną ich maksymalną wysokość.

A ponadto: one będą przenosić jakiś rodzaj nowego wzoru, jakiś potencjał zmiany i miłości dotychczas niewidziany i nieznany w ogóle.

Będziecie skąpani w tych energiach, otuleni i zostaniecie zmyci jeśli zapomnicie uziemić siebie mocno do Matki Ziemi. Ile razy prosiliśmy was przedtem, aby zapamiętać ten sposób uziemiania i nadal istnieją ludzie, pozostali, którzy czytając nasz przekaz nie chcą lub nie są w stanie zrozumieć, co mamy na myśli.

Proszę uwierzyć, że nie mówimy wam nic innego, niż prawdę ! Uwierzcie w nasze słowa, gdy chcemy wam pomóc ! Ale nigdy nie pozwólcie, aby wasza niewiedza prowadziła was tam, gdzie nie będziecie w stanie przyswoić naszej mowy. Ponieważ jest to wyłącznie ignorancją, która zrujnuje was od teraz, bo przyszedł szczególny czas, aby podjąć własną decyzję.

Większość z was już zdecydowała i tym samym zdefiniowała waszą dalszą drogę, w którą chcecie włączyć się teraz, na tym skrzyżowaniu. Wciąż istnieje sporo ludzi, którzy pozostali, nie podjęli ich indywidualnej decyzji i w tej części ludzkiego czasu, czasu, który ucieka i wszyscy ci, staną w obliczu ogromnego problemu. Nie mamy więcej możliwości czekać na was w nieskończoność. Potrzebujemy waszej decyzji i musi to być zrobione w jakiś prosty i przejrzysty sposób.

Powinniśmy zostawić ten temat teraz, ponieważ mieliśmy do czynienia z nim kilka razy i nie chcemy już więcej powtarzać w taki sam sposób. Jeśli zrozumieliście nasze wiadomości, to podjęliście już decyzję.

Jeśli nie zdecydujecie się aż do teraz możemy również zrozumieć i zaakceptować wasze zachowanie, ale - w takim przypadku, wasz pociąg wzniesienia już odjechał stąd.

Bo następnym tematem tej wiadomości jest kolej naszego Ojca Niebieskiego i teraz oddaję jemu Berło :

Moje ukochane dzieci, tu na ziemi, to ja, wasz Ojciec niebieski.

Ponownie jest możliwe, że wraz z jednym z moich dzieci jestem w stanie poinformować was. I znowu będę w stanie dotrzeć do waszych serc ze wszystkimi aktualizacjami dotyczącymi czasu, który nadchodzi.

Teraz stwierdzę oficjalnie dla was, że spotkacie to wkrótce.

"Super- Portal" jest w trakcie otwierania się i chcę tutaj podkreślić fakt, że to otwarcie będzie wykonywane krok po kroku, ponieważ pełne otwarcie w jakimś jednym etapie przytłoczyłoby was i wymagałoby zbyt wiele od wytrzymałości waszych ludzkich ciał. Mogłoby was spalić, nie bylibyście w stanie przeżyć. Wszystko, co ma przyjść teraz będzie przenosić tak silną i potężną energię, że będzie rozpuszczać wszystkie części i sprawy wiążące się i zachowujące to, co wciąż należy do starej matrycy dualizmu.

Wszystkie te energie będą odczuwane na różnych poziomach. Jeden lub drugi już wyczuwają te zmiany, zadają sobie pytanie, co jest tym, co się dzieje obecnie - oni zrozumieli, że bardzo wielka zmiana nadeszła teraz do was.

To jest szczególna zmiana - jest tak wielka i ogromna - tak potężna i przekształcająca - że zapytacie siebie po kilku dniach, co uderzyło was dokładnie w wasze serca. I powiem wam, że to jest moja miłość - szczególna miłość waszego Boskiego Stwórcy - która owładnie was wszystkich. Ja także wam powiem, że to jest energia zmian i transformacji, które dotknęły was do waszego rdzenia, a także - gdy popatrzycie wstecz zadacie sobie pytanie :

" Czy to wciąż ta sama osoba tutaj stoi – czy to byłem naprawdę ja?"

Spojrzycie wstecz i zauważycie, że wasze stare Ego nie będzie mogło być na bieżąco w tej nowej energii i że trzeba zostawić swoje stare ego w tyle. Mówię w obrazach, tak abyście mogli zrozumieć, o co tutaj chodzi.

Teraz zwracam się do mojego syna ponownie i będzie on kontynuował wszystko co jeszcze pozostało wam do przekazania.

Z moją wielką miłością do was
Wasz Ojciec Niebieski.

Po tym, jak wzięliście kąpiel we wszystkich kochających energiach naszego Ojca - proszę – uziemijcie się sami ponownie, krótko przed otrzymaniem dalszych kawałków mojej informacji.

Mój następny kawałek informacji was zaskoczy i zachęcam też, ale jest to również, aby pokazać wam, że będziecie mieli wyzwania ponownie. Jesteście na krótko przed zapoznaniem się z samymi portalami wzniesienia. Będziecie - wkrótce - być w stanie dostrzec na własne oczy portale wznoszenia, więc będziecie mogli się przygotować się na wszystko, co teraz nastąpi.

Będzie całkiem łatwo zauważyć, te portale wzniesienia. W ciągu najbliższych dni niektóre obrazy będą przechwycone podczas waszego snu i obrazy te będą różne dla wszystkich i każdego człowieka, ponieważ każdy z was wyobraża sobie te portale wzniesienia w sposób najbardziej indywidualny i zróżnicowany. I to jest dość dobrze, w ten sposób. Jednak jest coś wspólnego dla wszystkich tych portali wzniesienia. Wszystkie one kierują was do bardzo osobistego i indywidualnego Wzniesienia !

I to jest interpretacja powyższego : " Nikt tu na Ziemi będzie doświadczał równego i takiego samego rodzaju wzniesienia i nikt nie będzie też w stanie porównać swojego indywidualnego doświadczenia z kimś innym. To wszystko jest wyjątkowe i pojedyncze dla każdego człowieka. To doświadczenie będzie definiować i kształtować każdego z was - również otworzy wasze oczy i przekaże was do miejsc, na które mieliście skierowane oczy od dawna. Wzniesienie jest nieuchronne, ale teraz to będzie jakiś proces przebiegający w pewnym okresie. "

Takie indywidualne wzniesienie może nastąpić w ciągu kilku dni dla niektórych z was przy czym dla innych może być w ciągu kilku tygodni. Osoby wymagające trochę większych i dłuższych okresów jeszcze spełniają pewne określone zadania na tej planecie, tak jak w ten channeler i będą musiały wykazać trochę więcej cierpliwości, w pozostałej części czasu. Oni są tymi, co wyłączają światło „off” - by tak rzec - aby jasno pokazać, to wszystkim pozostałym tutaj, że Wzniesienie zostało sfinalizowane wtedy. Wszyscy ci, pozostający tutaj w starym wymiarze dualności będą musieli wziąć zupełnie inny obrót wskutek odpowiednich konsekwencji swoich decyzji podjętych lub nie podjętych.

Spróbujcie zrozumieć moje słowa w ich wewnętrznym poczuciu, ponieważ kochamy pracę i wyrażanie siebie w obrazach lub przypowieściach, tak abyście mogli zrozumieć jeszcze lepiej to, co wam przedstawiamy tutaj.

Kończąc ten post chcę wyrazić moją wdzięczność dla was wszystkich. Dziękuję za to, co zrobiliście do tej pory, jeszcze raz i ponownie może się poklepać po ramionach i stać świadomi, że poczyniliście wspaniałe postępy. Krok po kroku będziemy wam towarzyszyć i stopniowo będziecie się zbliżali do swojego bardzo indywidualnego portalu wzniesienia. Utrzymajcie waszą szczególną szansę – po prosu bądźcie jej świadomi, a potem po prostu idźcie do przodu !

Pozdrawiam Archanioł Michał

6 komentarzy:

 1. Genialne, takie mam krótkie sny i obrazy jak by mnie ktoś krok po kroku prowadził i za mną wyświetlał się obrazy przeszłości, na które zerkam teraz tylko jak już mniej interesujące, piszę o tym na swoich blogach Dnia - myśli i Myśli dnia

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy to pomoc czy też przeprowadzka owiec na nowe pastwiska? Ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Na powyższe pytanie możesz tylko odpowiedzieć sam / sama. Podejdź do tego ponownie bez emocji, tak jak z pozycji obserwatora i przeanalizuj sformułowania. Myślę, że intuicja i twoje odczucia staną się twoją prawdą dotyczącą tego przekazu - bardzo szybko.
  Jako tłumacz nie mogę sugerować odbioru - każdy rozeznaje sam.

  OdpowiedzUsuń
 4. ktos wie w ktorym przekazie mowia jak sie dobrze uziemic?

  OdpowiedzUsuń
 5. Sposobów uziemiania pewnie jest kilkaset. Jednym z najprostszych jest wyobrażać sobie, lub wizualizować, że zapuszczasz korzeń, z niewielkimi bocznymi odgałęzieniami do samego jądra ziemi.

  OdpowiedzUsuń