wtorek, 5 listopada 2013

AA Michał 04,11 Będziecie zadziwiać samych siebie

Witam wszystkich!

Wczorajszy "Michał" jest nieco okolicznościowy, po ostatnim zaćmieniu słońca i omawia wpływ napływających energii i ich efekty w nas. Jak zwykle jest optymistyczny, a właściwie stwierdza, że jedyną stałą jest ciągła zmiana.


Będziecie zadziwiać samych siebie, kiedy to wszystko się skończy. - Michael

Czy są inni, z tobą, Michael ?

Tak, Jezus, Maria, wszyscy Archaniołowie, wszyscy wasi przewodnicy... wszyscy jesteśmy zaangażowani w te wszystkie wiadomości. Zawsze byliśmy i nadal będziemy. Używaliśmy mojego imienia, bo więcej ludzi reaguje na wiadomości, kiedy mogą zidentyfikować źródło, które znacie. I tak, będziemy nadal Michael’em dla większości z was. Wiedzcie jednak, że mówię za wszystkich.

Dziękuję.

Przejdźmy do dzisiejszego tematu. Będziemy mówić o nowym polu energetycznym, w którym się znajdujecie i jak ono będzie ewoluować od teraz w najbliższej przyszłości. Niektóre z tych informacji były podane, ale przypomnimy je tutaj dla wyjaśnienia.

Teraz wyłoniliście się z dość znaczącego dnia, którym było inne zaćmienie słońca. To zawsze przynosi zmiany w polu i wczoraj nie było wyjątkiem. Pomyślcie o tym jak o zrzuceniu kolejnych kilku kilogramów bagażu.

Więc stoicie tu i teraz, po wielu takich wydarzeniach z niedawnej przeszłości, lżejsi, mniej ugrzęźli w starych rzeczach, bardziej gotowi do swobodnego przemieszczania się w nowe. Ale czujecie się zdezorientowani trochę, prawda ?

To jest ok, drodzy. Potrzebujecie teraz odrobinę czasu dla siebie do zorientowania się i pozwolenia temu wszystko namoczyć. Potrzebujecie czuć drogę w całą tą nowość. Jest o wiele więcej jeszcze przed wami do końca tego roku. Co to wszystko oznacza dla Was ?

Całkiem prawdopodobnie zaczniecie robić rzeczy, myśleć rzeczy i czuć rzeczy, które zaskoczą was samych siebie. Z pewnością znajdziecie siebie inaczej czujących siebie. To jest (miejsce), gdzie zmierzaliśmy przez cały czas. Stajecie się nowymi Wami. Robiliście tak. Ale teraz zaczniecie widzieć siebie w nowym świetle. Zaczniecie rozpoznawać "prawdziwych" siebie, o których mówiliśmy tak często.

Czy się zmieniliście? Albo, czy wasze postrzeganie się zmieniło? Wzięliście nowe rzeczy ? Albo, czy uwolniliście stare rzeczy ? Albo, czy to wszystko prawda, i więcej? Cóż, prawda o tym będzie różna dla każdego z was. Jednak wyniki będą bardzo podobne.

Będziecie zadziwiać siebie, kiedy to wszystko się skończy. I co wtedy myślicie, będzie się działo ? Przekonacie się, że to nie jest koniec. Będziecie nadal się zmieniać i zadziwiać siebie zawsze.

Jak mówiliśmy wcześniej, obserwujemy teraz, w jaki sposób te zmiany wyjdą na wierzch w waszym świecie. Obserwujcie, w jaki sposób to buduje i zawsze budowało, wasz świat. Wszystko tu na waszej planecie, zależy od relacji między wami, wszystko od waszej rodziny i społeczeństwa do warunków pogodowych, w których żyjecie i poza nimi.

I tak, moi drodzy, jak się zmienicie nic, nie może pozostać takie samo, jak było, nic. To po prostu nie jest możliwe, aby tak było.

Więc wchłaniajcie te energie, o których mówimy tak często. Odbierajcie je z wdzięcznością. I budujcie nową ziemię, której chcecie z nimi. To jest tym, do czego one są. To dlatego wy przyszliście.

Kochamy was. Jesteśmy z wami w każdym oddechu. Jesteśmy w waszych sercach. Odwiedzajcie nas tutaj często. Dobrego dnia.

04 listopada 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz