niedziela, 24 listopada 2013

AA Rafael - Wzniesienie jest możliwe i do was należy decyzja

Witam ponownie!

Kolejny z cyklu przekazów przez Marc Gamma ogłasza otwarcie portali Wzniesienia w ciągu kilku następnych dni. Niestety są pewne niedoskonałości tłumaczenia na angielski, które mają tu swoje odbicie.


Wzniesienie jest możliwe i do was należy decyzja

Archanioł Rafael przez Marc Gamma ~ 23.11.2013
http://soul4free.wordpress.com

AARaphael - II [ Oryginalny język niemiecki, przekład (na angielski)( Contra ), Mary ]

Moi ukochani ludzie. Dziś będę mówić do was jak zawsze, a jednocześnie witam też naszego Ojca. On dostroi was na początku tej wiadomości, moi ukochani ludzie tu na ziemi, będący tuż przed swoim wzniesieniem.

Moi ukochani ludzie, moje owieczki, na które wyglądałem tak wiele razy, raz za razem, Ja, wasz Ojciec niebieski, witam wasz tą najważniejszą wiadomością i podobnie ważną informacją.

Poinformowałem już tego channelera, że dziś będzie zawarta pewna energia w naszym komunikacie, która nigdy wcześniej nie wzrosła do takiej wysokości częstotliwości. Znowu będziemy zwiększać energie zasadniczo w celu wspomagania procesu wzniesienia.

Ja, wasz Ojciec niebieski, jestem bardzo zadowolony, aby ogłosić wam, że portale wzniesienia są tuż przed wami teraz ! Energie i potencjalny zachowały swój poziom umożliwiający nam postępować naprzód o jakiś dalszy krok. Dziś ogłaszamy, że osiągnęliście portale Wzniesienia i wszystko, co wam pozostało zrobić teraz to przekroczyć te wielkie otwarcia.

Musicie robić ten szczególny krok dość świadomie z całym swoim wewnętrznym sercem! Macie dać krok naprzód, z całym swoim "JAM JEST" ! Nikt nie może przechytrzyć tych szczególnych Portali bez przenoszenia wewnętrznego wstępnego rekwizytu dla nigh.

Ja, wasz Ojciec niebieski, powitam was po drugiej stronie. Ja, wasz Ojciec niebieski, razem ze wszystkimi moimi dziećmi, Aniołami i Archaniołami, będziemy oczekiwać po naszej stronie z chórami anielskimi. Nie bójcie się przekroczyć tych portali - i nie bójcie się zostawić świat, który nie dał wam nic oprócz smutku i boleści.

Dajcie krok ponad tym progiem do Nowej Ziemi. Gaia czeka w sferze 5-tego wymiaru i pomoże wam zakotwiczyć siebie tam i połączyć się bezpiecznie z jej nową rzeczywistością. To będzie trochę trudny i skomplikowany także proces, aby pojawiły się przed wami (portale) w uporządkowanej kolejności.

Przejdźcie przez te portale i przyjmijcie prezent naszego Stwórcy Wszystkiego.

Archanioł Rafael, mój syn, teraz podejmie na nowo i będzie kontynuować swoją wiadomość tutaj.

Z wielką miłością do wszystkich moich dzieci - wasz Ojciec, wasz Stwórca " Wszystkiego -co- Jest".

Po tym, jak mogliście cieszyć się energetycznym prysznicem naszego Ojca wszystkich, Stwórcy, naprawdę polecam, żebyście przeszli przez następne uziemienie z Gaią, zanim zaczniecie czytać tą wiadomość. Po takim świeżym uziemieniu do Gai cała powódź energie może być rozsiana w waszym "Ja Jestem" dla dalszego zakotwiczenia. W przeciwnym razie może zaistnieć potrzeba trochę czasu, aż wszystkie te energie będą zakotwiczone w rzeczywistości i ciele też. Gaia chętnie pomaga w tym procesie.

Moi ukochani ludzie. Ja Archanioł Rafał, kontynuuję teraz to, co zostało ogłoszone już przez naszego Ojca Niebieskiego. Ja również powinien dać wam trochę więcej szczegółów, tak abyście mogli zrozumieć wszystko, co będzie budowane przed wami.

W najbliższych, nadchodzących dniach będziecie mieli wybór i możliwość przestąpienia portalu wzniesienia. Niektórzy z was wybrali tę drogę już jakiś czas temu. Byli prekursorami – stymulatorami tempa - w celu przygotowania gruntu dla Was. To byli ci, co wzięli na siebie wszystko, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tego procesu wznoszenia. Zgodzili się być jak doświadczalne świnki morskie dla was, ponieważ taki złożony proces nigdy nie został wprowadzony w życie przedtem.

Nawet nasz Ojciec Niebieski doświadczył tego po raz pierwszy w całej swojej przeszłości istnienia. Oznacza to, że wszystkie dotychczas podejmowane próby, były, aby udowodnić i dowiedzieć się, czy jest to w ogóle możliwe. Zawsze zakładaliśmy, że będzie to funkcjonować, ponieważ nie ma żadnej ekspresji w naszym języku dla "niepowodzenia".

Wiemy jedno i jedyne, a to oznacza, że odniesiemy sukces !

I nie tylko w końcu osiągnęliśmy nasz cel - że możemy popchnąć, otwierając drzwi Wzniesienia. Te drzwi są wrażliwe na pewne bariery energii i ich poziomy częstotliwości. Te drzwi będą przepuszczać tylko tych, którzy podjęli decyzję na ich poziomie duszy - iść wyłącznie drogą miłości. Nie ma żadnej duszy, będącej w stanie przechytrzyć te drzwi. Jeśli ich serca będą odpowiednio przygotowane nawet sceptycy i gangsterzy będą przechodzili za ich pośrednictwem....

Jednak drzwi te okażą się niepokonane dla tych wszystkich ściśle religijnych wierzących, żyjących w kłamstwie, którzy nie zapisali się na Miłość. Będą oni doświadczali wyłącznie jednej materii w tych drzwiach. Oni nie będą mogli przejść i mieć dostępu do Nowej Ziemi, będzie im odmówione.

Będą musieli uznać, że ze względu na kłamstwo, w którym żyli od tej pory, nie będą mieli dostępu do czegoś, co nie jest zgodne z rezonansem ich serc.

Kluczem do tych drzwi jest zawsze wasze serce i będzie ono działać jako kompas podczas dokonywania przejścia przez różne portale waszego wzniesienia.

Nie martwcie się, że nie znajdziecie swojego portalu, ponieważ wasza dusza będzie wiedziała o trasie do podjęcia, gdyż wszystkim duszom zostanie pokazane gdzie on się znajduje.

Zostało to zamanifestowane w waszej rzeczywistości i doszło do wszystkich, że jesteście Portalem Wzniesienia. Wszystkie portale zostały opracowane i przygotowane dla was przez naszego Stwórcę i wszystkich jego archaniołów. Są to portale waszego wzniesienia teraz.

Jeśli podążacie po sekwencji naszych słów w jakiś wyraźny sposób będziecie musieli znaleźć liczbę mnogą terminu "portal" i nie jest to spowodowane jakimś naszym błędem. Bo to jest kwestia Portali do różnych wymiarów. Ponieważ będą niektórzy ludzie nie wznoszący się w 5-ty wymiar. Nie, to są ludzie, idący dalej w górę po ich zakończeniu ich misji teraz. Pójdą do 6 i 7, a nawet do 9-go wymiaru i będą kontynuowali życie w innej rzeczywistości lub lokalizacji jakiegoś innego wymiaru, alternatywnego otoczenia i odpowiednio do ich pojazdu ciała.

To będzie doświadczane przez wielu ludzi, którzy wcielili się na Ziemi tutaj. Ich misje zostały zakończone pomyślnie i cudowne chwile wypoczynku i rekreacji będą na nich czekać. Ich podróż zakończyła się, jeszcze tylko przez jakiś krótki czas(będą tutaj). Ponieważ potem wszystko będzie kontynuowane, ponieważ są jeszcze inne planety we wszechświecie będące na krótko przed ich wzniesieniem i one muszą być wspierane i wspomagane przez was ponownie.

I teraz jestem blisko zakończenia mojej wiadomości, drodzy ludzie tu, na ziemi. Sposób naszej komunikacji również przejdzie pewne zmiany. Po wzniesieniu wszyscy ludzie zostaną ponownie obdarzeni ich zdolnościami telepatycznymi. Więc będziecie ponownie podłączeni do naszej kosmicznej sieci komunikacji. Nigdy nie zostaliście oddzieleni od niej, ale teraz ze względu na nowo osiągnięty stan świadomości wszystko z niego będzie dostępne dla was ponownie bez przeszkód.

Będę was obejmował, kiedy będzie właściwy czas - będę Ściskał was w odpowiednim czasie i wszyscy moi bracia i siostry będą pomagali mi w ten sposób. Bądźcie ustawieni i przygotowani do kontynuowania swojej drogi - korzystając z waszego serca jako nawigacji, kompasu do niektórych lokalizacji, które będą waszym nowym domem położonym w wyżej wymiarowych sferach.

Wasz kochający was - Archanioł Rafael

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz