wtorek, 12 listopada 2013

Arkturianie – Kreatywność

Witam wszystkich!

W kolejnym przekazie Arkturianie dogłębnie zajmują się kreatywnością. Cierpliwie wyjaśniają różnice w tworzeniu "z mózgu" i ze źródła wszechwiedzy. Może i jest to poziom podstawowy, ale bez jego zrozumienia nie da się tego wózka popchać naprzód, tym bardziej, że jesteśmy zaprogramowani i w to programowanie wierzymy, bo jest nam znane. Jednak jak doświadczenia ostatnio nam pokazują, nie wszystko, co jest nam znane musi być dla nas dobre. Więc warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z tym materiałem.


Arkturianie – Kreatywność

11 listopada 2013
Channeler : Marilyn Raffaele
http://www.onenessofall.com/newest.html

Pozdrowienia !
Wiele zmian ma teraz miejsce i więcej zbliża się na coraz bardziej poszerzających się poziomach. Widzimy, że przejawy waszej świadomości przebudzenia zaczynają wychodzić na powierzchnię i przejawiają się na zewnątrz. Nie oczekujcie zmian, aby pasowały do koncepcji, które możecie posiadać w odniesieniu, jak to musi wyglądać, bo to jest bardzo ludzkie i jest wielu, którzy nadal głoszą i wierzą, że wzniesienie może przejawić się tylko w pewien sposób.

Chcemy mówić o kreatywności. Przekonanie, że umysł i mózg to samo, i że mózg jest jedynym źródłem kreacji, jest miejscem, gdzie wielu wypada z torów. To jest naturalne, bo to jest tym, czego was nauczono - patrzeć na umysł / mózg jako kreatywne źródło - i rzeczywiście tak jest, ale nie w sposób, w jaki ludzkość była kierowana, aby sądzić.

Umysł jest narzędziem świadomości i to, czego on jest świadomy zależy od czyjegoś stanu świadomości. Mózg jest maszyną, która utrzymuje wszystko w ruchu - poczuciem materialnym wszechwiedzy i skarbnicą wiedzy. Na jakiej on działa podstawie i przechowuje informacje - jest zawartością powszechnej świadomości świata (pojęć i przekonań 3D ). Gdy mózg staje się bardziej wykształcony w prawdzie przez waszą pogłębiającą się ewolucję, to zacznie korzystać z tych informacji, zamiast starych. Mózg jest zajętym facetem, który zauważa, gdy coś nie działa zgodnie z jego programowaniem i przekazuje to wam przez ból lub stres. Sny często wydają się bardzo dziwne po prostu dlatego, że mózg nie jest zaprogramowany, aby rozumieć niektóre z doświadczeń nocnych i po prostu interpretuje to coś w oparciu o informacje, którymi dysponuje.

Wielu uważa, że mózg jest twórczy i zmaga się, aby kreować z nim, ale coś stworzone na tym poziomie zawsze będzie płynąć z tego, co jest już znane - macierzy świadomości świata. Osoba może zmienić formę nieco, ale pozostanie w tym, co jest już znane, a zatem nigdy nie nowe. Prawdziwa twórczość wypływa z głębszego poziomu - nieskończonego twórczego źródła w was, a tym samym jej kreacje są zawsze nowe i świeże i nigdy wcześniej nie były manifestowane. Kreatywność nie jest ograniczona do edukacji, statusu, dochodów, pracy, itp., bo wszyscy jesteście Źródłem i ze Źródła, więc wszyscy macie dostęp. Nigdy nie możecie być bez swojej twórczości, bo to jesteście wy i nowe idee każdej formy i odmiany zaczną płynąć dalej, gdy otworzycie się i na to pozwolicie.

Często róbcie przerwę, aby się zatrzymać i przejść do wnętrza, w milczeniu potwierdzając swoją jedność ze Wszystkim, co jest. To otwiera drzwi i pozwala jakimkolwiek pomysłom, w których potrzebie jesteście, aby płynęły dalej. Sztuka, muzyka, czy literatura przynoszona tylko z mózgu, jest ograniczona do tego, co jest już znane i rozpoznawalne w nieciekawej muzyce lub książkach. Wielu szczerze ciężko pracujących artystów jest nie świadomych tej zasady. Wierząc, że tworzą oni mózgiem, to nie rozumieją, dlaczego są oni przyciągają nadal tylko to, co jest już znane ze sporadycznymi przebłyskami prawdziwej twórczości.

Narkotyki stały się popularne wśród wielu artystów po prostu dlatego, że przez narkotyki okazało się, że mogą oni przeskoczyć swój mózg i mieć dostęp do głębszych poziomów kreatywności. Oni nie rozumieją, że kreatywność to jest przyrodzone prawo wszystkich i może płynąć przez artystę nieskończenie w dostępnych coraz to nowych formach. Formy sztuki tworzone z głębszych poziomów kreatywności automatycznie działają, aby przyciągnąć do nich odpowiednią energetyczną reakcję, dlatego są tacy, określani jako "mistrzowie", których sztuki możecie nawet nie lubić i nie rozumieć, ale jesteście przyciągani.

Kreatywność nie jest ograniczona do sztuki, ale jest prawdą, z każdym nowym i dotychczas nieznanym pomysłem, który przychodzi do manifestacji. Odkrycia naukowe pochodzą nie z mózgu, ale poprzez mózg dobrze wyszkolony i naukowo wykształconych, a często zasiane przez naukowe umysły po „drugiej stronie” pracujące, aby pomóc ludziom się rozwijać.

Indywidualny umysł tłumaczy informacje z nieskończonego źródła (wszechwiedzy) na rozpoznawalną postać - wszystko, co jest potrzebne dla tej osoby. Muzyk nie otrzyma pomysłów dotyczących odkryć naukowych, ponieważ jego mózg nie został przygotowany, aby rozumieć tą informację. Malarz prawdopodobnie nie będzie otrzymywać pomysłów na nowe utwory literackie i wspaniałe nowe receptury, ale pisarz i szef kuchni - chociaż w całym czasie zawsze były też wyewoluowane dusze, które były w stanie odbierać na więcej niż jednym poziomie. Znani naukowcy / artyści, jak Leonardo Da Vinci reprezentują bardzo rozwinięte stany świadomości tych, którzy nigdy w pełni nie zamknęli drzwi do ich wewnętrznej świadomości.

Każdy ma wewnątrz siebie kreatywność, ponieważ jest tym, kim naprawdę jesteście - twórcami. Nauczcie się, jak wydostać więcej z waszej własnej drogi, z dala od zmuszania mózgu do tworzenia. Artysta, siada przed pustym płótnem i po prostu zaczyna... nie myśląc, dzięki czemu praca może się rozwijać. Czym więcej ta prawda jest rozumiana, tym bardziej zamanifestuje się na zewnątrz, jako kreatywność, której szukacie. Umysł tłumaczy wasz stan świadomości, w dowolnej formie, osobistej, koniecznej i zrozumiałej dla Ciebie. Nigdy nie porównuje do tego, co reprezentuje kompletność bo możecie nie być zainteresowani kompletnością innego.

Walory wyceniane w trzeciowymiarowym myśleniu często obejmują tylko zewnętrzne przejawy osoby, miejsca lub obiektu. Jesteście świadkami tego codziennie w świecie kultu bohaterów - obsesyjnej imitacji gwiazd filmowych, bogatych, sławnych, lub kogokolwiek uznanego za "ważnego". Kult bohatera opiera się w fałszywym przekonaniu, że jesteście mniej niż oni - mniej warci, mniej mili, o mniejszej wartości. Nigdy, przenigdy nie wierzcie, że jesteście "mniej niż", drodzy, ale zrozumcie, że tylko wy możecie zmienić kwestie swojego doświadczenia życiowego, jeśli wydają się wam być "mniej niż". To tylko dlatego, że wierzycie że jesteście niegodni lub "mniej niż", pozwala waszemu umysłowi doskonale przełożyć te przekonania na wasze doświadczenia. Wszyscy mieliście wcielenia w bogactwie i wcielenia w ubóstwie, życiu w sławie i "znaczeniu", jak również życiu jako pracownicy, ponieważ wszystkie doświadczenia są potrzebne, aby się duchowo rozwijać.

Wszystko jest energią, to jest istota Wszystkiego, co jest. Wyższe częstotliwości prawdy Bożej są postrzegane i doświadczane jako Światło. Przez eony czasu fałszywe przekonania o dualności i separacji spowodowały, że ta energia osobista i na świecie, wibruje wolniej, stając coraz cięższą i gęstą. Istnieją pewne miejsca (pola bitew, więzienia, itp.), w których można łatwo poczuć te gęstsze energie. Niektórzy wciąż decydują się rezonować z gęstszymi energiami, ale coraz więcej już nie. Nigdy nie bójcie się przyznać i uwolnić coś, bez względu na to, jak znajome jest, gdy zdajecie sobie sprawę, że już nie rezonujecie z tym, bo to po prostu oznacza, że jesteście na drodze do nowego poziomu.

Nawet jeśli znajdziecie się uwikłani w sprawy, od których nie można łatwo uciec, rozpoczyna się proces zrozumienia, kim jesteście i znając te pozory dobra czy zła nie macie prawa do wspierania ich lub zatrzymania ich na stałe w miejscu. Ta świadomość zacznie przełamywać iluzję - substancję pozorów - i służy wam, abyście przeszli do nowych poziomów.

Jesteśmy Grupą Arkturian. 10.11.13

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz