poniedziałek, 25 listopada 2013

Manuskrypt przetrwania - część 374

Witam wszystkich!

Pozornie ten channeling nie różni się od wielu innych tej grupy. Ale pozory często mylą. Nie było w historii Manuskryptu channelingu, który kładłby tak wielki nacisk na pójście "do wewnątrz". Sądzę, że jest to spowodowane nadchodzącymi warunkami zewnętrznymi, które będą nas rozpraszały. Stąd to usilne nawoływanie. Krótko mówiąc w drugiej warstwie znaczenia Wierni Towarzysze mówią, że możemy obecnie spodziewać się zewnętrznych wydarzeń, które będą odciągać naszą uwagę od nas samych.
A nie ma obecnie ważniejszej rzeczy od zachowania naszej równowagi, co automatycznie wiąże się z rozwojem. Więc, jak to gdzie indziej powiedziano, czytajmy nagłówki, ale nie angażujmy naszego skupienia na treści (main stream) wiadomości.Manuskrypt przetrwania - część 374

Czas, aby pójść do wewnątrz nigdy nie był ważniejszy, niż teraz, tak wiele dzieje się na wszystkie strony, że będzie wam ciężko naprawdę zauważyć, co dzieje się w waszych własnych rzeczywistościach. Widzicie, można was łatwo rozpraszać, nie tylko przez fizyczne reakcje, które te energie mogą wzbudzać, ale także przez cały hałas zewnętrzny, który obecnie w omiata cały wasz glob. Nie popełnijcie błędu, nie wszystko z tego hałasu będzie tam konkretnie, aby sprowadzić was na manowce z waszej ścieżki, ale wszystkie sprawy zewnętrzne mogą służyć jako przekierowania, które uczynią bardziej łatwą stratę waszego rozpędu na różnego rodzaju sposoby. Więc jeszcze raz powtarzamy tą samą radę, jaką dawaliśmy wiele razy wcześniej, ale nigdy nie była ona ważniejsza. Teraz, jesteście o krok od wkroczenia na dziewicze terytorium i jedynym sposobem, aby to zrobić, to połączyć się jeszcze głębiej ze swoją jaźnią wewnątrz, niż kiedykolwiek przedtem.

Bo to (jest miejsce), gdzie znajduje się ten niezbadany obszar, i to jest jedyne miejsce, gdzie możecie go znaleźć. Nie będzie pokazywany na ekranie lub w gazetach, ani nie będzie wam podany z ust innej osoby. Przeciwnie, wszystkie te (wymienione) ujścia mogą służyć do zmylenia was bardziej w takich czasach, więc dajemy porady, abyście wszyscy utrzymywali wynik (cel) w momencie wykorzystywania swoich zewnętrznych zmysłów, i upewnijcie się, aby dać sobie więcej niż dość czasu, aby skupić całą swoją świadomość wewnątrz. Bo ponownie, tego, co tam znajdziecie, nikt inny nie może znaleźć dla was, i jest tam wiele skarbów w was wszystkich czekających na odkrycie przez nikogo innego, niż wy. A jeśli nie znajdziesz tego w sobie idąc i szukając tych skarbów, będą leżeć nie odkryte. I pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na powstrzymanie się od polowania na te skarby, wyniki nie tylko ograniczą twoje umiejętności, aby przejść ponad i poza wszelkimi ograniczeniami, będzie to również mieć wpływ na kolektyw. Bo w tym wy wszyscy gracie nieodłączną część całości, a im bardziej pragniecie szukać ukrytych skarbów, które wszyscy przenosicie wewnątrz, tym więcej możecie dodać do całości. I jako tacy, czym więcej znajdziecie, tym bardziej, my wszyscy będziemy się radować.

Bo pamiętajcie, wynik, który wzbudzacie nie tylko wpływa na was osobiście, będzie to miało wpływ na całą Kreację. Bo nie jesteście izolowaną wyspą, pływającą po rozległym, pustym morzu. Jesteście wszyscy molekułami ściśle związanymi ze wszystkimi innymi cząsteczkami w istnieniu, a w chwili przybycia na wyższy poziom zrozumienia, zapewniacie, że wszyscy będą dotknięci tym samym poziomem wibracji, co wy. A więc, mamy na myśli wszystkich, gdyż jeden zestaw częstotliwości wpływa na wszystko inne, zarówno powyżej, jak i poniżej na skali, w jakiś sposób. Bo nie jesteście solowymi graczami, jesteście wszyscy graczami w ogromnej orkiestrze, składającej się z Całego Stworzenia. Więc kiedy zaryzykujecie iść coraz dalej wewnątrz, na własnej drodze odkrywania siebie, pomożecie zmienić melodię wszystkim innym też.

Ale pamiętajcie, to również odnosi się do wszystkich tych, którzy obecnie nie są w stanie nawet usłyszeć, że jest grany majestatyczny utwór. Bo to, co oni "usłyszą", gdy uda wam się wzmocnić swoją moc jeszcze bardziej, przez te wewnętrzne kody dostępu, które nadal są ukryte przed wzrokiem, będzie wzmocnieniem ciśnienia, które będzie im ciężko określić. Będą oni po prostu czuć początek jeszcze bardziej niepokojącego uczucia, że "coś" się zbliża, ponieważ jeszcze nie znaleźli przyczyny tego dodatkowego ciśnienia. Bo zapamiętajcie, gdy otworzycie nowe drzwi wewnątrz, które pomogą wam zwiększyć swoją częstotliwość, możecie również otworzyć drzwi do czegoś, co będzie dotyczyć wszystkich, także tych, które nie chcą przyznać, że rzeczywiście ogromna zmiana się dzieje. Bo to, co oni poczują, będzie jeszcze silniejszym impulsem poczucia nierównowagi i oni będą mieli jeszcze większe problemy ustabilizowania i znalezienia własnej równowagi z powrotem. Bo nie znajdą jej, zanim oni sami nie otworzą się na ten wzrost energetycznych modernizacji, a więc będą oni coraz bardziej zdezorientowani i niepewni we wszystkim w ich własnym życiu. I wyniki całego tego dodatku ciśnienia będą widziane w tak wielu waszych bliźnich teraz. Ale pamiętajcie, nigdy nie wiecie, kiedy grosz upadnie, jak to mówią, bo każdy z nich zostanie zaproszony do kroku przez te szeroko otwarte drzwi, w każdej chwili, gdy poczują się gotowi do tego, bo w tym, nikt nie będzie wyłączony.

Ale wracając do waszej części, w tym, bo ona jest rzeczywiście poważna, nie zapomnijcie, co wam już powiedzieliśmy. Trzymacie kierownicę i macie nogę na pedale, więc jesteście tymi, którzy rzeczywiście wytyczają kurs i dostosowują prędkość całej tej operacji przez wybory, które robicie. Więc jeszcze raz powiemy, pamiętajcie, aby iść do wewnątrz, bo to jest miejsce, gdzie znajdziecie kolejną wielką rzecz, jeśli chcecie, zbiór kodów, które na was czekają, aby je znaleźć. I po prostu, przez zobaczenie ich, po raz kolejny stajecie się obserwatorem, który sprawia, że one stają się. Więc usiądźcie, zamknijcie oczy, i wyruszcie w wewnętrzną podróż, która zabierze was daleko, daleko, do miejsca, w którym nigdy nie byliście, ale które z niecierpliwością czeka na wasze przybycie. A kiedy tam dotrzecie, będziecie wiedzieć, bo nawet jeżeli było ukryte przed wami przez tak długi czas, poczujecie się bardziej niż powitani po przybyciu, i będzie to jak powrót do domu po długiej i męczącej podróży. I kiedy się tam dostaniecie, będziecie również wiedzieć, że teraz nic nie będzie mogło, kiedykolwiek zabrać tego uczucia bycia w domu znowu, i będziecie wiedzieli, że dalej od tego momentu możecie podnieść prędkość i weźmiecie Całą kreację ze sobą w radosnym pośpiechu w jasną, nową przyszłość.

https://aishanorth.wordpress.com/2013/11/25/the-manuscript-of-survival-part-374/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz