piątek, 15 listopada 2013

Kosmiczna Świadomość - Ten miesiąc, listopad jest kluczowy

Witam ponownie!

Wprawdzie nie jest krótka, ale aktualizacja Kosmicznej Świadomości na temat listopadowych energii może być kluczowa w dla ich lepszego zrozumienia. Jak zwykle poruszany zakres tematyczny jest szeroki, ponieważ bardzo wiele czynników jest "w grze". Warto poświęcić chwilę czasu na zapoznanie się z nieco innym spojrzeniem na naszą rzeczywistość.


Ten miesiąc, listopad jest kluczowy

14 listopada 2013
Channeler : Kosmiczna Świadomość

Will Berlinghof jest interpreterem dla wiadomości, Joan Mills pytający i energizer. Prawo światła, prawo miłości i prawo Jedności zostały zastosowane.

Czy wiadomość otwarcia lub jakieś wydarzenie chcesz przedyskutować w tej chwili, proszę?

Tak, jest rzeczywiście wiadomość otwarcia, którą ta Świadomość ma w tym czasie. To jest komunikat, który mówi o energiach tego okresu czasu, tego miesiąca, który jest znany jako listopad. Istnieje wiele agencji, zaangażowanych tutaj w tym momencie, które uderzają i wpływają na energie tego okresu.

Głównym czynnikiem są astrologiczne energie, które same grają w tym szczególnym czasie. To jest szczególnie silna energia w kwadraturze Urana do Plutona, wpływ kilku innych planet również jest zaangażowany. Nawiązując do tego, są jeszcze wsteczne energie Merkurego w grze, jak również. Ogólnie rzecz biorąc, jest to najtrudniejszy miesiąc i taki, w którym wielu będzie teraz czuło ogromny ciężar na swoich barkach, poczucie rozczarowania, rozpaczy, nieoczekiwanych zdarzeń, które wystąpią w ich życiu, które pozornie nie wspierają przekonania, że rzeczy zmieniają się, że sytuacja się poprawia, że sprawy posuwają się naprzód.

W tym trudnym czasie, gdy aktywność słoneczna jest bardzo silna, a to ze względu na kolejną kometę, tą, którą nazywacie kometa Ison, jak również przychodzący obiekt / kometa Encke. To, że te dwa obiekty mają również wpływ na sprawy, w szczególności, w jaki sposób są one mają wpływ na samo słońce. Ponieważ te rzekome komety wysyłają fale energii do przodu w kierunku słońca. Były one również wysyłane na Marsa, a także na Ziemię, gdy pędziły obok i nadal wpływają na naszą planetę w tym czasie.

To nie jest przypadkowe zdarzenie, nie jest też kosmicznym wydarzeniem o planowanym charakterze i gdy komety są uważane za ciała planetarne o eliptycznej orbicie, która przyniesie je z powrotem do układu słonecznego, tak, że mogą kołysać się wokół Słońca, to w tym samym czasie, nie wydają się mieć wpływu, gdy to robią. To nie jest taki przypadek. Wszystkie komety mają interaktywną jakość w ich ścieżce i ich interakcji ze słońcem i planetami. dotyczy to zwłaszcza obiektów, które są nazywane kometa Ison i kometa Encke w tym czasie.

One wytwarzają energetyczne rezonansowe fale, fale rezonansowe, które mają wpływ na słońce i tworzą wielkie sztormów na słońcu, wielkie słoneczne erupcje, wielkie koronalne wydarzenia, które rzucają w kierunku Ziemi, a tym samym stworzą ogromny wpływ na pola elektromagnetyczne naszej planety. Jest też część energii także, które mają wpływ na ludzkość w tej chwili, całą ludzkość, całe życie na planecie w tym czasie, ale te fale energii również wpływają na Matkę Ziemię i są częścią jej procesu i ruchu do wyższych sfer, bo to, czym jest Gaia, ludność, ludzkość, ród niewieści i męski, jest także częścią tego.

Dlatego ta Świadomość sugerowałaby każdemu i wszystkim, którzy mają szczególnie trudny czas w tym momencie, aby przypomnieli sobie, że inne siły są także w grze, większa konstrukcja tego, co jest Boskim planem. Boski projekt również jest odgrywany. To jest zbyt łatwo zapomnieć, gdy ktoś znajdzie się w znacznie większych machinacjach i ruchach, niż tylko to, co jest czyimś osobistym życiem i doświadczeniem swojego życia osobistego. Ponieważ indywidualna koncentracja jest tak silna, i tak intensywna, a więc wąska, często trudno jest pamiętać, że również inne czynniki są w grze. Czynniki, które są pomocne dla większego planu, większego projektu, projektu Bożego zamysłu. Ale skoro Bóg jest, tą świadomością, we istnieje we wszystkim i w każdym, gdyż każdy jest częścią tej Boskiej tkaniny, Boskiej świadomości, Samego Ducha, to też jest częścią planu i wasza interakcja w tym czasie z tymi energiami, tymi siłami, tym rezonansem, który zachodzi wokół : w kosmosie, na planecie, w atmosferze itp. wszyscy są częścią podróży, wszyscy i każda osoba.

Można zapomnieć o tym i po prostu znaleźć się w burzliwych morzach, z falami tak wysokimi i tak wielkich, wściekłych sztormach, że ktoś przywiąże się rozpaczliwie do statku w nadziei, że po prostu przejdzie przez to wszystko. To jest takie, jakie jest i wielu, którzy czują taką skalę w ich życiu i negatywne przepięcia beznadziejności i rozpaczy potrzebują przejść przez to. To jest czas, aby zmierzyć się z ekstremalnymi wyzwaniami i przejść przez nie. Jest to czas, po prostu stawiania jednej nogi przed drugą i żeglowania poprzez burzliwe energie, które uderzają w tym czasie, które mają też wpływ na ten czas.

Istnieje powód, dla którego Moce, które Są wybrały utrzymanie pewnych ćwiczeń i manewrów w tych czasach, bo oni wiedzą, cały czas, że to będzie energetycznie najbardziej chaotyczny czas, najbardziej zniewalający czas. I oni wybrali te chwile, aby służyły ich największym potrzebom i pragnieniom, nie powinno to czynić różnicy dla tych, którzy rozumieją, że tak jest. Ktoś może widzieć to jako część, jak oni, te Moce, które Są odpowiedzialne na ziemskim poziomie, jaki widzą, że będą używać tych czasów, aby uruchomić swoje plany i swoje działania.

Wiedząc to, że tak jest, ma dwa skutki, a dokładniej, możecie wybrać jeden z dwóch dostępnych efektów, albo zostaniecie dotknięci przez ich plany i dacie im większą przewagę i siłę w życiu osobistym lub możecie wybrać, aby nie być zbytnio zmartwionymi i nie być pod ich wpływem. To wszystko może dziać się wokół, a ktoś może zatrzymać się w centrum swojego kręgu życia, doświadczeń, i pozostać w spokojnym centrum burzy, która szaleje dookoła. W tym centrum można obserwować to, co się dzieje, i nawet, gdy się czuje nieco wpływ tych ciężkich energii, które wirują wokół, ktoś wciąż może stawiać jedną własną stopę przed drugą, krok po kroku na raz, jeden dzień na raz, poruszając się przez czynniki opozycji i wyzwania, których ten ktoś może być doświadczany.

To wszystko jest w porządku, aby być w takiej pozycji, mieć pytania, mieć wątpliwości, zastanawiać się, czy coś z tego wyniknie. To, co nie jest w porządku, jeśli chcecie, to jest porzucenie całej nadziei, ponieważ wydaje się, że te zewnętrzne agencje, ci manipulatorzy i kontrolerzy, którzy tak długo manipulowali i kontrolowali planetę są silniejsi, bardziej zdolni wpłynąć / dokonać rzeczy, niż duch. Innymi słowy, jeśli ktoś kupuje mocy i siłę, którą oni demonstrują, którą oni deklarują, to ten toś ich popiera, ten toś popiera negatywność.

Konieczne jest w tym czasie, żeby rozpoznawać czynności i działania, które mogą teraz wyjść w najbliższych dniach w szczególności przez ten miesiąc listopad, że to też są działania zdesperowanych, takich, którzy wiedzą, że te tygodnie są kluczowe dla ich planów, a część ich planów pobudzi wyobraźnię, tak wielu, jak tylko możliwe, dominując tą wyobraźnią, podążających za tą wyobraźnią, w tych regionach i obszarach, w których mają wyłączną kontrolę i dominację.

To dlaczego ta Świadomość mówi, że konieczne jest w tej chwili nie kupować do tych wydarzeń i okoliczności, które ci, którzy posiadają tę moc jeszcze na tej planecie próbują wdrożyć i grać nimi na zewnątrz. Ważne jest, aby widzieć to, czym to jest : rozpaczliwymi działaniami kilku oszustów, którzy mogą poruszać się tylko do przodu, gdy ci świadomi (tego), abdykują ze swoich obowiązków utrzymania kierunku posuwania się naprzód, dzień w dzień, krok po kroku.

To te dni, tygodnie naprzód w listopadzie są kluczowe w rzeczywistości, i to powiedziano, i ta Świadomość będzie przypominać każdemu i wszystkim, że jest przyszłość przed wami. To, że te intensywne czasy w tym czasie są tymi czasami, w których kierunku - wielu maszerowało całe swoje życie, i to rzeczywiście byłaby szkoda, jeśli ktoś porzucił wyścig tak blisko mety. Tu widać, że będą inne wydarzenia, gdy ten miesiąc się zakończy, ale jest również widziane, że ze względu na grę niektórych wydarzeń i jakie one spowodują reakcje w uczestnikach tych wydarzeń, co określi dla wielu przebieg ich linii czasowych i ich kierunek w życiu.

Nikt nie powinien zapominać, że to nie są po prostu machinacje tych którzy są oszustami, którzy będą wprowadzać w błąd i zwieść pozorami, które grają obecnie w tym czasie. Są też Boskie i kosmiczne energie zaangażowane. Są to uniwersalne siły kierowane na planetę, do tego układu słonecznego w tym czasie. Istnieją gwiezdne ciała, słońce samo jest częścią wydarzeń, które mają miejsce, planeta sama jest pod ich wpływem, zmieniając się i przesuwając. Jest tak dużo więcej tego, co ma miejsce, co nie jest widoczne lub nie jest odbierane przez tak wielu, a zamiast tego, tak wielu pozwala po prostu być zdominowanymi przez doczesne wydarzenia ich życia wyświetlane przez wiadomości o 6-tej godz. To jest krótkowzroczny sposób oglądania własnego życia, czyjegoś wielkiego życia. Konieczne jest, ponownie pamiętać, że jesteście częścią projektu, jesteście częścią większego planu, a to oznacza, że jeśli zapiszecie się na małe i drobne konstrukcje tych zdesperowanych, to będzie tak, że wasza dusza będzie musiała doświadczyć tych wydarzeń w sposób, który będzie sprzyjający dla samej duszy w jej duchowym, ewolucyjnym procesie.

Ale jest też tak, że możecie przejść do wyższego zrozumienia, wyższej cierpliwości, wyższej akceptacji większych prawd i większej rzeczywistości, które również zaczynają być tworzone, które są w toku, które zostały już stworzone i są również częścią wielkiego wzoru i większego planu. Trzymajcie się tego, pamiętajcie, idźcie odnaleźć w sobie wewnętrzny rdzeń i swoje wewnętrzne połączenie. Pamiętajcie, że wy też jesteście częścią kolektywnego ducha, że nie jesteście po prostu indywidualną skupioną świadomością, ale jestescie wielowymiarowi w swojej naturze, jesteście napędzani przez Ducha, zdefiniowanego Boga, a iskra Boskości paląca się jasno w was, jest częścią jedności świadomości, której wy jesteście częścią.

Skoro tak, to możecie zobaczyć i poznać pokój wewnątrz, zaufanie i wiarę wewnątrz, który przeniesie was w kierunku uzdrowienia i świetnego oświecenia i oświetlenia. Podążajcie za świadomością wewnętrzną ku uzdrowieniu, ku Światłu, w kierunku oświecenia, a dowiecie się, że jesteście zawsze na właściwej drodze, bez względu jak wyboista droga jest i że w jakiś sposób może to czasem być wyzwanie, a jednak, to też jest częścią podróży, częścią drogi do domu. Więc trzymajcie się tego w tym interesującym i wyzywającym czasie. Pamiętajcie, że jest nadzieja, zawsze jest nadzieja, i idźcie z nadzieją i wiarą w kierunku jasnej latarni, która świeci z przodu, która prowadzi do Światła i z powrotem do Was samych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz