niedziela, 24 listopada 2013

Manuskrypt przetrwania - część 373

Witam wszystkich!

To bardzo "mocny", choć długi przekaz. Miejscami zbyt szczegółowy, a miejscami zbyt ogólny. Jednak zapowiedzi i podpowiedzi są bardzo konkretne zarówno co do czasu (następnych kilku tygodni), jak i formy, więc nie będę przedłużał, bo i tak należy zapoznać się z całością.


Manuskrypt przetrwania - część 373

Czas zaczął przyspieszać, a my mówimy to w każdym tego słowa znaczeniu. Bo to, co postrzegacie jako niezmienny zdefiniowany zestaw współrzędnych, nie jest tym już dłużej. Widzicie, ludzkość w jakiś sposób wzięła w swoje ręce te, niektóre tak zwane "prawa naturalne", które były wieczyste, i które mogły być używane jako środki przeciwko wszystkim, gdyż były zdefiniowane jako stałe. Cóż, to może być ten przypadek, a przynajmniej wydaje się być tym przypadkiem od bardzo długiego czasu, ale teraz wszystko jest naprawdę w ruchu. Tak też środki, których musicie przestrzegać jako najpewniejszą definicję czegoś, co zostało uznane, za stałe dla ludzkości. A kiedy te pozornie stałe zaczynają się zmieniać, będzie ciężko znaleźć spójność czegoś z każdej strony, a więc, chaos, o którym była już mowa, rzeczywiście nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Nie zróbcie pomyłki, my mówimy o ekstremalnych przewrotach w tym wszystkim, ale będą małe i raczej subtelne znaki na początku, które będą walczyć z umysłami naukowców na całej waszej planecie. I pamiętajcie, że umysł będzie próbował negować to, co może być uznane za niemożliwe, ponieważ ludzie mają długą historię myślenia, że są w stanie pokryć wszystko, i jako tacy, oni myślą, że mają jedną i jedyną definicję tego, co jest możliwe, a co nie jest. Ale teraz, ta gra ma się zmienić, jeśli można użyć takiego słowa, i podręczniki, które były używane jako definiujące tomy dotyczące poszukiwania mądrości ludzkości muszą być przepisane w wielu częściach. Bo wy się zmieniacie, i tak samo wszystko wokół was, a jedna stała, którą ustanowiliście jako czas, waszą definicję czasu, jest pierwszą, która zostanie zakwestionowana. Nie będzie to nowość dla niektórych z was, gdyż być może już zagłębiacie się bardziej w ukryte części tego aspektu i widzieliście, że faktycznie istnieją już występujące oznaki tego. Bo pamiętajcie, to, co zostało zdefiniowane jako prawda - zajmie wam dużo czasu, aby zostało odwołane, a gdy tak zwany establishment porozumie się w sprawie tego, to będzie im trudno pogodzić się z faktem, że to, co oni uzgodnili jako standardowy środek nie ma już zastosowania.

Więc wasze wspólnoty naukowe będą miały trudny czas uporania się z tym, że to, co oni ustalili w oparciu o wiele swoich równań, solidne podstawy, na których zbudowali całe swoje kariery, będzie wydawać się być rozpuszczane pod ich własnymi stopami. Oczywiście, tak się nie stanie z dnia na dzień, ale pierwsze oznaki, dopiero, że coś rzeczywiście się szykuje, zaczną pojawiać się w bardzo bliskiej przyszłości. I jak zawsze, będą umysły, które będą bardzo otwarte na to, w rzeczywistości one już z niecierpliwością oczekują takich wyników, bo zostały zalane otrzymywaniem dokładnie tego rodzaju informacji. Podczas gdy dla wielu z tej samej wspólnoty, to będzie jak duży szok, dosłownie w całym systemie. A więc, mamy to na myśli w każdym znaczeniu tego słowa również, bo to będzie informacja przenoszona w częstotliwościach, które dosłownie spalą dużo bezpieczników, aby użyć słowa wszystkim znanego. A więc, te "bezpieczniki" będą również w bardzo biologicznym rodzaju, gdyż w ludzkim mózgu.

To brzmi złowieszczo dla wielu, ale to się stanie, gdy tylko cienka zasłona zacznie być wystarczająco cienka, aby te informacje zaczęły przeciekać na zewnątrz, również na oczach zwykłych ludzi. I kiedy używamy tego słowa, nie jest to w sensie uwłaczającym, tylko jako stwierdzenie, że to, co mamy na myśli również zacznie interakcję z tymi wszystkimi waszymi bliźnimi, którzy mają jeszcze zobaczyć to, co wy widzieliście do tej pory w podróży. Pamiętajcie, że jesteście pionierami, tymi, którzy wcześniej wiedzą, że coś rzeczywiście się szykuje, i jako tacy, spodziewacie się, że te zmiany wystąpią. Ale dla zwykłego mężczyzny lub kobiety, którzy żyją swoim życiem w taki sam sposób, cały czas, nie mają pojęcia, co o tym, co ma nastąpić. I dla nich będzie to szok, a dla niektórych, będzie to szok, który pozwoli im poczuć się jakby to wszystko wiedzieli, wszystko, co było rozbite na kawałki. Podczas gdy dla innych będzie to szok, który potrząśnie nimi, aby ich obudzić, i wskoczą w życie dosłownie na waszych oczach. Bo pamiętajcie, szok dla systemu może również służyć do ożywienia kogoś, jak porażenie prądem, któremu podawany jest ktoś, kogo serce przestało bić normalnie, i który pozwala je uruchomić, aby biło ponownie.

Bo ten szok może na wiele sposobów być porównany do tego, jako przypływ ogromnej mocy, która będzie rozruchem dla niejednego człowieka na drodze do odtworzenia. A kiedy mówimy odtworzenia, mówimy oczywiście o ścieżce, na którą już weszliście bardzo dawno temu. A więc, będą przyłączać się do was w dążeniu do ponownego wejścia w życie w sposób, który umożliwi, nie tylko uaktywnienie ich, ale również ten cały świat w całkiem nowym życiu. Innymi słowy, oni przyłączą się do tej pracy miłości i oni dodadzą swój ciężar do waszej strony wagi, i umożliwią jej jeszcze szybszą zmianę. Widzicie, to będzie musiało być zmienione w bardzo krótkim czasie, a więc, wasi naukowcy będą jednymi z pierwszych, którzy borykają się z tą ogromną zmianą sytuacji, bo będą musieli odrzucić tyle starego bagażu w tak krótkim czasie, ponieważ muszą oni być w stanie objąć nowe w bardzo głęboki sposób. Będą musieli ponownie ocenić, tak wiele tego, co obejmuje cały fundament ich logiki, a to z kolei pozwoli na aktywowanie tego świata do wyprostowania tego, z czym tak bardzo już się ścieracie. Tak, będziemy używać tego słowa, nawet jeśli może to brzmieć dość nonszalancko. Bo wy macie do wyczyszczenia dużo bałaganu i będziecie proszeni, aby to zrobić rzeczywiście, w bardzo krótkiej rozpiętości czasu.

Oczywiście przyjdziemy wam z pomocą, ale wy znowu, jesteście tymi, którzy będą musieli zrobić to wszystko, ciężką pracę na tak wiele sposobów. A więc, wasze środowisko naukowe rzeczywiście zostanie postawione przed zadaniem, i będą musieli rzucić się całym sercem w nie. Nie tylko muszą być w stanie stanąć na wysokości zadania, nawet jeśli wszyscy przyjęli za pewnik, coś, co okaże się mniej niż dokładne. Będą musieli również pogodzić się z faktem, że istnieje inna forma inteligencji w istnieniu, która mogą nauczyć ich więcej niż kilku rzeczy. A więc, wiele dumnych umysłów będzie musiało pogodzić się z tym, że są o wiele bardziej błyskotliwe umysły od nich, a czas pokaże, jak wiele z tych starych laureatów będzie zdolnych to połknąć. Ale znowu, nie bójcie się, bo wiemy już, że jest tak wiele genialnych umysłów wśród was, że będą więcej niż gotowi do skoku po szansę i rzucą się na oślep w tym dążeniu. I zaufajcie nam, kiedy mówimy, że będą radzić sobie genialnie ! Bo kolejny raz chcemy przypomnieć, że jest to rzeczywiście bardzo dokładnie obliczony plan i nic nie zostało pominięte, z więc wiemy, że wszystkie parametry niezbędne do tej pracy Planu zostały spełnione, a więc będziemy kontynuować rozwój tego wszystkiego zgodnie z planem.

Słyszymy pomruki sprzeciwu mieszające się z okrzykami radości, i słusznie, bo wiemy dobrze, że będzie to miało swoje opady na różnego rodzaju sposoby. Pamiętajcie, że ludzkość żyje w bulli wolnej woli, a więc to, co będzie wydarzało się w czasie naprzód dla każdego i wszystkich, jest z powodu wyborów, jakie zrobiliście, jeszcze zanim wylądowaliście w tym fizycznym ciele. Więc nikt nie będzie zmuszany do zrobienia - czy nie zrobienia - czegoś, gdyż to idzie zgodnie z rolą, którą sami przyjęliście, zanim tu przyszliście. Tak, będą tacy, którzy zdecydowali się do nie przyjęcia nowego, nie w tym wcieleniu w jakikolwiek sposób, a więc będą działać odpowiednio. Ale będzie duża liczba osób, którzy przybyli tu wyraźnie wobec szansy wejścia w nowe ze wszystkim, co mogą skrzyknąć i być częścią tej ogromnej ratunkowej operacji. Bo to można porównać do procesu ratowania tonącego statku i postawienia go z powrotem w kształcie statku ponownie, po byciu blisko (katastrofy). Bo ludzkość rzeczywiście napędzała tą całą planetę na krawędź katastrofy, ale teraz wszystko będzie ustawione do działania w celu naprawienia wszystkiego, co zaszło zbyt daleko w skrajności.

A więc, nie musicie obawiać się wyginięcia, bo to nie jest dozwolone, nawet w bulli wolnej woli. Pamiętajcie, że możecie wybrać swój własny los, ale nie możecie wybrać tego losu, który dotyczy całej planety. Więc miejcie pewność, że w tym przypadku wszystko jest zadbane, i potrzebujecie tylko wybrać swój następny krok w tej całej operacji. Bo wy jesteście wszyscy suwerennymi istotami, a jeśli wybierzecie, aby objąć nowe, zauważycie, że przyjdą okoliczności, które pozwolą wam krok w tym kierunku w każdym calu. A dla tych, którzy zdecydowali się odłączyć ich od tego wszystkiego, okoliczności przyjdą, które pomogą im zrobić to dobrze. Więc, wszystko będzie dobrze, nawet jeśli może się wam wydawać, że wydarzenia wskazują przeciwieństwo tego.

Więc, wiedzcie, że bez względu na to, co będzie działo się w tych nadchodzących tygodniach, wszyscy kierujecie się ku temu, co wzięliście do serca jako swoje przeznaczenie. Bo będzie wiele chaosu i wiele zamieszania, ale także wiele, wiele powodów do radości. Bo światło wyleje się w takim tempie, że przeciwstawi się wszystkiemu, a gdy trafi do domu, będzie powodować ostatni etap tej wielkiej transformacji, i uczyni to w sposób, który już nikogo nie pozostawi poza pętlą. To wpłynie na całą ludzkość, młodych i starych, urzędników i duchownych, bogatych, czy biednych, wysokich i potężnych i skromniejszych ludzi. I będzie to uderzało domy jednakowo, ale wynik tego wszystkiego będzie zmienny, w zależności od własnych osobistych konfiguracji. Więc to oznacza, że wasz wybór będzie kształtował efekt końcowy i wybór jest naprawdę święty dla Całej Kreacji. To zawsze tak było, i tak będzie również w tym przypadku.

Więc usiądźcie i obserwujcie, co nastąpi, bo również macie rolę jako obserwatorzy w tym wszystkim, nawet jeśli nie odgrywacie głównej roli w całym tym przedsięwzięciu. Bo WIECIE, co będzie miało miejsce, nawet jeśli nie znacie wszystkich szczegółów. I nie, nie będziecie mieli informacji wcześniej, będziecie po prostu mieć wiedzę o ogromnej transformacji, która odbędzie się, i będziecie również wiedzieć, że gdyby nie Wy, to przekształcenie nie odbyłoby się na pierwszym miejscu. Więc miejcie pewność, że nawet jeśli też będziecie odczuwać lęk, gdy zaczniecie się zastanawiać, co ma się wydarzyć, wiedzcie, że to skończy się tak jak marzyliście, pozornie od zawsze.

Bo to jest tym, co jest początkiem odliczania w ostatnim i finałowym rozdziale tej historii, w ostatnim rozdziale, który sygnalizuje początek zupełnie nowej historii ludzkości, historii, gdzie królować będzie miłość i gdzie przeszłość odejdzie w niepamięć, nie będąc wskrzeszaną już nigdy. Bo kiedy to się zakończy, nie będziecie mieli powód do strachu o siebie, ani o waszą planetę. Bo od tego czasu, wszyscy będziecie dzielić świetlaną przyszłość, połączeni i błogosławieni w sposób, który nie był jeszcze możliwy. Bo kierujecie się na najjaśniejsze światło, do samego jądra, gdzie wszystko zostanie wskrzeszone w taki sposób, że nie będzie trzeba patrzeć ani do przodu, ani do tyłu już więcej. Bo to, co będzie, będzie TU, TERAZ, i będzie to wszystkim, o czym marzyliście i jeszcze trochę.

Więc weźcie to jako pierwszy sygnał, że teraz, gdy wydaje się, że chmury gromadzą się na horyzoncie nie są sygnałem zagłady i zniszczenia. Przeciwnie, jest to sygnał, odkupienia, sygnał z ulewnego deszczu światła, które spłucze ostatnie ślady brudu, który szargał ludzkość i tą planetę tak długo. Zmyje wszystko i oczyści w sposób, który sprawi, że będziecie wszyscy błyszczeli od wewnątrz i będziecie korzystać z tego światła, aby doprowadzić siebie do nowego jutra i będziecie korzystać z tego światła, aby zamknąć ten ostatni rozdział starej historii.

1 komentarz:

  1. Bardzo dziękuję Stwórcy i Wszystkm Duchom Swiatła za tę cudowną nowinę. Dzisiaj w medytacji odczułam jedność z Miłością Stwórcy. Wybieram Miłość i Nową Ziemię, którą Jezus Sananda przybliżył mi, gdzie wszystkie stworzenia są szczęśliwe.
    Oddaję się prowadzeniu Stwórcy z chaosu do Radości...

    OdpowiedzUsuń