piątek, 15 listopada 2013

AA Michał - Zmiana, której chcieliście tak bardzo, osiągnęła was teraz

Witam wszystkich!

Jesteśmy już w zgodzie z harmonogramem przekazów Marc'a Gamma. Tym razem zapowiedzi nie są wcale mniejsze niż poprzednio. Znów powracamy do określenia "Wydarzenie" i ponownie mamy dystans dni i tygodni. Warto zauważyć, że w większości przekazów ostatnio wielokrotnie pojawia się słowo chaos, nie koniecznie w negatywnym znaczeniu, ale oznacza duże zamieszanie i jesteśmy notorycznie zachęcani do zrównoważenia, uziemienia i pobytu wewnątrz, rozpatrywania wszystkiego z poziomu serca samo to określenie jest raczej enigmatyczne i praktycznie nikt nie mówi, że chodzi tu o uczucia, a nie logiczną kalkulację - tak, mamy się tutaj kierować uczuciami, wewnętrznymi odczuciami, choćby intuicją - tak na prawdę, to właśnie uczucia wyróżniają nas w całym kosmosie - dlatego jesteśmy tak obserwowani.
Niezależnie od tego jak oceniamy tą serię przekazów, głoszą one, że "Wydarzenie" i Wielkie zmiany są już nieuniknione. Nawet jeśli wyrywają się nieco do przodu, to najwyżej wystawią naszą cierpliwość po raz kolejny na próbę. Tygodnie to nie jest wielki dystans czasowy, ale Michał słusznie zauważa, że nie należy czekać, bo prawo przyciągania działa doskonale, trzeba coś ze sobą robić, a to już osobiście zależy od każdego i każdej z nas.Zmiana, której chcieliście tak bardzo, osiągnęła was teraz.

Archanioł Michał przez Marc Gamma ~ 13.11.2013
http://soul4free.wordpress.com/


[ Oryginalny język niemiecki, przekład (na angielski) ( Contra ) Mary ]

Moi drodzy ludzie, to znowu ja, Archanioł Michał mówi. Kolejny tydzień upłynął z wieloma zmianami na całym świecie.

Jak łatwo może być stwierdzone przez Was - wiele ludzkiej ludności tu na ziemi zauważyło, że życie nie może przebiegać w taki sam sposób, jak było prowadzone do teraz. Liczba osób wzrasta stopniowo, które nie chcą tolerować już dłużej panujących warunków życia i dlatego domagają się pewnych zmian, które mają być realizowane. Nadal, tylko samo żądanie zmiany, nie będzie miało pożądanego efektu - wszystkie zmiany mogą się zamanifestować i stać się rzeczywistością, jeśli najpierw sami staniecie się częścią takiej zmiany w sobie.

W ciągu najbliższych dni przepływ przychodzących energii zostanie zintensyfikowany - stanie się coraz trudniejszy i znowu będzie wyzwaniem dla was też. To jest linia czasowa - Teraz, kiedy napływ energii będzie ogromnie obciążający ich mocą i trzeba uświadomić sobie, że bez świadomego uziemienia siebie do Gai znajdziecie to coraz bardziej trudnym do pokonania tego wszystkiego. Gaia jest więcej niż przygotowana pomóc wam w uziemieniu - ponieważ jest to tym, co ona robiła dla (was) i ona kocha dawać wam całe jej wsparcie w taki sposób.

Wymienione Energie dają jakiś przedsmak wszystkiego, co ma przyjść. Mój brat, Archanioł Rafael, już zapowiedział to w swoim przesłaniu z ostatniego weekendu. Ten "Super- Portal", jak go nazwał - będzie przenosić tak dużo energii w dół na Ziemię, że wszystkie podstawowe struktury się załamią. Nie będzie pozostawiony żaden kamień (w miejscu), w którym leżał wcześniej - nie będzie żadnego kamienia, który nie byłby omyty przez energię naszego Stwórcy.

W ciągu najbliższych nadchodzących dni również staniecie się świadomi coraz bardziej, tych wszystkich zmian, o których mówiłem w przeszłości - one teraz przybyły tutaj do waszej rzeczywistości. Transformacja w waszym organizmie zawiera to, że uzyskacie nowe możliwości i że stare ograniczenia zostały całkowicie odrzucone, tak że będziecie mogli prowadzić zupełnie inne i beztroskie życie od teraz.

Nie ważne, co położę na waszych sercach - nie czekajcie przez cały czas, tak abyście mogli zauważyć, że teraz wszystko się zmieniło, ale teraz zaakceptujcie i powitajcie to z otwartymi ramionami. Kto czeka w taki sposób i dostosowuje jego / ją do takiej sytuacji zostanie nagrodzony dalszym czekaniem. Gdyż to jest Wszechświat w jego funkcji [Prawo Przyciągania] :
"On daje wam dokładnie tą samą materię, jaką zamówiliście! "


W najbliższych dniach teraz wszyscy ci ludzie, którzy jeszcze świadomie nie zdecydowali się wziąć udziału we wznoszeniu, czy pozostać na "starej" Ziemi będą mieli wyzwania. Ci, decydujący się na pozostanie tutaj będą - już wkrótce - znajdą się w chaotycznych warunkach, o których pisaliśmy już kilka razy.

Taki rodzaj chaosu jest wskazany, aby pokazać, że Wielka Szansa zaczęła teraz. Jeśli pozostaniecie w waszych wewnętrznych sercach, będąc tam zrównoważonymi i pozwolicie całemu chaosowi przejść obok, będziecie mieli wielką szansę, aby dostroić się do wzrostu wzniesienia. Odpowiedni czas na to przyjdzie i w tym momencie przypomnicie sobie te lub podobne wypowiedzi.

Jeśli jesteście w stanie zauważyć tą bardzo szczególną zmianę, to będziecie na pewno wiedzieć, że wszystkie zmiany przybyły tam, skąd zaczną ich dalszy bieg. I jeśli chodzi o nas, być może będziemy mogli być przy waszym boku, w tych wszystkich, zmieniających się sytuacjach, tak długo, jeśli poprosicie nas przedtem o udzielenie wam naszej pomocy i wsparcia.

Zawsze jesteśmy tylko o samą myśl od was!

Teraz możemy przejść do jakiegoś innego tematu, moi ukochani ludzie. To jest taki, że zawsze są jeszcze ludzie, nie wierzący w ezoteryczne wyjaśnienia scenerii od dawna. Wielu jest w stanie uwierzyć, ale jest wyłącznie tylko kilku fanatyków lub Spiskowców idei eschatologicznych. Tak, ci właśnie, jak wkrótce poznacie, będzie lepiej, żeby zapytali was, o co w tym wszystkim chodzi.

Ci ludzie muszą nadrobić sporo i to przyniesie jakieś wielkie wyzwanie dla Was - będących Lightworkers od dłuższego czasu już, którzy zajmowali się już zagadnieniem i tematem Wzniesienia w przeszłości. I ci ludzie - będą potrzebować was, ponieważ nie mają nic innego niż, konfrontację ich teraz. Przyjdą i zasięgną porady od wszystkich, którzy są świadomi tej chwili teraz. I będzie coraz więcej stawało się świadomymi, ponieważ będą się budzić i korzystać z jakiegoś pewnego źródła będącego niewyczerpanym i wszechwiedzącym. To ostatnie będzie wspierać was, gdy będziecie informować tą wymienioną część ludzkiej ludności.

Nadal możecie założyć, że do końca będą tacy ludzie, którzy nigdy - przenigdy nie uwierzą w to, co im mówicie - i to jest OK, Nie jesteście wędrującymi misjonarzami ani apostołami. Nie próbujcie zmieniać ludzi. Jeśli ten wasz blask zmiany nie wystarczy – gdy iskierka waszej wiary w jakiejś naprawdę Wielkiej Sprawie nie osiąga ich serc - w takim przypadku zrobiliście wszystko, co mogliście włożyliście w pracę światła.

I tu jest następny i ostatni dzisiejszy temat.

Każdy z nas, Archaniołów, Aniołów, Wzniesionych Mistrzów jest w naszych ostatecznych przygotowaniach do wszystkiego, co jest na horyzoncie teraz. Wydarzenie będzie bardzo Internetowym – Topic’em i przybierze formę przez to. To jest w budowie i zajmie jeszcze trochę czasu, aż będzie ono zamanifestowane w waszej własnej linii czasu. To szczególne Wydarzenie zawiera wszystko, co sprawi, że zmiany będą widoczne dla Was. A co takiego mam na mojej myśli? Tam nie będzie w tym miejscu, nie pozostanie żadna inna droga wyjścia, ani nie będzie żadnego powrotu, ponieważ wszystko, czego doświadczyliście do tej pory jest ponad wszelkie porównania.

Wielkie sprawy są w przygotowaniu i teraz wielu łączy się w pracy nad nimi. To nie tylko my po naszej stronie, ale istnieje wielu ludzi, lightworkers z drugiej strony.

I wzajemnie wszyscy przygotują to, gdyż to jest Wydarzenie, które jest Wielką Zmianą.

Jeśli nie możecie zrozumieć wszystkiego, co jest nieuchronne, teraz proszę pójść w głąb siebie i starać się przyswoić wszystko, co się zmieniło w ciągu ostatnich miesięcy. To będzie łatwe, bo zauważyliście, że teraz nic nie pozostało takie samo, jak wcześniej w przeszłości. Już nie jesteście tymi samymi ludźmi, co kilka miesięcy wcześniej. I ta zmiana personalna jest jedynie jakąś niewielką częścią ogromnego celu zmian, aby zaprojektować to Wydarzenie w taki sposób, który przyniesie odpowiedni efekt dla Wielkiej Zmiany Wszystkiego, co Jest - tutaj na Ziemi.

To szczególne Wydarzenie - jest wspominane wszędzie - będzie ogromnie wpływało na wszystko, co jest uważane za normalne w waszej rzeczywistości. Zawiera ono też wszystkie warunki wstępne, aby zmienić wszystko, co było głoszone wam dawno temu i co było przynoszone do was przez nas i inne komunikaty Światła.

Wszystko, co ma przyjść jest nieuniknionej natury i to zmieni wszystko, co uznawaliście za swoją własną część rzeczywistości aż do teraz. Gdy ta wasza rzeczywistość upadnie całkowicie - jednak ona cała jest bardziej złudzeniem, które zostanie rozproszone i zostanie zastąpione przez coś innego.

Tylko - tego rodzaju zmiany nie będą już dłużej iluzją, ale mogą być zaprojektowane i wykonane przez was samych!

Kończąc moją wiadomość teraz - moi ukochani ludzie - pozostańcie mocno w waszych sercach - pozostańcie uziemieni - wtedy będziecie mieli najlepsze warunki wstępne dla kolejnych nadchodzących dni i tygodni, aby przejść je dobrze.

Z wielkiej miłości do was wszystkich

Pozdrawiam Archanioł Michał

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz