środa, 13 listopada 2013

AA Rafael - Bądźcie przygotowani do odbioru wielkiej fali...

Witam wszystkich!

Zapomniałem też o channelingach Marc'a Gamma, a on wcale nie próżnuje i nieco tego "naprodukował".
Ten przekaz Rafaela jest całkiem "odjechany", obrywa się nieco czytelnikom, ale zapowiedzi ma bardzo konkretne. Mówi o wzrastającej fali i przesuwającym się uskoku w kategorii dni. Niestety ten odcinek jest przetłumaczony na angielski znacznie gorzej, niż poprzednie, musiałem zaglądać do oryginału, bo przekaz przestawał być spójny, a i tak będzie miejscami trudny w odbiorze. W każdym razie warto odnotować, czego Rafael oczekuje od ludzi i co ma się manifestować w naszej linii czasowej.
Niestety, ze względu na okoliczności te przekazy są obecnie dłuższe.Bądźcie przygotowani do odbioru wielkiej fali i przygotujcie się do trzymania się mocno.

Archanioł Rafael przez Marc Gamma ~ 02.11.2013
http://soul4free.wordpress.com

AARafael -II [ Oryginalny język niemiecki, przekład (na angielski) ( Contra ) Mary ]

Moi ukochani ludzie, kolejny tydzień minął, a ja, Archanioł Rafael mam inną wiadomość dla was. Jak mój brat, Archanioł Michał ogłosił już, będziemy dostosowywać nasze wiadomości do siebie. To powtarzamy tutaj, więc wszyscy ci, którzy dołączyli do nas niedawno, będą wiedzieć.

Wszystko, co głosił tutaj mój brat w ostatni weekend będzie teraz kontynuowane tutaj:

Wasza planeta i wy wszyscy ludzie na niej - obecnie przybyliście do jakiegoś rodzaju uskoku - i to, co przez to jest rozumiane, to zostało wyjaśnione odpowiednio, niektórzy z was muszą poszukać w Internecie. Zgadzam się, że nie ułatwiamy wam zawsze, jeśli chodzi o czytanie naszych wiadomości.
Czytanie wzgl. pożeranie wiadomości lub przesłań nie oznacza, że one zostały automatycznie zrozumiane w prawdziwym ich znaczeniu. Uważamy, że nie poświęcacie wystarczająco dużo czasu, aby dostać ich prawdziwy sens! Wielu z was ściga się, na ilu wiadomościach położyli swoje oczy, gdy to czytają. To nie jest tym, co mamy na celu - naprawdę.

Jaki jest pożytek z naszych wiadomości, jeśli nie rozumiecie ich treści ? Jaki jest pożytek z naszych wiadomości, jeśli to tylko ilość naszych czytań się liczy, ale nie jakość się liczy ? Należy zachować ostrożność i podjąć właściwą opiekę wobec tego, co mamy do Wam przedstawienia. Spróbujcie proszę zrozumieć istotę naszych wiadomości o wszystkim, co wywołuje jakiś rezonans w waszych sercach i w ten sposób poprowadzi was do przodu w waszej duchowej ewolucji.

Pozwólcie nam zająć się teraz z poszczególnymi treściami naszej dzisiejszej wiadomości. Jak opisano powyżej, proces przesuwającego (się) uskoku w pełni trwa teraz i dotarliśmy dokładnie do tego momentu, gdzie wszyscy wy, ludzie tu na ziemi potrzebują zdecydować się (stanąć) po jednej stronie lub po drugiej stronie. Wszyscy wciąż nie pewni tej decyzji mogą zwrócić się do nas o pomoc w tej sprawie. Przyjdziemy do was i udzielimy wam naszego wsparcia odpowiednio. Nadal będzie to miało miejsce tylko wtedy, gdy wniosek pochodzi z miłości do siebie i do nas.

To przesuwanie uskoku będzie zmierzać do coraz większego gromadzenia energii na rzecz tylko z jednej strony. Dla wszystkich tych, którym nadal trudno jest zrozumieć to wyrażenie w pełni Ja niniejszym daję analogię do wagi. Jeśli jedna z szalek jest ładowana wyjątkowo coraz większym ciężarem, waga straci swoją pierwotną równowagę i przechyli się tylko na jedna stronę. Ten sposób pomijania jest niemal nieuchronny i teraz, gdy się to wydarzy, będzie prowadzić do dalszych procesów i spraw, aby przybyły do istnienia i były zamanifestowane w waszej linii czasowej.

Jedyną rzeczą, której brakuje w obecnie trwającym procesie przesuwania uskoku jest wasza wola nie patrzenia już dłużej wstecz, w sferę waszej przeszłej dualności. Podejmiemy dodatkową pomoc mówiąc przez pokazywanie wam obrazów, tak abyście mogli zrozumieć, co następuje: Jest jeszcze sporo osób nie rozumiejących w pełni, że pozwolenie odejścia sprawom jest ich wyzwoleniem, aby mogli podjąć inną drogę od teraz. Pozwolenie odejścia jest również uwolnieniem siebie w celu poznania czegoś zupełnie nowego i to za raz, na miejscu, bo czas ucieka dla nas i decyzje muszą być zrobione teraz!

Zauważyliście, że nasze wiadomości teraz zawierają więcej zachęty, są bardziej wyzywające niż wcześniej. Czas Mówienia minął - teraz przyszedł szczególny czas na Działanie i jest przed wami, moi kochani ludzie. Musicie w pełni dostrzec i zrozumieć, że teraz to nie tylko po to, aby mówić i mówić o sprawach pod ręką, ale rozmowy te muszą być postrzegane, ale z nich muszą wynikać zgodne działania, a więc muszą wejść także w sferę waszych działań. W ten sposób i żaden inny, skutki mogą być odpowiednio wyewoluowane najdrożsi.

Aby dać wam mały podgląd chcielibyśmy zademonstrować wam pewien potencjał.

Tak więc, jakie jest rzeczywiste znaczenie takiego potencjału ? To jest coś, co może wystąpić, jeśli właściwy przebieg tego teraz będzie również nadal kontynuowany w czasie. Aby nie odbiegał od tego rzeczywistego kursu, oczywiście musicie pozostać w waszych sercach - musicie pozostać mocno uziemieni do swojej planety! Ta specjalna fala ogłoszona przez mojego brata w ostatni weekend ma zamiar wzmacniać się i rosnąć - wznosząc się w górę i w górę w tym szczególnym momencie. Nie pozwólcie sobie być zmytymi przez nią!

Bardzo szczególny potencjał, który już wspomniałem przed chwilą - pokaże nam, czy dokonaliście właściwego rodzaju decyzji. Ponieważ wszystkie te decyzje będą manifestować się w waszej linii czasowej, a tym samym staną się waszą nową rzeczywistością – tak, jak zawsze sobie wyobrażaliście, gdy mówiono o wzniesieniu.

Stanie się to waszą nową rzeczywistością!

Jeśli ewolucja tego potencjału będzie szła tą samą drogą, jak wcześniej, to może to być kilka dni, aż będziecie w stanie zmierzyć się sami z tą nową rzeczywistością.

Niektóre ogłoszenia, które ten channeler uzyskał również zamanifestują się w waszej linii czasowej. Przebudzenie zbliża się do was i jest już pewnych kilka osób, które obudziły się przed wami. Ten channeler musi jeszcze doświadczyć tego, ponieważ aż do teraz obudził się tylko częściowo. Nadal jest w tak zwanym "oddziale wybudzania" jakiegoś szpitala podobnie do kogoś po dużej operacji chirurgicznej.

Starajcie się zauważyć choćby same zarysy swojego Nowego Świata - uznajcie już teraz nowe uczucia i możliwości Nowego Świata i przyzwyczajajcie się powoli do wszystkiego, co w pełni świadomy człowiek ma zawierać.

Wy, moi kochani ludzie, to jest tym, czym macie zamiar się stać i doświadczyć też - wy, moi drodzy ludzie, nadal będzie dowiadywać się więcej w sposób bardzo podobny do tego. Idźcie do przodu krok po kroku ! Nie przesadzajcie, ponieważ jest to wielkie wyzwanie i może przytłoczyć was też - jak to miało miejsce z tym moim channelerem czasami.

Bierzcie wystarczające przerwy pomiędzy, pijcie dużo wody, uziemiajcie się sami mocno i zawsze pamiętajcie, że wszystko to przebudowa i restrukturyzacja w Was i waszym nowym przebudzeniu też - to wszystko wymaga dużo energii od was zmniejszając jej zasoby w czasie drogi.

Kiedy jesteście w tym specjalnym oddziale do wybudzania, jak opisano w moim channelingu powyżej możecie zauważać wszystko. Wasze ciało zacznie wibrować, wasze ciało będzie postrzegać wszystko, co jest wokół was w inny sposób i na innym poziomie.

Będziecie doświadczali też tego uczucia szczęścia – także was, nowych - staniecie się również częścią nowej Jaźni!

To już jest "wasz bardzo nowa Jaźń" trzeba tylko zaakceptować ją teraz i dlatego mówiłem uwolnić wszystkie sprawy stare i przeterminowane. Nie oglądajcie się wstecz ze złością - Frustracją albo innymi uczuciami - ale spójrzcie na wszystko, co jest przed wami i powitajcie to z serca !

Wszystko to będzie podążało teraz, i będzie tym, czego wszyscy chcieliście od dawna, stanie się prawdą. To jest coś, co wielu z was widziało już przed nimi i odnosi się to również do tego channelera. To wszystko wiąże się z waszą Jaźnią. Wasza Jaźń - lub lepiej - Wasza Obecność "JAM JEST" będzie zjednoczona ze Wszystkim Co Jest, co oznacza, że dusza połączy się ze waszym Wyższym Ja!

Jest jeszcze separacja na razie, bo teraz twoja dusza i twoje Wyższe Ja są traktowane jak oddzielne. Jest to prawdziwe, kiedy mówimy o obrazie tego - jednak nie jest oczywiście , w przypadku mówienia z duchowego punktu widzenia. I wciąż pozostaje jakaś separacja ponieważ jedna część czyli "Wasze Wyższe Ja" mieszka w wyższych wymiarach, podczas gdy dusza lub wcielona część musi tu pozostawać na tej planecie.

Te dwie części zbliżą się do siebie coraz bardziej w czasie kolejnych następnych dni. Doprowadzi to do odnalezienia, że coraz łatwiej będzie wam ustalić jakiś kontakt ze swoim Wyższym Ja.

W przypadku, gdy chcecie dowiedzieć się i rozpoznać, jak można to zrobić - mogę polecić wam pewien artykuł tego channelera, który napisał na swoim blogu. On umieści link do tej wiadomości do waszej dyspozycji [ LINK ]. Przeczytajcie go, spróbujcie zrozumieć to, iść w głąb swojego serca, bo ono jest waszą duchową istotą całego istnienia. Następnie będziecie świadomi, że jest łatwo zbudować jakiś kontakt ze swoim Wyższym Ja, ponieważ jest tam, aż dotąd!

I teraz mam zamiar zakończyć moją wiadomość dzisiaj. Wszystkie wiadomości będą - w odpowiednim czasie - bardziej długie i bardziej intensywne. One również będą zawierać więcej informacji bardziej wyzywających dla was, niż wcześniej. Wystarczy czytać te wiadomości raz i nie więcej - nie jest to już potrzebne w inny sposób, moi ukochani ludzie. To jest wasze serce, które ma być w to wprowadzone i to jest wasze serce, które ma przyjąć i umocnić to, co jest dane wam w naszych wiadomościach. Dopiero po takim procesie będziecie w stanie zrozumieć do końca, czym to jest to, co chcemy wam przesłać.

Idźcie do przodu i dbajcie o siebie! Ogromna fala dociera do waszych drzwi - i to wzrasta obecnie - będziecie dobrze informowani, aby trzymać się mocno i zwrócić swoje życzenia do Matki Gai, aby przyszła wam z pomocą i wsparciem.

Z wielką miłością do was ludzi.

Pozdrawiam Archanioł Rafael

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz