poniedziałek, 11 listopada 2013

AA Michał 10,11 Nie lekceważcie potęgi waszej miłości

Witam ponownie!

Wczorajszy "Michał" jest nieco okolicznościowy, ze względu na przejście dzisiejszego portalu. Ale oprócz wskazówek usiłuje nam uświadomić potęgę drobiazgów z naszego codziennego życia.


Nie lekceważcie potęgi waszej miłości i waszego współczucia. - Michael

Jesteśmy tu dzisiaj, aby porozmawiać z wami o cudownym portalu, przez który przechodzicie w tym czasie. Chcemy przekazać wam kilka przypomnień, jak najlepiej wykorzystać tą cudowną okazję, ponieważ wciąż jest wielu z was, którzy jeszcze nie aktywowali lub nie przypomnieli sobie mądrości, która była dostępna dla was zarówno niedawno, jak i w waszej przeszłości.

Przed oświadczeniem, że nie macie takiej wiedzy i mądrości, radzimy, abyście poszukali wewnątrz siebie z wielka intencją i determinacją, aby znaleźć to, co tam jest, gdyż znajdziecie to, co jest tym, kim jesteście i nie wsłuchujcie się w głos, który mówi, że to nie istnieje.

Poczujcie to, co jest tym, kim jesteście. Poczujcie wszystko, czym jesteście. Oczywiście, że będzie to wasze poszukiwanie na zawsze, ale możecie zacząć je lub kontynuować dzisiaj.

Nadszedł czas, że będziecie w stanie więcej zobaczyć, więcej poczuć, odczuwać większą waszą jaźń, niż kiedykolwiek wcześniej. Będzie zdolni nauczyć się, przypomnieć sobie, rozwijać się, wzrastać i zmieniać się w sposób znacznie bardziej wspaniały i w krótszym czasie, niż kiedykolwiek wcześniej. Znajdziecie to, jeśli będziecie tego szukać, jaźń, który otoczy was całą miłością, jakiej kiedykolwiek potrzebowaliście.

Może warto zacząć od kochania, tej jaźni, przez powitanie tej jaźni. Mówimy wam, że ta część was, a raczej wszystko z was, bo jesteście jej częścią, przybędzie przynosząc dary, jakich nie możecie jeszcze sobie nawet wyobrazić. Możecie także zacząć od wyrażania wdzięczności za te dary, nawet zanim otworzycie opakowanie.

Jesteście tymi, którzy zdecydowali się wnieść do tego świata to, co niezbędne dla niego, dla socjalnej ewolucji społeczeństwa w jego zamierzonym celu i warunkach. Zostaliście wybrani, aby to przynieść i to zrobiliście. Nadszedł dla was czas, abyście otworzyli pakunki, które przynieśliście.

Niektórzy z was teraz znajdą zdolności i talenty nieznane lub długo uśpione. Niektórzy z was myślą, że nie mieli takich rzeczy, do przyniesienia. Bądźcie pewni, że nie jest ten przypadek. Niektórzy, naprawdę dużo tego, co jest najbardziej potrzebne to jest prostota, czystość waszych serc. Nie lekceważcie potęgi waszej miłości i waszego współczucia. Nie lekceważcie wpływu waszych uśmiechów, z uścisków dawanym tym wokół was.

Nie możecie zobaczyć swoimi fizycznymi oczami stopnia zmiany, jaki te pozornie małe rzeczy przynoszą do waszego świata i poza niego, ale zobaczcie w waszej wyobraźni możliwość tego, a może zaczniecie rozumieć. To jest czas, kiedy te rzeczy są potrzebne. Jest to czas, kiedy będą potrzebne bardziej niż kiedykolwiek. Bądźcie uziemieni. Bądźcie zrównoważenie. Skoncentrujcie się. I utrzymujcie niezachwianą wolę, aby zbudować świat, który jest cudownym ogrodem dla wszystkich do gry w nim.

Niech miłość i błogosławieństwo w waszych sercach otacza was od tego dnia. Dobrego dnia, drodzy przyjaciele.

10 listopada 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz