czwartek, 21 listopada 2013

AA Michał 21,11 Co będzie, jeśli zdecydujecie się kochać tym razem?

Witam ponownie!

Tym razem Michael przez Rona Head prezentuje bardzo wyważony przekaz na temat znaczenia komety ISON. To bardzo sympatyczna zapowiedź, choć odbiór zjawiska zależy on naszego indywidualnego wyboru. Mimo wszystko jest ono tutaj prezentowane jako wyzwalacz zmian. Niezręczną stroną porównania do epoki dinozaurów jest to, że wyginęły one wskutek uderzenia w ziemię asteroidy. Jednak my teraz jesteśmy w zupełnie innej sytuacji.


Wszystko daje wam możliwość wyboru między strachem i miłością. Co będzie, jeśli zdecydujecie się kochać tym razem?
Obrazek
Michael i kompania

Zaczynamy dzisiaj po raz kolejny oferując nasze Gratulacje z powodu waszego dalszego postępu. Wy chyba nic nie widzicie, choć zaczynacie dużo czuć, ale my widzimy niesamowite zmiany w polu otaczającej was energii. Wiele korzystnych zmian zostało zainicjowanych i mają trwałe skutki, które, być może po prostu zaglądają do waszej świadomości. Pomyślcie o tym, jak nasadzeniach w swoich zimowych szklarniach. Będą one dobrze podhodowane przez czas, aż nowy sezon wzrostu przybędzie i będą mogły być przeszczepione z waszego wewnętrznego do zewnętrznego życia. Ten sezon może nastąpić wcześniej, niż możecie sobie wyobrażać.

Pozwólcie nam teraz mówić o niebiańskim zdarzeniu, które wielu z was ogląda. Niektórzy oglądają je z niepokojem i strachem. Niektórzy widzą piękno i cud. To jest, oczywiście, wasz wybór. Jest wielkie światło, kometa, która ma rozjaśnić wasze noce. My serdecznie polecamy, abyście patrzyli na ten zbliżający się kawałek kosmosu, ta nadchodząca istota, jako zwiastun darów, jako obecne cudowne i piękne Święta, jeśli chcecie. Jak już wiecie, wszystko daje wam możliwość wyboru między strachem i miłością. Co będzie, jeśli zdecydujecie się kochać tym razem? Jaki to będzie miało wpływ na was i również wasz świat ? To się wydarza w nie widzianej do tej pory wielkości, a może nigdy. I to jest, potwierdzamy Wam, wydarzenie wspominane w niektórych z tubylczych tradycjach przez długi, długi czas.

Będzie to potwierdzenie dla wszystkich, którzy "mają oczy do patrzenia i uszy do słuchania", jak lubicie mówić, że nadszedł czas. Jesteście naprawdę w głębi tego. I choć możecie jeszcze nie zobaczyć wielkiej zmiany w waszym osobistym otoczeniu, to apelujemy, zwróćcie szczególną uwagę na siebie jako wspólnotę, jako jedność. Gdy nauczycie się to robić, zaczniecie odczuwać to, co można opisać jedynie jako wstrząs, ważny punkt zwrotny, to, na co wszyscy czekaliście.

To nie będzie rodzaj zmiany, jak "Błysk- huk - co - to - było?". A jednak, kiedy to będzie się działo, zacznijcie tonąć w tym, zobaczycie, że to jest dokładnie tym (błysk-huk). Będzie to prawie tak szybko, jak zmiany, które przyszły na wasze dinozaury. Oczywiście wasze dinozaury nie nosiły na ręku zegarka i nie przeglądały serwisów informacyjnych przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Więc nasza najlepsza rada to: powitanie zmian, zarówno wewnętrzne i zewnętrzne. Odbierajcie je z wdzięcznością i uznaniem, bo przede wszystkim, Wy je współtworzyliście. I w dalszym ciągu koncentrujcie się na lepszym świecie, w którym chcecie żyć. Zobaczcie to tak szczegółowo, jak jesteście w stanie. On się zbliża.

Trzymamy was w naszym kochającym uścisku i dziękujemy za hart ducha i niesamowite umiejętności, które wykazaliście, ale wciąż nie widzicie. Dobrego dnia, moi drodzy.

21 listopada 2013
Ron Head

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/11/21/everything-gives-you-the-opportunity-to-choose-between-fear-and-love-what-if-you-choose-love-this-time/#more-4161

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz