piątek, 22 listopada 2013

Smok - Jesteście anielskimi istotami

Witam ponownie!

Ten channeling smoka jest niejako na zamówienie, zresztą channeler wyjaśni to sam, ale warto na to spojrzeć, bo nie wszystko z tego mogliśmy uż napotkać dotychczas.

Smok - Jesteście anielskimi istotami

20 listopada 2013
Channeler : Brian, smok

Witam wszystkich,

Tu Brian, nie smok. Nie  jest bardzo często, że wybieram temat dyskusji, ponieważ ufam, że widzą lepiej, co jest potrzebne, ale w tym przypadku poprosiłem smoka, aby zapewnił wiadomość na określony temat. Temat jest o tym, czym jesteśmy poza zasłoną, i co to oznacza dla nas tutaj.

+ + +

Witam wszystkich, tu smok. Tak, mieliśmy wniosek Więc odtwarzamy ten program dla żądającego gdzieś prosto z USA. To jest: "Jesteście anielskimi istotami" przez smoka.

Staramy się być śmieszni i trochę drażnić Briana, ale to jest przyzwoity temat. Mówiono wam, raz, drugi i w kółko i raz po raz przez prawie każdą istotę, która komunikuje się z wami, że jesteście istotami anielskimi, ale co to dokładnie znaczy? Jak to jest praktyczne dla was? Cóż, jest to praktyczne dla was, ale nie w sposób, jakiego możecie oczekiwać.

Ludzie przenoszą zindywidualizowane dusze, zindywidualizowaną świadomość. To jest coś, co się stało, gdy wasze ciała fizyczne zasiano atrybutami wzniesionych ras. Nie będziemy się w tym zbyt zagłębiali, ponieważ poruszaliśmy to w przeszłości i byłoby to poruszane ponownie. Inne istoty zazwyczaj nie mają dusz, takich, jak wasze. Wy błędnie zinterpretowaliście, że to oznacza, że niektóre istoty nie mają dusz. Wszystko, co jest fizyczne ma duszę. Wasze słońce ma duszę, Ziemia ma duszę. Wasza galaktyka ma duszę. I wszystkie żywe istoty na Ziemi mają duszę. Ich duszą jest zazwyczaj Gaia. Dzikie zwierzęta niosą niewielką ilość indywidualnej świadomości, szczególnie widoczną podczas interakcji z ludźmi. Jednak zazwyczaj funkcjonują w świadomości Gai i myślą jak Gaia z odrobiną smaku lekkiej indywidualności.

Ludzie są nieco inni. Zmieszaliście się z Gaią, ale nosicie anielskie mieszanki i zindywidualizowaną świadomość. Moglibyście  powiedzieć, że jesteście niemal odwrotni. Zindywidualizowany aspekt ludzki dominuje i świadomości grupowa jest przesunięta do tyłu szafy z drzwiami zamkniętymi przez większość czasu. Nie zawsze będzie ten przypadek, ale to jest, jak to jest teraz, jedynie z kilkoma wyjątkami.

Wasze dusze są niesamowitą rzeczą. Ponieważ Ziemia jest tak duża, możecie sobie wyobrazić, ze jej dusza jest w jakiś sposób bardziej wyjątkowa niż wasze własne. Nie, dusza Gai jest podłączona inaczej, ale dusza Gai nie różni się od waszych własnych. Niektórzy z was są "starsi" niż Gaia. Chcemy, abyście pomyśleli przez chwilę, co to oznacza.

Czy myśleliście o tym ? Pomyślcie o świadomości wszystkiego, co miało miejsce na Ziemi, w całej historii i mądrości, która z tego pochodzi. Pomyślcie o rozciąganiu tej świadomości na inne realia Ziemi. Następnie pomyślcie o rozciąganiu tego jeszcze dalej i posiadania doświadczeń zanim byliście duszą na Ziemi. To jest Gaia. Gaia jest niesamowita. I powód, dlaczego mówimy o Gai  teraz, jest, abyście wiedzieli jak niesamowita Gaia jest. Wasze dusze są równie niesamowite. My nie zmniejszamy Gai w żaden sposób. Chcemy, abyście zrozumieli kim naprawdę jesteście. Bo tak naprawdę nie wierzymy, że zostało to opisane w taki sposób, aby umieścić gęsią skórkę na plecach niektórych ludzi, w obliczu tego, co naprawdę widzą w lustrze. Potrzebujecie tej gęsiej skórki, bo naprawdę musicie się zmierzyć ze swoją boskością i zrozumieć, jakiego rodzaju niesamowitymi istotami naprawdę jesteście. Och, dopiero zaczynamy. Wasze dusze są tylko palcami anielskiego królestwa i Wszystkiego, co Jest. Pojmijcie to.

Więc jest gigantyczna zasłona, która została stworzona przez istoty takie jak wy sami z ogromną mądrością, aby zablokować atrybuty waszej boskości. I niespodzianka, to działa bardzo dobrze, bo jesteście niesamowitymi twórcami. Czy ktoś kiedykolwiek by pomyślał, że "Bóg" - Wszystko, co Jest - mógłby stworzyć system, który blokuje rdzeń istot, kim one są, na tyle, że myślą, że są to tylko ludźmi brnącymi wokół na powierzchni jakiegoś skalistego świata  budujacymi rzeczy narzędziami.

Następnie, były pewne istoty, które okazjonalnie przybyły na Ziemię. W waszym bieżącym języku ojczystym, moglibyście nazwać ich hakerami. Oni po prostu rozszyfrowali słabość tego welonu. To jest jak siatka. I wstawili dziurę, a ich wcielenia naprawdę nie wiedziały, jak mogły zrobić to, co zrobiły, ale ich dusza wiedziała. Ona zhakowała system. Zrobili coś zabawnego i każdy mówi " wow " oni zazwyczaj mówią: "możecie to zrobić", ale nie wiedzą jak. System załatał stworzoną dziurę, i to jest tak. Wszystko wraca do tego, czym było, jest trochę kultu tych osób, są w końcu zapomniane na wieki, często celowo, a zasłona pozostaje.

Więc, świetnie, jesteście istotami anielskimi, więc co to oznacza dla was ? Cóż, cała ta rzecz została zbudowana dla was, kierowana przez was, czyli ludzi i inne istoty uwięzione w zasłonie w różnym stopniu. Pozbycie się jej nie oszukuje nikogo. W rzeczywistości, ona nadal będzie tam w innych realiach. Więc jest to tym, co to oznacza dla was.

Czy jesteście tym zmęczeni ? Weźcie swoją boskość i razem zróbcie taką dziurę w nim (welonie), że nigdy nie wróci do was. Nie potrzebujecie żadnych instrukcji, anioły.

To jest nasze przesłanie, na zamówienie.
Ale mam nadzieję, że to nie było tym, czego oczekiwaliście.
Z miłością, smok

+ + +

edit:

Chciałem wziąć coś do jedzenia i smok właśnie wysłał mi kolejną wiadomość, aby dodać : "Przez co najmniej jeden dzień, podczas przejścia,  ludzie, przypominają sobie, że wszyscy noszą boskość - Wszystko, co Jest, i czym naprawdę są ich dusze, i że oni po prostu zapomnieli, czym one są."

Trudno jest patrzeć na świat w ten sam sposób, kiedy starasz się przypomnieć sobie o tym.

http://lightworkers.org/channeling/191994/you-are-angelic-being

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz