piątek, 22 listopada 2013

Manuskrypt przetrwania - część 372

Witam wszystkich!

Ten odcinek ma natomiast charakter przeglądowy i nowości raczej w nim trudno znaleźć. Całość jak zwykle ubrana w olbrzymią ilość słów jest formą, jak to teraz mówią, aktualizacji, dla lubiących generalizację, warte spojrzenia.


Manuskrypt przetrwania - część 372

Dajcie nam zagłębić się trochę w charakter zmian, bo to jest tym, na czym ten proces polega. Zmiana jest częścią naturalnego cyklu Wszystkiego, co Jest, bo jak wiecie dobrze teraz, nie ma stałych, gdyż wszystko jest w ciągłym ruchu, z jednego stanu istnienia do drugiego. Zmiennych jest oczywiście wiele, gdyż ten proces ze stawania się destrukcyjnym, ponownie przechodzi do stawania się we wszystkich kształtach i formach, więc to, co przeżywacie teraz, to po prostu odmiana nowej zmiany, taka, w której ludzkość jest nowicjuszem. Bo cykle ludzkości są takie same dosłownie przez wieki, a jedyną zmienną jest mniej lub bardziej określony cykl długości życia, i wymiany między różnymi stanami świadomości, które mogą być osiągnięte. A jak wszyscy wiecie, już dobrze teraz, były ścisłe ograniczenia na obydwu. Ale teraz, gdy limity zostały zabrane, to cykl zmian ma się stać czymś naprawdę bardzo, bardzo różnym. I wiecie to, dlatego, że jesteście prekursorami tej zmiany, tymi, którzy zdecydowali się przejść przez ten proces jako pierwsi, pionierzy, i jako tacy, to dosłownie zdobywacie nowy grunt dla całej ludzkości, tak że będą mogli oni pójść w wasze ślady.

Jak powiedzieliśmy, zmiany są nieuniknione w Kreacji, ale to, co robicie, to jest dosłownie zmiana całego waszego cyklu zmian na całkiem nowy, w którym nie tylko parametry fizyczne, ale także te mniej wymierne staną się jak nowe. Bo przełamujecie stare formy i jesteście wszyscy ustawieni, aby stworzyć zupełnie nowe. I to we wszystkich aspektach zupełnie nowe, Bo tworzycie coś, co nie zostało stworzone wcześniej. Bo wzięliście starą koncepcję człowieka i przekształcacie ją w zupełnie nową, i w tym, w rzeczywistości zależy od każdego i każdej z was, jaka ta nowa forma dla ludzkości będzie. I ona będzie prosta, która będzie służyć jako wzór dla wszystkich, tak jak w dawnych czasach, lub będzie to w rzeczywistości wielokrotnością, w której znajduje się kilka różnych opcji, w rzeczywistości, w której znajdują się nieograniczone opcje do wyboru?

Wyróżniliśmy to zdanie jako pytanie, ale myślimy, że już zdefiniowaliście odpowiedź na to. Bo zapamiętajcie, jest to proces, w którym jesteście w fotelu kierowcy, i jako tacy, to wy macie moc decydowania prędkości i kierunku, gdzie to poszukiwanie nowego was zabierze. I na podstawie waszych decyzji już podjętych do tej pory, możemy łatwo stwierdzić, że z pewnością wielokrotność opcji została wybrana. Bo pojęcie pojedynczego zestawu parametrów dla określenia człowieka z pewnością już zostanie porzucone przez was, i jako takie, pole jest szeroko otwarte teraz, a my wszyscy jesteśmy więcej niż chętni, aby zobaczyć, gdzie to zadanie was zabierze. Bo pamiętacie, gdy mówimy, że nie ma żadnych ograniczeń teraz, to jest prawda, ale to zależy od każdego i każdej z was, kiedy będzie zdjąć nogę z pedału gazu, zatrzymać pojazd i powiedzieć "to jest to miejsce, gdzie przybyliśmy". Bo tego jest bardzo samotna podróż, w której to od każdego z was zależy, aby decydować, jak daleko możecie pójść. Ale pamiętajcie, to jest również bardzo kolektywny proces, a więc będą to połączone wysiłki wszystkich i każdego z was, które zdecydują o efekcie końcowym. Więc nie będzie "zwycięzców" i "przegranych" , ani kto był najdalej, a kto nie był bardzo daleko w ogóle. Bo to jest w rzeczywistości łączny efekt waszych wszystkich energetycznych wysiłków, co jest ważne, i jako tacy, my będziemy po raz kolejny przypominać, że każdy z was odgrywa nieocenioną rolę w całym tym procesie.

Bo pamiętajcie, że nie jest podane, że macie wszyscy podążać tą samą ścieżką, z dala od tego, a gdy już zdecydowaliście iść w różnych kierunkach, aby wykroić kilka różnych opcji tworzenia nowego człowieka, znajdziecie się na pasie startowym w zupełnie innym kierunku, niż ten sąsiada. I to jest tak, jak to ma być. Pamiętajcie, że chaosu jest miejscem, gdzie pojawia się nowe, w celu zapewnienia tego, że zakończycie obejmując tak wiele możliwości, jak to możliwe, aby w dalszym ciągu się rozwijać, potrzebujecie wziąć siebie w każdym kierunku całego spektrum. I tak, użyliśmy tego słowa, z zamiarem, gdyż jesteście ustawieni do naśladowania jednego pewnego zestawu podpisu energetycznego, który przeniesie was na inny tor, niż tych, którzy podążają z inną częstotliwością, jeśli chcecie. Bo to dotyczy rozdmuchiwania w każdym kierunku, który może być użyty, i jako tacy, będziecie rzeźbić nieskończoną ilość ścieżek, z których inni, decydujący się podążać mogą wybierać pomiędzy nimi. Bo nie położycie jednej prostej prostą drogi, która zaprowadzi ludzkość w przyszłości, bo macie stać się plemieniem tęczy, ludźmi, którzy będą błyszczeć w każdym kolorze, jaki możecie pomyśleć i jeszcze trochę. A kiedy mówimy, kolor, nie nawiązujemy do jakichkolwiek powierzchownych cech takich jak kolor skóry. Nie, po prostu odnosi się do tego, że wasz podpis energetyczny będzie stanowić podstawowy zapis w każdym z was. I, aby ludzkość w końcu pomyślnie prosperowała, stało się konieczne, aby zmienić to z tej pojedynczej cyfry, tego tonu, który był używany w liczbie pojedynczej jako jedna i jedyna karta telefoniczna, żeby to tak nazwać, dla każdego z was. Ale teraz, przełamaliście to i już wyrażacie siebie w tak wielu nowych dźwiękach i głosach, że to jest prawdziwy chór niebiańskich głosów, który zaczął śpiewać unisono.

Tak, jak poruszyliśmy wcześniej, każdy ma swój indywidualny głos lub podpis ale gdy jest to połączone, będzie stwarzało takie ogromne pole wibracji, co z kolei będzie służyć, aby przenieść ludzkość i wręcz całą tę planetę w całkowicie nowy stan bycia. Bo wy dosłownie wyśpiewujecie siebie i całą planetę do egzystencji ponownie, poprzez odmowę bycia wyciszonymi pod tym starym dyktatorskim systemem, w którym utkwiliście i ograniczyliście częstotliwość wibracji. Ale gdy udało wam się uwolnić od tego, już ustawiliście się tak dosłownie w ruch przez swoje nowe częstotliwości, co z kolei ustawiło cały podzbiór harmonii. Bo zapamiętajcie, jeden ton lub jeden pojedynczy głos nie jest równoznaczny z tworzeniem. Tworzenie potrzebuje mnogości, aby tworzyć dalej, a mnogość jest tym, co już stworzyliście, a teraz, znajdziecie, że wasze głosy stają się coraz bardziej wyraźne, i zaczniecie widzieć, jak będą z kolei oddziaływać z innymi. Bo wasze wibracje będą rozbrzmiewać, jak fale na powierzchni stawu, gdy ktoś, coś się wrzuci do niego, a gdy te fale są w interakcji z innymi falami, zaczną ponownie tworzyć nowe wzory, i tak dalej i bez końca w procesie krzyżowania i zapylania, jeśli chcecie.

Więc znowu mówimy, szukajcie wzorców tam, gdzie dawniej nie było żadnego, bo pamiętajcie wasz mózg jest w tym dobry, ale tym razem, szukajcie wzorów w sposób, który nie ogranicza was. Bo wzór może być również wzorem chaosu, nie musi być powtarzającym się wzorem, z dala od tego. To rzeczywiście brzmi bardzo myląco, , ale powiemy, że to w celu lepszego przygotowana was do tego, że zmiany te są naprawdę trwającym procesem teraz, i gdy coraz więcej z was zacznie wysyłać nowe częstotliwości na znacznie większym obszarze, możecie zacząć również współdziałać w znacznie głębszy sposób. I tak, będziecie dotykali życia ludzi, o których nawet nie wiecie, że istnieli, i zrobicie to na bardzo nowe sposoby, i wzory, które spowodują z kolei wpływ na wzorce innych osób, które były wcześniej nie połączeni z wami. Innymi słowy, ten wasz chór stale ewoluuje w coś o wiele bardziej skomplikowanego, a przez to, on ma także coraz większy wpływ na resztę stworzenia. Tak, mamy to na myśli, gdyż ten łączny efekt dosłownie faluje przez ogrom Całego Stworzenia. Więc kiedy zaczynacie śpiewać coraz głośniej, słyszymy go dalej i dalej na zasadzie efektu częstotliwościowego, jaki ma na nas wszystkich. Więc nadal śpiewajcie, nawet w dni, kiedy głos wydaje się słaby, nie dostrojony, a nawet nie istniejący, bo jest zawsze tam, i zawsze jest piękny i to zawsze jest bardzo skuteczne. Bo dotykacie serc na tak wiele sposobów przez wasze pieśni, a te serca są rozrzucone daleko i szeroko, nie tylko na waszej planecie, ale również poza nią.

http://aishanorth.wordpress.com/2013/11/21/the-manuscript-of-survival-part-372/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz