niedziela, 17 listopada 2013

Manuskrypt przetrwania - część 370

Witam wszystkich!

Kolejny Manuskrypt jak zwykle omawia sytuację energetyczną, czyli napływ energii. Tym razem w szczegółach i przy użyciu ogromnej ilości słów jest omawiany cel i sposoby tej akcji, która krótko mówiąc ma nas obedrzeć ze starych ograniczeń.


Manuskrypt przetrwania - część 370

Jak być może już zauważyliście, to przyspieszenie jest w wielu kształtach i formach, a dla niektórych z was, stało niemal przytłaczające czasami. Ponownie spieszymy przypomnieć wszystkim, że nawet jeśli czasami możecie poczuć się jak na kolanach, nie mogąc nawet myśleć o powstaniu, nie jesteście prowadzeni dalej w dół przez te energetyczne zmiany, które biją was nieustannie. Nie, to po prostu jesteście podnoszeni dalej w wibracji z każdym podmuchem tych energetycznych pocisków, ale nadal, to może nie być tak łatwo przypomnieć sobie tą prawdę. Gdyż wielu będzie walczyć ze sobą teraz, a więc, to może być trudne, aby nie patrzeć w pozorną przepaść przed sobą i myśleć, że idziecie w nią coraz bardziej. Ale to nie jest otchłań, drodzy, bez względu na to, jak głęboko znajdziecie się pogrążeni, gdy te energie utrzymują pacnięcia was wokół uszu. Bo to, co może wydawać się jako niekończącym sie dążeniem do utrzymywania waszej równowagi, jest po prostu pewnym znakiem energetycznej modernizacji, i jako taka, winda rzeczywiście idzie w górę cały czas, nawet wtedy, gdy  czujecie przypływ w żołądku, który wydaje się sygnalizować, że znajdujecie się w swobodnym upadku nawet bardziej w dół.

Mówimy to, aby spróbować uspokoić wszystkich tych z was, którzy czują się mniej niż pewni siebie, a my wiemy, że te ostatnie nawały służyły aby usunąć to, co może być interpretowane jako ostatnie kawałki stałego gruntu pod nogami. Bo wy jesteście tylko podnoszeni na zewnątrz i do góry, z tego, co było niższym terenem, bo to już dłużej nie jest wasze miejsce. Ale gdy już możecie odczuwać pozory nowej ziemi pod stopami, będziecie wymachiwać wokół szukając czegoś stałego, aby się uchwycić. Ale pamiętajcie, nie ma czegoś takiego w tej chwili, bo wszystko jest w ruchu, nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz, i jako taki, chaos, o którym mówiliśmy jest tym, czego doświadczacie na różnego rodzaju sposoby. Pamiętajcie, kiedy mówimy z chaosie, wszyscy macie wyobrażenie, jak chaos ma wyglądać, taki jest ludzki mózg, to zawsze szuka znanego wzorca, nawet w nieznanym. A więc, być może już rozpoczęliście przygotowania do swojej wersji chaosu, ale jak już widzieliście, to nie jest tym, co dostajecie.

Znowu mówimy, oczekujcie nieoczekiwanego, bo jeśli to, co dostajecie jest tym, czego oczekujecie, to trudno będzie nazwać to chaosem. Więc to jest tym, co powoduje pewną dodatkową konsternację wśród tak wielu teraz, gdy znajdują się znów na nieznanym terytorium, a zanim będziecie mogli uzyskać najmniejsze pojęcie o tej nowej ziemi, zostaniecie zabrani ponownie, do jeszcze bardziej nie odkrytej części waszej świadomości. Bo zmieniacie się tak szybko teraz, że nie ma sensu próbować być na bieżąco w jakikolwiek sposób. Musicie po prostu pozwolić sobie podporządkować całkowicie tej zawsze płynącej rzece chaotycznych zmian, zawsze traktującej was w jeden sposób, a następnie w inny sposób, w sposób pozornie losowy. Mówimy to, aby przypomnieć wam, że jest w istocie starannie przygotowany plan na to wszystko, więc wynik jest naprawdę pewny, ale nie zapominajcie, że droga, która zabierze was tam, nie będzie pokazana wam szczegółowo wcześniej. Bo to jest naprawdę cały sens tego procesu, gdyż potrzebujecie być otrząśnięci ze starych wzorów i kolein, którymi tak gwałtownie próbujecie podążać, nie ważne jak bardzo jesteście popychani, aby wydostać się z nich. Bo stary człowiek został przeprogramowany w taki sposób, aby zapewnić mu pobyt w tym samych starych koleinach w kółko, nigdy nie szukając przedsięwzięcia poza ustanowionymi przed nim granicami. A więc, jesteście jeszcze bardzo podatni na trzymanie się tych ścisłych ograniczeń, nawet teraz, kiedy wszystkie pozory ograniczeń zostały zniesione. Więc jesteście na wiele sposobów wciąż jak więźniowie w swoim umyśle, nawet długo po tym, jak mury celi zostały rozebrane.

Znowu jest to w żaden sposób  forma zarzutu, jest to po prostu przypomnienie, że teraz będziecie proszeni znowu i znowu iść z tym, co jest waszą prawdziwą naturą przez wieki, i jako tacy, będziecie potrącani i ściskani, rozciągani  i kompresowani aż stracicie uchwyt na tym, co było stare dla was, i tym, co kiedyś stanowiło naturalne granice człowieka. Więc będziecie poddawani te nagłym zanurzeniom w energetyczne potopy, ciągnące was pod powierzchnię, kiedy najmniej się tego spodziewacie, bo musicie mieć wszelką pomoc, jaką można uzyskać, aby strząsnąć wasze przywiązanie do starych fundamentów. Bo nawet jeśli myślicie, że staliście się całkowicie wolni od nich, jest jeszcze mała wasza część, która  stara  się trzymać  wszystkiego, co ma. A więc, robimy co możemy, aby pomóc wam podważyć luźne ostatnie uchwyty,  przytrzymujące was w starej iluzji, bo to, co zostało przez was zdefiniowane jako rzeczywistość,  nie będzie służyć wam w jakikolwiek sposób. Ale skoro byliście tak głęboko zaprogramowani, aby trzymać się tego bez względu na to, jak surrealistyczne to wydaje się, będziecie potrzebowali dużo wstrząsów, aby pozwolić sobie to zrzucić i być wolnym od tych ograniczeń, raz na zawsze.

Więc pamiętajcie, nawet jeśli czujecie się wstrząśnięci i podarci jak szmaciana lalka w rękach energicznego malucha, wiedzcie, że wszystko, czego doświadczacie, nawet jeśli nie czujecie tego mniej niż znośnym, to wszystko jest robione w jednym celu : aby was wyzwolić naprawdę. Nie tylko chodzi o pozory wolności, gdzie niewielka część z Was nadal trzyma się wytrwale starego. Nie, musicie być wolni jak ptak, a my mamy na myśli, każde znaczenie tego słowa. Bo, gdy będziecie nalegać na utrzymanie nawet najmniejszej pozycję na starym, to dosłownie służy  do przeciągnięcia was z powrotem w dół, gdzie następna ogromna fala światła przybędzie, aby podnieść was jeszcze wyżej. Bo tym razem, poddanie będzie naprawdę jedynym sposobem, aby zdobyć to wszystko.

http://aishanorth.wordpress.com/2013/11/16/the-manuscript-of-survival-part-370/

1 komentarz: