poniedziałek, 18 listopada 2013

Smok - Pozaziemskie technologie

Witam wszystkich!


Tym razem smok walnął pełen wykład, zresztą dość długi, na temat pozaziemskich technologii i ich postrzegania przez nas i obcych. Streścić się nie da więc zainteresowani mogą sobie poczytać w całości.

Smok - Pozaziemskie technologie
17 listopada 2013
Channeler : Brian, smok

Witam wszystkich,

Tu smok. Mówiliśmy już wcześniej, że to, co możecie postrzegać, gdy widzicie poza- ziemian (kosmitów) nie jest dokładnie tym, co oni postrzegają. Powiedzieliśmy wcześniej, że jesteście istotami duchowymi doświadczającymi, co to znaczy być trójwymiarową istotą. Mówiliśmy wam wcześniej, że trójwymiarowe istoty nie są szczególnie rzadkie w tym, co nazywacie galaktyką Drogi Mlecznej, ale są one mniej powszechne niż istoty o wyższych wibracjach. Gdybyśmy mieli przyporządkować liczby do tego, to będzie to coś w zakresie od tysięcy do jednego, lecz wiele z tych tysięcy zebrano w grupy świadomości, które mówią, jako jeden.

Chcemy wam przypomnieć, że choć nie jest to bardzo pocieszające dla istot w "grubości", to wszelkie istnienie jest naprawdę grą doświadczania tego, jak jest nie być Bogiem –Wszystkim - co - Jest, gdyż wszyscy jesteście Wszystkim - co - Jest doświadczającymi złudzenia bycia ograniczonymi. To nie ważne o jak wysokich wibracjach istota jest, ona nie jest bliżej do Wszystkiego - co – Jest, niż wy jesteście. Wy albo doświadczacie Wszystkiego - co – Jest, albo nie. Wyżej wibrujące istoty nie zawsze są istotami, którym powinniście koniecznie ufać bardziej niż innemu człowiekowi, ponieważ są złowrogie i dobroczynne wpływy z waszej perspektywy na wiele wibracji, po prostu w oparciu o to, jakie oni wybrali doświadczenie i czy pokrywa się z ono waszym własnym, czy mu sprzeciwia. Więc, rozeznanie jest zawsze kluczem.

Jednak to, co przychodzi z pewnymi wibracjami istnienia udostępnia możliwości, które nie są łatwo dostępne dla istot takich jak wy sami, pracujący na powierzchni waszej planety. Zaszliście daleko z technologią, ale jest technologia znacznie bardziej zaawansowana niż wasz własna. Wiele istot, jednak nie potrzebuje technologii, jak wasza, aby osiągnąć wiele rzeczy, które zostały przez was osiągnięte, lub osiągnąć rzeczy wyglądające jak magia dla niektórych w przeszłości. Albo jak niesamowita technologia i osiągnięcia naukowe dla was, gdy obecnie postrzegacie rzeczy. Istnieją techniczne analogie niemal do każdej zdolności duchowej, ale to zazwyczaj jest osiągane znacznie mniejszym wysiłkiem.

Wiele wyżej wibrujących istot, włączając w to Was w innych doświadczeniach, może manifestować wielkie rzeczy przez świadome myśli. To nie jest tak wiele dla nich jak technologia, ale tylko jak się rzeczy mają. Dlaczego nie wchodzicie w kontakty z wieloma z nich jest tym, że wasza planeta w aktualnej rzeczywistości nie jest skonfigurowana w ten sposób. Więc fizyczne interakcje z tego typu istotami są rzadkością w waszej wibracji. Współdziałają one z wyżej wibrującymi aspektami waszego świata, których wy nie widzicie, ale mogą to widzieć wasze dusze. Tak więc, gdy te istoty podróżują przez waszą przestrzeń, zwykle są one niewidoczne dla fizycznego wzroku. Niektóre osoby nazywacie psychicznymi (chorzy) lub jasnowidzami mogą ich zobaczyć, i oczywiście każdy człowiek ma tę zdolność, ale zazwyczaj wyłączoną. Niektórzy z was, którzy ją włączyli, to czytający to teraz. Możecie wchodzić w interakcje z nimi, ale zazwyczaj na ich poziomie wibracji nie na waszym własnym, gdzie możecie manifestować tak jak oni to robią, nawet jeśli wydaje się to mniej realne dla was. Są oni zdolni do wejścia w wasz poziom wibracji, ale zazwyczaj wybierają nie robić tego.

Kiedy są w kontakcie z waszą rzeczywistością, możecie zobaczyć coś czasem, co wydaje się rzeczami dziwnymi i śmiesznymi. Więc bez zbędnych ceregieli, będziemy omawiać niektóre z tych rzeczy, jakie możecie zobaczyć i wyjaśniać, czym są.

Latające spodki

Bardzo niewiele statków, które przybywają na Ziemię jest zbudowanych przez istoty takie jak wy. Są one zwykle manifestowane przez wyżej wibrujące istoty. Możecie nazwać je pozaziemskimi, jednak jest to trochę mylące, ponieważ dla wielu z nich, nie ma podziału między ziemią, a innymi światami. Dla wielu z nich są portale, gwiezdne wrota i różne sfery różnych doświadczeń.

Teraz, powiedziałem wcześniej, że bycie wyżej wibrującymi nie czyni ich lepszymi lub gorszymi niż Wy. Tak, chcemy podkreślić ten punkt w całości, kiedy wam mówimy, że większość widocznych statków pochodzi od wyżej wibrujących istot i że większość z nich ma wyższe wibracje niż wasze fizyczne ciała mają, ale to nie czyni ich lepszymi, czy gorszymi niż Wy. Oni po prostu są. Są oni zazwyczaj między-wymiarowi. Są to między -wymiarowe istoty, które wykorzystują statki do podróży między - wymiarowej, lub są z natury zdolni do podróży między -wymiarowej i korzystają ze statków, aby zachować to wszystko razem, lub dlatego, że to jest zabawne, lub wygodne, lub z jakiegokolwiek innego powodu.

Więc, macie wrażenie, że te statki mogą podróżować w sposób, który wydaje się przeciwstawiać fizyce lub możliwości ludzkich ciał, które mogą się maskować, które mogą poruszać się bardzo szybko. One mogą czasami podzielić się na wiele jednostek lub zmienić kształt. Wszystkie te obserwacje są dokładne z waszej perspektywy. Jednak nie są to możliwości techniczne statków tych istot, które są o wiele bardziej zaawansowane technologicznie niż wy jesteście. Zamiast tego, te zdolności są po prostu szczególną naturą statków i jak gatunki, które je eksploatują je skonfigurowały. Tak więc, dla nich nie jest to bardziej zaawansowana technologia niż to, czym jest dla nas, chodzenie na naszych nogach. W rzeczywistości, niektóre z istot obsługujących statki mogą manifestować działjące nogi, które działają na Ziemi. Niektóre z nich po prostu umierają lub przekształcają się w istoty fizyczne niezbyt dobrze nadające się do Ziemi, jeśli próbują spędzać zbyt dużo czasu w waszej rzeczywistości fizycznej. Więc w pewnym sensie macie większą "technologię" niż oni, jeśli chcecie to tak nazwać, ponieważ jesteście przystosowani do egzystencji na bardzo ciekawej naturalnej planecie.

Są więc wszelkiego rodzaju tym, co możecie nazywać statkami, a wiele z nich działa na koncepcji Merkaba. Są też takie, które możecie nazywać statkami - światami, które przenoszą całe rasy. W fizyczności 3D, mogą wydawać się, tak bardzo małe, ale w rzeczywistości są bardzo duże. Zazwyczaj one manifestują się mentalnie, więc nie muszą one być skręcane na śruby i nakrętki, jakich moglibyście oczekiwać. Więc są osobiste Merkaba które mogą po prostu naturalnie, jako istoty latać w przestrzeni i czasie, nawet jeśli zazwyczaj nie myślą o tym, tak, jak wy nie myślicie o tym, jak chodzić. Poprzez Merkaba, mogą odwiedzać wasze podwórko lub dom. Odbywa się to naturalnie, bez większego wysiłku z ich strony.

Większość istot lubi wykorzystywać swoje naturalne zdolności i po prostu manifestuje sztuczne urządzenia dla "zabawy" nimi. Jednak są to rekwizyty, których zazwyczaj nie potrzebują.

Technologia Maskowania

Latające spodki z technologią maskowania są powszechną obsesją ludzi waszego świata. Zainteresowanie w tych rzeczach jest tak powszechne, że nie uważa się za szalone, aby o nich mówić. Istnieją Fizyczne podstawy tych obsesji. Jesteście rzeczywiście odwiedzani. Chociaż także w przeszłości, były pojedyncze przypadki bytów fizycznych, takich jak wy składających wizyty, zwykle nie jest tym, o co tu chodzi. Istoty, które odwiedzają was, są zazwyczaj wyżej wibrujące.

Tak więc, gdy widzicie maskowanie statku, to po prostu nie jest on w fazie z waszą fizyczną rzeczywistością. Jeśli jest "częściowo zamaskowany" to jest to częściowo w fazie. To jest mniej więcej tak ciekawe dla istot obsługujących je, jak przełączenie klawisza w waszym samochodzie, i to dotyczy bardzo dużej części, w jaki sposób to funkcjonuje.

Większość czasu, statki zwykle będą tym, co nazywacie niewidzialnym, tylko dlatego, że działają na ich normalnym poziomie wibracji. Zazwyczaj, gdy przenikają do waszego poziomu wibracji, to jest przez przypadek, i rzucają coś, co jest odczuwalne z waszego wibracyjnego poziomu, nawet jeśli nie jest tym, jak oni postrzegają statek. Więc możecie zobaczyć metalowy przedmiot, który na chwilę pojawi się, a następnie przejdzie ponownie w przezroczysty. On po prostu wraca do swoich wibracji.

Bogowie i boginie

Ta do końca nie jest technologia, ale z waszego punktu widzenia istoty miały pewne możliwości, które wydawały się takie, jak zaawansowane

Technologia dla was, a magia dla ludzi w waszej przeszłości. Ci bogowie i boginie, nie był Bogami. Nie byli tym - Wszystkim - co - Jest, ale często grali ludźmi tak jak mrówkami i żądali kultu, w niektórych przypadkach dla własnej rozrywki, a w innych przypadkach, aby kraść moc twórczą ludzkości.

Kilka więcej awanturniczych typów inter -wymiarowych mogło utrzymać się dłużej i robić tak, aby manifestować swoje ciało w waszej wibracji i oddziaływać w sposób, gdzie mieli bogatsze doświadczenie fizyczne. To jest ryzykowne i niebezpieczne dla nich, ponieważ mogą znaleźć się w pułapce tutaj, ale wielu z nich przystało na to. Kiedy przechodzą tą transformację, doświadczają przejścia czasu od bycia nieliniowym do sekwencyjnego i wielu innych efektów zagłębiając się fizyczności. Staje się im trudno zapamiętać ich możliwości. Nie tak bardzo, jak to jest dla was wszystkich na łasce społeczeństwa od urodzenia jako dziecko pozornie bezradne, ale wymaga to praktyki. Więc to są te najbardziej między – wymiarowe z między -wymiarowych istot, podobnie uzyskujące zdolności własne, jak wasza cywilizacja osiąga w czasie. Nawet wtedy, mają zwykle termin powrotu, lub ryzykują zapomnienie wszystkiego i zostają uwięzieni aż do śmierci ( w tym momencie, wszystkie istoty mogą opuścić, człowiek, czy nie).

Są w całej opowieści waszej historii istoty robiące to i zakłócające kursy zdarzeń na Ziemi. Wy mocno brzydzicie się tymi sytuacjami, ale tworzycie wokół tego legendy i opowieści o nich. Trudno z naszej perspektywy ocenić te zjawiska, tak surowo, jak wy możecie. Dla Was, i słusznie, może się to wydawać, pełnym złamaniem waszej własnej woli. Z naszego punktu widzenia, po prostu zostawiliście drzwi otwarte i złośliwi i życzliwi przychodzą przez nie, aby mieć trochę zabawy na wasz własny koszt, lub wam pomóc. W obu przypadkach, to zazwyczaj nie wychodziło dobrze, w dużej mierze dlatego, że ludzie w przeszłości kochali oddawać swoją twórczą moc.

Teraz w większości macie zamknięte drzwi. Mimo, że nie utrzymujecie tego w stu procentach, a gdy będziecie bardziej duchowo połączeni, ten rodzaj interakcji będzie ponownie skutkiem. Miejmy nadzieję, że tym razem będziecie lepiej przygotowani na to i będziecie mogli "grać" na równych prawach. Wielu z tych, którzy przychodzili przedtem, jest również gotowych uczynić to łatwiejszym dla was, ponieważ oni również pamiętają, że ostatnim razem, to nie poszło tak dobrze.

Urządzenia fazowe

Są opowieści o kosmitach przechodzących przez ściany, aby wejść do domu ludzi. To jest prawidłowa obserwacja. W rzeczywistości, w chwili obecnej, większość z was ma istoty przechodzące przez ściany, tak -to - mówiąc, ponieważ wasz świat roi się od istot wyższych wibracji, których zazwyczaj nie widzicie lub nie czujecie, ale niektórzy z was widzą zwłaszcza, gdy wasz umysł jest spokojny.

Podobnie jak wyżej wibracyjne istoty mogą przechodzić przez ściany, ponieważ są one tylko nie w fazie z waszą fizyczną rzeczywistością, wyżej wibrujące istoty, które możecie identyfikować jako kosmitów mogą przechodzić przez ściany po prostu dlatego, że ich ciała nie są w fazie z waszą fizyczną rzeczywistością.

Więc, nie ma nic specjalnego tam. To jest tym, czym to jest. Widzicie to jako technologię, a oni widzą to jako naturalne.

Podróże szybciej niż światło

Ponownie, jest to tylko jeden z aspektów jak rzeczy działają. Światło nie jest barierą dla istot o wyższej wibracji. Poruszają się z prędkością świadomości. Naukowcy chwycili się kilku statków, które przypadkowo zamanifestowały się fizyczności i zostały uwięzione. Nie była to zatem forma fizyczna, która się zamanifestowała. A że ta forma była czymś tak blisko waszej rzeczywistości fizycznej, więc te statki będą działać, jakby były fizyczne. Jednak, to nie zawsze czyni je funkcjonalnymi, przy wielkiej frustracji kilku naukowców. Mimo to, one dają pewne wskazówki, w jaki sposób wykonać fizyczne zwykle statki między- wymiarowymi, pozostawiając wciąż ogromną lukę do wypełnienia.

Element (pierwiastek) 115 i alchemia

Wyżej wibrujące istoty mogą manifestować swoje fizyczne doświadczenia. One nie potrzebują koncepcji atomów, a nawet samych atomów, aby manifestować w ich rzeczywistości. Ich manifestacje są zwykle "idealnymi" manifestacjami i będą pracować z wysokiego poziomu, ponieważ były zamierzone bez martwienia się o szczegóły. Więc, alchemia jest tylko stanem naturalnym dla wyżej wibrujących istot.

Ale co się dzieje, gdy ich "idealna" manifestacja kontaktuje się z waszą fizyczną rzeczywistością, która nie ma tych zasad? Powiedzmy, statek "wpada" w wasz poziom wibracji.

Wy niezależnie doszliście do idei "wyspy stabilności" w waszych podręcznikach naukowych. Możemy powiedzieć, że ta wyspa istnieje i znajdujecie elementy na brzegu wyspy. Jednak, nawet w tej wyspie stabilności, nie ma w 100 % stabilnego elementu. Jednak są takie, które mogą przetrwać sekundy lub dłużej, co jest niesamowite biorąc pod uwagę, jak niestabilne elementy wokół nich są. Są sztuczne pola, które mogą ustabilizować te atomy.

Gdy wasi naukowcy znaleźli statek, odkryli sygnatury takich elementów. Nie mogli "zobaczyć" tego elementu, ponieważ one muszą być w swoim podtrzymującym polu, które na szczęście wciąż funkcjonuje.

Jednak znowu, tak jak wcześniej, ten element nie był częścią tego, jak statek funkcjonował w wyższej wibracji. To był po prostu artefakt, który przybył, gdy statek "wpadł" w wasze wibracje i utknął. Jeśli zadacie pytanie "w jaki sposób działa antygrawitacja" ? Wtedy wszechświat daje odpowiedź. Jedną z tych odpowiedzi, nie tylko jedyną, jest element 115. To, czy możecie niezależnie produkować elementy 115 i wykorzystywać je, to inna kwestia i to naprawdę nie jest to ważne, ponieważ będziecie stopniowo zaspokajać tą potrzebę.

Jednak chcemy zostawić was z jedną maleńką anegdotą : Wasi naukowcy już wyprodukowali element 115, ale niestety nie jest to poprawny izotop. Znają równania do produkcji tego właściwego, ale łatwiej powiedzieć niż zrobić.

Telepatia i zbiorowa świadomość

Czy będzie to dla was zaskoczeniem, jeśli by wam powiedziano, że telepatia jest najbardziej rozpowszechnioną formą komunikacji w waszej galaktyce ? To jest bardziej naturalne niż komunikacja werbalna lub pisemna. Więc to, co widzicie jako technologię telepatii, jest po prostu naturalnymi zdolnościami. Niektórzy z was zwiększają (uzupełniają) ją, technologią przenośnych urządzeń i internetu, po prostu, prymitywna telepatyczna sieć w prymitywnym kolektywie fizycznego kolektywu ludzkości. Nawiasem mówiąc, jest wyższy wibracyjnie kolektyw ludzkości, który wasze dusze wykorzystują, jak również kilka osób w waszym świecie. Wy po prostu nie rozszyfrowaliście, jak zrobić to tak wszechobecnym, w swoim życiu, jak jest internet. To się zmieni i te dwie opcje się połączą i wymieszają.

Teleportacja

Wyżej wibrujace istoty mogą zazwyczaj poruszać się, przez to, co moglibyście nazwać teleportacją. Nie wszystkie z nich i niektóre potrzebują statków, aby wykonywać pewne rodzaje ruchów. Jednak większość nie potrzebuje. Więc dlaczego statki ? Nigdy nie powiedzieliśmy, że każdy byt jest logiczny.

Tak, teleportacja jest właśnie naturalną zdolnością, którą wiele istot ma. Możecie widzieć to i myśleć, że mają jakąś formę technologii, ponieważ w waszym doświadczeniu 3D jest to technologia. Jednak dla nich, to nie jest technologia.

Kontrola umysłu

Zdecydowaliśmy się na omówienie niektórych pozaziemskich technologii, gdy widzieliśmy, jak penetrują waszą rzeczywistość w sposób, który możecie sobie tylko wyobrazić. Jednym z nich jest to, jakieś legendarne urządzenie kontrolujące umysł, które jest używane do manipulowania ludzkości.

Co ciekawe, są takie urządzenia, tak mówiąc, jednak nie mają ludzkiego, czy pozaziemskiego pochodzenia. To jest rzeczywiście z natury jest tym, co nazywacie welonem. Wszystko po waszej stronie zasłony jest ograniczone w rodzaju energii, która może przeniknąć, i społecznie, pracujecie jako cywilizacja w dużej mierze do podtrzymania zasłony zamiast pracować ciężej, aby przebić zasłonę - co nie jest wielką pracą w ogóle, ale zmianą przekonań.

Tak więc, jako społeczeństwo, które często lubi oddawać swoją twórczą moc, po raz kolejny znaleźliście sposób, aby oddać swoją zdolność do wyeliminowania skutków zasłony, obwiniając wszystko, poza sobą. Możecie czuć się przytulnie i komfortowo we wnętrzu waszej rzeczywistości, gdzie wszystko jest kontrolowane i logiczne - lub pozornie tak jest - ale przegapić tak dużo i czuć się odizolowanymi poprzez utrzymywanie zasłony w jej obecnej formie.

Teraz ten zostało wzbogacone o możliwość w niektórych przypadkach – instynkt samozachowawczy – ponieważ kosmici mogli tymczasowo paraliżować ludzi poprzez telepatyczne myśli. Jednak są to dwie różne rzeczy. Nauczycie się tego na tyle dobrze, kiedy będziecie mogli robić to samo, na przykład, aby tymczasowo unieruchomić atakującego lwa wystarczająco długo, aby przekonać go, żeby nie atakował.

Eksperymentowanie i okaleczanie bydła

Okaleczanie bydła jest powadzone przez nielegalne aspekty waszego własnego rządu dla badania wpływu promieniowania jądrowego spowodowanego przez testy nuklearne. Gdy dane zaczynają się finalizować, powinniście widzieć naturalny spadek tego.

Dodatkowo nie jesteśmy świadomi żadnych eksperymentów, którym są poddawani ludzie. Histeria ludzi może być przyczyną tworzenia w ich umysłach niektórych doświadczeń. Takie twory umysłu mogą nawet przejawiać objawy fizyczne, gdyż ludzie mogą robić to sobie czasami, gdy są "opętani". Więc w pewnym sensie, ta histeria może być nowoczesną formą opętania. To co widzimy, dość często, jest tym, że podczas gdy ludzie śpią lub wyżej wibrującym stanie, są oni zabierani przez statki lub podróżują sami do statków i wchodzą w interakcje. Statki te są czasami tym, co możecie nazwać poza ziemskimi i są czasami manifestowane przez grupy ludzi. W każdym razie, to jest tak daleko jak to jest, i nie jesteśmy świadomi żadnego zdarzenia eksperymentów. W niektórych przypadkach, kiedy ludzie są konfrontowani z ideą eksperymentu, przekształcają w swoim własnym umyśle to, co rzeczywiście nastąpiło.

To się nazywa zakłóceniem. I takie zakłócenia są zwykle tylko tymczasowe, a ich cienie ostatecznie są znoszone.

Hybrydy

Chcemy omówić też ostatnią część, mówiąc, że w rzeczywistości hybrydy były tworzone. Możecie uznać to za inwazyjne, zwłaszcza gdy był to wasz własny materiał genetyczny używany. Jak już powiedzieliśmy w innym channelingu, nie możemy osądzać hybryd, ponieważ na wiele sposobów, jest to po prostu piękne wykorzystanie kreacyjnych możliwości. Co więcej, wasze dusze zgodziły się na to, tak samo jak ziemia. Kiedy istota nie jest dobrze przystosowana do życia na Ziemi, i chce współdziałać z ludźmi, to może po prostu czekać, aż ludzkość będzie miała wystarczająco wysokie wibracje do interakcji. Ponieważ istoty te istnieją poza liniowym czasem, to nie jest taka wielka sprawa dla nich. Oni po prostu znaleźli wersję ludzkości, którą są zainteresowani i z nią mają interakcję. Jednakże, niektórzy uważają za ciekawe, aby współdziałać z ludzkością w obecnym stanie. Te osobniki mogą zmieniać ich wibracje i zejść na Ziemię przez bardzo ryzykowny krok, który omawialiśmy wcześniej, o tak zwanych bogach i boginiach. Albo mogą coś zrobić trochę bezpieczniejsze i tworzyć hybrydy, które zawierają własną wyjątkowość splecioną z istotami, które są zdolne do przetrwania na Ziemi, co nie jest tak dobre, ponieważ niektóre z tych mieszańców mogą być niestabilne (wrażliwe).

W rzeczywistości jest już na świecie hybryda z ponad siedmiu miliardami członków! Nazywana jest człowiekiem. Program hodowlany dla waszego gatunku był intensywny, i potrzebował wielu prób i wielu krzyżówek, aby zrobić to dobrze. Tak, sugerujemy przed osądzaniem hybryd, pamiętać, że ludzkość jest w rzeczywistości hybrydami.

Z miłością, smok


http://lightworkers.org/channeling/191833/extraterrestrial-technology

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz