sobota, 2 listopada 2013

Wiadomość od Mateusza – wzniesienie, polityka, zdrowie

Witam wszystkich!

To nieco dziwna aktywność Mateusza, bo normalnie przekazy pojawiały się mniej więcej co miesiąc, a ten jest z 27.10, gdy "regularny" był z 21.10. Ten przekaz to reakcja i odpowiedzi na pytania czytelników, w dużej mierze dotyczy polityki w USA, ale wiadomo, że ma to dosłownie wpływ na cały świat. Są też pytania na temat wzniesienia oraz zdrowia, gdzie Mateusz nie zapowiada żadnych cudów, tak jak wyjaśnia, że po drodze do 5-ej gęstości nie da się pominąć czwartej i gdzie aktualnie jesteśmy.
W sumie, jak zwykle sporo treści i jakieś ciekawostki.


Wiadomość od Mateusza – wzniesienie, polityka, zdrowie

01 listopada 2013
Channeler : Suzanne Ward

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, to jest Matthew. Poczulibyście się znacznie podniesieni wobec stanu waszego świata, jeśli moglibyście zobaczyć Ziemię tak jak my, iskrzącą i świecącą się coraz bardziej jasno, gdy jej równowaga poprawia się z każdym uwolnieniem negatywności. Choć ekstrema dualności są nadal w grze na tej planecie, wiele pozytywnych scenariuszy się rozwija.

Media głównego nurtu nadal prezentują sensacje o katastrofach żywiołowych, fermencie i skandalach, ale też widzicie ich opisy konstruktywnych wydarzeń. Gdy dyskusja o rozbrojeniu wojny domowej w Syrii trwa, kontrole zapasów broni chemicznej tego kraju, są w toku, a także są rozmowy na temat irańskiego programu nuklearnego rozwoju. Papież Francis sprząta dom w Watykanie i dochodzenia rozszerzają się wobec korporacyjnej korupcji i działalności przestępczej w świecie finansów. Widzimy młodą brytyjską rodzinę królewską - Williama, Catherine i ich synka George – jak wlewają światło do tej monarchii, a skażenia są poważnie traktowane przez niektóre rządy i korporacje.

Nicią, która łączy te pozornie niezwiązane obszary i niezliczoną ilość innych, w tym niezliczone ilości obiecujących zjawisk na oddolnych poziomach, jest coraz bardziej potężny przepływ energii wewnątrz i na około całego świata. Wszystko w waszym świecie, co płynie w zgodzie z tym ruchem nabiera tempa i wszystko, co stawia opór przepływowi rozchodzi się w szwach. Dawna skłonność do wojny i polityki ucisku i takie praktyki ciągle słabną, gdy myśli, uczucia i zbiorowe działania na rzecz pokoju, wolności i prawdy podlegają intensyfikacji.

Jest to radość dla nas obserwując te cudowne skutki energii miłości - światła! Będzie seria dopasowań i początków najbardziej rozległych obszarów zmian, ale nic nie wskazuje, że wszelkie przejścia będą znaczące, i nic nie może wykoleić postępu waszego społeczeństwa.

Jednym z aspektów tej wyjątkowej, monumentalnej podróży wznoszenia jest zróżnicowanie dyskomfortu fizycznego, umysłowego i emocjonalnego, który wielu odczuwa, gdy komórki na bazie węgla pochłaniają światło i przekształcają się w struktury krystaliczne. W poprzednich wiadomościach zaoferowaliśmy wskazówki do łagodzenia warunków związanych ze wzniesieniem i prosimy czytelników, którzy wyrażają obawy dotyczące różnych anomalii zdrowotnych przeczytali te wiadomości. [ 04 lipca 2013 Komunikat posiada najbardziej kompleksową ofertę. ]

Email niedawno wysłany do mojej matki pokazuje, że problem zdrowia w związku ze wzniesieniem prosi o wyjaśnienia. Matko, prosimy skopiować ten email poniżej.
„Czy możesz mi powiedzieć, co Mateusz mówi o poprawie zdrowia ludzi przed wzniesieniem? Chodzi mi o to, że jest tak wiele (głównie starszych) ludzi na różnych etapach chorób - niektórych bardzo poważnych – że nie wydaje się możliwe, że będą oni w stanie wznieść się lub rozwijać się duchowo, nie mogąc stać się stosunkowo zdrowymi - albo po prostu umrą i tylko zdrowi ludzie posiądą fizyczną ziemię 5D?”
Dziękuję. Po pierwsze, planetarne wzniesienie i osobiste wzniesienie nie są tym samymi może tu być pomocne wyjaśnienie jeszcze, że gęstość ma dwie definicje w uniwersalnym kontekście : masa i / lub lokalizacja masy oraz status ewolucji duszy, lub stacji, w duchowej i przytomnej świadomości, i te dwie gęstości mogą się znacznie różnić.

Planeta jest na kursie wznoszenia od około 75 lat, dłużej niż większość jej mieszkańców którzy żyją tam w tym czasie, ale przez te lata podróży przez lokalizację trzeciej gęstości, Gaia, mądra dusza, która obecnie ucieleśnia planetę Ziemia była ewolucją piątej gęstości. Gaia i jej planetarne ciało pochodzi z tej gęstości, i tysiąclecia, tej brutalności jej lokatorów wobec siebie nawzajem spowodowały opadanie planety w dół po spirali, Gaia pozostała w jej pierwotnym stanie ewolucji.

Teraz, zdrowie fizyczne, nie ma wpływu ani na jotę na wzniesienie osoby duchowo i świadomie, i to wzniesienie nie ogranicza się do życia na Ziemi. Wiele osób, które dopiero co osiągnęły stan ewolucji czwartej gęstości miało klauzule umów duszy na długowieczność, które straciły "ważność", popularnie mówiąc - oni umarli i żyją w ich zaawansowanym statusie w nirwanie lub, jeśli zechcą, innym równoważnym świecie ducha. Gdy planeta przemierza czwartą gęstość, jej mieszkańcy, którzy wyewoluowali do tej gęstości duchowo i świadomie będą wznosić się z Ziemią, jeśli jest to zgodne z ich kontraktowym zakresem życia. Jeśli nie, ich ciała umrą i będą kontynuować podróż wzniesienia w świecie ducha, aż zdecydują, gdzie chcą się reinkarnować.

Niektórzy z was słyszeli, że gdy Ziemia opuściła trzecią gęstość, weszła w piątą, jakby Numer Cztery nie miał w ogóle żadnego udziału w procesie. Używamy numerów jedynie dla wskazania postępu, czy w lokalizacji lub ewolucji duszy, i nie ma raczej omijania wszelkich stopniowych etapów. Tak jak nie oczekujemy, od dziecka, który nauczyło się ABC, żeby przeczytało słownik, to nie należy oczekiwać że wyskoczycie z waszych aktualnych możliwości bezpośrednio do opanowania komunikacji telepatycznej, manifestowania i dematerializacji obiektów, podróży astralnych i osiągnięcia doskonałego zdrowia w ciele, umyśle i duchu. Rzeczywiście, każdy z was ma wrodzoną zdolność do wykonywania tych wszystkich cudów, ale to jest konieczne, aby rozwijać zdolność do tego, a każda dusza będzie robić w zaciszu własnego czasu.

Inne pytania związane ze zdrowiem są o "radioaktywnej wodzie płynącej z " japońskiego obiektu jądrowego w Fukushimie i bezpieczeństwa żywności uprawianej w pobliżu. Nasza rodzina kosmiczna w kilku drużynach po czterech lub pięciu członków, każda, które są w pobliżu tego zakładu, pracują w tandemie z załogami statków unoszących się nad głową, aby zmniejszyć toksyczność wody w największym możliwym stopniu. Ich technologie są daleko bardziej zaawansowane od waszych własnych, ale nie są one przeznaczone do wyeliminowania każdego kawałka toksyczności owoców i warzyw pochodzących z obszarów radioaktywności, więc jest to rozsądne, aby nie jeść produktów uprawianych w pobliżu elektrowni atomowej.

Teraz będziemy omawiać zainteresowanie czytelników w wielu sprawach, które odnoszą się do Stanów Zjednoczonych. Nie tylko to, co tam się dzieje, jest odbiciem tego, co dzieje się w jakimś stopniu wszystkiego wokół waszego świata, ale wszystko, co dzieje się w dowolnym miejscu na Ziemi wpływa na wszystko, wszędzie indziej w tym wszechświecie.

Obywatelski, gniew wobec wielu poniesionych trudów w związku z "wyłączeniem" rządu pokazuje rosnącą nietolerancję bezczynności wybranych urzędników ze względu na uparte podziały. Osoby w tym rządzie i wszystkie inne demokratycznie wybrane organy będą zmieniane ze służenia sobie na pracę w harmonii dla dobra narodów ich kraju. Nie stanie się to za jednym zamachem, ale urzędnicy, którzy uparcie opierają się energii miłości - światła stracą w ten czy inny sposób i ostatecznie wszyscy wybrani urzędnicy państwowi będą działać w tej energii. Zakończenie panowania tyranów przyjdzie wolniej, ale to również jest predestynowane.

Nie będzie poważnych reperkusji w stosunkach zagranicznych z tytułu gromadzenia informacji przez NSA - każda oburzona reakcja zaskoczenia jest po prostu publiczną grą. Nie tylko jest to powszechnie wiadome, że szpiegostwo jest wszechobecne, ale narody, które są sojusznikami, dzielą się już zdobytymi informacjami, a żadni krajowi liderzy są na tyle naiwni, aby myśleć, że osobiście są zwolnieni z tego nadzoru. Energia wokół tego zamieszania wzmacnia energię uruchomioną przez całe ujawnianie gdziekolwiek i ostatecznie doprowadzi do wielonarodowego zaufania i harmonijnej współpracy.

Z dwóch powodów wysocy rangą oficerowie zostali zwolnieni ze służby. Ziemskim powodem jest, że działali na rozkazy Illuminati, które obejmowały ogromną skalę terroryzmu za pomocą rakiet z głowicami nuklearnymi. Dzięki technologii naszej kosmicznej rodziny, wszystkie te próby były daremne, zgodnie z zastrzeżeniem Stwórcy, że nie będzie żadnych więcej detonacji jądrowych w przestrzeni kosmicznej, Bóg upoważnił ich do tej interwencji. Energetycznie mówiąc, usuwanie oficerów było naturalnym krokiem w kierunku demilitaryzacji waszego świata - to jest ogromne przedsięwzięcie i nie może być zrealizowane szybko, ale ten krok jest powitaniem początku.

Jeśli chodzi o kontrolowaną przez Iluminaci frakcję CIA, to będzie na drodze wyjścia. Osoby te są odpowiedzialne za "czarne operacje" najbardziej niszczycielskich działań terrorystycznych. Wiecie o kilku, które odniosły sukces, zwłaszcza " 9/11 ", ale nie publikowane są liczne próby w gorących punktach na całym świecie, które zostały udaremnione przez braci i siostry ET żyjących pośród was. Pozwolono im to robić w odpowiedzi na prośbę Gai, ale nie mogą zakłócać wolnej woli jednostek, które chcą pomścić zbrodnie popełnione na ich przodkach lub bronić swoich radykalnych przekonań.

Zostaliśmy poproszeni naszą opinię na temat legalizacji marihuany. Uważamy, że to powinno być zrobione dawno temu na całym świecie dla celów medycznych z powodu znanych wielu korzyści z tej rośliny, dlatego topowe zarządzanie firm farmaceutycznych podeptało jej prawną dostępność. Co do "dawania naszym młodym ludziom autoryzacji do używania narkotyków", widzimy to tak, jak inne wasze problemy społeczne, takie jak nadmierne picie, hazard, objadanie się, rozwiązłość seksualną, wojny gangów i zastraszanie : kwestie wymagające mocnego przewodnictwa rodzicielskiego i indywidualnej pracy na własną dyscypliną. A gdy światło w ludności wzrasta, problematyczne zachowanie będzie malało, a potem ustanie.

Do licznych czytelników, którzy cytują określone działania prezydenta Obamy i pytają, czy on wciąż jest ze światła: Tak, jest. Podtrzymujemy wszystko, co wam powiedziałem o nim, bo to jest prawda. Mówimy również, że świadomość trzeciej gęstości nie może dostrzec światła w osobie lub sytuacji. Chociaż Ziemia i wszyscy jej mieszkańcy są w lokalizacji czwartej gęstości, większość ludności nadal jest w świadomości i mądrości trzeciej gęstości. I aby odpowiedzieć na jedno pytanie czytelnika : Nie, zaprogramowany przez Illuminati klon prezydenta nie zastąpił jego osoby.

Absolutnie było "sabotaż", jak to wyraził jeden czytelnik, a inny zakwestionował : Czy wściekła energia i niezgoda wobec całego „Obamacare” jest aktem energii Iluminatów? Sabotowanie ustawy bardziej znanej jako Obamacare rozpoczęło się natychmiast, gdy prezydent Obama ogłosił zamiar dokonać ubezpieczenia zdrowotnego dostępnego dla ludzi, którzy nie otrzymywali niezbędnego leczenia, ponieważ nie mieli ubezpieczenia lub ich polityka nie obejmowała go. Członkowie Kongresu z Illuminati w zmowie z ich odpowiednikami w placówkach medycznych oraz przemyśle farmaceutycznym i ubezpieczeniach rozpoczęli jawne i ukryte kampanie zagłady wysiłków prezydenta - wynikiem jest ustawodawstwo, które jest szkieletem jego pierwotnego planu. Ustawa w sieci Web nie jest wolna od sabotażu, aby być pewnym, to " zbyt wielu kucharzy w kuchni " pracuje pospiesznie nad złożonymi rozwiązaniami technologicznymi przyczyniającymi się do usterek serwisu.

Osoby w Kongresie, którzy są zdeterminowane, aby wykorzenić ustawę albo upadną, albo przyłączą się do swoich kolegów, którzy widzą prawidłowość w zachowaniu jej pozytywnych aspektów i zmiany brzydkich części. Ostatecznie przepływ energii przyniesie równość opieki zdrowotnej i dostępność dla wszystkich w waszym świecie. W tym zawarte środki będą w pełni uznawały to, co nazywacie "alternatywnymi" zabiegami ; Naturalne składniki lecznicze zastępujące chemiczne leki na receptę, które powodują więcej szkody niż pożytku ; realne koszty hospitalizacji, opieki ambulatoryjnej i pomocne leki. Z czasem, gdy wasze społeczeństwo będzie posuwać się naprzód, ani pieniądze, ani ubezpieczenia nie będą w ujęciu opieki zdrowotnej.

Co do wielu pytań dotyczących gospodarki narodowej, poprosiłem mamę, aby skopiować konkretny e-mail, aby pokazać, jak daleko oddalone od rzeczywistości niektóre informacje są rozpowszechniane. Tylko nazwa zostanie pominięta dla zachowania prywatności tej osoby.

****** 's źródła w Departamencie Obrony mówią, że "Oni" umieszczają coś w wodzie i naszym jedzeniu i kiedy wywołają wieże komórkowe lub latające drony to mogą wyzwolić to, co spożyliśmy i dać nam objawy grypopodobne w ciągu 2 dni, a następnie śmierć w 10 dni potem. To jest dla kontroli zamieszek ludzi, gdy gospodarka całkowicie upadnie w każdej chwili od teraz przez 2014. Czy jest to prawdą?

Dziękuję, mamo. Nie ma prawdy w ogóle w tych oburzających twierdzeniach, a wszelkie poważne obawy o upadek gospodarki USA są niepotrzebne. Kiedy System Rezerwy Federalnej i Internal Revenue Service będą wyeksponowane jako całkowita własność agencji Iluminatów, którzy manipulują gospodarką na całym świecie, ich działalność zaniknie. Wtedy zobaczycie, że dług Stanów Zjednoczonych jest fikcyjny, tak, jak jest też globalna ekonomia.

Dawno temu cały system gospodarczy stał się tylko warkotem drutów lub transakcjami komputerowymi - handel na rynkach akcji, kupno i sprzedaż walut, kredyty hipoteczne z instytucji kredytowych, konta kart kredytowych z lichwiarskimi stopami procentowymi. Wszystko w tej działalności finansowej zostało zaprojektowane, aby zachować wzbogacanie bogatych i nic z tego nie miało solidnych podstaw. Zakończenie opracowanych i kontrolowanych przez Illuminati sieci i powrót do pieniężnej bazy metali szlachetnych będą postępowały tak gładko, jak to możliwe, aby uniknąć dezinformacji.

A teraz wydaje się, że wskazaliśmy palcem na "złych facetów" wokół waszego świata, którzy uporczywie opierają się zmianom, które byłyby w interesie narodów, i powtarzamy nasze namowy z poprzednich wiadomości : Przebaczcie im! To nie znaczy, że akceptujecie ich działania. To oznacza powstrzymanie się od osądu i potępienia przez zrozumienie, że te osoby są najsłabszymi ogniwami w nierozerwalnym wszechświatowym łańcuchu dusz i miłość - światło w waszym przebaczeniu wznosi je w tym samym czasie, gdy powiększa rozwój waszej duszy.

Kluczowe znaczenie przebaczenia wykracza daleko poza te osoby do umów przed – narodzeniowych, które każdy z was zrobił. Ponieważ umowy są robione przez dusze z warunkową miłością i są przeznaczone do dalszej ewolucji wszystkich uczestników, każda dusza odgrywa rolę, która oferuje pozostałym możliwości awansu. Osoby, które może oburzać głęboko to, co postrzegacie jako okrutne, niesprawiedliwe traktowanie mogą wypełniać doskonale ich zgodę, aby zapewnić wam takie doświadczenia. Proszę nie tracić swojej szansy wzrostu, trzymając się niechęci czy rozgoryczenia - zrozumieć, wybaczyć i być wdzięcznym za to, że zapewnili wam ukończenie lekcji karmicznych przez was.

Jeżeli przez słowa, działania lub zaniechania zrobiliście niesprawiedliwości wszelkim osobom, powiedzcie im, przepraszam, proszę mi wybaczyć. Następnie wybaczcie sobie! Uwolnienie win i wyrzutów sumienia, jak również goryczy i niechęci pozwoli wam na spokój, radość i podniecenie wpływające do waszego serca, to jest tym, jak odczuwacie wzniesienie!

Istoty światła w całym wszechświecie obejmują was bezwarunkową miłością, gdy kibicują wam nadal.


___________________________


Miłość i pokój

Suzanne Ward

suzy@matthewbooks.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz