poniedziałek, 30 września 2013

Cotygodniowa Wiadomość Hilariona 29,09

Witam ponownie!

Warto dziś spojrzeć też na cotygodniową wiadomość mistrza Hilariona. Jest ona dość istotną aktualizacją, mimo, że niektóre czynniki znamy również z innych przekazów. Ale tutaj, można powiedzieć, że mamy konspekt na bieżąco.

Cotygodniowa Wiadomość Hilariona,
29 września - 05 października 2013

29 września 2013
Channeler : Marlene Swetlishoff
www.therainbowscribe.com

Ukochani,

Wielu z was teraz zaczyna widzieć i czuć światło na końcu tunelu. Wszystko, czego dotąd doświadczaliście w fazie oczyszczania w ciągu ostatnich kilku lat przychodzi do zakończenia. Co jest ważne teraz, to utrzymywanie nadal wyższych wibracji na co dzień, bo to sprawia, że wasza droga naprzód jest łatwiejsza i bardziej napełniona łaską i łatwością. Powoli zaczynacie znajdować tą ekstazę, która jest waszą nową częstotliwością i chwile przeżywania stanów radości są coraz częstsze. Ten stan jest waszym naturalnym stanem bycia, więc powitajcie go w swoim życiu.

Również  zaczynacie dostrzegać, że to, co zamierzacie w swoim życiu staje się zamanifestowane. To magiczny czas, kiedy wszystko, o czym marzyliście przychodzi do waszej rzeczywistości w sposób, który jest cudowny i niesamowity. Bądźcie otwarci, aby otrzymywać dobro, które zawsze czeka na was. Gdy idziecie do przodu, szukajcie i uznajcie wszelkie dobro, które jest wlewane do waszego życia na co dzień, gdyż te działania będą nadal doprowadzać więcej tego do manifestacji. Wiedzcie, że wszystko dobro, na które zasługujecie, obecnie nadchodzi, podczas gdy zatory, które je powstrzymywały szybko się rozpraszają.

Kontynuujcie zachowanie koncentracji na swoim rdzeniu, a wszystko będzie dobrze. Możecie doświadczać dziwnych odczuć w obszarach ciała fizycznego, które jest w ciągłych zmianach i transformacji ciała fizycznego do waszego szablonu wyżej wymiarowego ciała. Gdy tak się dzieje, po prostu oddychacie i zrelaksujcie się, a to wkrótce minie. Ważne jest, aby również chronić własne pole energetyczne przed coraz większymi wahaniami energii, które was otaczają. Powtarzanie dekretu Tuby Światła kilka razy dziennie pomoże otoczyć wasze pole energetyczne światłem waszej wyższej istoty. Każdy z was zdaje sobie sprawę z tej działalności, ale czasami, gdy jesteście złapani w codziennych czynnościach, możecie zapomnieć tę najważniejszą dziedzinę.

Energie zostały zintensyfikowane w częstotliwości raz jeszcze, wiec ważne jest, aby przebywać w równowadze jak najwięcej. Ponownie, radzimy więcej czasu spędzać na zewnątrz w otoczeniu przyrody, bo jest to bardzo kojące, lecznicze i uziemiające wasze ciała fizyczne, psychiczne i emocjonalne. Pozostawanie połączonymi z Ziemią pomaga w procesie, który wy wszyscy przechodzicie. Jest wiele zmian na horyzoncie i to pomaga być gotowymi na przepływ z nimi bez oporu, bo  to opór sprawia, że wasze życie jest trudniejsze. Wiecie, że nigdy nie jesteście sami, zawsze otoczeni swoimi przewodnikami, aniołami i nauczycielami. Jesteśmy jednak o myśl odlegli i gotowi do służby.

Wypada wam wszystkim oglądać i obserwować oznaki zmian wokół siebie. W ten sposób jesteście zawsze gotowi i przygotowani i nie wpadacie w żadną traumę. Wierzcie w potęgę miłości w was i obserwujcie ją, jak się rozwija i rozszerza. Całe życie się zmienia i przechodzi metamorfozę, a końcowy wynik jest zwiastowany z wielką niecierpliwością. Proces ten naturalnie będzie potrzebował czasu, by się ujawnić w codziennej egzystencji. Cierpliwość jest najbardziej pomocnym czynnikiem w tych czasach.


Do następnego tygodnia...

JESTEM Hilarion

Dekret Tuby Światła:
http://www.therainbowscribe.com/november2010decree.htm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz