piątek, 6 września 2013

Sananda - Rozdział dwunasty, Nowe Pismo Święte

Witam ponownie!


Rozdział dwunasty, Nowe Pismo Święte, jak napisane przez Sanandę / Jezusa
Kathryn E. May PsyD, 05.09.2013

Pierwotny Stwórca przemawiał. Dostaliście Nowe Przykazania dla Wniebowstąpienia. Te starannie podane Uniwersalne Prawa nie wymagają interpretacji. Nie ma żadnych ukrytych znaczeń i tajemniczych wniosków w tych słowach, są one po prostu prawdziwą ekspresją naszego Stwórcy, dając nam pomoc, aby przeprowadzić nas przez najbliższe dni. Żadna osoba na Ziemi nie będzie zwolniona z tych praw, żadna osoba nie zostanie wykluczona z przywileju Wniebowstąpienia za wyjątkiem jej własnego wyboru.

Dlaczego ktoś miałby chcieć być wyłączonym z tej wspaniałej okazji? Jest to prosta sprawa, bycia w stanie zaakceptować istnienie życia po śmierci, i zaakceptowania idei, że każdy jest odpowiedzialny za swój los (przeznaczenie). Ponadto, istnieje wiele osób, które zapisały się do religii naukowej eksploracji, która stanowi, że nic nie jest wiarygodne, czego nie można zobaczyć i dotknąć przez pięć zmysłów. Ten ograniczony widok osiągnął wiele w zakresie rozumienia świata fizycznego wokół was, ale nie może zaoferować zrozumienia tajemnic życia w wyższych wymiarach.

Wielu odrzuca wszystko, co brzmi jak " religia", więc odrzucają te nauki tylko dlatego, że nasze imiona są w nich. Dla nich, można powiedzieć, że jest naszym pragnieniem, aby zakończyć praktykę całej "zorganizowanej religii" na rzecz bezpośredniej rozmowy z każdym z was osobiście. Nie ma wymogu, aby stosować się do wszelkich sekt lub jakichkolwiek skomplikowanych zestawów reguł zachowania poza tym, co można przeczytać tutaj. Nie chcemy, pozyskać "nawróconych" dla określonego postępowania lub systemu wierzeń. Chcemy nauczyć was, jak ponownie połączyć się z Bogiem w sobie - twoją świętą Obecnością JA JESTEM. Nie ma potrzeby stosowania się do innych wytycznych z poza siebie.

Pragniemy także, wprowadzić Was do Niebiańskiego Gospodarstwa. Ten ogólny tytuł odnosi się do wszystkich Oświeconych Istot w formie ducha, od Pierwotnego Stwórcy, Matki / Ojca Boga i mnie do Archaniołów i Wniebowstąpionych Mistrzów, którzy są starymi duszami współpracującymi z nami, aby pomóc Wam w waszej drodze. Są to istoty z dużym doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą w sposobach 3-cio wymiarowego życia i rozumieją dobrze, co będzie dla was wymagane, aby zakończyć Wniebowstąpienie.

Istoty te nie były często wspominane w Biblii i innych pismach, z wyjątkiem relacji do ich ziemskich wcieleń, z wyjątkiem być może mnie i mojej Matki, Maryi. Popularność Kwan Yin w Azji jest wyjątkiem. Dzięki jego pracy w celu ustanowienia funduszy dobrobytu, aby ocalić planetę Ziemię od ekonomicznego zniewolenia, St Germain jest coraz bardziej znany w świecie zachodnim. Ich wpływ jest głęboko odczuwalny na powierzchni planety, nawet jeśli ich obecność nie jest uznana. Są to Ci, którzy kierują i opiekują się, a ich zachęty i kierunek mogą być odczuwalne przez wszystkich, których serce i umysł jest otwarty. Na ogół odnosicie się do ich wiadomości i interwencji jako waszej " intuicji".

Jest to wasza rodzina, Kochani. Oni patrzyli na was przez wieki. Wielu z was współpracowało z nimi blisko podczas waszego czasu między wcieleniami, a nawet teraz, w czasie waszych godzin snu. Wy też jesteście w stanie wyjść, opuścić swoje ciała i odwiedzać wyższe wymiary. Pamiętacie marzenia z dzieciństwa, kiedy rozmawialiście z Bogiem, lub kiedy widzieliście tych, którzy odeszli? Dzieci, oczywiście, są bliższe swojemu sercu niż dorośli, którzy byli poddawani procesowi wymuszającemu negowanie wszystkiego, co "pozaziemskie". Będziecie śmiać się po przybyciu w wyższe wymiary, gdy zobaczycie jak malutki był Wasz wizjer do kosmosu.

Teraz omówimy wasze podejście do seksualności. Czasami zachęcamy do raczej prostego, urozmaiconego podejścia do zachowań seksualnych, ze względu na szczególnie lubieżne postawy obecne na planecie. Staraliśmy się zrównoważyć skrajności gdy było to konieczne, ale jako kulturę, do której już dojrzeliście do pewnego stopnia. Nadal istnieją postawy uprzedmiotowienia, zwłaszcza w mediach i internecie, ale to jest dla was czas, aby wkroczyć w bardziej rozsądne podejście z otwartym umysłem, aby zrozumieć swój seksualny popęd i swój potencjał rozrodczy.

My w wyższych wymiarach nie mamy moralnych osądów o tym, kto ma stosunki seksualne z kim, z wyjątkiem przypadków dzieci lub kobiet, gdy są w niewoli. Macie wolną wolę, i uczycie się dobrze lekcji poprzez swoje błędy, zbierając wyniki w swoim własnym życiu. Wiele dobrych małżeństw zostało zniszczonych przez niewierność, ale czy zauważyliście, jak często "pokrzywdzeni" przenoszą się do innego, bardziej satysfakcjonującego związku, lub jak często oboje partnerzy znaleźli trwałą miłość po rozstaniu ?

Widzimy, że dajecie się wciągnąć w swoje pasje, swoje pokusy i swoje uchybienia. My solidaryzujemy się z wami, ponieważ popęd seksualny jest bardzo silny w waszym gatunku i partnerstwa są najlepiej umocnione i przedłużone przez spełniające stosunki seksualne. Niestety, wiele nauk religijnych, w celu kontroli ludzi poprzez ich uczucia seksualne, stworzyło wrażenie, że Bóg gardzi seksualnością, zwłaszcza jeśli jest to zabawa, a nie w celu reprodukcji. To jest nonsens. Otrzymaliście ten dar seksualnej przyjemności, aby się cieszyć i dzielić się nim w kochających relacjach. Nie muszę wam mówić, że seks z nieznajomym może być niezadowalający, nie spełniający i wręcz dziwny.

Sex został opisany przez niektórych jako "klej ", który utrzymuje wspólne relacje w ciężkich czasach. To jest prawda. Przemęczenie życiem codziennym, kwestie pieniędzy i wychowania dzieci w kulturze, która jest wroga dla nich - wszystko to przyczynia się do poczucia niezadowolenia i frustracji, które mogą się uspokoić lub pogorszyć przez odczucie partnerstwa. Admirujący starszy (mężczyzna, czy żonaty, czy nie) może być ogromną pomocą, gdy życie rzuca cios, i pocieszające seksualne zdarzenie może wyleczyć prawie wszystkie trudne wyzwanie. Życzymy wam Miłości, a w partnerstwie, to oznacza Miłości fizycznej.

Wiele już było robione z ideą, że homoseksualizm jest uważany za zabronioną obrzydliwość w oczach Boga. To nie jest prawda. Istnieje obecnie wielu na świecie, którzy podjęli wyzwanie, aby wejść w to życie w ciele człowieka, którego seksualne impulsy zostały zmodyfikowane, aby stworzyć pociąg do innych osób tej samej płci. To były odważne umowy, takie, które gwarantują trudne emocjonalne dopasowania, wyzwania dla własnej samooceny, a czasem groźby fizyczne. Ci, którzy na ochotnika zgłosili się do tego wyzwania w życiu, wiedzieli, że będą konfrontacją dla powszechnych systemów wierzeń, zwłaszcza tych z fundamentalistycznych sekt. To było nasze pragnienie - aby stworzyć sytuację, która w końcu doprowadzi do ujawnienia nienawiści za fanatyzmem, tak jak to miało miejsce w czasie epoki Cywilnego Prawa.

Zachodni świat przesunął się bardzo szybko, w kategoriach względnych, przyjmując tolerancyjne nastawienie do alternatywnych stylów życia. Jesteśmy zadowoleni z tych gwałtownych zmian, i jesteśmy wdzięczni naszym odważnym braciom i siostrom, którzy kładą swoje życie na linii (widoku) , aby to mogło nastąpić. To zmusiło rękę tych, którzy byli na sztywno przywiązani do ich dogmatów religijnych, do otwarcia pęknięć w pancerzu, jak możecie powiedzieć.

Ponieważ coraz więcej ludzi broni swoich przyjaciół, którzy są gejami, którzy żyją kochającym i produktywnym życiem w partnerstwach, które są tak samo trwałe i pielęgnujące, jak i ich heteroseksualne odpowiedniki, jak i ich wychowywanie dzieci, daje równie dobre wsparcie dzieciom, które nie mogą w inny sposób mieć stabilnego domu, (co wykazują przeprowadzone ekspertyzy) - świat musiał przyznać, że przecież osoby homoseksualne nie są tak bardzo różne. Widzicie, chodzi o otwarcie drzwi do tolerancji i Miłości, to był zdecydowanie udany eksperyment.

Teraz, gdy Gady opuściły arenę światowych systemów finansowych, będzie również szybka zmiana priorytetów, gdy ludzie, którzy są zmęczeni "wyścigiem szczurów" będą w końcu w stanie zmniejszyć swoje godziny (pracy), aby znaleźć satysfakcję w życiu rodzinnym, kreatywny wysiłek i służbę dla Wspólnoty. Z likwidacją maszyny wojennej, będą ogromne pieniądze dostępne dla udogodnień, które uczynią życie wygodniejszym i bardziej zabawnym. Charytatywne finansowanie jest już we wzroście, i zacznie być odczuwalne jako silnik produktywności w sztuce, w muzyce, teatrze, tańcu i innych przedsięwzięciach twórczych.

Nowy szacunek dla kunsztu już zaczyna być odczuwalny, gdy te same, stare, wirujące, skąpo ubrane popularne gwiazdy muzyki tracą swój blask w porównaniu z prawdziwie utalentowanymi piosenkarzami i kompozytorami, którzy przynoszą swoje odczuwane sercem utwory dla publiczności, która jest głodna prawdziwego znaczenia. Reptiliańskie preferowanie sprzedawania tanio - i - tandetnie w każdej dziedzinie życia jest teraz na końcu. Ludzkość teraz wzrasta do poziomu artystycznego wyrazu, którego dotąd nie widziała, gdzie piękno i doskonałość będą celebrowane, jak w europejskim renesansie, i w szczytach okresów greckiego i rzymskiego. Co za przyjemność będzie oglądać galerie i muzea, parki i domy napełnione zdumiewająco pięknymi kreacjami, do których ludzkość jest zdolna.

Wy, nasi Drodzy, będziecie mieli możliwość poznania waszych prawdziwych pragnień, i będziecie tworzyć nową wolność w swoim codziennym życiu, która szybko przepłynie w nowe postawy wobec wszystkiego co jest restrykcyjne lub uciążliwe. To nowe otwarcie portali do wyższych wymiarów ma na to wpływ. Wy, pierwsi czytelnicy tych słów, jesteście na czele tego ruchu, aby uwolnić wszystkich od psychologicznej opresji, ostatniego bastionu 3-cio wymiarowego więzienia. Bardzo szybko odzyskacie swoje prawo myślenia za siebie, doświadczenia własnych uczuć i decydowania samemu, czy odczuwacie obecność waszej kochającej Matki / Ojca Boga, czy też może słyszycie mój głos, gdy Ściskam Was i mówię cicho do ucha.

Wiara nie jest ślepa, Drodzy Bracia i Siostry, ona jest oparta na doświadczeniu. Czytacie te słowa, czujecie Prawdę w nich, i czujecie ulgę, ponieważ są one prostymi myślami, które wyrażają to, co zawsze wiedzieliście, w swoim sercu. Te wiadomości będą denerwujące tylko dla kogoś, kto jest przekonany, ślepo akceptować coś, czego tak naprawdę nie czuje, ale przyjął, dlatego, że ktoś użył wewnętrznie spójnego argumentu, który odwołał się do jego ego / mózgu. Jeśli wasze przekonania religijne czynią, że czujecie się lepsi, to się mylą. Jeśli czynią, że czujecie wstyd, ta są w błędzie. Jeśli czynią, że czujecie strach, są przymusem. Jeśli coś sprawia, że jesteś zły lub obawiasz się, gdy inni nie zgadzają się z tobą, wibrujesz na niskim poziomie, i potrzebujesz podnieść swój iloraz Miłości, zamiast inwestować w obronę zestawów idei i zasad, bez względu na to, jak właściwe myślisz że są.

Te prawdy, które Daję wam teraz są na czasie ze względu na przygotowanie do wniebowstąpienia. We wczesnych dniach, był czas, aby podkreślić inne zasady ze względu na warunki ludzi żyjących poniżej. Wy ewoluowaliście, macie dostęp do znacznie większej informacji, ponieważ macie internet, i jesteście bardziej zaznajomieni z podstawowymi pojęciami z astronomii, fizyki i ekonomii. Pojęcie podróży kosmicznych, na przykład, nie jest całkowicie dziwne dla Was, nawet jeśli wasze rządy Dołożyły wszelkich starań, aby zachować w tajemnicy te rzeczy, które stają się powszechnie znane w całej populacji. Istnieje kilka osób, którzy nie widziały statku kosmicznego na waszym niebie, a ilość obserwacji wzrasta codziennie.

Instytucja bezpłatnej edukacji dla wszystkich, do liceum, choć nie jest to system doskonały, stworzył populację w świecie zachodnim i części Dalekiego Wschodu, gdzie 100% umiejętności czytania jest normą. Porównajcie to do zaledwie 150 lat temu. Teraz jestem w stanie rozmawiać z wami o falach energii plazmowej z Centralnego Słońca, centrum Wszechświata, a wy czytacie dalej. Gdy wspominaliśmy, że wasze nici DNA są aktywowane, macie wystarczająco dużo znajomości pojęć w celu omówienia tego i zadawania pytań.

Nawet umiejętność pisania tych słów w języku angielskim i spodziewać się, czytelników daleko poza waszymi brzegami jest niezwykłym zjawiskiem. Widzicie, to dlatego potrzebujemy nowej wersji Pisma Świętego. Wiele z dawnych pism jest w języku, który teraz brzmi wymuszenie lub niezrozumiale, i wiele zostało wypaczone w czasie, aby zaspokoić pragnienie restrykcyjnych, nauk dogmatycznych, którymi można straszyć i kontrolować ludzi. Wielu z was zna "Kurs cudów ", który jest dużą pracą, którą podyktowałem około 40 lat temu. Jest to trudne dla wielu do uporania się, i dużo bardziej skomplikowane niż te proste i bezpośrednie słowa, które daję wam tutaj. Teraz jest czas, by uzyskać jasne, wyraźne i ostateczne odpowiedzi na pilne pytania, czas, aby dotrzeć do jak największej liczby osób, jak to tylko możliwe. Teraz jest czas na działanie.

Gdy czytacie te wiadomości, pozwólcie uczuciu mojego serca rozmawiać z wami. Niech Miłość Pierwotnego Stwórcy mówi przez te strony. Niech czułość Matki Bożej i siła Boga Ojca wzmocni przepływ w twoich żyłach. Wtedy poczuj kobiecą siłę Matki Boga i męską tkliwość Ojca Boga nasączającą każdą komórkę twojego ciała. Poczuj Światło i promienny wyraz Miłości, którą Ja czuję kiedy łączę się z nimi i z Pierwotnym Stwórcą. Ja wysyłam wspaniałe wyrazy czułości i radości, która jest esencją naszych istot wam, Ukochani. Poczujcie nasz uścisk, nasz podziw dla was, gdy podnosicie samych siebie i cieszycie się razem z nami. To jest naprawdę wspaniały czas, aby żyć.

Kocham was wszystkich, moi bracia i siostry z gwiazd,
Jestem waszym Sanandą / Jezusem.


Zapisane przez Kathryn E. May,
02 września 2013, Vendee, Kanada
www.whoneedslight.org

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz