sobota, 28 września 2013

Smok - "Wcześniejsze zmagania" ludzkości nie były przypadkiem

Witam wszystkich!

Smok czasami porusza i wyjaśnia tematy w bardzo przejrzysty i zrozumiały sposób. Oczywiście próbując wyjaśniać coś ze świata energii trzeba używać metafor i analogii, co zwykle było traktowane, zwłaszcza przez religie, jako fakty.
W zasadzie całość dotyczy naszych kontraktów przedurodzeniowych, a smok objaśnia to na poziomie globalnym porównując to miejsce do inteligentnej gry komputerowej, co jest dla mnie dość adekwatne. Jednak na poziomie osobistym wyglądana to, że nasze dusze bez najmniejszych wahań przyjmują na siebie wielkie wyzwania, a potem w trakcie wcielenia, pozornie odcięte, nie tylko odizolowane, za zasłoną zapomnienia, właściwie bez świadomego dla ciała połączenia z czymkolwiek, musi ono, brutalnie mówiąc, nadstawiać tylnej części, aby to zrealizować. Nieliczni uzyskali to połączenie nazywane "oświeceniem", a jak smok twierdzi system nie był zaprogramowany na możliwość jego opuszczenia, dopiero masa krytyczna tych "obudzonych" może zmienić program - więc gra trwa nadal.


"Wcześniejsze zmagania" ludzkości nie były przypadkiem

27 września 2013
Channeler : Brian, smok

Cześć wszystkim,

To jest smok. W tym dniu, prawdopodobnie znajdujecie rzeczy w swoim życiu i świecie wokół siebie przychodzące razem. Choć w tym samym czasie, to będzie bardzo powoli. Jednak wielu z was prawdopodobnie może czuć, że rzeczy idą coraz lepiej.

Chcemy poruszyć temat. Istnieje wiele opowieści w waszej religii i mitologii, że ludzkość upadła. Ten czas zmagań, który pozostawiliście za sobą, co trwało wieki, był błędem. Podawane przyczyny są ogromne, od wypadków, do bycia grzesznikami, do bycia ofiarami większych sił, ofiarami pozaziemskich i Bóstw, które choć mogły przybyć w dowolne miejsce w galaktyce prawie biliona gwiazd i multi - rzeczywistości - najwyraźniej nie mają nic lepszego do roboty, niż grać z ludźmi na jednym małym świecie, podobnym do zabawki. To nie jest tak, przynajmniej nie bez waszego wyboru. Chcę rzucić nieco światła na to, co sprawia, że kontrolowana rzeczywistość, taka, jak ta, w której istniejecie jest wyborem opuszczenia.

Jak już powiedziałem wcześniej istnieje wiele rzeczywistości ludzkości. Są takie, w których ludzkość ma się świetnie ze swojego punktu widzenia. Są takie, w których ludzkości nie jest tak dobrze. Istnieją one równolegle w wielkiej tkaninie multi - wszechświata. Nie ma właściwie podziału tych rzeczywistości, ponieważ jest to rzecz holistyczna. Jednak, wy ją podzieliliście, widzicie trochę, nie widzicie większości. Tą, którą widzicie, nazywacie przeszłością, teraźniejszością lub potencjalną przyszłością. Wiele nie widzicie, jak ludzkość robi niesamowite rzeczy dla zniszczenia siebie. Być może czujecie pokrewieństwo do czegoś z tego. Być może macie niektóre doświadczenia tego. Zarówno dobre i złe. Różnorodność jest przyprawą życia, a dusze zwykle chcą doświadczeń wszelkiego rodzaju, czasem dla dobra samego doświadczenia, a nie z innego powodu.

Teraz przejdźmy trochę do sedna. Zamierzamy użyć metafor, ponieważ te konstrukcje są naprawdę konstrukcjami energetycznymi, więc zamierzamy konwersję energii w dialog w poczuciu 3D. Chcemy, aby było jasne, że nie ma nikogo, kto mówi w waszym języku w sposób. który opiszemy. Wiele religii i mitologii bazuje na tym prostym fakcie, że, gdy metafora jest dana, jest ona przekazywana dalej jako fakt, podczas gdy to było użyte tylko, aby coś wyjaśnić w sposób, który ludzie rozumieli.

Więc, macie grupę dusz, mówiących: " Co teraz zrobimy ? " i mówią: „Zróbmy to prosto, chcemy doświadczyć, jak to jest nie czuć się podłączonym do Boga -Wszystkiego- Co - Jest, jak to jest mieć zmagania i jakieś piękno wraz z nimi. Zobaczmy, czy możemy zostać pogrążeni w zmaganiach lub doświadczeniu piękna, lub obu”. Więc prosiliście niektórych budowniczych, aby wzięli miejsce zwane Ziemia i zrobili wersję tego, co ma specyficzne zmagania, których szukaliście, aby mieć. Następnie mieliście tych budowniczych, którzy tworzyli konstrukcje, abyście mogli spełnić doświadczenia, których chcieliście bez wzniesienia się lub opuszczenia tej rzeczywistości. Zrobiono tymczasową klatkę pewnego rodzaju. To jest bardzo trudne. Ponieważ jesteście w niej, nie możecie sobie wyobrazić, jak trudno jest utrzymać istoty, takie jak wy sami na Ziemi przez całe doświadczenia. To potrzebuje ogromną ilość energii i ogromne ilości systemów, wszystkie w reżyserowane jako energia. Wasz naturalny stan nie jest być jak teraz, więc to musiało być zrobione, aby wydawało się, że to wasza część przyszła tutaj, żeby być.

To wszystko było przez Wasz wybór.


System jest powolny. System dostosowuje się do sposobów, w jakie istoty znajdują złamanie wprowadzonych ograniczeń. On znajduje sposoby, aby nadal powstrzymywać, kontrolując rzeczywistość. Jeśli ktoś uczy się chodzić po wodzie, system obmyśla, jak temu zapobiec w przyszłości. To jest praca systemu. Pomyślcie o nim, jak o świadomym środowisku gry, zaprogramowanym środowisku z inteligencją, jeśli chcecie, składającą się z waszej zbiorowej świadomości, ale z granicami, które ustawiliście i ograniczeniami. Tak, nawet dusze, z prawie nieograniczonymi możliwościami mogą zrobić system kontroli części siebie, jeśli ten sposób będzie bardziej zrozumiały. I tego systemu nie da się oszukać łatwo. Nigdy nie byliście w ryzyku. Jest to niewielka część was, a kiedy umieracie, wracacie do siebie. Kiedy śpicie, częściowo powracacie. Jednak zwykle musicie grać w tą grę aż do śmierci, i możecie tylko trochę nagiąć zasady.

Więc niektóre istoty przyszły dla jednego doświadczenia, lub kilku, ale większość z was wszystkich miała eony różnych żywotów zmagań - z wmieszanym jakimś pięknem - w wielu podobnych rzeczywistościach Ziemi. Potem, pewnego dnia, część wielu z was mówi : "Nadszedł czas, by zakończyć tę rzecz" i wezwanie wychodzi do świata, głęboko w głąb wszechświata. "Ludzkość jest gotowa, aby obudzić się w jakiejś rzeczywistości, i prosi o pomoc". Więc przychodzą "Grube Ryby", aby odpowiedzieć na wezwanie. Są to istoty z wieloma doświadczeniami z systemów kontroli, takich jak wasz własny, i wiedzą, jak je łamać.

Wielu z was jest tymi „Grubymi Rybami”. Nosicie przebrania, więc czasami nawet nie wiecie, kim jesteście. To wszystko jest częścią tego, jak funkcjonujecie. Czasami najlepszym sposobem do osiągnięcia sukcesu jest ustawić energie i po prostu mieć swoje wcielenie, grać swoją rolę bez świadomości, że jesteś w jakiś sposób wywrotowy. To jest mądrość duszy.

System widzi, jak to przychodzi i stawia wszystko na swoim miejscu, aby uspokoić te „Grube Ryby” w życiu. Aby odwrócić ich uwagę. Wstępuje w swoją grę. Wy zrobiliście sieci komputerowe i internet, aby zapewnić większą swobodę i komunikację w celu rozpowszechniania wiedzy, w celu powstrzymania ciemności, znajdując sposoby jej zwalczania. Ale system też ma jeden atrybut, który oznacza, że on się zmieni. Jest programowany wolą dusz, które są w systemie, i przez przekroczenie masy krytycznej, będzie musiał dostosować jego oprogramowanie.

Możecie zapytać : "Dlaczego ? Jaki jest sens ? " To jest ważne pytanie. Jeśli jesteście tylko duszami z drugiej strony i tak, to dlaczego po prostu nie wrócić po śmierci ? To jest przekształcenie. To jest przekształcenie. To jest przekształcenie. Pomyślcie o tym, jako tęczy dla waszych dusz. To jest piękne. Wasze dusze chcą tego doświadczyć.

I to jest miejsce, gdzie jesteście, właśnie teraz... Gra jest włączona.

http://lightworkers.org/channeling/189005/past-struggles-humanity-were-no-accident

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz