wtorek, 10 września 2013

Sananda - Rozdział trzynasty, Nowe Pismo Święte

Witam ponownie!

Rozdział trzynasty, Nowe Pismo Święte, jak napisane przez Sanandę / Jezusa
7 września 2013

Kiedy znajdziesz się w jednej chwili w swoim życiu, w którym wszystko wydaje się piętrzyć na tobie, twoje uczucia zaczynają się zginać we frustrację, gniew i rozpacz, spójrzcie, Ukochani. Wezwijcie mnie, poproście mnie o pomoc. Chętnie ją dam. Nie ma zdarzenia, dramatu, choroby lub bólu, które nie mogą być uspokojone przez Miłość tego, który was uwielbia. Nawet jeśli jesteście w wielkim bólu fizycznym, albo ponieśliście straszliwe straty, mogę przyjść do was i uleczyć ból w waszej duszy. Wiem, jak to zrobić, bo to było zrobione dla mnie. Znam ból, który cierpiałem na koniec mojego życia. Jest czas, aby pomówić o nim tutaj.

Wiedziałem, kiedy zostałem zabrany przez żołnierzy, co będzie przede mną. Miałem wizję siebie na krzyżu, i pogodziłem się z sobą i moim Niebiańskim Gospodarstwem - zespołem kochających aniołów i mistrzów, którzy doglądali mnie podczas mojego życia na Ziemi. Ja rozmawiałem z Pierwotnym Stwórcą, którego kocham jak mojego Ojca / Matkę ( bo są obydwoma). Przywołałem wszystkich z nich, tam w Ogrodzie Getsemani. Nauczyłem się wchodzić w głęboką medytację, aby opuścić moje ciało, z przygotowań do procesu wiedzieliśmy, że będę musiał odejść. Byłem przygotowany, tak przygotowany, jak każda dusza w ciele ludzkim może być - lub przynajmniej Myślałem, że byłem.

Mój ukochany Judasz, który jest po mojej stronie teraz, jako istota znana wam jako Lucyfer, został wysłany, aby wezwać żołnierzy, bo był jedynym, który miał siłę, aby przeprowadzić taką nieracjonalną operację. Widzicie, to prawda, z powodu jego własnej misji na Ziemi. Tylko on miał pełną pamięć, dlaczego był tutaj i skąd pochodził. To też było dla niego prawdziwe, że nie miał bezpośredniego połączenia z Bogiem, ponieważ na mocy jego specjalnego porozumienia, które można usłyszeć jak opowiada własnymi słowami na BlogTalkRadio.com/HollowEarthNetwork. * w dniu 27 lipca 2013 r., gdy mówił o jego powrocie do domu, i świat poznał, po raz pierwszy, że jego prawdziwą tożsamością był Nosiciel Światła, a nie Szatan lub Diabeł. Jego wewnętrzna siła i jego pamięć o miłości Stwórcy podtrzymywała go od tysięcy lat, gdy przeprowadzał swoją misję, aby przynieść miłość Jaźni dla ludzkości.

Znałem potępienie Poncjusza Piłata, który działał w porozumieniu z tymi, którzy chcieli zobaczyć mój upadek, byłby to druzgocący cios. Bycie w ludzkim ciele sprawia, że trudno zobaczyć większe znaczenie, gdy swoi ludzie - społeczność moich kolegów i moich sąsiadów - potępiają Cię, skazując na ohydną śmierć. Były chwile, kiedy rozczarowanie było prawie nie do zniesienia, bo to oznaczało, że moje słowa nie dotknęły ich serc, a dla niektórych, moje życie i moje nauki nie miały dość siły, aby zmienili swoje zdanie. Tłumy szydząc powiedziały mi, że ludzkość była jeszcze pod wpływem Ciemności, a to dodało się do mojego bólu.

Moja ukochana rodzina - żona, matka, ojciec, moi przyjaciele i uczniowie - wiedzieli, jak wysyłać kochającą energię, która przeniosła mnie, podnosiła mnie, podtrzymywała mnie, gdy niosłem ciężki krzyż, który miał stać się symbolem mojego życia na Ziemi. Naprawdę nie czułem żadnego wysiłku, żadnego bólu, gdy przechodziłem moją ostatnią podróż. I byłem w stanie zrezygnować z mojego utrzymania w ciele, gdy kaci przywiązali je do krzyża i zaczęli ich makabryczne zadanie przybijając gwoźdźmi moje ręce i nogi do niego. I spocząłem w potężnej energii Miłości, którą moi kochani channelowali do mnie, podnosząc mego ducha i utrzymując mnie w wyższych wymiarach, gdzie ból fizyczny nie istnieje.

Widziałem oczy tych, których zadaniem była moja egzekucja, i ja im przebaczyłem. I wołałem o ich przebaczenie, bo widziałem ich straszny ból, a ja wiedziałem, że będą cierpieć tysiące zgonów, zanim ich działania będą mogły być oczyszczone z ich dusz.

Czułem obecność Boga, uśmiechającego się do mnie przez kanał Światła, który moi drodzy stworzyli i utrzymywali z chwili na chwilę. Dopiero, gdy krzyż został podniesiony i zobaczyli moje ciało tam, zabrane od nich tak okrutnie, to załamali się na chwilę z powodu własnego strasznego bólu. Przez chwilę nie mogli znieść smutku, który czuli, i zapomnieli nasz plan, aby utrzymywać kanał Światła.

Przez chwilę, moja świadomość rozbiła się z powrotem na Ziemi, z powrotem w ciele, w wielkim bólu. W tej chwili, ja też straciłem przyczepność Światła, które podtrzymywało moją duszę. Gdy ból palił moje ciało jak nóż, Ja zawołałem: " Ojcze! Dlaczego mnie opuściłeś !” Mój krzyk obudził moich kochanych, i wznowili swoje heroiczne wysiłki, aby mnie podtrzymywać. Nieśli mnie do Światła, kiedy nie miałem siły, aby to zrobić to samemu. Pomimo własnego bólu, byli w stanie utrzymać ich wielką wiarę, i pamiętać o obietnicy, którą daliśmy Bogu. Razem byli w stanie mi pomóc wykonać moje wzniesienie do wyższych płaszczyzn.

Stali czuwając, gdy życie zaczęło uchodzić z ciała, ale byli w stanie utrzymać nić światła do serca, które kontynuowało bicie w niezauważalnym rytmie, dostosowanym do Świadomości Chrystusowej 7-go wymiaru. To był nasz plan, chwila, na którą byliśmy przygotowani. Gdy ciało zostało owinięte w płótno i wyniesione, to towarzyszyła mu moja droga Matka Maryja, moja żona i inni, którzy wiedzieli, co miało nastąpić.

Ważne było, żeby każdy z obserwatorów był przekonany o mojej śmierci, tak, żeby ostatni etap mógł być wykonany bez zakłóceń. Tam w jaskini, wróciłem w posiadanie ciała, które będzie moim ostatnim pełnym wcieleniem na Ziemi, i podniosłem je do 5-go wymiaru. Tu pozostało w bezpiecznym przechowaniu, ciało, które będzie służyć mi ponownie, gdy wrócę do chodzenia pośród was.

Kiedy pojawiłem się, aby rozmawiać z moimi uczniami, to byłem tym ciałem. Byłem wtedy w stanie pojawiać się i znikać do woli, przechodząc przez portal do wyższych wymiarów. To właśnie był ten proces, którego chciałem uczyć - to Wzniesienie, które jest wzorem dla was wszystkich, aby je naśladować podczas podnoszenia siebie do 5-go wymiaru. Na szczęście, nie musicie doświadczać bólu ukrzyżowania. Chociaż niektórzy z was mogą być teraz w bólu z powodu choroby lub wypadku, będąc w stanie podnieść siebie, tak, jak ja, do miejsca pokoju, 5-go Wymiaru, w którym wszystkie cierpienia opadają. Musicie nauczyć się to robić w celu osiągnięcia własnego Wniebowstąpienia.

Byłoby to bardzo trudne zadanie, podnieść ciało z wami do wyższych wymiarów, gdybyście nie mieli przeszkolenia i pomocy w zrealizowaniu tego. To dlatego podkreślamy w kółko w wiadomościach od wszystkich Mistrzów, od Matki / Ojca Boga i Pierwotnego Stwórcy, że musicie teraz, tego dnia, zaczynać brać w posiadanie swoje ciała. Uznać swoją własność i swoją odpowiedzialność za swoje własne zdrowie i nauczyć się uzdrawiać wszystkie choroby, wszystkie bóle. Robiąc to przywracacie najgłębsze połączenia z ciałem, które było Waszym cennym darem Życia, danym wam przez waszego Stwórcę, aby służyło jako pojazd, który pozwoli Wam wznieść się w posiadaniu ciała, tak, że nie będziecie musieli ponownie wcielać się nadal w niższych wymiarach.

Będziecie swobodnie poruszać przez wymiary, w waszych ciałach Świetlistych dla przygód w wyższych wymiarach, a waszym ciele fizycznym, gdy zechcecie wrócić ponownie do odwiedzenia Ziemi, aby pomóc tym, którzy przyjdą po was. Będziecie mogli, po treningu skalibrować swoją gęstość, aby zaspokoić potrzeby tych, którzy znajdują się w stanach niższych wymiarów i którzy wymagają widocznej obecności, aby pracować z wami.

Mamy na miejscu plan, aby pomóc Wam nauczyć się przejąć posiadanie swoich ciał, gdy uzdrowicie choroby i niepełnosprawności, z którymi to życie was zostawiło. Poprosiliśmy Kathryn / Lady Portia, aby prowadziła grupy uzdrawiające, w których duża grupa uzdrowicieli pomaga, tak jak mój ukochany zespół zrobił to dla mnie, tak, że każda osoba będzie mogła doświadczyć energii Światła, gdy przywrócą swoje najgłębsze połączenia z ciałem.

Przez wykonanie tego uzdrowienia, każdy przygotuje się na dzień własnego Wniebowstąpienia. Widzicie, to nie jest tylko kwestia nauki, aby opuścić ciało, jak wielu z was robi w medytacji i śnie. Musicie nauczyć się wejść w pełne jego posiadanie, w świadomość każdej komórki, każdego organu, kości i mięśni, dzięki czemu będziecie mogli transportować swoje ciało i siebie z nim, przez portal do 5-go wymiaru.

Brzmi to jak trudne wyzwanie, prawda ? Tak jest rzeczywiście, ale otrzymacie szkolenie, tak jak ja, i nauczycie się opanować uczucie bycia w pełnym dopasowaniu, psychicznie, fizycznie, emocjonalnie i duchowo. Możecie zacząć od słuchania sesji uzdrawiających, które zostały już zarejestrowane na BlogTalkRadio.com/ChannelPanel. Będziecie także zdolni oficjalnie zarejestrować się jako uzdrowiciel, nawet jeśli nie macie doświadczenia lub znajomości technik uzdrawiających. Nauczycie się, gdy będziecie słuchali, a znajdziecie się w coraz większej świadomości i w dobrym zdrowiu.

Rejestrowanie się w procesie, który jest dostępny wchodząc na stronę internetową Kathryn, http://www.whoneedslight.org, nie jest koniecznym krokiem, ale to daje wam przyjemność wiedząc, że zadeklarowaliście siebie jako członek zespołu, i będziecie na liście, aby otrzymywać e-mailowe powiadomienia o nadchodzących sesjach uzdrawiania, albo zmianach w harmonogramie. To również daje nam oficjalne liczby tak, że możemy ogłaszać to dla grupy. Jest to świetny wzmacniacz morale dla zespołu i dla tych, którzy są uzdrowieni, aby wiedzieć, ile dusz jest po ich stronie. Możemy wtedy zacząć głosić światu ogromne liczby, jakie przyciągamy. Kochacie liczby, prawda?

Będziecie także mogli zapisać się i postawić się na liście tych, którzy chcą mieć ich nazwisko w specjalnej sesji, aby być uzdrowionym, ale nie jest to naprawdę konieczne, wypełniać formularz, aby być włączonym do uzdrawiającej sesji. Widzicie, te sesje są prowadzone w 5-tym wymiarze, w którym wszystkie istoty porozumiewają się telepatycznie, i gdzie jesteście dobrze znani uzdrowicielom, którzy zgłosili się z usługą, aby pomóc wami w waszej drodze do Wniebowstąpienia.

Oto sposób działania : Kathryn będzie odczytywać niektóre nazwiska osób, które zostały zorganizowane i pogrupowane generalnie zgodnie z najgorszym z objawów, z których chcecie być uzdrowieni. Możecie po prostu mentalnie zgłosić swoje życzenie, aby być włączonym (do tej grupy), a Arkturianie, którzy są odpowiedzialni za technologie uzdrawiania będą mogli umieścić was w swoim kręgu stanowisk uzdrawiania, gdzie zostaniecie przydzieleni zespołowi do załatwiania waszych potrzeb. Chociaż zespół uzdrawiania pracuje z wami w 5-tym wymiarze, aby rozpocząć proces uzdrawiania, musicie również otworzyć swoje serce i umysł, aby otrzymywać światło, które pochodzi bezpośrednio od Boga. W ten sposób tworzycie atmosferę doskonałego zdrowia w waszym ciele, a wasze ciało reaguje odpowiednio.

Możecie słuchać dowolnej liczby tych audycji radiowych i możecie włączyć siebie w tak wiele sesji, jak potrzebujecie - nie ma ograniczenia dobroci i hojności Arcturiańskich uzdrowicieli, którzy są członkami wysoko rozwiniętej kultury. Oni widzą siebie jako świadomość grupową, przygotowaną i chcącą zrobić wszystko, co konieczne, aby pomóc wam Wznieść się z waszą drogą Matką Ziemią. Oni już tego dokonali, a więc są ekspertami w wiedzy, co jest potrzebne.

Oprócz Arkturian którzy są odpowiedzialni za prowadzenie tego ogromnego projektu na statkach -matkach, które sprowadzili w tym celu, będziecie również wspomagani przez wielki zespół wywyższonych Mistrzów, Archaniołów i Przewodników. Z waszą wyraźną zgodą, Waszego Wyższego Ja, które zna każdy szczegół tego, co wymaga uzdrowienia całkowitego - w tym psychologicznego przesunięcia, które jest tak ważne dla uzdrowienia - zajmie się pracą z nimi bezpośrednio. Centrum areny uzdrawiania zajmie Ojciec i Matka Bóg, St Germain, ja, Archaniołowie Michał, Rafał, Gabriella, Ariel, Celeste, Uriel, i wielu, wielu innych, którzy przyniosą siłę ich Istot do channelowania Światła z Centralnego Słońca, obecność Pierwotnego Stwórcy, tak jak moja rodzina robiła dla mnie.

Teraz najlepsza część. W każdej telefonicznej rozmowie, będziecie doświadczać obecności setek, a ewentualnie tysięcy uzdrowicieli z ziemi, jak my to nazywamy, którzy wysyłają swoją ludzką energię, aby wam pomóc. Te hojne dusze, wszyscy Lightworkers, zgodzili się dać swój czas i swoją energię, aby wam pomóc. Są świadomi wielkości tego projektu, i celu w mentalności: nie tylko, żeby wasze ciało było uzdrowione, ale żebyście uczyli się w procesie wznowienia znajomości samych siebie, a zwłaszcza, żebyście uzdrowili swoje relacje do waszych ciał.

Gdy wszyscy pracują razem, to wszyscy będziecie poniesieni. Poczujecie ogromną energię, która może być generowana jedynie przez obecność tysięcy serc ukierunkowanych na ten sam cel: uzdrowienia całego rodzaju ludzkiego, jedna osoba na raz. Zaczniecie doświadczać Prawdy Jedności, gdy doświadczycie swojego głębokiego związku ze Stwórcą, a także innymi ludźmi, którzy są tam, aby się uzdrowić i pomóc Wam w uzdrowieniu. Każdy z nich będzie inspirowany do wzmocnienia siebie, aby następnie zwrócić się z pomocą innym, a więc reakcja łańcuchowa, która rozpali wielkie latarnie Światła na całej planecie się rozpoczęła.

Prosimy także, o Zapisanie się na stronie internetowej, dzięki czemu będziecie mogli być oficjalnie wliczani do uzdrowień, które będą udokumentowane. Jeśli mieliście swoje dolegliwości przedtem, a wasze świadectwo ( a najlepiej lekarza ), zaświadczy o odnowie po sesji, będziemy mogli pokazać światu prawdę o tym, co robimy. Wasz medyczny establishment będzie początkowo sceptyczny, ale gdy liczby wzrosną, będzie to niemożliwe, aby świat mógł ignorować fakt, że prawdziwe uzdrowienie jest duchowym wydarzeniem, a nie medycznym.

Oczywiście, wiele kultur na przestrzeni wieków, a także obecnych praktyki medyczne w kulturach azjatyckich opierają się na technikach, których używamy. To jest w dużej mierze ignorowane lub powierzchownie rozumiane przez zachodnią medycynę. Nasza praca zjednoczy i przyniesie zrozumienie dla całej planety. Metody, które Ja stosowałem, gdy byłem tu na Ziemi nie były magią, ani nie były talentem wyjątkowym dla mnie. Te same energie, których wzywałem do podnoszenia ludzi w górę, aby pomóc tym, którzy byli chromi znowu chodzić, i tym chorym, aby poczuli się dobrze, są energiami, które wzywamy w grupach uzdrawiających.

Chętnie dałem moje imię i wsparcie dla tego wspaniałego projektu. Wspólnie stworzymy współczesny "cud ". Dołączcie do nas, Ukochani, a my przyniesiemy pokój, harmonię i idealne zdrowie dla wszystkich, którzy go pragną. Wystarczy tylko poprosić i otrzymać. Dla niektórych z was, część odbierania będzie wielkim wyzwaniem. Jesteście przyzwyczajeni do proszenia, ale nie nauczyliście się otrzymywać, absorbować wielką Miłość waszego Stwórcy i swoich bliźnich.

Wasze serca są zamknięte, a jednak wołają, że jesteście samotni i w bólu. Wasza wizja została przygaszona, i nadal skarżycie się, że nie możecie zobaczyć. Nie czujecie efektu naszej obecności, nie dlatego, że nas tam nie ma, ale dlatego, że wasze kanały zostały zamknięte. Tylko wy możecie przywrócić swoją wizję, odzyskać ponownie zdolności telepatyczne, z którymi urodziliście się, i dołączyć do nas na wyższym poziomie. Tylko Wy możecie uleczyć skutki życia w gęstym i nieustępliwym 3-cim wymiarze. Welon został zniesiony. Nowa świadomość jest teraz dostępna. Zwróćcie się w kierunku Światła, kochani, a zobaczycie, nowymi oczami.

Otwórzcie swoje serca i pozwólcie Miłości wpływać do was, a poznacie wspaniałe błogosławieństwa, które czekają na Was.

Jestem Sananda, sługa Boży. Przynoszę Wam Miłość i Światło, aby pokazać drogę.

Zapisane przez Kathryn E. May,
1 Wrzesień 2013
http://mikaylawinfield.vpweb.com/apps/blog/entries/show/32838400-chapter-thirteen-the-new-scriptures-as-written-by-sananda-jesus

* http://my.blogtalkradio.com/hollowearthnetwork/2013/07/27/hollow-earth-network

Idź na http://www.BlogTalkRadio.com/ChannelPanel aby znaleźć archiwa i Sesje na żywo programów uzdrawiających.

5 komentarzy:

 1. Czytając ten tekst odnoszę wrażenie że tu chodzi o dwie różne postacie mówiące o sobie Jesus Sanada.
  Ten tu mówi o swojej śmieci na krzyżu, ten drugi natomiast mówi:

  "Moja Śmierć na Krzyżu nigdy nie miała miejsca!"
  (źródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/03/26/25-03-2013-smierc-na-krzyzu-nigdy-nie-miala-miejsca-jesus-chrystus/ )

  Albo ktoś tu kłamie albo to są dwie różne postacie...

  OdpowiedzUsuń
 2. To wszystko nie musi być wcale takie proste, choć logicznie jest to jednoznaczne wyjaśnienie. Niestety nie znamy do końca zasad, jakimi posługuje się świat dla nas niewidzialny. To mogą być różne aspekty tej samej energii, właściwie wyliczanie możliwości nie ma sensu, ze względu na ich ilość.
  Odbierane przekazy mogą być zniekształcane na wiele sposobów, a informacja w nich zawarta manipulowana, nawet przez nadawcę, jeżeli "nadający" byt uzna to za wyższe dobro. Niestety na razie globalnie nie zaczęliśmy jeszcze raczkować w świecie energii, więc nie potrafimy wszystkiego rozróżnić.
  W którymś z przekazów o rozróżnianiu było, że channeler nie jest w stanie przekazać informacji niezgodnej z jego systemem wierzeń, chyba, że w transie, lub hipnozie. Może to być powód takiego, a nie innego przedstawienia tej kwestii.
  Niestety obecnie 99% albo więcej przekazów jest channelingiem bezpośrednim, przy pełnej świadomości, więc tej bariery nadający byt przekroczyć nie może.
  Ale w/g starej dobrej zasady rozróżniania - akceptujemy to co nam pasuje, co z nami współgra, resztę zostawiamy.
  Te "Pisma" są dla niektórych kontrowersyjne i powodują ostre reakcje. Jednak proponowałbym zajrzeć do ostatnich 2 rozdziałów, tam jest trochę, czym te reakcje są powodowane i w ostatnim, co one z kolei powodują - to długi łańcuch uzależnień.
  Krótko - nie zwracamy uwagi (nie oddajemy energii) na to, co nami nie współgra, resztę "obserwujemy" bez emocji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj!
  Tak, dla Istoty L. jest to trudne do zrozumienia. Postaram się chociaż trochę rozwiać Twoje wątpliwości. Jezus Chrystus i Jezus Sananda to jakby "dwie części" tej samej Istoty.
  Jezus - Istota L.- człowiek, Chrystus - Świadomość.
  Świadomość Chrystusowa - to Świadomość, jaką chciał ludziom uzmysłowić Jezus. Świadomość Jedności ze Źródłem - Matką/Ojcem oraz ze wszystkimi Istotami, jakie zostały stworzone przez Źródło. Chciał pokazać, że każdy może osiągnąć ten rodzaj Świadomości. Ta Świadomość jest konieczna przy Wzniesieniu teraz do 5D.
  Świadomości Chrystusowej nie można ukrzyżować. Ciało fizyczne - czyli Jezusa Sanandę - tak.
  Pozdrawiam - M', Niosąca Błękitny Płomień

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno mi przyjąć to wytłumaczenie.
   Tekst ten tu mówi o fizycznym ukrzyżowaniu Jezusa, natomiast w innym miejscu (ten sam JESUS SANANDA) temu fizycznemu ukrzyżowaniu zaprzecza - i nie ma tu nic o Świadomości Chrystusowej.
   Wystarczy przeczytać ten wpis: 07.04.2012 Koniec Cierpienia. JESUS SANANDA (link: http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/04/08/07-04-2012-koniec-cierpienia-jesus-sananda/ ).
   Osobiście czuję że to cierpienie (ukrzyżowanie) nie miało miejsca.

   Usuń
 4. Zapewne tego nie widzicie, bo macie do dyspozycji tylko te ostatnie tłumaczenia "Pism".
  Ja jednak czytałem różne channelingi tej channelerki wcześniej i nie decydowałem się ich tłumaczyć właśnie ze względu na niektóre niespójności. Jednak duża praca jaką wykonuje w grupach uzdrawiających za darmo poprawiła moje wrażenia, a temat i zapowiedzi wyglądały bardzo atrakcyjnie.
  Otóż cały channelowany przez nią materiał zawiera w zasadzie replikę dogmatycznego systemu Kościoła Katolickiego. Tylko znaczenia i osoby są zmienione.
  Wyżej pisałem o systemie wierzeń channelera.
  Może to będzie wskazówką.
  Zgodnie z wstępną prośbą Sanandy, nie komentuję tych przekazów, a tłumaczenie jest bardzo dosłowne - dla oddania znaczenia - bez literackich ubarwień.

  OdpowiedzUsuń