poniedziałek, 23 września 2013

PILNE - bogactwo i PORTAL OBFITOŚCI -3 DNI – Plejady

Witam ponownie!


A to tłumaczę jako ciekawostkę i zostawiam ocenie czytelników, jeszcze trochę czasu zostało, może przyciągniecie sobie (i innym) nieco obfitości przez ten otwarty portal. Z kamieniami może być krucho, ale z wyobraźnią nikt chyba nie będzie miał problemów.

PILNE - bogactwo i PORTAL OBFITOŚCI -3 DNI – Plejady

22 września 2013
Channeler : Anna Merkaba

W tej chwili bardzo ważnej chwili w ziemskiej historii. Wzywamy was, nasi umiłowani, ziemscy mistrzowie, abyście zrozumieli prawdę o swojej potędze i prawdę o swoim istnieniu. Wzywamy was, którzy stoicie nogami na ziemi, aby wykorzystać wszystkie magiczne właściwości alchemii, które posiadacie w swoim fizycznym naczyniu istnienia i trzydziestego siódmego równoleżnika do otwarcia drzwi, aby więcej magii przyszło...

... My Plejadańska Wysoka Rada stoimy przy was w tym bardzo ważnym momencie w historii ludzkości. Niesiemy przesłanie miłości i światła. Przynosimy wiadomość oświecenia i wiedzę, wiedzę o tym, jak wykorzystać obfitości uniwersalnej prawdy... ~

---

Gdy uniwersalna energia sferycznej kuli ognia rozciąga się w kierunku waszego słońca, tak też ma wsparcie kąta 37-go równoleżnika rozwijany na planecie Ziemia w tej chwili. 37-my równoleżnik waszych godzin na planecie Ziemia jest równoleżnikiem odkrywania siebie i innowacyjnych pomysłów. 37-my równoleżnik jest bramą do owocnej obfitości i wiedzy wewnętrznej.

37-my równoleżnik może być dostępny fizycznie przez podróże do miejsca na ziemi, gdzie krzyżuje się z energia południka na waszej planecie. Jest on dostępny również poprzez krystaliczną sieć ułożoną na ziemskiej mapie w krystalicznych kolorach klejnotów Aventurine (kamień sloneczny), sól Himalajska, kryształ i niebieski agat w formacji trójkątnej sfery życia.

I tak, zgodnie z równonocą waszego czasu. Jeśli pragniesz uruchomić magiczną ścieżkę obfitości czasów naprzód, zapraszam do stworzenia takiej sieci. Można również uzyskać dostęp do tej siatki z twojego umysłu, po prostu myśląc o takiej sferze, myśląc o 37-mym równoleżniku i prosząc ciało eteryczne, aby was tam zabrało, abyście mogli postawić wasze nogi na siatce i portal w niej.

Bo obfitość, której wszyscy szukacie w niej jest łatwo dostępna. A kiedy znajdziesz się stojąc na tym 37-mym równoleżniku i powtarzamy, że to jest 37 równoleżnik, bo liczba 37 jest rzeczywiście magicznym numerem i prosimy, żebyście pamiętali o niej, 37 przynosi obfitość, 37 przynosi prawdę. Możecie medytować z numerem 37 przez cały czas myśląc, że jesteście błogosławieni obfitością na wszystkich poziomach, rzeczywiście JESTEŚCIE !

W tym bardzo ważnym momencie w waszej ziemskiej historii. Wzywamy was, nasi umiłowani, ziemscy mistrzowie, abyście zrozumieli prawdę o swojej potędze i prawdę o swoim istnieniu. Wzywamy was, którzy stoicie nogami na ziemi, aby wykorzystać wszystkie magiczne właściwości alchemii, które posiadacie w swoim fizycznym naczyniu istnienia i trzydziestego siódmego równoleżnika do otwarcia drzwi, aby więcej magii przyszło...

I tak, medytujcie o tej liczbie, myślcie o wszystkim, co chcecie zaprosić do swojego życia, zintensyfikujcie swój proces przez krystaliczne energie opisane przez nas dla Was. Przyspieszcie import obfitości w swoim życiu myśląc o liczbie 37 przez następne 3 dni ! Bo następne trzy dni oferuje wzniosłą okazję, aby powitać i przyciągnąć do jaźni to, co chcecie zamanifestować w Swoim życiu w ciągu najbliższych siedmiu ( 7) miesięcy.

Uformujcie ten moment w czasie, czego chcecie, aby przyszło do waszego życia, na czymkolwiek skupicie waszą uwagę przez najbliższe trzy dni, przyjdzie do waszego życia w ciągu najbliższych siedmiu miesięcy!

I tak, jak portal otwiera dziś w nocy, i trwa przez trzy dni z rzędu, wy macie pamiętać, myśleć, czuć i być numerem 37 - myśleć tylko o wszystkim, czego chcecie, aby przyszło do waszego życia. Nie myślcie o tym, z czego chcecie zrezygnować.

A potem pozwólcie synchroniczności, zalać waszą świadomość, pozwólcie dostrzec i rozpoznać synchroniczności zdarzeń, które rozgrywają się przed wami prowadząc do pomyślnej manifestacji waszej obfitości !

My Plejadańska Wysoka Rada stoimy przy was w tym bardzo ważnym momencie w historii ludzkości. Niesiemy przesłanie miłości i światła. Przynosimy wiadomość oświecenia i wiedzę, wiedzę o tym, jak wykorzystać obfitości uniwersalnej prawdy.

Kochamy Was. Jesteśmy z wami. Żegnajcie teraz.

POPATRZCIE na moim blogu, w jaki sposób utworzyć siatkę, co 37 oznacza, i kryształy zaangażowane w proces. Dziękuję. http://sacredascensionmerkaba.wordpress.com/

2 komentarze:

 1. Szkoda,że ta wiadomość dotarła do nas po fakcie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezupełnie, jeszcze trochę czasu było, nikt nie powiedział, że ciurkiem przez 3 doby. Wystarczy skupić się i zapomnieć, a potem znowu.
   Niestety w oryginale też już była opublikowana z opóźnieniem.
   Dodam, że tutaj jak zawsze problem leży w naszych oczekiwaniach, a zasada jest prosta: Skupiamy się na pozytywach, ale nie oczekujemy wyobrażając sobie jak to ma wyglądać - w ten sposób tylko ograniczamy wszechświat - więc zostawmy to bez ograniczeń, niech przyjdzie w takiej formie, jaką dający wszechświat uważa za najlepszą.

   Usuń