czwartek, 12 września 2013

Sananda - Rozdział piętnasty, Nowe Pismo Święte

Witam wszystkich!


Rozdział piętnasty, Nowe Pismo Święte, jak napisane przez Sanandę / Jezusa
11 września 2013

Najlepsze jest jeszcze przed nami, Najdrożsi. Niektórzy z was stali się zmęczeni, nie zdolni odbierać tych wiadomości nadziei, bo widzieliście tak wiele zniszczeń i bólu w swoim życiu. Tak trudno wam uwierzyć, że rzeczy naprawdę mogą zmienić się radykalnie na przestrzeni waszego życia, a tym bardziej w tym roku. To zrozumiałe, bo jako istoty ludzkie macie sposób patrzenia w przeszłość szukając obrazów z przyszłości. Kiedy daję informacje o dobrych czasach, że przyjdą, to szydzicie i wskazujecie na doniesienia o konfliktach na świecie. Ale zapewniam was, że te doniesienia skupiają się na zmniejszającej się liczbie konfliktów, unikając dyskusji o ogromnych zmianach, które mają miejsce.

Istnieje wiele (państw), w waszych Narodach Zjednoczonych, jak i poza nimi, które pracują, aby stworzyć globalny Rozejm w każdej części świata, w której konflikty jeszcze pozostają. Relatywnie do zaledwie dziesięć lat temu, to w rzeczywistości jest ich bardzo niewiele. Trudno jest utrzymywać wojny, gdy ludzie są chorzy od walki, i gdy przywódcy, którzy rozpoczęli te wojny zostali usunięci. To nie jest oczywiste dla Was jeszcze, ponieważ nie jesteście szefami redakcji, gdzie zlecenia relacjonowania "gorących punktów" na całym świecie są dokonywane. Te redakcje są spokojniejsze niż kiedykolwiek, a coraz więcej reporterów jest wysyłanych do mniejszej liczby miejsc.

Będzie musiała być zasadnicza regulacja w myśleniu tych, którzy ogłaszają wiadomości ze świata, aby umożliwili większy nacisk na pozytywne zmiany. To zajmie trochę czasu dla nich, aby nadrobili zaległości, bo wiadomości były kontrolowane przez siły gadzie, jak już wspomniano wcześniej. To wymaga bardziej subtelnego podejścia do raportowania przez dziennikarzy, aby zrozumieli konsekwencje ruchu, który obecnie zachodzi na każdym szczeblu zarządzania w krajach na całym świecie. Ci, którzy widzieli ciemną stronę życia przez tak długo, często również są zmęczeni postawą, czekając na porzucenie butów przez innych, jak to mówicie.

Wielu pytało, lub żądało odpowiedzi na to, co oni widzą w świecie, to, co ich złości. Oni na przykład, występowali przeciwko Obamie, oskarżając go, że jest marionetką w spisku Kabała. Pytają, dlaczego Assad może pozostać w Syrii, mordując swoich ludzi, ale w tym samym czasie, oczerniają Obamę za rozważanie interwencji. Jest to skomplikowany czas, widzicie. Wydarzenia te będą odgrywane w taki sposób, aby zmaksymalizować ich wpływ dla Większego Dobra. O wiele więcej nawet dzieje się w dyplomatycznych kanałach niż możecie sobie wyobrazić. Takie rzeczy zawsze wymagają małego popchnięcia gdzieś, wielkiej wypowiedzi gdzieś, a następnie kolejnej rundy negocjacji kanałów zwrotnych, zanim jakiekolwiek rozstrzygnięcie może być osiągnięte. Nie wszystkie groźby interwencji są przeprowadzane, jak dobrze wiecie.

Jest to pokusa dla tych, którzy myślą o sobie jako Lightworkers do podjęcia jednego z dwóch przeciwległych stanowisk. Jeden staje się zirytowany na pierwszą sugestię niesprawiedliwości i nadużycia. Inny nalega na podejście bardzo pasywne, nie chcąc wejść do walki w jakichkolwiek warunkach. Żadne takie podejście nie jest skuteczne w świecie, w rzeczywistym środowisku, takim, z jakim mamy do czynienia w tym przejściowym momencie w historii.

Oto podstawowe prawdy, które pomogą pierwszej grupie : To czemu się przeciwstawiacie - to wzmacniacie. Gaszenie ognia, ogniem nie jest generalnie skutecznym sposobem, aby zgasić pożar. Jest to stary wypróbowany i prawdziwy sposób, który stworzył setki wojen na tej planecie, i który jest najbardziej skuteczny w kontynuowaniu walki. To oczywiście było celem, za biciem się w piersi - i pogróżkami rasy Reptilian, którzy korzystali znacząco ze zysków czerpanych z wojskowo - przemysłowej maszyny pieniędzy. Metoda ta od dawna była znana, że jest w przeciwieństwie do mediacji, ale mediacje rzadko były uznawane za możliwość w ciągu ostatnich kilku tysięcy lat.

Na drugim końcu spektrum, uparta odmowa obrony siebie lub swoich sąsiadów, gdzie macie do czynienia z ludźmi, którzy są całkowicie odłączeni od ich serc jest zaproszeniem do uboju. To był straszny dylemat, z jakim mieliście do czynienia w przeszłości, który pozostawił tak wielu tych, którzy pragnęli pokoju we frustracji, a czasami w obwinianiu tych, którzy nalegali na obronę innych, którzy byli atakowani. To był straszny moralny Konflikt, w jakim świat stanął w II wojnie światowej, kiedy stało się konieczne, aby ratować Żydów od zagłady. Niestety, Ciemni wszczęli wojnę, a następnie użyli jej jako pretekstu do uzbrojenia wszystkich na świecie.

Widzicie, nie ma uproszczonej zasady rozwiązywania konfliktów, gdy są gracze na scenie, którzy nie mają moralnego kompasu. Na szczęście, jesteśmy przekonani, że ci, którzy pozostali na scenie światowej teraz mają połączenia do ich serc, jakkolwiek cienkie te połączenia mogą być. Oni będą reagować na apele o spokój, o pokojowe negocjacje i zawieszenia broni na całym świecie, ponieważ czują presję, aby tak robić.

Teraz jest czas dla inteligentnego stosowania twardej ręki, wciąż popartej groźbą zgubnych konsekwencji dla każdego, kto nie chce skręcić w stronę polityki, która jest w interesie narodu. Gdy ostatnich kilku staromodnych dyktatorów będzie przyprowadzonych „do porządku” przez delikatne stosowanie tego ciśnienia, ich przykład będzie oznaczał przejście ze świata, w którym królowała brutalna siła do nowej ery, w której współczucie, przebaczenie, harmonia i radość będzie rządzić światem.

Są teraz bardzo zdolni i utalentowani ludzie pracujący dla Światła, z których większość nie jest dobrze znana, ale kładą oni podwaliny dla Przesunięcia, które ma teraz miejsce. Zapewniam was, że żaden obszar życia nie został zignorowany w jego dążeniu do rozwiązania problemów przeplatanego gniazda struktur, filozofii, zawiłości prawnych i spisków, które opanowały każdą dziedzinę waszego życia, i które stworzyły to, do czego Matka Bóg odnosi się jako najciemniejszej epoki w całej historii planety Ziemia.

Nie bądźcie niecierpliwi, Kochani, jest to oznaka tego, kto nie jest jeszcze przygotowany do Wniebowstąpienia. Spójrzcie na swoje wewnętrzne uczucia, aby połączyć się z wiedzą, którą przenosicie w swoim sercu, dlaczego jesteście tu i teraz, i jaki wasz wkład będzie podnoszący dla każdej duszy. Odwróćcie się od tych, których sposób dyskursu zawiera oskarżenia, oszczerstwa, osąd i postawy negatywne. Zabójcy radości i malkontenci nie budują niczego wartościowego, oni tylko burzą to, co inni zbudowali. To jest stare, Ciemne echo, wciąż powtarzające się a halach z wcześniejszych czasów ( nawet jeśli te wcześniejsze czasy były w zeszłym tygodniu ). Powiedzcie sobie ze śmiechem, gdy usłyszycie te negatywne wrzaski : " Och, to jest tak, jak w 2012 ! "

Tak, jesteśmy często zabawiani przez wasz slang. Ashtar szczególnie lubi takie oświadczenia. Obserwujemy wasze formy wypowiedzi, wasze zwyczaje ubierania się i przesuwający się smak waszych upodobań. St Germain jest szczególnie dobry w ogrywaniu dramatów, co obejmuje nawyki z epoki słowa, jak można się spodziewać po kimś, kto napisał Dramaty Szekspira. My także lubimy używać waszych tekstów piosenek dając wam wiadomości. Jeśli nagle usłyszycie, że melodia gra wam w głowie – taka, o której nie myśleliście wcześniej - to zawsze jest wiadomość od kogoś z wyższych wymiarów próbującego do was dotrzeć. Badamy wasze formy komunikacji, tak, żebyśmy mogli uczynić łatwiejszym usłyszenie nas.

Mówię wam to wszystko teraz, ponieważ chcemy, abyście wiedzieli, że to jest radosne miejsce, gdzie zamieszkujemy, miejsce, które będzie modelem dla Nowej Złotej Ery na planecie Ziemi. To jest dla was trudne, aby wyobrazić sobie świat, w którym wszystkie istoty są w Miłości ze sobą nawzajem, z życiem i ze swoim Stwórcą, ale taki jest sposób życia w 5-tym wymiarze. Gdy każdy z was wykona wasze przejście przez portale do odmładzania, również zostaniecie w pełni zanurzeni w Prawdach, w których żyjemy, zanim zaczniecie kontynuować swoją drogę, albo wracając z powrotem dla pomagania innym na Ziemi, albo na wasze rodzinne planety.

Wielu z was już wykazało swoje silne pragnienie, aby wrócić (na Ziemię 3-go wymiaru) dla zapewnienia pełnego sukcesu Wniebowstąpienia dla wszystkich innych, zanim przejdziecie dalej. Wierzymy, że będzie to atrakcyjna perspektywa, gdy teraz będziecie pracować z ludźmi, w nowym stanie wolności i dobrobytu. Ci, którzy pracują jako pielęgniarki rozpoznają analogię, to będzie coś jak przeniesienie z oddziału nowotworowego na oddział położniczy, bo nie będzie już więcej chorób, a tylko świętowanie nowego życia.

Czy możecie dostosować się do niekończącej się radości i miłości, Kochani ? Czy możecie przewodzić drodze nauczania innych, jak tworzyć swoje własne życie z tkaniny uczuć i myśli, które produkują to, co jest waszym aktualnym doświadczeniem życiowym? Czy możecie nauczyć się być świadomymi swojej każdej myśli, uczucia i działania, i pozwolić tylko na te, które przynoszą szczęście wam i innym? Czy możecie nauczyć się oczekiwać tego, co najlepsze od tych wokół siebie, a tym samym zachęcić ich, aby sięgali wyżej? Czy możecie nauczyć się wybaczyć sobie wszystkie czasy, które straciliście swoje nerwy, albo rozczarowaliście przyjaciela, albo zaczęliście sprzeczkę, ponieważ byliście w złym humorze ? Czy możecie również poprosić innych o przebaczenie?

Rozpocznijcie teraz być osobą, którą zawsze chcieliście być. Pielęgnujcie życzliwość z tak szczerym wysiłkiem, jaki stosujecie do zarabiania pieniędzy. Wspinajcie się po drabinie Wzniesienia, bo teraz nie potrzebujecie już skali korporacyjnej drabiny. Znajdźcie spełnienie w relacjach, znajdźcie piękno w dzieciach, i otwórzcie oczy szeroko na cuda wokół siebie. Niebiosa są teraz bardziej niebieskie, oceany są stopniowo przywracane do dziewiczego stanu i promieniowanie waszej gleby zostało zneutralizowane przez Galaktycznych Braci i Siostry, którzy wnieśli swoje zaawansowane technologie, aby pomóc przywrócić samą Matkę Ziemię do stanu Edenu, którym kiedyś była.

Już nie musicie się obawiać nuklearnej zagłady, te dni zostały doprowadzone do końca. Wasza planeta została uratowana, choć jeszcze nie jesteście tego świadomi, od nieuniknionej zagłady, która była w zaawansowaniu, zanim Intergalaktyczna Federacja Światła zainterweniowała. Zdecydowano, że kolejna eksplozja planety jak ta, która zakończyła cywilizację Atlantydy nie będzie dozwolona. To nie jest tylko kwestia ratowania ludzkości. Nuklearny holocaust jest kosmicznym wydarzeniem, które uznano za zbyt katastrofalne do zniesienia dla reszty Wszechświata, i tak wasi Bracia i Siostry z Gwiazd wkroczyli, aby zapobiec temu, co zostało uznane za nieunikniony „koniec gry” w Reptiliańskiej okupacji.

Matka Ziemia sama również uczyniła gorącą prośbę, aby umożliwić przetrwanie jej dzieci, ludzkości, pomimo destrukcji i bólu, który jej przyniosły. Zna każdego z was przez dotyk waszych kroków, przez energię połączenia z nią, i ona kocha was mocno. Ona też miała wiarę, że wzniesiecie się do poziomu 5-go wymiaru, aby podążyć za nią, tak, że możecie wszyscy wznieść się razem. Ona ma wielkie serce, a moc jej Miłości jest siłą, która może być odczuwana w całym Wszechświecie. Ona jest źródłem zasobów dla Was, i ona odpowiada na wezwanie utrzymania, komfortu i pokoju, który przychodzi przez bycie blisko z naturą.

Spójrzcie w wasze serca, Kochani, aby odblokować Miłość, w której urodziliście się, aby żyć. Oddychajcie głęboko, zakotwiczcie w centrum swojej istoty, i pozwólcie, aby słup światła, który świeci w dół poprzez waszą czakrę korony - tam na czubku głowy – płynął w dół przez każdą komórkę waszego ciała, rozbudzając waszą pamięć Światła i Miłości. Sięgajcie w górę, aby połączyć się z waszym Wyższym Ja, tym, które zna mnie jako bliskiego i kochającego przyjaciela rodziny lub brata. Wasze Wyższe Ja zna prawdę moich słów, żyje w atmosferze radości i koleżeństwa, i zna, obietnicę szczęścia, tuż przed wami.

Wasze Wyższe Ja będzie waszym zaufanym przewodnikiem po tej zmianie, która nadchodzi. Wezwijcie tą mądrą i doświadczoną część siebie, która wie wszystko o waszej historii, waszych ukrytych talentach i waszych rozległych zasobach. Wasze Wyższe Ja jest ekspertem w przebaczeniu, radości i miłości nieskończonej i jest waszym linkiem do Wszystkiego Co Jest. Sięgajcie, podajcie ręce duszy, którą jesteście, a znajdziecie tam Boga, w swojej istocie, jesteście Bogiem, tak, jak Ja Jestem.

Jestem waszym bratem, jestem waszym przyjacielem, jak i wy jesteście moimi. Jesteśmy Jednym.

Sananda / Jezus.

Zapisane przez Kathryn E. May,
10 września, 2013
www.whoneedslight.org

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz