niedziela, 15 września 2013

Sananda - Rozdział Siedemnasty, Nowe Pismo Święte

Witam ponownie!


Rozdział Siedemnasty, Nowe Pismo Święte, jak napisane przez Sanandę / Jezusa
14 września

Wiele dzieje się wokół was, w waszym życiu, w świecie w ogóle. Energie rosną, ludzie się budzą, a efekty tego są dość niepokojące dla niektórych. Wasze media, zwłaszcza w USA, nadal pompują historie, które są robione, aby stworzyć jak największy efekt strachu, bo wciąż wierzą, że opowieści grozy otrzymują najwięcej waszej uwagi. Oni nie zwrócili uwagi na efekty wideo, uroczej - kotki w Internecie, które ma jedną z najwyższych liczb oglądalności, gdzie koty przytulają psy i psy przytulają dzieci. To nie jest zaskakujące, prawda? Nasze serca są mieszane, a nasze duchy podnoszą się na widok gestów miłości, a zwłaszcza, gdy pochodzą one z niespodziewanego źródła.

Mamy wspaniałe wydarzenie dla Was na półce, kiedy będziecie doświadczali kochających pozdrowień swoich braci i sióstr z gwiazd, gdy przybędą spotkać was w dużych ilościach - prawie jeden na jeden dla każdej osoby na naszej planecie! Będziecie uczyli się wspaniałych rzeczy, moi drodzy, wszyscy przygotowujący się do Wniebowstąpienia. Nie będziecie musieli skakać z 3-ciego do 5-tego wymiaru, nie rozumiejąc, co to znaczy. Będziecie mieć specjalne korepetycje, zajęcia w jaki sposób podnieść swoje wibracje, i lekcje w tym, czego się spodziewać, kiedy przejdziecie przez portale do "Ziemi Obiecanej ".

Ci z was, którzy czytali wiadomości od Boga Ojca i Matki i innych Mistrzów w ciągu ostatnich kilku lat są kompetentni, i dlatego nie boją się tego, co czeka na Was. W rzeczywistości, jesteście tak chętni do przekroczenia progu, że znajdujecie siebie coraz bardziej niecierpliwymi, i to jest oczywiście lekcja dla was, coś, czego potrzebujecie, aby uzyskać władzę nad wspomnieniem pozostałości stresującego życia opartego na terminach i oczekiwaniach.

Po przybyciu w wyższe wymiary dowiecie się, co to znaczy być naprawdę w zgodzie z samym sobą w sposób najgłębiej możliwy. Nie ma żadnych terminów, jak je znacie, ale ciągle zmieniające się wydarzenia, które mają własny wpływ na przepływ wszystkich rzeczy. Własne wznoszenie się Waszej Matki Ziemi, na przykład - jej ruch do wyższych wymiarów będzie wymagał, żeby wszyscy jej mieszkańcy podnieśli wibracje za nią, jak już mówiłem wiele razy. To jest naprawdę Radosna Jazda, której oczekiwaliście przez wszystkie swoje żywoty.

Wiele niezadowolenia i złego samopoczucia czuliście w ubiegłym roku ze względu na wzrost energii, które przygotowywały was do tego monumentalnego przejścia, ale które nie osiągnęły jeszcze bardzo oczekiwanej kulminacji. Żyjecie w dynamicznym świecie, w którym oczekujecie, że wyniki będą w momentach lub dniach, a nie latach, zamiast tego, moi drodzy, jest zmieniające życie PRZESUNIĘCIE, jak nic, czego wcześniej doświadczyliście. Jesteście sami na treningu na własne igrzyska olimpijskie, a to potrzebuje koncentracji i poświęcenia, aby podnieść siebie do szczytu doskonałości, który potrzebujecie osiągnąć w celu przejścia przepaści między 3-cio i 5-cio wymiarowymi doświadczeniami.

I nie chodzi o to, że jest czarna dziura, w którą wpadniecie; wręcz przeciwnie - zostaniecie powitani w ramionach waszych drogich, w Domu w końcu. Przejściem, o którym mówię jest ten sam tunel w kierunku światła, który przebywaliście już wiele razy, na końcu każdego życia. Różnica jest taka, że tym razem będziecie mogli wziąć ciało ze sobą, jak już powiedzieliśmy. Olimpijskim wyczynem, który trzeba będzie wykonać jest osiągnięcie w 100 % waszego najlepszego ja, osoby, którą przyszliście tu być. Wasza wewnętrzna jaźń, która jest także głosem waszego Wyższego Ja w was, naciska, aby była wyrażona. Nie ma większego spełnienia w życiu, niż być naprawdę, autentycznie genialną istotą Światła, jaką zostaliście stworzeni, aby być.

To nie jest tak uciążliwe, jak się wydaje. Stając się sobą, jest to naprawdę powrót do jasnej i pięknej jaźni, jaką byliście jako dziecko, zanim was nauczono, aby zatrzymać wyrażanie tego, co naprawdę czujecie, a potem przestać czuć to, co naprawdę czujecie, bo inni mogą tego nie pochwalać. To jest ulga, gdy znajdziecie drogę z powrotem do centrum swojej istoty. To jest tak wspaniałe, jak oddychanie głęboko, tak spokojne, jak bycie w miłości, i tak nagradzające, jak jesteście umiejętni i kompetentni w czymś, co kochacie robić. Widzicie, to jest wzór dla wszystkich różnych form piękna i doskonałości , które przyciągacie jako istoty ludzkie.

Wyobraźcie sobie, łyżwiarkę figurową, która uczy się wykonywać na poziomie idealnej 10-tki określonej sekwencji elementów. W takiej chwili perfekcji, łyżwiarka nie myśli o tym, jak robić każdy ruch, lub gdzie jej ręce, czy stopy powinny być. One osiągają najlepsze ze wszystkich wyrażeń przez to, co praktykowały przez tysiące godzin, czując swoją drogę, żłobiąc fizyczne wzory i kanały w mózgu, które pozwalają im na ostatnim przedstawieniu przyjść z miejsca pełnego radości.

Przeżywaliście swoje życia każdego dnia, w każdej chwili, doskonaląc swoją wiedzę o tym, kim naprawdę jesteście. Może zostaliście ściągnięci trochę od czasu do czasu, ale w głębi waszej jaźni, gdzie wasze Wyższe Ja nadal przypomina wam o waszej prawdziwej naturze, zawsze wiecie... to jest tym, do czego zostałem powołany, to jest tym, kim naprawdę jestem. Podobnie jak łyżwiarka doskonaląca swoją sztukę, studiowaliście siebie. Czasami znaleźliście dobrego trenera w mentorze lub nauczycielu, który pomógł wam wzrastać, czasem uczyliście się naciskając mocno wobec ograniczeń i przeszkód, które utrudniały wam postęp. Stopniowo doskonaliliście sztukę bycia autentycznymi Wami.

Teraz jesteście zachęcani do skoncentrowania głęboko na tych studiach, i na doskonaleniu swojej sztuki w bardziej intensywny i skoncentrowany sposób, niż kiedykolwiek przedtem. To jest wasze przeznaczenie, Drodzy, aby stać się najlepszym przykładem siebie, jakim możesz być, i tylko ty i twój Stwórca może wiedzieć, czym, ta doskonałość jest naprawdę. Nie ma rodziców, partnera lub przyjaciela, który może znać wasze wewnętrzne potrzeby, talenty i mocne strony, tak, jak wy. Bliski i kochający człowiek może docenić i poczuć to, co jest tam, świecąc światłem waszej istoty, ale nie może określić tego absolutnie, bo mogłoby to opisać tylko ten moment obserwacji, a nie całość tego, kim jesteście, byliście i będziecie.

To, czym będziecie zachwyci was poza wasze najdziksze fantazje. Słowa nie mogą wyrazić możliwości, które stoją przed wami. Fakt, że będziecie udostępniać to niesamowite doświadczenie dla wielu, wielu innych, tylko zwiększy waszą przyjemność z tego ponad miarę. To jest najlepsza godzina, o której marzyliście i mieliście nadzieję. Teraz jesteście odpowiedzialni, żeby to się spełniło dla was.

Możecie zdecydować, w nadchodzących tygodniach i miesiącach, czy chcecie iść do przodu z rodziną i przyjaciółmi. To może doprowadzić do osiągnięcia tego, co jest większym dobrem dla wszystkich zainteresowanych, bo będziecie przykładem radosnego spełnienia, co będzie stanowiło podstawę dla innych. Chcę was zapewnić, że nic złego nie może przyjść na nikogo wokół was, z powodu waszego życzenia, aby się wznieść, gdy jesteście gotowi. Będą chcieli podążać pod waszym kierownictwem, gdy będą w stanie zrozumieć, jaki chwalebne doświadczenie jest przygotowane dla nich. Wasza przyjemność i Wasze osiągnięcia będą ich inspirować, aby również sięgnąć po to, co mają najlepszego w sobie.

Macie analogie w obecnym życiu, które pomogą Wam zrozumieć. Kiedy decydujesz się pójść na studia, lub trenować coś, co kochasz robić, musisz uczęszczać na zajęcia samodzielnie. Nikt nie może zrobić tego za ciebie, ale kiedy osiągniesz swój cel, wielu innych wokół ciebie będzie korzystać z Twojego sukcesu. To wielka przyjemność widzieć tych wokół nas podnoszących się, szlifujących swoje umiejętności, zwiększających ich wiedzę i wykonawstwo na najwyższym poziomie, na jakim mogą. To dlatego uwielbiacie oglądać profesjonalne imprezy sportowe i dlatego Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa i inne imprezy sportowe utrzymują taką fascynację. Jest to również powodem, dlaczego muzeum, które posiada dzieła wielkich mistrzów jest takim inspirującym miejscem, doskonałość we wszystkich jej formach pomaga podnieść nas na duchu i nasze serca.

Teraz jest czas, aby szybować, aby doskonalić umiejętności bycia w pełnym zarządzaniu siebie. Wynik jest radosny, fascynujący i satysfakcjonujący. Kompletna uważność – oznacza, że jesteś świadomy swojego wnętrza, a także swojej zewnętrznej ekspresji swojej bytności – jest Boskim stanem życia. To dlatego jesteście zachęcani teraz, aby znaleźć Boga wewnątrz siebie, aby wyrazić Miłość i Światło, będąc w służbie dla innych. Ćwiczenia, których uczycie się robić każdego dnia, medytacje, które praktykujecie, oraz zwrócenie uwagi na potrzeby innych, które rozwijacie - to wszystko stworzy w was wyższy poziom świadomości.

Nauczono was afirmacji, które przypominają Wam, jak przejąć kontrolę nad swoim ciałem, swoimi myślami, swoimi emocjami, i dotrzeć do swojego Wyższego Ja, aby stać się jednym z Wyższą Jaźnią. To jest droga do Wniebowstąpienia, kochani. Nie wystarczy, oczywiście, po prostu powiedzieć słowa " Jestem Silny, Jestem Miłością, Jestem Światłem, Ja Jestem Jednym ze Wszystkim, Co Jest, Ja Jestem Bogiem". Musisz także czuć sens tych słów. Kiedy uznajemy nasze najgłębsze połączenie do siebie, do Boga, który mieszka w każdym z nas, odkrywamy, że uczucia Współczucia, Miłości, Harmonii, Przebaczenia, Pokoju i Radości są rzeczywiście płyną z istoty naszego bytu.

Więc widzicie, Ukochani, to każdy z was ma to w sobie, aby stać się Miłością, bo to jest tym, z czego jesteście wykonani. Jest to kwestia równowagi, znalezienia prawdziwego centrum wewnątrz was. Oddychajcie, połączcie się z centrum swojego serca z centrum swojego mózgu, wtedy możecie sięgnąć do góry, aby połączyć się z waszym Wyższym Ja. Jesteście wtedy w świetle - wasz wspaniały Filar Światła oblewa każdą komórkę ciepłem, miłością i akceptacją. Pozwólcie mu emanować na zewnątrz, wokół siebie i wszystkich, którzy są w kontakcie z wami. To jest podstawą wszystkich działań które wyrażają waszą prawdziwą naturę, która jest Miłością.

Jestem tutaj z wami, oddychając Miłością i Światłem, które podtrzymują nas wszystkich. Dołączcie do mnie, chodźcie ze mną. Weźcie udział w tej ekscytującej przygodzie, nad którą wszyscy pracowaliśmy przez tysiąclecia, aby doświadczać jej razem. Pozwólcie nam wskazywać drogę, wam i Mnie, nie bójcie się proklamować siebie Jednym z Bogiem, Jednym ze mną, i Jednym ze wszystkimi istotami planety Ziemi. Jesteśmy na naszej drodze do osiągnięcia naszego celu Wniebowstąpienia dla wszystkich. Będziemy prowadzić, a wszyscy inni pójdą w nasze ślady. Chodźcie ze mną, moi drodzy, i będziemy iść tą chwalebną drogą razem.

Jestem Sananda / Jezus, i Ja jestem tutaj, aby wam służyć.

Zapisane przez Kathryn E. May,
13 września, 2013
www.WhoNeedsLight.org

Aby słuchać także sesji uzdrawiania dla Wzniesienia z Sanandą, Matką / Ojcem Bogiem i Mistrzów Arkturiańskich uzdrowicieli przejdź na: www.BlogTalkRadio.com/ChannelPanel

2 komentarze:

  1. Czy będziemy mogli słuchać sesji uzdrawiania dla Wzniesienia w języku polskim?
    Pozdrawiam z całego serca.

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że niestety nie, lub niezbyt szybko, bo technicznie to byłaby skomplikowana operacja - otworzyć nowy kanał radiowy z dobrym w ezoteryce i medycynie symultanicznym tłumaczem.
    Natomiast nie widzę przeszkód do przetłumaczenia nagranych już sesji uzdrawiania, tylko tam Sananda stawia duże wymagania tłumaczowi.

    OdpowiedzUsuń