poniedziałek, 23 września 2013

Michael i Jeszua: ... pierwszorzędna "wewnętrzna robota"

Witam wszystkich!


Trudno charakteryzować ten nieco "odleciany" przekaz duetu Michael i Jeszua, ale spokojnie można powiedzieć, że odnosi on się do rodzaju dostarczanych teraz energii. Każdy odczuwa to indywidualnie, jeśli odczuwa. Wspomniany duet porusza kilka zagadnień z zakresu naszych możliwości, działań i użycia tych energii - dla dobra nas i naszego świata, przy okazji promując współpracę z "niewidzialną" rodziną.

... pierwszorzędna "wewnętrzna robota". - Michael i Jeszua

 
W tym dniu waszej równonocy, zachęcamy każdego z was, aby spojrzeć w wasze serca i ponownie dokonać odrodzenia siebie i waszego świata. Gdy medytujecie, modlicie się, chodzicie w naturze i we wspólnocie ze swoimi Wyższymi Ja, proszę kontynuować waszą wspaniałą pracę na tej drodze. Wykorzystujcie energie, które są wlewane w wasz świat w tym czasie w najkorzystniejszy dla was sposób.

Poproście nas o pomoc w tym przedsięwzięciu. Poproście swojego Stwórcę, aby wysłał energię miłości do Was dla najwyższego i najlepszego dobra dla Was i Waszego świata. Nie wyobrażajcie sobie, że jest to pomoc z zewnątrz, drodzy. Jest to pierwszorzędna "wewnętrzna robota".

Nawet jeśli jeszcze nie czujecie jej pełnej jedności, poczujcie miłość rodziny w niej. Poczujcie zaufanie pokładane w Was. Poczujcie miłość. Napełnijcie swoje serce nią. Wypełnijcie siebie nią do tego stopnia, że będzie wylewać się na wszystko, co robicie i na wszystko, co mówicie. Spowoduje to, że zmiany, które są konieczne, będą wydały się bezwysiłkowe. To prawdziwie wypełni wasze dni radością.

Powódź takiej kochającej energii wzrasta w intensywności wokół waszego świata, przez was, od jakiegoś czasu. Jest to uczucie, na którym nie jesteście w stanie "położyć palca". Znaliście, czuliście, że coś ogromnego wydawało się być tuż na horyzoncie. To, co naprawdę czuliście jest energią wlewaną w was i wokół was, która wytwarza właśnie te wydarzenia na horyzoncie. Zanurzcie się w niej. Cieszcie się nią. Ona jest nieograniczona. Pozwólcie, aby zabrała was do najwyższej i najbardziej radością wypełnionej przyszłości.

Wasz umysł może wciąż mówić wam, że jest to bajka. Każcie mu się schować i obserwować. Żadna krzywda nie przyjdzie z waszego bycia szczęśliwym i kochającym. Żadna krzywda nie przyjdzie z waszego współczucia. Żadna krzywda nie przyjdzie z wypełniania waszego serca miłością.

Jest to uczucie, które wydaje się być poza waszymi czubkami palców, drodzy przyjaciele. Ale w rzeczywistości jest to jeszcze tylko nieco nietypowe dla Was. To co czujecie, to w czym jesteście teraz zanurzeni. I czujecie również bliskość waszej kochającej rodziny. I czujecie to samo, co czuliście jako dziecko nocami tuż przed wakacjami. Czy tak nie jest? A zmiana wewnątrz was jest nadal w pełni natarcia. Dlatego oferujemy wam nasze gratulacje i nasze wsparcie.

Przesuwacie się w końcową fazę tego najbardziej wspaniałego roku. Będziemy rozmawiać z wami znowu, wkrótce.

22 września 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz