sobota, 21 września 2013

Manuskrypt przetrwania - część 357

Witam wszystkich!

Ten odcinek jest raczej natury ogólnej, stwierdza, że przekroczyliśmy próg i przechyliliśmy szalę na korzyść światła, jak zwykle używając barwnych opisów. A więc spokojnie, bez fajerwerków.

Manuskrypt przetrwania - część 357

Przychodzimy ponownie, aby dać wam ogromne klepnięcie po plecach, i nawet jeśli to zabrzmi może trochę protekcjonalnie dla niektórych, weźcie je za to, czym naprawdę jest, znakiem naszego największego szacunku dla pracy, którą wszyscy wykonaliście. Bo jesteście niczym Mistrzowie, drodzy, gdy każdy z was nadal wzrasta z okazji i przynosi runda po rundzie energię transformacji. Ta energia robi cuda, nie tylko dla was, ale dla całego świata. A teraz, możecie zacząć, oglądać wyniki tego wszystkiego, nawet w tak zwanych mediach. Bo jeśli otworzycie oczy i rozejrzycie się, możecie rzeczywiście wykryć zmiany w atmosferze i na poziomie globalnym. Retoryka nienawiści i strachu zaczyna zanikać w niektórych gorących punktach na całym waszym świecie, a zamiast tego, możecie znaleźć mowę o powodach, przechodzącą przez usta liderów dotychczas bardziej zainteresowanych w szerzeniu nieufności i wzniecania złości w swoich bliźnich.

Więc tak, fala rzeczywiście się odwróciła, i wiele z tych strużek światła zacznie pojawiać się w każdym miejscu. I nigdy nie zapomnijcie, że powodem, dla którego się pojawiają, jest wasza wola pozwalająca całemu temu światłu przechodzić przez wasz fizyczny pojazd i do samego gruntu, po którym stąpacie. To może wydawać się nieprawdopodobne i naiwne dla niektórych, ale to jest rzeczywiście fakt, który zapewnił, że ta wasza planeta przechodzi proces odrodzenia w tym samym czasie, kiedy i wy. Bo wy jesteście nierozerwalnie związani z nią, waszym statkiem Matką, jeśli możemy tak ją nazwać, i przez was, jej najbliższych sojuszników, wielki przepływ energetycznego podniesienia wzrastał przez bardzo długi czas teraz. Zbyt długo, jak może się wydawać dla niektórych z was, gdy wasze fizyczne pojazdy czasami przenosiły więcej niż ciężkie obciążenia. Ale masa, jaką udało wam się przekazać do tej pory nie jest bynajmniej błaha, gdyż przesunęła ograniczenia w każdym tego słowa znaczeniu, i udało się jej przechylić szalę dosłownie na rzecz światła.

Bo to był proces przywracania równowagi czegoś, co było w ogromnej nierównowadze przez wieki, i jako taka, droga do osiągnięcia równowagi była długa i żmudna. A gdy mówimy równowagi w tym przypadku, to nie jest sprawa równego podziału na ciemność i światło. Przeciwnie, jest z góry ustalony stosunek tych dwóch elementów istotnych w stworzeniu, który został ustanowiony jako idealny dawno temu. Może się to wydawać dziwne, ale to jest w rzeczywistości wskaźnik, który nosi nazwę złotej proporcji. Nie bądźcie zmyleni pojęciem, które znacie pod tą samą nazwą. Nie, gdy mówimy, złotego podziału, jest to używane do opisania istoty wibracji, która będzie podtrzymywać idealne warunki na planecie poświęconej światłu.

A teraz Wasza planeta przeszła przez próg po raz kolejny, na terytorium tej złotej proporcji. Ponownie, tak długo, jak zamieszkujecie miejsce, w którym masa równa się rzeczywistości, oznacza to również, że rzeczy dzieją się w wolniejszym tempie niż na planetach, gdzie rzeczy są mniej istotne. Innymi słowy, rzeczy dzieją się wolniej, tutaj na tej Waszej planecie, ale teraz, nawet najbardziej niechlujnie wśród waszych gatunków zauważą zmianę w powietrzu. Więc nie przestawajcie, wszyscy bowiem jesteście w pół kroku teraz, ale i tak , zróbcie pauzę i rozejrzyjcie się, abyście nie przegapili niczego, ani żadnej subtelności i nie tak subtelnych, znaków, że tym razem, światło przyszło, aby pozostać, a wy po raz kolejny wchodzicie w złoty wiek, w którym światło będzie korzystne pod każdym względem, i gdzie wasze starania będą bardziej satysfakcjonujące, niż kiedykolwiek wcześniej.

http://aishanorth.wordpress.com/2013/09/21/the-manuscript-of-survival-part-357/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz