poniedziałek, 2 grudnia 2013

AA Michał 01,12 ... pragnienia i modlitwy są bardzo zdecydowanie paliwem...

Witam wszystkich!


Ten przekaz Michaela, jest dość ogólnej natury oprócz jednego krótkiego stwierdzenia, że zostaniemy teraz wrzuceni w przepływ zmian, których prędkość i wielkość będą wzrastały.


Wasze pragnienia i modlitwy są bardzo zdecydowanie paliwem, które nadaje wam ruch do przodu. A wasze intencje zapewniają kierunek. - Michael

Drodzy przyjaciele, spotykamy was w okresie integracji i konsolidacji dla was, czasie, aby przyswoić to, co do tej pory zyskaliście w podróży. To nie będzie bardzo długo trwało i niektórzy z was chcieliby, żeby trwało dłużej niż będzie. Ale jest jeszcze długa droga do podróży, nawet dla wspaniałych istot, jakimi jesteście i nadal się stajecie.

Większość z tego, o czym mówimy teraz jest jeszcze nieco poza waszym zrozumieniem. Mimo to, wiemy, że wielu z was zaczyna dostawać początki takowego. Widzicie więcej światła, więcej tego, kim jesteście, bardziej dokąd idziecie.

Dla tych z Was, którzy jeszcze nie widzą, powiedzmy, że jeśli jest to rodzaj wiadomości, jakie śledzicie, jeśli jest to rodzaj marzeń, które trzymacie w swoim sercu, to zdecydowanie jesteście również na tej drodze. I pozwólcie nam również zapewnić, że jesteście o wiele dalej niż teraz sami postrzegacie. Patrząc na siebie, możecie się zastanawiać, w jaki sposób możemy stwierdzić coś takiego. Jak możecie w to uwierzyć ?

Przypomnijmy wam o jednej lub dwóch rzeczach. Po pierwsze, Wasze pragnienia i modlitwy są bardzo zdecydowanie paliwem, które nadaje wam ruch do przodu. A wasze intencje zapewniają kierunek. A następnie, przypominamy, że jesteście częścią tej jedności zbiorowego serca ludzkości. Wznosicie się razem. I to jest najbardziej piękna i fantastyczna rzecz do zobaczenia.

Wiedzcie, że za każdym razem, kiedy dajecie swoją miłość, swoje najlepsze nadzieje, przytulicie, a nawet uśmiechniecie się do innego, za każdym razem, gdy pomożecie im poczuć się lepiej, to podnosi ich stan bycia, podnosi wasz własny, i podnosi wszystkich. Za każdym razem, gdy spędzacie spokojny czas w waszych sercach na modlitwie, medytacji lub po prostu wyobrażając sobie przyszłość, której chcecie dla swojego świata, to przynosicie ją bliżej siebie.

Bardzo szybko, teraz znów będziecie wrzuceni w rosnący przepływ zmian, a pęd i prędkości zmian znacznie się zwiększy. Mówiliśmy wam o tym wcześniej. Byliście cierpliwi. I macie, jako rezultat waszych intencji i modlitw i celów, dla których przybyliście tu w tym czasie - zrobiliście ogromne postępy w swojej wewnętrznej jaźni.

Teraz zewnętrzne lusterka tego, będą odzwierciedlać z powrotem do was coraz bardziej dokładny obraz tego, kim naprawdę jesteście. Wasze połączone energie zaczynają być odczuwalne. Pamiętajcie, jeśli czasami rzeczy wydają się niestabilne i nie widzicie pozytywnego kierunku w który zmierzają, po prostu wiedzcie, że wasze najlepsze interesy są zawsze naszym zamiarem, i odnówcie swoją determinację.

Ta wiedza, te intencje, te uczucia są tą mocą zmian, których chcecie. I wiedzcie, że macie własne intencje i energię naszej miłości połączoną z wami w każdej chwili. Nie lękajcie się niczego, co dzieje się wokół was. Wszystko dzieje się teraz dokładnie tak, jak to musi się zdarzyć, aby doprowadzić do najwyższego i najlepszego wyniku waszej zbiorowej wizji, choć może to być niemożliwe dla was, zobaczyć to z waszej perspektywy. Łączcie się z nami w każdej chwili, gdy potrzebujecie odnowić swoją znajomość tego. Kochamy as bardzo, jesteśmy tu tylko w tym celu, moi drodzy.

Dobrego dnia teraz. Będziemy mówić jeszcze raz wkrótce.

01 grudnia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

3 komentarze:

 1. Hey, zapomnialam podziekowac za przetlumaczenie przekazu o szczepionkach. Nawiasem co raz wiecej mowi sie o ''event''. Dzisiaj wchodze na lightwhorkers i czytam przekaz http://lightworkers.org/channeling/192601/message-close-soul-sananda-about-ison a na koncu jest napisane: "Wiemy jak bardzo jesteście żądni konkretnych dat, ponieważ obserwowaliśmy Was wystarczająco długo i ośmielamy się wspomnieć, że nadzwyczajne wielkie wydarzenie może się wydarzyć jeszcze "w tym roku". No i przekaz przez Elizabeth Trutwin wspomina o tym, że kiedy ISON po 10 stycznia "zniknie' z nieba (przestanie byc widoczna) to bedzie w sam raz moment na wydarzenie. Do tego jeszcze przekaz Stwórcy przez Jennifer, że ONE DAY VERY SOON każde z nas odkryje i zrozumie czego się uczymy.

  Po prostu juz nie moge sie doczekac!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wcześniej przetłumaczyłem, niż zobaczyłem twój komentarz.

  OdpowiedzUsuń
 3. A spoko, nie zalezalo mi na tlumaczeniu, ale sam fakt jjak teraz czesto o tym mowia :D

  OdpowiedzUsuń