poniedziałek, 16 grudnia 2013

Cotygodniowa Wiadomość Hilariona

Witam ponownie!


Mistrz Hilarion rozmarzył się i "rozkleił" się kompletnie. Całość dotyczy energii przesilenia zimowego i jej efektów, które zapewne będziemy oglądali bardzo powoli, ale mając na uwadze wynurzenia Hilariona, mniej więcej wiemy, czego się spodziewać i jaki kierunek obierać, bo jak widać nie ma tam nic o starych sposobach działania typu wyścig szczurów, czy konkurencja.


Cotygodniowa Wiadomość Hilariona

15 grudnia 2013
Channeler : Marlene Swetlishoff
www.therainbowscribe.com

Ukochani,

Gdy osiągniecie przesilenie i przyniesie ono efekty, ludzkość zostanie podniesiona wyżej i wyżej w swoich energetycznych polach i każdy będzie obdarzony obecnością anielskich królestw bardziej powszechnie, niż kiedykolwiek wcześniej. To jest umożliwienie każdej osobie, aby otrzymała łaskę anielskich królestw, które pomagają w otwieraniu waszych serc i dusz na wyższe częstotliwości światła i miłości. Gdy każda istota otrzyma większy napływ i pobieranie energii Chrystusa do swojego serca, głęboka i subtelna zmiana wchodzi w życie w ich codziennym życiu. To zaczyna pojawiać się w wyrażeniach między każdym członkiem ludzkości, gdy oddziałują na siebie i łączą się ze sobą. Atrybuty i właściwości pokoju, kochającej życzliwości i dobrej woli będą częściej wyrażane, jeden do drugiego, gdy ludzkość zacznie rozumieć większy cel wielu rzeczy, który nie był dostępny w ich rozeznaniu przedtem.

Na całym świecie, ruch świadomości miłości wzrośnie i ludzkość zostanie podniesiona do wyższego postrzegania ich prawdziwego celu w przybyciu tutaj w historii tej planety w tym czasie. Wiele objawień zacznie mieć miejsce w świadomości każdego człowieka i to będzie odbijane przez lustra miłości i świadomości jedności w większych przejawach życia na ziemi. Ludzie nie będą się bać, aby pełni wyrazić miłość czują w swoich sercach w danym momencie. Całe piękno wyższych cech każdej duszy wyjdzie na powierzchnię w radości i szczęściu w ich zewnętrznej ekspresji. Każda osoba podejmie wysiłek, aby przekierować jej procesy myślowe w aleje, które będą błogosławić innych i ją samą przez swoje działania, myśli i czyny. „Płacenie” z góry będzie normalną ekspresją wewnątrz każdej osoby, gdy zrozumie, że dając innym, ona z kolei, daje sobie.

Prawa wszechświata będą widoczne w spełnianiu większych zamiarów ludzkości z większą częstotliwością, a ludzie będą dużo łatwiej otrzymywać spełnienie swoich najgłębszych i najdroższych marzeń niż kiedykolwiek wcześniej. Zrozumienie, że każda dusza jest odpowiedzialna za dobro, które przejawia się w jej życiu, ponieważ to jest tym, co ona daje stanie się rzeczywistością. Prawo to działało w rzeczywistości, ale zawsze w gęstości na planecie był takim, które było o wiele wolniejsze w zrozumieniu. Wszystko to j teraz szybko się zmienia i cuda świata, w którym ludzkość żyje i oddycha będą widoczne, uznane i cenione. Zaprawdę, to jest najpiękniejsza i cudowna planeta we wszechświecie ! Ludzkość posiada ogromny potencjał w swoich komórkach i DNA w ich systemie i to zacznie rozwijać się naturalnie i radośnie.

Na całym świecie, głosy będą mówić w pokoju i harmonii, dekretując lepsze doświadczenia życiowe dla wszystkich dusz, które zdecydują się wcielić w ciele fizycznym, tak, że będą mogły one doprowadzić do skompletowania w ich życiu planu i celu. Energia miłości objawi z większą częstotliwością i intensywnością, niż kiedykolwiek wcześniej, a to dlatego, że będzie transformacja wewnątrz każdej osoby, której nikt nigdy wcześniej sobie nie wyobrażał. Każda osoba będzie czuła się pokorną, gdy zda sobie sprawę, jaką świetną okazję otrzymała w jej inkarnacji na tej planecie w tych czasach i to przypisze do odrodzenia wyższych cech ekspresji w obrębie każdej jednostki oraz w ramach systemów, które działały
na tej planecie.

Ludzkość wzrośnie w zgodzie z Ziemią, gdy będą oni podniesieni w energii, która przenika całe życie na ziemi i będzie ogromny wysiłek, aby naprawić wszystkie szkody wyrządzone Ziemi i jej królestwom w pogoni za bogactwem ponad wszystko. Będą lepsze sposoby, aby zapewnić podstawowe potrzeby całej ludzkości, która będzie w harmonii z całym życiem na ziemi. Ułatwi to wdrożenie nowych technologii, które były tłumione w dawnych czasach, a to sprawi, że życie na planecie będzie o wiele prostsze i łatwiejsze niż dotychczas doświadczaliście. Wszyscy, którzy otrzymują tą wiedzę są tymi, którzy zgodzili się ją udostępnić swobodnie w celu doprowadzenia do transformacji do wyższych wymiarów świadomości, aby weszła szybciej w życie. To najbardziej ekscytujący rozwój w procesie wzniesienia na waszej planecie.

Do przyszłego tygodnia...

JESTEM Hilarion

1 komentarz:

 1. "Mistrz Hilarion rozmarzył się i "rozkleił" się kompletnie"- genialne, prawie się popłakałam ze śmiechu :D
  Ale co nam pozostaje innego jak uśmiech, po tej powodzi przekazowych kadzideł.
  Ja mam czasem wrażenie, że ci nasi kochani mistrzowie, to sobie bujają w obłokach na całego (chciałabym ich widzieć tu w naszym hardcorowym 3D hehe )
  pozdrawiam
  Ewa

  OdpowiedzUsuń