poniedziałek, 16 grudnia 2013

Wiadomości od Mateusza ( Matthew Ward )

Witam ponownie!


Wiadomości od Mateusza ( Matthew Ward )

Jak otrzymane przez Suzy Ward
14 grudnia 2013 r. –
http://www.matthewbooks.com

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, to jest Matthew.

Gdy świętujecie w tym okresie z tradycyjną muzyką, radością i obchodzicie je z rodzinami i przyjaciółmi, przypominacie sobie tych, którzy są w żałobie lub których okoliczności są tragiczne. Cieszylibyście się z nami, jeśli byście mogli zobaczyć mnóstwo światła promieniujące z was i beneficjentów waszej troski i dzielenia się - to jest spektakl do oglądania!

Jak chwalebny jest ten blask emanujący również z wyjątkowo radosnej i kolorowej żałobnej uroczystości ku czci jednej ze waszych najzdolniejszych dusz. Międzynarodowy hołd Nelsonowi Mandeli został wyrównany jedynie przez jego powitanie w Nirvana, gdzie radosne tłumy zebrały się , aby świętować jego życie.

Mandela jest przykładem, że drogą do pokojowego pojednania jest przebaczenie, uczciwość, pokora, współczucie i szacunek. On nie musiał świadomie wiedzieć, że energia w tych przejawach miłości jest najpotężniejszą siłą we wszechświecie i że każde życie jest połączone w tą energią. Żył z jego serca, siedziby duszy, gdzie znane są te uniwersalne prawdy, i pokazuje to, jak udało mu się zjednoczyć narody swojego kraju i w jego innych dyplomatycznych i politycznych przedsięwzięciach.

Większość populacji Ziemi raczej nie zna tych prawd. Podobnie jak Mandela, większość działa na poziomie inspiracji duszy i generuje światło na wiele sposobów. Wspaniały przykład, który pokazuje znacznie więcej niż jakiekolwiek słowa mogą opisać energię miłości, która pochodzi z jedności ducha, jest to krótki film : http://www.youtube.com/watch?v=Pwe-pA6TaZk.

Zgodnie z tym niezwykle pracowity okres dla was, utrzymujemy nasze wiadomości grudniu krótkimi, ale nie możemy pozwolić, aby ten rok przyszedł do jego zamknięcia, nie mówiąc, że istoty światła w całym wszechświecie są ogromnie umocnione otucha waszego rozwoju duchowo i świadomie!

Więcej niż kiedykolwiek przedtem jesteście świadomi i wdzięczni za błogosławieństwa w swoim życiu i podnoszenie rozwoju swoich społeczności, regionów, krajów, swojego świata. Przez podążanie za intuicją - wspaniały krok naprzód w ewolucji duszy - myśli, uczucia i działania osób z całego świata wysyłają dalej wysokie wibracje nadziei i optymizmu.

Czekamy na radosny, oświecający rok 2014. Szczęśliwego Nowego Roku, nasza ukochana ziemska rodzino!

________________

Miłości i pokoju
Suzanne Ward
http://www.matthewbooks.com

1 komentarz:

  1. Coś bardzo krótki i mało treściwy ten grudniowy przekaz Mateusza.

    OdpowiedzUsuń