wtorek, 3 grudnia 2013

Arkturiański komunikat

Witam wszystkich!

Mamy coraz więcej dziwnych informacji, na ogólnie to ujmując "tematy astronomiczne".
Lata do 2012 były straszeniem Nibiru, potem Elenin, a teraz też ISON. Owszem możemy spodziewać się deszczu meteorytów po wejściu w jej ogon, bo zapewne trochę tego za sobą pociągnęła. Jednak wiele z tego, jak i jądro komety odchudziło się przy spotkaniu ze słońcem, a trzeba przypomnieć, że jej średnicę przed tym spotkaniem szacowano zaledwie na nie całe 2 km, więc nie miała takiej grawitacji, aby przyciągać wielkie obiekty. Jednak komuś nadal zależy na tym straszeniu.
Tutaj mamy taki dziwny komunikat / w zasadzie channeling, na ten temat. Warto spojrzeć i spróbować odebrać to, co on próbuje przedstawić, co nieco między wierszami.Arkturiański komunikat

03 grudnia 2013
http://lightworkers.org/channeling/192633/arcturian-communication

Telepatyczna komunikacja z niektórymi z życzliwych grup Arkturian z wyższej 4-ej gęstości, dotycząca niedawnych wydarzeń na Ziemi i w Układzie Słonecznym. To jest automatyczne tłumaczenie z języka hiszpańskiego. Przykładowy tekst jest poniżej.
Najnowsze informacje na wideo 107 i 108

Do słuchania:
http://www.youtube.com/user/atlanticobr/videos

........ Przejście systemu Nibiru planowane na ubiegły rok, zostało przekierowane przez Krulians na wniosek naukowców ze Społeczności Galaktycznej bo to spowodowałoby dostrojenie systemu, w bardzo gwałtowny sposób.
Z powodu tego faktu, system Nibiru teraz podąża oryginalną orbitą, ale w pozycji poza układem słonecznym. To samo stało się z kometą o nazwie "Elenin" która została zniszczona, przechodząc przez system w złym czasie, bo mogla spowodować więcej szkód niż rozwiązań. Zrobiono "konklawe" różnych galaktycznych społeczności które oceniło bardzo ostrożnie te działania naszej "Regionalnej Wspólnoty Galaktycznej", ale oni zrozumieli potrzebę ochrony tej (ziemskiej) kolonii w przejściu na pierwszy poziom międzyrasowych relacji.
Dlatego sztuczne obiekty zostały wstawione do ISON dla tego ponownego wyrównania częstotliwości i orbit, aby działały w sposób najmniej dokuczliwy, zastępując naturalne działania systemu Nibiru.......

2 komentarze:

  1. Z tego co wiem, to Arkturianie są z 6 gęstości, a ten przykładowy tekst to jakiś kosmiczny bełkot.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mowa jest o grupach Arkturian, nie rasie globalnie, więc nie da się potwierdzić, ani zaprzeczyć, mogli wybrać doświadczenia 4-ej gęstości.
    Co do reszty - interpretacja należy do czytelnika.

    OdpowiedzUsuń