poniedziałek, 30 grudnia 2013

AA Michał 27,12 Gratulujemy dobrze przeżytego roku.

Witam ponownie!


Następny bardziej okolicznościowy przekaz. Michael stara się nieco nas naprowadzić na noworoczne postanowienia i cele.


Gratulujemy dobrze przeżytego roku. - Michael

Zwyczajowo o tej porze roku spoglądamy wstecz na poprzednie miesiące i wspominamy rok, przez który właśnie przeszliśmy. Teraz, kiedy jest mniej niż jeden tydzień od zakończenia tego cyklu, zgadzamy się, że to jest czas tylko dla takiej oceny, z jedną małą korektą. Życzymy wam, każdemu z was, aby nie tylko patrzeć na to, co miało miejsce na świecie, gdzie przegląd będzie zawierał zarówno pożądane, jak i niepożądane nadal sceny. Ale przede wszystkim popatrzcie na zmiany jakie widzieliście we własnym wewnętrznym życiu, i jeszcze dalej, w ramach swoich jaźni.

Tak wielu z was zaczęło tą podróż, że musicie widzieć teraz, że ona prowadzi do wyższej świadomości, szerszej świadomości i więcej miłości i współczującego życia. Wielu innych, które już znajdują się na tej drodze, widziało ogromne i niemal niewyobrażalne zmiany w każdym aspekcie ich życia. Wielu zaczęło odbierać, lub dostrzegać odbiór, komunikacji z tych gęstości, z których mówimy. I jest wiele innych zmian wewnętrznych, które tak wielu z was przechodzi.

Poświęćcie trochę czasu na kontemplację tych rzeczy. W tym waszym roku 2013, pierwszy rok po minięciu markera 21.12.12, był prawie rokiem "nic się nie stało". I jeszcze, drodzy przyjaciele, pozwólcie nam teraz was ostrzec, żebyście oczekiwali roku, który będzie o wiele bardziej znaczący dla każdego z was.

Nadal istnieje wiele z was, których umysły natychmiast zwrócą się ku możliwościom pieniężnym lub politycznym, kiedy to mówimy. Ale większość z Was zdaje sobie sprawę, że teraz, gdy jesteśmy w pełni świadomi, jak bardzo te rzeczy wpływają na was, nie są one tym, o czym mówimy w tych wiadomościach. Rzeczy pieniężne dotyczy to tylko jeśli istnieje możliwość złagodzenia mniejsza lub większa. Polityka, jak ją rozumiecie, nie jest też problemem, gdy tylko najwyższe dobro dla wszystkich jest uznawane.

Mówimy tutaj najczęściej o przyczynach, nie o efektach. Przyczyny, o których mówimy są zmieniające się stany własnego samopoczucia, swój wzrost. Możemy obiecać, że jeśli nadal będziecie kontynuowali postęp w zmianach w sobie w takich samych lub podwyższonych stawkach, które utrzymacie, to następny rok będzie niezwykły.

Macie, i nadal będziecie mieli, pełne wsparcie dla tego z każdego dostępnego źródła, którym zarządzamy, moi przyjaciele, a te, są znaczne i nieograniczone. Więc uznajcie, że wasze możliwości są również znaczne i ograniczone tylko przez zdolność do odebrania tego, co jest oferowane. Dajcie krok do przodu teraz z ufnością, otwartym sercem i mocnym zamiarem, w następnym kroku budować nowe życie, którego pragniecie.

Znajdźcie swoją radość. Znajdźcie to, co sprawia, że możecie śpiewać i tańczyć. Jak możecie to znaleźć? Uczyńcie to swoim celem. Zróbcie pierwszy krok. Jaki jest właściwy krok ? Właściwy krok następnym wobec obecnego po waszej decyzji. Waszym zadaniem jest, podjąć decyzję i podjąć ten krok. Wasza Jaźń, przewodnicy i wasze anioły zajmą się resztą. I następnym waszym zadaniem jest trzymać się mocno celu. Nigdy nie rezygnować z niego, z wyjątkiem zwolnienia i zamiany go na wyższy cel, gdy się zaprezentuje.

Wkrótce będzie czas dla tych, którzy są tak skłonne, aby podejmować to, co nazywacie "noworoczne postanowienia”. Tym razem zalecamy ponownie przeczytać to, co powyżej i dokonać postanowień odpowiednio. Podejmujcie postanowienia, które naprawdę coś znaczą dla was w najgłębszej części waszej istoty. Podejmujcie postanowienia, których nigdy nie porzucicie. Wzywajcie nas do pomocy w przedsięwzięciu. Wzywajcie nas często.

Gratulujemy wam roku dobrze przeżytego. Będziemy mówić wkrótce. Ddobrego dnia.

27 grudnia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz