środa, 11 grudnia 2013

Manuskrypt przetrwania - część 377

Witam wszystkich!

Między manuskryptami Aisha czasami prezentuje jakie energetyczne aktualizacje, ale one są zwykle powielane w manuskryptach. Ten jest taką mieszanką sytuacji energetycznej i apelu o kontynuowanie szukania skarbów we wnętrzu.


Manuskrypt przetrwania - część 377

Jak być może już zauważyliście, prędkość, z jaką rzeczy dzieją się teraz gwałtownie wzrosła i wielu z was będzie wstrzymywać oddech czasami teraz, gdy widok z wnętrza będzie wydawał się być jednym z ruchomą niewyraźną plamą. Wyjaśnijmy. Jak już mówiliśmy, wykorzystują ten mały odpoczynek, jaki otrzymaliście w weekend, bo teraz, rzeczy po raz kolejny podejmą się nowej prędkości, a nawet kierunku. Bo teraz wszyscy poczujecie się zmuszeni do zatrzymania zawieszenia, jak to było i nawet jeśli widok z bieżącej stacji może być interpretowany jako przyjemny, nie jest widok, który przyszliście tu zobaczyć. Bo macie daleko bardziej wzniosłe cele, drodzy, i jako takie, spoczywanie na laurach będzie przeszłością.

Wiemy, że to podniesie więcej niż kilka Piór, gdyż z pewnością nie odpoczywał nikt z was, ale to, co chcemy sugerować tymi słowami, to po prostu fakt, że będzie żadnych ograniczeń waszej eksploracji i jako takie jest rzeczywiście konieczne, abyście nadal czuli, ten głód wewnątrz, jak daleko może on was naprawdę wziąć. Pamiętajcie, że ta podróż jest w waszych samodzielnych rękach, i to rzeczywiście zależy od każdego i każdej z was, aby decydować, kiedy zdjąć nogę z tego pedału, o którym mowa, tak wiele razy. I nawet jeśli wasze ciało fizyczne może prosić was o to na tym etapie, to poczujecie się o wiele lepiej, jeśli zdecydujecie się iść dalej.

To nie jest żadnego rodzaju zagrożenie, a raczej jest to rzeczywiście przypomnienie, że już wszyscy przyszliście do tego miejsca z konkretnym zadaniem w pamięci, i możemy śmiało powiedzieć, że do tej pory, nikt jeszcze nie zakończył listy, jaką przyniósł ze sobą, kiedy tu przyszedł. Wiemy, że to wywoła więcej niż kilka jęków rozpaczy u wielu z was, ale jak już mówiliśmy, jest jeszcze wiele do zrobienia, zanim ta planeta stała się miejscem, którego wszyscy pragniecie i jako taka praca nie jest skończona. Ale jak już też mówiliśmy, praca, do której się odnosimy, będzie pracą, która sprawi, że wasze serce będzie śpiewać w każdym calu. Więc, wiedzcie, że nawet jeśli będziecie wszyscy czuli się bardziej niż trochę poobijani i posiniaczeni na tym etapie, i że koniec naszego przypominania nie jest jeszcze osiągnięty, to poczujecie się jeszcze gorzej, proszę pamiętać, że to, co macie z przodu, choć bardzo wiele zalicza się do ciężkiej pracy, będą również wydarzenia o takim charakterze, że nie będą traktowane jak praca. Przeciwnie, będą traktowane jako spełnienie marzeń, które tak nadal forsujecie, zaczniecie widzieć kilka bardzo satysfakcjonujących efektów całej tej ciężkiej pracy. I tak, odnosimy się do efektów, które również będą widoczne w skali globalnej, a nawet jeśli większość z tych prac zostanie wykonane na poziomie wewnętrznym, ich efekty zewnętrzne staną się bardziej niż zauważalne.

Pamiętajcie, że wam mówiliśmy, aby szukać wewnątrz, więc będziecie mogli znaleźć wszystkie te sale magii, który czekają na wasze przybycie, bo tego, co będziecie w stanie wykonać po postawieniu stopy w tych drzwiach, nie można opisać jako coś mniej niż magia. Dlatego możemy powiedzieć, nie myślcie, że cała ciężka praca się skończyła, ale także, nie popełniajcie błędu przekonując siebie, że nie jesteście wystarczająco silni, lub nie zdolni osiągnąć coś więcej na tym etapie. Wszyscy bowiem jesteście kimś więcej niż gotowym do podjęcia wyzwania, jakie dajemy wam dzisiaj, o nie poprzestawaniu, zanim nie znajdziecie tego, czego szukaliście przez tak długi czas. Bo ono jest już rzeczywiście tam, gotowe, aby je znaleźć. A kiedy to zrobicie, będziecie od razu wiedzieć, że od tego dnia, zadanie nigdy nie będzie zbyt duże lub zbyt skomplikowane dla was, aby je wykonać. Bo wtedy, dacie dobry i prawdziwy krok w waszych starych butach ponownie, tych, które nosiliście w dowolnym momencie, gdy utwierdzaliście się w waszej prawdziwej roli jako Mistrzowie.

Więc nie pozwólcie, aby zmęczone ciało i może nieco zamroczony umysł trzymał was bardziej, niż to konieczne. Nie mówimy tego, abyście poczuli się jako mniej, jeśli znajdziecie się na bardzo niskim poziomie siły w tej chwili, bo to nie powinno być traktowane jako jakakolwiek forma kary lub krytyki. Raczej należy traktować to jako potwierdzenie, że macie o wiele więcej do zyskania pozwalając sobie na szansę kontynuowania, a nie zatrzymywania się, dopóki nie będziecie mogli pchnąć tych otwartych drzwi i triumfalnie wejść w swoje sale skarbów. Bo nie chcemy dla was niczego mniej, niż osiągnięcia tylko tego. W naszych umysłach, jesteście już prawdziwymi Mistrzami, ale większość z was, nadal nie może osobiście zrozumieć tego faktu. Dlatego, powtórzymy, że to zależy od każdego i każdej z was, aby sprawdzić ten fakt poprzez dostęp do własnej wielkości i nawet, jeśli zmęczone ciało może wymuszać na was zwolnienie na trochę, nie pozwólcie, aby trzymało was zbyt długo.

Bo przychodzi czas dla wszystkich, kiedy potrzebujecie podjąć decyzję, czy chcecie osiągnięcia tego celu, jakim jest ponowny dostęp do swojej wielkości, czy wycofać się z tej pogoni całkiem. Ponownie, nikt, poza wami nie może decydować, ale wszyscy kibicujemy wam i mamy nadzieję, że tak wielu z was, jak to tylko możliwe, wybierze wielkość ponad rozpaczą. Więc jeszcze raz powiemy, nie pozwólcie szansie przejść obok, a jeśli potrzeba krótkiej przerwy, należy to zrobić, ale używać jej mądrze. I sięgnijcie po wsparcie, jeśli potrzebujecie się zatrzymać, aby lepiej móc kontynuować swoją misję później. Bo chcemy, abyście wszyscy osiągnęli swoją starą chwałę, ale nie możemy wsadzić tej korony na wasze głowy. Bo możecie tylko wy, i wy sami. Więc będziemy stać przy waszym boku i dopingować was i jesteśmy bardziej niż gotowi do świętowania was, kiedy wreszcie weźmiecie tą koronę w ręce i wstąpicie w swoją własną prawdziwą jaźń Mistrzostwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz