poniedziałek, 9 grudnia 2013

"Wydarzenie" cz.3 - Suzanne Spooner i Ron Head

Witam ponownie!

Kolejny odcinek omawiania nadchodzącego "Wydarzenia" w sesjach QHHT Suzanne Spooner i Rona Head.
Nie mam dość czasu, aby to teraz obejrzeć, a tym bardziej streścić, czy tłumaczyć, ale wygląda na to, że padają tu dość istotne stwierdzenia.


Niestety po raz kolejny problem z wstawieniem tu filmu YT więc link:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4xfiIfvRfbo


streszczenie:
Na pytanie o aktualizację na temat "wydarzenia" pada odpowiedź;
formuje się przepowiadany podział świata na 2 światy, bardzo przewidywalny podział i teraz to obserwujemy. Są tacy, którzy myślą o wydarzeniu, jak mówiliśmy i myślą jakie magiczne rzeczy się wydarzą, w przemyśle bankowym, dystrybucja zadziwiających ilości pieniędzy, są tacy którzy pod słowem "wydarzenie" rozumieją masywne zmiany w rządach, tysiącach aresztowań i procesów, a my nie mówimy, że takie rzeczy nie mogą się wydarzyć, ale oni opisują "wydarzenie" mówiąc o takich rzeczach, których my nawet nie powiedzieliśmy w przeszłości. Informacja ogólna jest taka, że ten proces może się wydarzyć dla każdego z was w dowolnym czasie i wydarzy się dla niektórych a dla wszystkich w końcu to jest indywidualna rzecz, jest to rzecz świadomości i gdy mówimy do was o wydarzeniu mówimy o takim typie duchowego wydarzenia, transformacji świadomości występującej dla wielu, wielu ludzi w tym samym czasie, gdyż zmiana energii, jest zmianą świadomości, zmianą inteligencji. Używamy wielu słów opisujących to samo, ale gdy energia wzrośnie, świadomość się rozszerzy i dzięki temu, co zostanie wysłane do was osiągniecie punkt krytyczny i to też z powodu podniesienia zasłony, innego określenia tego samego i zobaczycie, będziecie wiedzieli i doświadczali kim jesteście, Jedności - jak kiedyś i to wszystko do was wróci. Ale najważniejsze, Kompletnie zmieni się tzw. doświadczenie śmierci, jak mówiliśmy priorytety staną się kompletnie inne, odwróci się hierarchia ważności, bo będziecie znali prawdę i to jest wydarzenie, o którym mówimy i ono spowoduje zmiany, których naprawdę pożądacie w waszym świecie...
Świadomość Chrystusowa jest świadomością, o której tu mówimy, ona nie jest odseparowana od was, jak nie jest odseparowana od nikogo innego, jak i wy nie jesteście odseparowani od nikogo innego, tylko tak postrzegacie siebie jako odizolowanych ode mnie, Chrystusową Świadomość jako odseparowaną od was, tak jak postrzegacie separację różnych aspektów Ojca, Syna i Ducha Św. Wszystkie religie, wszystkie postaci wschodnie, egipskie są tylko aspektami tej samej Świadomości i tak samo postrzegacie Archaniołów i tak samo wy nazywacie aspekty świadomości jako Jim lub John i to nie jest tak, że Chrystus "zejdzie" na wasz świat i ocali świat - to wy zamierzacie się otworzyć na Świadomość Chrystusową...
Czy doświadczenie będzie różne?  Dokładnie tak, u was, gdy dwóch doświadcza tego samego macie 3 opisy itd. ale tego nie będziecie mogli opisać, więc najczęstszym opisem będzie "nie mogę tego opisać". Jeżeli wejdziecie do pokoju i spotkacie kogoś, kto miał takie doświadczenie będziecie  natychmiast obydwoje wiedzieli, nie będziecie musieli opisywać sobie tego wzajemnie.
Wielu ludzi przysyła informacje, emaile, o takich doświadczeniach, jak tu mówimy ... i ich doświadczenia wydają się być czym więcej niż tylko błyskiem światła.
To zależy od postępu jaki ktoś zrobił, ale nie powinniście brać pod uwagę doświadczeń innych (porównywać), bo to zakłóca wasz własny rozwój. ...  Ale ten ktoś może być innym aspektem waszej rodziny dusz, przychodzicie tutaj, aby kontaktować się z członkami własnej rodziny dusz i niektóre z tych dusz mogą być innymi wami, innymi aspektami... Ale wszyscy, którzy tego słuchają (czytają)powinni być świadomi tej energii, którą przesyłamy powinni zrozumieć, że ich bycie tam gdzie są, robienie tego co robią jest konieczne, aby to nastąpiło. Powiedzmy tak; jeśli słuchacie tego teraz, jesteście tymi, którymi jesteście i robicie to, co robicie - urzeczywistniacie sen, który śnicie, marzenie, ponieważ byliście godni i cenni wystarczająco, aby was wysłać tam gdzie jesteście, gdzie nikt inny nie może zrobić tego, co wy robicie, w sposób, w jaki to robicie. waszym preferowanym pytaniem do nas jest: czy jestem na swojej ścieżce, czy robię to, co powinienem robić - to właśnie dlatego tam jesteście, to jest wasze ścieżka i robicie to co powinniście robić i jeśli zrobicie nowy wybór jutro, czy za godzinę - tak będziecie robić co macie robić - jeśli podejmiecie decyzję z serca, jeśli zapytacie czy to jest prawdziwe dla mnie, gdy to robicie, gdy kierujecie się z serca - jesteście absolutnie na waszej ścieżce, robicie to co macie robić i zamiast się martwić cieszcie się tym, honorujcie to.

8 komentarzy:

 1. A może chociaż jakieś streszczenie? nie każdy rozumie po angielsku... :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak na szybko z tego co zapamietalam: Wydarzenie, o ktorym wielokrotnie byla mowa dlakazdego bedzie czyms troche innym. Ludzie beda wracali po nim jak po NDE do normalnego zycia, ale juz z zupelnie innym stanem swiadomosci. A jedynym sposobem na opisanie tego co przezyli bedzie stwierdzenie, ze nie umieja tego opisac. Beda bezblednie i bez slow tez rozpoznawac ludzi, ktorzy tez juz to przezyli. To oczywiscie tylko wyrywek i nie jest to tlumaczenie, a to co mi najbardziej utkwilo w glowie. Moze Blueray da rade przetlumaczyc calosc bo nie chcialabym pchac mu sie z buciorami w bloga :)
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejny raz dziękuję Ci blueray za to co robisz, za to,że jesteś...także cząstką mnie...

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za to streszczenie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tez dziekuje Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również po raz kolejny DZIĘKUJĘ ! blueray za tłumaczenia bieżących wiadomości, bo dzięki Tobie wiem co się dzieje, co przeżywam i dlaczego czuję się tak a nie inaczej. Dziękuje i pozdrawiam całym sercem :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję bardzo również - Ewa

  OdpowiedzUsuń