sobota, 14 grudnia 2013

Wielkość wewnątrz (Manuskrypt Przetrwania)

Witam wszystkich!

Czasami pomiędzy manuskryptami Aisha publikuje coś innego, często aktualizacje na temat energii. Jednak tym razem dotyczy to tematu poruszanego w manuskrypcie 378 - to ukazało się przed tym manuskryptem. Są to jej przemyślenia, podparte channellingiem. CC = Wierni Towarzysze.


Wielkość wewnątrz

Drodzy przyjaciele! Byłam prowadzona, aby podzielić się tym filmem z wami, ponieważ dał mi zupełnie inną perspektywę na "wielkość wewnątrz". W tym filmie pokazano, że jest niewiarygodna złożoność wewnątrz tylko jednej pojedynczej komórki w naszym ciele, a kiedy pomyślisz o tym, że każdy z nas składa się z miliardów komórek zróżnicowanych i one wszystkie współpracują i komunikują się ze sobą, to sprawia, zdajesz sobie sprawę, że ta inteligencja, ten Stwórca, którego jesteśmy częścią, jest w stanie tworzyć cuda, których nasz umysł ludzki nie może nawet zacząć rozumieć.

Nasz umysł ludzki nie może jeszcze w pełni wyjaśnić naszego DNA, ponieważ ono zawiera tak ogromny zbiór informacji. Ale to, co znalazłam, jest tym, że wiele z tych informacji wydaje się być "uśpione", naukowcy, nawet mówią o nim jako "śmieciowym DNA". Być może teraz jest czas, aby się obudzić tą Śpiącą Królewnę, to uśpione DNA ?

Tu jest to, co CC powiedzieli na ten temat : "Film, który obejrzałaś jest rzeczywiście ważnym wyzwalaczem nie tylko dla Ciebie, ale tak będzie także dla innych, i rzeczywiście byłaś naprowadzana, aby zobaczyć to dokładnie w tym czasie z bardzo szczególnego powodu. Bo Teraz rzeczywiście jest czas, aby włączyć wszystkie te ukryte skarby, kody, które były uśpione wewnątrz każdego z was przez wieki. Widzisz, ludzkość jest już wyposażona w każdą konieczną zdolność, aby móc zrobić z tej planety prawdziwy raj, ale jak dotąd, nie miała możliwości, aby spełnić ten potencjał. A to tylko dlatego, że nie mieliście dostępu do tej wewnętrznej wielkości, gdyż byliście na wiele sposobów odłączeni od tego, gdy zostaliście odłączeni od Źródła. Ale teraz, gdy pozwolicie sobie być podłączonymi do Źródła ponownie, będzie również w stanie połączyć się z tymi wszystkimi ważnymi informacjami, które są dla was niezbędne, abyście byli w stanie wypełnić swoje zadanie wskrzeszania nie tylko siebie, ale również tej planety. Bo to jest rzeczywiście tym, o co w tym wszystkim chodzi, wykorzystaniem tego ukrytego potencjału, potencjału, który już nie jest ukryty, i też nie jest już niedostępny dla nikogo z was. Pamiętajcie, że nie ma już więcej limitów teraz, i jeśli zdecydujecie się nie odbierać tego, co zostało wam dane od samego początku, nie będzie można powstrzymać was teraz.

Bo jesteście wykonani z tego samego materiału, co gwiazdy, a my mamy to na myśli w każdym znaczeniu tego słowa, więc nawet jeśli możecie patrzeć na swoje ciało fizyczne jako jedynie bryłę ciała, wiedzcie, że ono jest rzeczywiście niezbędne do pracy, jaką macie tu do zrobienia. Bo przez WAS, mamy na myśli waszą świadomość, ale nie będąc w tym fizycznym ciele, to nie mielibyście możliwości uwolnienia potencjału, który jest przechowywany w tym ciele, to całe ciało wiedzy, jeśli chcecie, które dostaliście do Waszej dyspozycji, więc możecie je wykorzystać do zmiany wszystkiego. I tak, mamy na myśli wszystkiego, bo nie jesteście tutaj, aby po prostu dać krok do własnej wielkości, jesteście również tutaj, aby ta cała planeta była w stanie zrobić to samo. Więc znowu mówimy idźcie do wewnątrz, bo to jest miejsce, gdzie ten skarb jest ukryty, i czeka na was, abyście go uznali, przez obserwowanie go. Do kiedy to zrobicie, on przyjdzie do bycia, i będzie aktywowany przez waszą świadomość i przez to nieustanne bombardowanie energii, która pada w dół na was. Bo to jest naprawdę niebiańska współpraca między wami, ciałem fizycznym i tymi energiami, gdyż potrzebne są wszystkie trzy składniki, abyście uwolnili ten niewykorzystany potencjał. Bo bez jednego, inne będą po prostu potencjałem, ale niczym więcej. Ale teraz jesteście tutaj, aby to wszystko powstało do BYCIA przez dodanie waszej świadomości do tej silnej mieszanki, a z tego, wzrośnie dosłownie armia zaawansowanych istot, odzianych w ludzkie ciało, że nikt nie widział podobnych przedtem. Bo w końcu będziecie w stanie wejść w fizyczny pojazd, który jest w stanie dokonać, że cuda staną się prawdą, i dlatego możemy powiedzieć, że te, jakże istotne zmiany wewnętrzne będą miały również daleko idące skutki na zewnątrz. Bo nie jesteście tu po prostu po to, aby wyzwolić w sobie ukryty potencjał, jesteście tutaj, aby pomóc reszcie świata w zrobieniu tego samego. Ale jesteście pionierami, a więc musicie wykonać to zadanie dla SIEBIE najpierw, a potem, cała reszta będzie podążać."

Link do filmu na YT:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4GZXRMG5i_w

Wszyscy jesteśmy jak ta pojedyncza komórka przedstawiana w tym filmie, złożona i zdolna do niezwykłych wyczynów. I kiedy łączymy się i komunikujemy się i współpracujemy, jak komórki w organizmie robią, to naprawdę nie ma ograniczeń w tym, co jesteśmy w stanie osiągnąć. Jak CC powiedzieli, "istnieliście jako starego rodzaju ludzie, ludzie pracujący na jednym cylindrze, funkcjonujący zaledwie w ułamku ich własnej mocy. Ale teraz, będziecie mogli rozpędzić silnik i wykorzystywać swoją moc w pełni". Więc róbmy to, co możemy, aby uwolnić tę moc wewnątrz :-)

Miłość i światło ode mnie Aisha

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz