poniedziałek, 23 grudnia 2013

Cotygodniowa Wiadomość Hilariona

Witam wszystkich!


Tym razem Mistrz Hilarion nieco obniżył loty, ale jeszcze na ziemię nie zszedł, choć właściwie cały czas o niej mówi. I trudno w pewnym zakresie nie przyznać mu racji, bo w sporej części odnosi się do prawa przyciągania. Może reszta, to na dziś fantazja, ale bardzo mnie ciekawi co z tego na koniec przyszłego roku fantazją już nie będzie.


Cotygodniowa Wiadomość Hilariona

22 grudnia 2013
Channeler : Marlene Swetlishoff

Grudzień 22-29, 2013

Ukochani,

Wysoka energia miłości leje się na waszą planetę, gdy ludzie świętują z rodzinami i bliskimi. Jest to magiczny czas w roku, kiedy wszyscy wierzą w wszystkie możliwości i że dobra wola uczyni, że wszystko będzie w porządku na świecie. Miłość obfituje w głębi każdej duszy i każdy bardzo pragnie i oczekuje symbolicznego nowego początku w nadchodzącym Nowym Roku. Wiele zmieniło się w tym roku, który przemija i gdy ludzie spojrzą wstecz w jego przegląd, będą czuć się zaskoczeni, że w ogóle to wszystko się zdarzyło. Jeśli ludzie będą śledzić wszystkie zmiany we wszystkich dziedzinach życia ludzkiego na ziemi, oni zobaczą, że, rzeczywiście, ich świat zmienia się radykalnie.

Nowe ziemie wyrosły spod oceanu i więcej będzie wyrastało w różnych miejscach. Wasza planeta przechodzi metamorfozę, która jest niesamowite do zobaczenia i to wy jesteście tymi, którzy pozwolili (na to) poprzez dzielne podtrzymywania światła na planecie, nawet jeśli nie byliście rozumiani przez ludzi wokół siebie. To szybko się zmienia, gdyż ci wokół was postrzegają, że może wiecie coś, czego oni nie byli świadomi wcześniej i oni usilnie zaczną dążyć do zapoznawania się z wiedza potrzebną do zrozumienia zmian, które mają miejsce, w was i w świecie w którym przeżywają ich życie. Będzie wielki napływ poszukiwaczy, wyszukujących w internecie odpowiedzi na ich nowo powstałe pytania.

Są to pytania, na które każdy z was szukał odpowiedzi wiele lat temu i kiedy znaleźliście odpowiedzi, zaczęliście budować wewnętrzną siłę niezbędną do trzymania się swoich przekonań. W ten sposób konsekwentnie waszych życiach, uczyniliście to o wiele łatwiejszym dla nowych osób ubiegających się znalezienie tego, czego szukają i wielkie zdobycie zostanie poczynione, gdy zrozumienie przyjdzie do większej ilości ludności. Młodsze pokolenia przychodzą na planetę z kodami już na miejscu, gotowi na te czasy, których teraz doświadczamy i oni stają się aktywowani przez ich nici DNA, jak bosko wyświęceni w odpowiednim momencie. Pamięć będzie przychodziła coraz łatwiej i wdziękiem, gdy zasłony zapomnienia będą stopniowo podnoszone.

Gdy wielka zmiana w świadomości ludzkości się rozwija, ona rozszerza się wykładniczo, ale w cichej rewolucji. To jest rewolucja świadomości lub bardziej poprawnie, ewolucja świadomości. Gdy więcej ludzkości włącza własne światło, siatka krystaliczna pomaga im przynosić im więcej tego, co starają się znaleźć. Początki komunikacji telepatycznej pomiędzy ludźmi powoli przyjmą formę i doprowadzą do ekscytujących zmian we wszystkich obszarach komunikacji i technologii.
Wiele nowych urządzeń zostanie wytworzone i rozprowadzane po całym świecie. To pomoże tym na Ziemi, aby bardziej wyraźnie się komunikować, a nawet szybciej niż wcześniej, nie tylko z mieszkańcami tej planety, ale także z narodów z gwiazd, gdy będą one rozpoznani jako krewni.

Era galaktycznej interakcji z innymi formami życia stanie się akceptowalną koncepcją, która zobaczy przedsięwzięcia w rozwoju zrozumienia we wszystkich obszarach wymiany. Informacja będzie nadal wlewana do ziemskiej atmosfery z zamiarem pomocy ludzkości do kontynuowania ich zgody dla większego światła i wiedzy oraz w jaki sposób mogą pomóc w ułatwianiu tego procesu. Większa współpraca między wszystkimi narodami pomoże przenieść ludzkość i Ziemię do przodu w coraz wyższych spiralach wiedzy na wszystkich poziomach życia na planecie. Coraz więcej ludzi zrozumie ideę, że miłość jest odpowiedzią w każdej sytuacji, która wychodzi na czoło. Stosując tę siłę miłości w sposób konstruktywny zobaczycie dużą poprawę we wszystkich dziedzinach życia na ziemi. Jest to wielki czas, aby chodzić po Ziemi !

Do przyszłego tygodnia...

JESTEM Hilarion

© 2013-2014 Marlene Swetlishoff / Tsu- Tana ( Soo -tam - ach )
http://www.therainbowscribe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz