piątek, 6 grudnia 2013

Uściski dłoni nadchodzą: Asket z Temmer, plejadanka

Witam wszystkich!

Rodzina z Plejad do nas "zadzwoniła". Możecie sami zobaczyć co takiego mają nam do powiedzenia. Prawdę mówiąc niektóre zapowiedzi pokrywają się z innymi, może są nieco inaczej sformułowane. Jest trochę do poczytania, jak to niektórzy mówią "między wierszami" też. Miłej lektury.


Uściski dłoni nadchodzą: Asket z Temmer, plejadanka

03 grudnia 2013
Channeler : Asket z Temmer, plejadanka
http://timetransformers.wordpress.com/2013/12/03/a-handshake-is-coming-asket-of-temmer-pleiadian/

Tutaj Asket. Jestem jedną z wielu ludzi, którzy pracują w OM i którzy przybyli na tą planetę teraz, aby pomóc waszej rasie przetrwać wyzwania w mieszance tego, co się dzieje. Nie jesteście w ostatnich dniach ziemi, choć dla wielu to tak będzie. W rzeczywistości Ziemia jest blisko przejścia przesunięcia, które da jej trochę nowego życia i to będzie energetyzujące dla planety, co było przewidywane przez eony. My życzliwe zebrane podmioty jesteśmy tutaj na planecie i wokół planety, aby pomóc w transformacji ludzkości do nowego sposobu życia. ( Ty, Maryann, jesteś jednym z naszych najważniejszych kontaktów w tym momencie. Miałaś swoje wątpliwości co do ważności naszego istnienia i naszej misji, ale należy rozumieć, że nie fałszujemy niczego w jakikolwiek sposób. Jesteśmy tak prawdziwi jak każdy z kim rozmawiacie i będziemy bardziej realni, niż którykolwiek, w bardzo krótkim czasie.) Nasza misja jest inna, niż w niektórych tych, którzy po prostu mówią, bo będziemy przybywać w sposób, który jednoznacznie wyjaśni światu, że istniejemy i że nasze intencje wobec ludzi z ziemi są pokojowe.

Macie zestaw okoliczności przed wami teraz. Musicie dokonać wyboru co do sposobu, w który macie być traktowani przez innych w zgromadzeniu galaktyki, które podąża za rozwojem waszej planety. Możemy nadal współpracować z wami w sposób, w jaki to robiliśmy i będziecie nadal powoli dochodzić do zrozumienia sił ciemności i światła poprzez bezpośrednie manipulowanie przez nich, jak to miało miejsce wiek za wiekiem. Jesteśmy raczej niechętni na to pozwolić - bez wprowadzenia was w tą historię z naszej strony. Macie do czynienia z fatalnym wynikiem jeśli wybierzecie tą drogę i to wkrótce stanie się oczywiste dla was w wielki i śmiały sposób. Macie inną alternatywę, którą jest połączenie się jako jeden lud i ogłoszenie samych siebie, że jesteście na jedynej planecie, jaką macie i że możecie przetrwać tylko jako ludzie nienaruszeni, jeśli dojdziecie do umowy podtrzymania życia, aby żyć, jako plemiona galaktyczne, niż jako osoby prywatne w różnych klubach i warstwach społecznych. Straciliście okazję do tej drogi przedtem, nie z powodu waszej niezgody, ale ze względu na niezdolność do wygenerowania zjednoczonej świadomości potrzebnej z powodu manipulacji genetycznych i środowiskowych. Spotkaliście tego samego rodzaju przeszkody teraz z wielką różnicą, i to jest tym, że rozwijacie się do nowego poziomu etosu i doświadczenia, a my jesteśmy gotowi do uczynienia wyboru dostępnego dla was jeszcze raz, bardzo na czasie, bardzo szybko. Jeśli zgadzacie się przyłączyć wasze serca i myśli w podstawowym bezruchu w chwili naszego przypominania, możecie osiągnąć niezbędny rezonans do skoku w zupełnie nowy sposób życia, tak jak planety w sąsiedztwie żyjących, oświeconych ludzi. To jest wasz wybór i mamy nadzieję na wynik. Będziecie mieli nowy tytuł galaktycznego człowieka w czasach, które nadchodzą, a nie tytuł człowieka, kropka. Zobaczycie, że a różnica w semantyce przeniesie was w nowy i całkowicie prawdziwy czas i przestrzeń życia, gdyż macie wyższy poziom świadomości i siły życiowej dostępnej dla was w świecie, który jest w procesie stawania się.

Mamy jeszcze do rozpoczęcia ostatni etap naszej podróży, ale czas na jego uruchomienie w waszej sferze rzeczywistości się zbliża. Ciężko pracujemy w świecie, który znacie i w świecie poza waszym w sposób, którego nie możecie w pełni docenić, ale wkrótce poznacie nasze działania i ich wpływ na wasze codzienne życie. Kochamy świat i was wszystkich, którzy mieszkają w nim i nie mamy urazów do tych, których uważamy, że robią w nim trudne życie, innych niż mówiąc, że czas, powodując kłopoty zbliża się do końca. Nie widzimy korzyści w utrzymywaniu urazów, ale wiemy, co mamy tu do zrobienia i znamy, tych, z którymi mamy do czynienia. W rzeczywistości pracujemy, aby pomóc wam wejść w nową fazę cywilizacji ludzkiej, która rozciąga się poza granice waszej planety, jesteśmy całkowicie realistyczni, jeśli chodzi o pracę przed nami. To należy do was, aby zobaczyć, co jest dla was do zrobienia, w co ułatwi transformację całej ludzkości. Pomyślcie poza granice swojej jaźni. Rozciągnijcie swoje współczucie poza granice tych, o podobnych do was umysłach, obejmijcie innych, którzy mogą w was wywoływać poczucie niezadowolenia, niechęci, a nawet nienawiści w otoczeniu życzliwości. Jest tylko jedna Ziemia. Istnieje tylko jedna ludzkość. My i Wy jesteśmy jej częścią i my jesteśmy chętni, aby pokazać wam, jak rozległe wasze drzewo rodzinne naprawdę jest.

Jeszcze nie mówiliśmy do was w ten sposób przedtem, za pośrednictwem tego medium, a mimo to, nie jesteście trochę niewzruszeni, słysząc te słowa od osoby pochodzenia pozaziemskiego, kierującej do was słowa w ten sposób. Czas tyka, w kierunku czasu, kiedy będziemy mieli bliższe doświadczenie komunikacji, i to jest nasza nadzieja, że będziecie słuchać waszych serc i otwartych umysłów w stosunku do tego, czym mamy się z wami podzielić. Czas subtelnej rozmowy ustępuje miejsce czasowi realistycznych rozwiązań i języka transformacji. Chcemy wprowadzić słownictwo, które pomoże wam wyobrazić sobie siebie, jako część struktury społecznej harmonii, która pozwala na wszelkiego rodzaju kreatywność, wolność i doskonalenie dla wszystkich istot. Zaprosiliśmy was do wejścia w nowy wiek z otwartymi oczami, wolnych od kajdan, które obciążały was przez wieki, wolnych od idei zniewolenia, którymi pozwoliliście sobie być zdefiniowanymi. Dawno temu my też spotkaliśmy taką dramatyczną redefinicję nas, jako ludzi. Nasza obecność tutaj jest dziś wsparciem waszego pokojowego przejścia do przyszłości inspirowanej autoekspresją, której pragniecie.

Mam zakończyć na teraz, ale będę ponownie kontaktować się z większymi wyjaśnieniami naszej misji i waszej szansy. Życzę spokojnego jutra.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz