niedziela, 1 grudnia 2013

AA Rafael - Pierwsi wzniesieni zdają swoje raporty z drugiej strony

Witam wszystkich!

Kolejny przekaz przez Marc Gamma to właściwie reportaż Wzniesionych, bo według tej opcji jesteśmy w środku wzniesienia. Dalszy komentarz uważam za zbyteczny, każdy sam rozróżnia na własną rękę.Pierwsi wzniesieni zdają swoje raporty z drugiej strony

Archanioł Rafael przez Marc Gamma
30.11.2013
http://soul4free.wordpress.com

AARaphael - II [ Oryginalny język niemiecki, przekład (na angielski) ( Contra ), Mary ]

Archanioł Rafael mówi...

Moi ukochani ludzie, tu wasz Archanioł Rafael i nasz Ojciec Niebieski przemawiają do was ponownie. Obydwaj przedstawimy wam we współpracy kolejną wspaniałą i pełną nadziei wiadomość dla was.

Dużo działo się w międzyczasie, a tym samym jest dużo tego, co chcielibyśmy wam donieść. Jednak mamy coraz mniej czasu w jakiś sposób, bo dzisiaj rozpiętość osi czasu jest ograniczona i nie chcemy przedstawiać wam tak długiej wiadomości. Jest to - jak się dowiedzieliśmy - pewnym utrudnieniem dla wielu ludzi, aby rozpocząć czytanie jej ze względu na jej długość.

Więc "idźmy prosto do samej materii i jest to kolej naszego Ojca, aby przekazać wam jego wprowadzające słowa - po którym ja nadal będę kontynuował coś w rodzaju niespodzianki dla as, którą przygotowuję tutaj.

Witajcie moje dzieci, moi ukochani ludzie tu na ziemi. Ogromna światłość przenika cały Kosmos i Wszechświat. Wszyscy przybyli tu, aby wziąć udział w wielkim dramacie Wzniesienia. Wszyscy z nas, którzy ledwo mogą się doczekać, tej wielkiej masy ludzkości będą stawać na "Nowej Ziemi" teraz.

Wciąż są tylko rozproszone ilości ludzi przechodzących przez portale Wzniesienia - i nadal są oni bardzo niepewni w podejmowaniu decyzji, aby opuścić "Starą Ziemię" i przejść ponad i naprzód do "Nowej Ziemi". To zależy wyłącznie od was i to jest czas, aby przyjść na tą stronę, moje ukochane dzieci.

Ja, wasz Ojciec niebieski, będę pozdrawiał i witał
Was po drugiej stronie. Wszyscy przechodzący będą mieli szansę mnie postrzec i odczuć moją szczególną energię. Jak to może być zrobione i jak może być postrzegane to nadal będzie inny sekret. Wolę wierzyć, że jest to jakaś niespodzianka.

Jak już wspomniano, pierwsi wzniesieni ludzie przybyli tutaj na "Nową Ziemię", moje drogie dzieci. Oni się już przyzwyczaili do tego królestwa i cieszą się wszystkimi udogodnieniami 5-go wymiaru. To jest coś specjalnego, czego nikt nie chce opuścić jeszcze raz. To jest coś, wypełniającego wasze dni całkowicie miłością i szczęściem i to powinno być możliwe dla doświadczenia przez was wszystkich wkrótce.

Dziś będziemy próbować czegoś, co nigdy nie było robione wcześniej. Rafael teraz poinformuje was i Marc, nasz channeler, on też już wie, z czym będzie musiał zmierzyć się teraz. ( chichocze )

Moi ukochani ludzie to znowu ja, Archanioł Rafael. Nasz niebiański Ojciec wróci ponownie przed zamknięciem tej wiadomości.

Teraz mamy zamiar zrobić coś, co nigdy - nigdy nie zostało zrobione wcześniej - powinniśmy uaktywnić dwóch mieszkańców "Nowej Ziemi", aby komunikowali się z wami tutaj.

Bracia i Siostry tutaj na starej ziemi! Tu jeden z mieszkańców królestwa w 5-tym wymiarze, mówi do was. Pokażę wam krótko, czego możecie spodziewać się wkrótce po przybyciu tutaj, na "Nową Ziemię". Ja wprowadzę was we wszystko, czego każdy będzie doświadczał i wszyscy staną się świadomi, że to jest coś, bez konieczności wyjaśnienia w słowach ani żadnym innym opisem, co było moim rodzajem doświadczeń w ciągu ostatnich kilku dni.

Tylko kilka minut poświęcono dla mnie, ponieważ będą inni ludzie też komunikować się z wami. To dlatego nasze dzisiejsze przesłanie będzie nieco dłuższe tak, że będziecie mieli trochę wyraźniejsze wrażenie, co czeka na was tutaj.

Moi bracia i siostry - kilka dni temu udało mi się osiągnąć moje wzniesienie przechodząc przez próg Wielkiego Portalu - co oznacza, że opuściłem "Starą Ziemię", moją rodzinę i moich przyjaciół zostawiłem za sobą. Moja rodzina i moi przyjaciele pójdą za mną w późniejszym czasie na tą stronę też i to teraz wiem z całą pewnością, ponieważ są to sprawy nam znane na początku.

To dlatego, że niedawno zyskałem pełną świadomość, co daje ta nagłą wiedzę. Nie ma potrzeby dalszych wyjaśnień, aby zrozumieć wszystko, co przeczytałem w niekończących się godzinach channelowanych wiadomości, ale nie rozumiałem ich całkowicie. Teraz jest czas, że tylko mogę powiedzieć : " Gdy przybędziecie – będziecie mogli odpowiednio zrozumieć ! "

Przy pierwszym kroku będziecie przyciągani w coś w rodzaju kanału - zawierającego jakieś jasne światło, które oślepia wasze oczy - wciąż nie ma potrzeby się bać. W tej szczególnej podróży przez portale wznoszenia każda dusza będzie miała towarzystwo. Jak na bocznych liniach boiska piłki nożnej - są anioły, Archaniołowie i wzniesieni Mistrzowie stojący i dopingujący was, pozdrawiając was i witając w wielkim stylu.

Byłem tak zdenerwowany - tak szczęśliwy, ale wyczerpany kiedy przybyłem na drugą stronę. Przechodząc przez portal, jego energia nadal jest dość wyzywająca, to jest tak wspaniałe, kochające i obejmujące. Jest to energia kreacji, naszego Ojca i wszystkich naszych braci i sióstr, którzy witają nas, gdy przechodzimy przez te portale.

Gdybym miał to powtórzyć to zrobiłbym to. Nigdy nie zapomnę tego wspaniałego i pięknego uczucia ! Zostało ono wypalone w mojej duszy i zawsze będzie mi udowadniało, że jestem jedną z tych dusz, które osiągnęły wzniesienie.

Teraz jestem jednym z Wzniesionych Mistrzów, którymi wy staniecie się także w odpowiednim czasie. Wyglądajcie z radością wszystkiego, co przychodzi do was wyglądajcie z zadowoleniem tego, co będziecie mogli poczuć, a także tego, co będzie czekało was po drugiej stronie.

Jestem szczęśliwy, że mogę rozmawiać z wami, jest to jakiś przywilej dla mnie, ponieważ byłem najpierwszy z kończących przejście. Odpowiednio wyglądam wszystkiego, co zbliża się do mnie tutaj - mojego ukochanego rodzeństwa tam na "Starej Ziemi".

Cieszcie się, ponieważ nasz cel jest po prostu na waszych oczach. Bądźcie zachwyceni, gdy tylko będziecie na tyle zaawansowani, że będziecie w stanie podążyć za mną. Każdego dnia pojawiają się nowi przybysze ludzkiej ludzkości, którzy przybywają tu na "Nową Ziemię". Coraz więcej was wychodzi do przodu i wypełnia "Nową Ziemię" życiem ! Życiem i miłością!

Do zobaczenia wkrótce, moi bracia i siostry! Teraz znowu zwracam berło Archaniołowi Rafaelowi i życzę udanej podróży.

Moi ukochani ludzie - to znowu ja, Archanioł Rafael.

Zadziałało w porządku i ja dostarczę jeszcze jednego z nowych mieszkańców z "Nowej Ziemi" w międzyczasie, który będzie mówić do was przez tego channelera teraz. Będzie przedstawiać jego własny pogląd i będzie coś wyjaśniać bardziej dokładnie i niektóre bardzo istotne sprawy, tak, że będziecie mogli osiągnąć wzniesienie także.

Moi bracia i siostry, ja też, mam dużo radości w zaadresowaniu kilku słów do was. Nie należę do tych pierwszych jednak miałem wiele i wielkie wątpliwości, czy osiągnę wzniesienie w ogóle. Rozumiem wszystkich tych, którzy przenoszą wszystkie te uczucia odkąd sam byłem jednym z nich.

Ja jestem nadal przytłoczony wszystkim, co znajduję tutaj podczas mojego przybycia. To naprawdę jest trochę trudne dla mnie podjąć to wszystko, dlatego, że jest tak przytłaczające. Ja wiem wszystko, a także jestem w stanie zrobić i działać tu odpowiednio, ale potrzebuję trochę więcej czasu, w celu integracji i rozpracowania tego w mojej wewnętrznej jaźni.

Kolory są tu tak piękne - niemal zbyt wiele - jak i wszystkie energie i te wszystkie istoty, tutaj po tej stronie witające i pomagające nam. Naprawdę czysty Raj!

Jednak radzenie sobie z tym, mam teraz raportować dla was. Jestem jednym z tych mocno "wątpiących ludzi", ale teraz już nie jestem wątpiący, bo zrozumiałem, że nie było we mnie tych wątpliwości w ogóle. Jednakże, mogę wam to wyjaśnić, jak udało mi się uwolnić wszystko - i zostawić wszystko w jego własnym biegu - dla tego bardzo szczególnego klucza do wzniesienia.

Dopiero, gdy ktoś jest w stanie uwolnić coś - to będzie gotowy do przyjęcia czegoś nowego. Najpierw trzeba się przygotować, aby oddzielić się od jakiejś materii - odejść od niej - wtedy będzie czas, aby otrzymać coś nowego i traktować je jako swoje własne. To nie jest tak, że ja mogę posiadać i używać tego, jak długo chcę. Jest to własnością nas wszystkich, ale to także jest moje. A było to możliwe tylko dlatego, że pozwoliłem temu odejść przedtem - pozostawiając wszystko za sobą, decydując, że nie ma już potrzeby, żebym żył z moją własnością.

To już nie istnieje - rozpuściło się, ponieważ postanowiłem uwolnić. Kreacja zabiera i daje w zamian ponownie. Jeśli zostanie to zrozumiane -ogromna podróż może się rozpocząć w konsekwencji tego.

Przyjdź i dołącz do nas podróżując i uwolnij wszystko. To jest naprawdę warte - Nie mam nic, ale jestem bogaty, kimś po drugiej stronie, na "Nowej Ziemi". Bycie szczęśliwym jest jednym z uczuć, które muszą słusznie być zaakceptowane. Osiągnąć sukces i być szczęśliwym nie ma już jakiegokolwiek znaczenia. Wszystko, co pozostaje to być błogo szczęśliwym. I gdy znajdziecie ten rodzaj szczęścia będziecie wiedzieć, co naprawdę mam na myśli tutaj.

Zwracam berło do Archanioła Rafaela, który ponownie będzie kontynuować jego przesłanie. Kochające pozdrowienia dla wszystkich chcących się wznieść, miłość i pozdrowienia dla wszystkich tych, którzy chcą doświadczyć Bożej miłości naszego Stwórcy i odwagi tym wszystkim, którzy jeszcze nie podjęli swojej decyzji, gdyż jest to niezbędne, aby pozostawić wszystko za sobą.

Moi ukochani ludzie, to ja znowu, Archanioł Rafael :

Dziś byliście w stanie uzyskać pewien wgląd, tak mały, jak to było. Jak wspomniano wcześniej, nie mówimy o zbliżającym jakimkolwiek wzniesieniu już dłużej, ponieważ jesteśmy w środku tego procesu. Tak więc te wiadomości z drugiej strony będą zachęcać was do ostatecznej decyzji. Bądźcie nastawieni i przygotowani, a następnie przystąpcie do wykonania pierwszego kroku. Są rzeczy oczekujące was, których nie jesteście w stanie wyobrazić sobie w ogóle. Coś oczekuje was, co nie może być odziane w słowa, nawet przez tych, obserwujących to wszystko i doświadczających przez siebie samych. To jest zbyt wielkie i zbyt potężne - czeka na was po drugiej stronie na "Nowej Ziemi".

Nasz niebiański Ojciec, nasz Stwórca "Wszystkiego, co Jest", będzie teraz kierować swoje przemówienie do was na zamknięcie tej wiadomości.

Moje dzieci, moi ukochani ludzie, żegnając was chcę dać na waszą dalszą drogę to, co jest głównym tematem tej wiadomości - głównym w rozumieniu i jego zastosowaniu, tak, że będziecie mogli osiągnąć swoje własne wzniesienie.

Szczególnym kluczem do niego jest "odpuścić" (uwolnić) - i to jest wasze serce też i oba razem są tymi szczególnymi elementami, pozwalającymi na pewny dostęp do "Nowej Ziemi".

Wszystko to, co zostało tu powiedziane, było konieczne, aby było wyrażone. Powiedzieliśmy wszystko, co może się wam przydać. To teraz zależy całkowicie od was, aby zrobić pierwszy krok. Po pierwsze - podejmijcie wędrówkę na własnych nogach, ponieważ nie możemy tego zrobić dla was!

Przede wszystkim – dajcie krok do przodu robiąc swój pierwszy krok - następne będą dość łatwe. Idźcie do przodu - krok po kroku - i wszyscy dotrzecie tam.

Oczekujemy was i będziemy was witać, jak tych naszych pionierów, co wyżej już opisywali.

Z naszą wielką miłością do was, wszystkich ludzi

Ojciec wasz niebieski i Archanioł Rafael

3 komentarze:

 1. Witam serdecznie Przekazy od Marc Gamma to niestety "krety". Zakładają blokady na świadomości. Po pierwszych dwóch akapitach schodzi na głowę normalny hełm. Macie czystego i fajanego bloga, nie pozwólcie, żeby to zepsuć jak Pani Krystal28, która obecnie prowadzi już duchowe gówno. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może masz rację, mnie chodzi również o to, aby czytelnicy poznali posunięcia "drugiej strony". Te przekazy Marc Gamma są jednymi z najłatwiejszych do rozróżnienia - na czymś trzeba trenować. Nie przypuszczam, żeby większość brała to na poważnie, tak jak np. Stankov'a i jego PAT, bo są dość ewidentne.
  Nie sugeruję tego z góry, bo zniszczyłbym czyjś odbiór osobisty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przekaz ciekawy, nie ma co się czepiać i krytykować wszystko co nam nie pasuje, każdy ma prawo do swoich odczuć i wyborów, dzieki i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń